منظور از استاد نیتیو لایک فرانسوی چیست؟ تدریس خصوصی زبان فرانسوی توسط استاد خانم نیتیولایک فرانسوی چه امتیازاتی دارد؟ مهم ترین خدمات آموزشگاه سروش دانش چه خدماتی هستند؟

زبان فرانسوی با داشتن بیش از ۲۵۰ میلیون گویشور در سراسر جهان یکی از رایج ترین زبان های خانواده هند و اروپایی و زیرشاخه زبان های رومی تبار است. همچنین بیش از ۴۰ کشور دیگر از این زبان به عنوان زبان دوم خود استفاده می کنند. این زبان یکی از زبان های رسمی سازمان ملل متحد، زبان رسمی سازمان بین المللی المپیک و اتحادیه اروپا، زبان رسمی سازمان ناتو و زبان سازمان یونسکو است.

از آنجا که این زبان در بیش از ۷۰ کشور جهان مورد استفاده قرار می گیرد، آموزش و یادگیری آن می تواند مزایای زیادی برای تحصیل، سفر، مهاجرت، کار، آشنایی با فرهنگ ها و تاریخ ملت ها، هنر و ادبیات داشته باشد. از این رو محبوبیت بسیار زیادی در میان ایرانیان دارد خصوصا جوانان که قصد تحصیل و مهاجرت در کشورهای اروپایی و آمریکایی را دارند. یکی از روش های آموزش زبان فرانسوی، تدریس خصوصی زبان فرانسوی توسط استاد خانم نیتیو لایک فرانسوی است. در ادامه شما را بیشتر با مزیت های این روش آشنا خواهیم ساخت. پس در ادامه با ما همراه باشید.

استاد نیتیو لایک فرانسوی به چه کسی می گویند؟

استاد نیتیو لایک فرانسوی (Native Like) به استادی گفته می شود که در هیچ کدام از کشورهای فرانسوی زبان به دنیا نیامده است اما مدت زمانی زیادی را به دلایل کاری، مهاجرت و تحصیل در این کشورها گذرانده است از این رو با تمامی قواعد و قوانین زبان فرانسه آشنایی کاملی دارد.

البته اساتیدی هم هستند که در کشورهای فرانسوی زبان به دنیا آمده اند و دوره های بحرانی آموزش و یادگیری زبان فرانسه را در آنجا گذرانده اند و با تمامی جوانب زبان فرانسه آشنایی پیدا کرده اند و سپس به کشوری غیر فرانسوی زبان مهاجرت کرده اند.

مزایای آموزش و یادگیری زبان فرانسه زیر نظر استاد نیتیو لایک فرانسوی

همانگونه که گفته شد به دلیل آنکه استاد نیتیو لایک مدت زیادی در کشورهای فرانسوی زبان زندگی کرده است با تمامی جوانب و قواعد زبان فرانسه آشنایی کامل دارد و تمامی لهجه ها و گویش های آن را به خوبی می شناسد. این اساتید در مقایسه با اساتید فارسی زبان که زبان فرانسه را تدریس می کنند قطعا از لحاظ فن بیان، تلفظ واژگان، قواعد و دستور زبان فرانسه تسلط بیشتری دارند. از جمله مزایای تدریس خصوصی زبان فرانسوی زیر نظر استاد نیتیو لایک فرانسوی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• روند آموزش و یادگیری زبان آموزان با سرعت بسیار بهتر و قابل توجه تری پیش می رود.

• زبان آموزان می توانند تلفظ کلمات و عبارات فرانسوی را به شکل صحیح و دقیق آن یاد بگیرند.

• استاد نیتیو لایک فرانسوی می تواند فقط جوانبی از این زبان را به زبان آموزان خود آموزش دهد که به آن نیاز دارند که باعث صرفه جویی در زمان، انرژی و هزینه زبان آموزان خواهد شد.

• با توجه به آنکه استاد نیتیو لایک فرانسوی تجربه زندگی در کشورهای فرانسوی زبان و همزیستی با مردم این کشورها و همچنین احتمالا زندگی در کشور زبان آموزان را دارد تمام وجوه زندگی و ارتباطات مردم را به خوبی درک کرده است و می تواند تجربیات بسیار گران بهایی علاوه بر آموزش زبان فرانسوی در اختیار زبان آموزان قرار دهد.

