تدریس خصوصی زبان هندی

تدریس خصوصی زبان هندی۱۴۰۳/۲/۱۹ ۸:۴۱:۳۸
تدریس خصوصی زبان هندی

اگر قصد دارید برای یادگیری زبان هندی اقدام نمایید، کلاس های تدریس خصوصی زبان هندی بصورت ۱۰۰ درصد تضمینی برای شما برگزار می گردد.

یکی از زبان هایی که در آموزشگاه سروش دانش تدریس می شود، زبان هندی است. این زبان در میان علاقمندان به فیلم و موسیقی های هندی بسیار پر طرفدار است. از طرفی با گسترش ادامه تحصیل و کار ایرانیان در شهرهای هندوستان و مهاجرت بسیاری از ایرانیان به این کشور باعث شده است اهمیت زبان هندی صد چندان شود. همه افرادی که قصد دارند به هر دلیلی حال سفر باشد یا کار و زندگی به کشور هندوستان بروند، لازم است در اولین گام زبان هندی را بیاموزند. زبان هندی زبان رسمی کشور هندوستان است که مردم این شهر بوسیله آن با همدیگر ارتباط برقرار می نمایند بنابراین حتی اگر در طی سفر شما یک مترجم بسیار کارآزموده زبان هندی هم به همراه داشته باشید، باز هم یادگیری زبان هندی یک ضرورت محسوب می شود. در این مطلب قصد داریم به بررسی شیوه های یادگیری این زبان بپردازیم و اطلاعات مفیدی را در مورد آن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

توجه: آموزش آنلاین زبان هندی در موسسه سروش دانش هم برگزار میشود .

کلاس های تدریس خصوصی زبان هندی

آموزشگاه سروش دانش با تکیه بر ۲۰ سال تجربه در زمینه تدریس خصوصی زبان هندی، به برگزاری کلاس های آموزش زبان هندی می پردازد. از آنجا که شیوه تدریس خصوصی زبان به اعتقاد بسیاری از مربی های آموزشی، بهترین شیوه یادگیری زبان هندی می باشد، سروش دانش با هدف افزایش بهره وری کلاس های آموزشی فقط از این شیوه بهره می گیرد. در کلاس های تدریس خصوصی سروش دانش از بهترین شیوه های آموزشی دنیا با توجه به سبک یادگیری هر زبان آموزاستفاده می شود و از آنجا که اساتید بسیار حرفه ای برای آموزش زبان آموزان انتخاب می شوند، میزان