• آموزش و یادگیری زبان فرانسوی زیر نظر استاد نیتیو لایک فرانسوی خانم می تواند برای کودکان و خانم ها بسیار ارزشمند باشد زیرا برقراری ارتباط موثر و عمیق برای آنها آسانتر از اساتید آقا است و در نهایت نتایج سریع تر و بهتری دریافت می کنند.

تدریس خصوصی زبان فرانسوی سروش دانش

تدریس خصوصی زبان های خارجه خصوصا زبان فرانسه امروزه به عنوان بهترین شیوه آموزشی روز دنیا شناخته می شود. هرچند که ممکن است که هزینه های تدریس خصوصی زبان در مقایسه با شیوه های سنتی و معمولی بالاتر باشد اما مزایای بسیار زیادی که این روش دارد باعث شده اند که محبوبیت بسیار بالایی داشته باشد. از جمله مهم ترین مزایای تدریس خصوصی زبان فرانسه می توان موارد زیر را عنوان کرد:

• روش تدریس خصوصی مخصوصا زمانی که از استاد نیتیو لایک فرانسوی استفاده می شود می تواند سرعت بسیار بالاتری نسبت به روش های دیگر داشته باشد. کاهش زمان دوره های آموزشی و کیفیت بالای این روش می تواند انگیزه و اعتماد به نفس و همچنین انگیزه زبان آموزان را چندین برابر کند و در نهایت نتایج بهتری کسب کنند.

• در تدریس خصوصی امکان آموزش در آموزشگاه، محل کار یا محل زندگی برای زبان آموزان فراهم است.

• تدریس خصوصی توسط استاد نیتیو لایک فرانسوی می تواند کاملا به صورت هدفمند باشد. به این معنی که زبان آموزانی که با هدف آمادگی برای کنکور، آمادگی برای آزمون ها سفارت، مهاجرت، سفر، تحصیل و کار ثبت نام می کنند می توانند فقط مطالب مربوط به هدف خود را آموزش ببینند.

• در تدریس خصوصی، اساتید می توانند بر اساس شرایط و ویژگی های شخصی زبان آموزان، میزان توانایی و استعداد آنها، سن و سال و میزان آشنایی آنها با زبان فرانسه از شیوه های آموزشی روز دنیا و معتبرترین منابع استفاده کنند.

آموزشگاه زبان سروش دانش و خدمات آن

آموزشگاه سروش دانش بیش از دو دهه است که در حوزه آموزش و یادگیری زبان های خارجه فعالیت می کند و خدمات ویژه و منحصر به فرد خود را به زبان آموزان ارائه می کند. سروش دانش همواره سعی در جلب رضایت زبان آموزان و موفقیت تضمینی آنها داشته است و از سابقه و اعتبار خود به بهترین شکل ممکن دفاع کرده است. از مهم ترین خدماتی که سروش دانش به زبان آموزان خود ارائه می کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• آموزشگاه سروش دانش قبل از ثبت نام زبان آموزان و شروع دوره های از همه آنان آزمون های تعیین سطح رایگان اخذ می کند تا میزان توانایی های و آشنایی آنان با زبان فرانسه را ارزیابی کند و دوره های مناسبی برای آنها شروع کند.

• با سابقه ترین اساتید ایرانی و نیتیو لایک فرانسوی و سایر زبان های خارجی در این آموزشگاه مشغول خدمات رسانی به زبان آموزان هستند.

• تدریس خصوص زبان فرانسوی کاملا به صورت هدفمند و توسط اساتید نیتیو لایک فرانسوی صورت می گیرد و زمان، هزینه و انرژی زبان آموزان برای یادگیری مطالب جانبی صرف نخواهد شد.

• امکان تدریس در آموزشگاه، محل کار و محل زندگی برای تمامی زبان آموزان فراهم است که می تواند مزیت ویژه ای برای کودکان و بانوان باشد.

• خدمات سروش دانش کاملا تضمینی و در جهت جلب رضایت حداکثر زبان آموزان است.

Rate this post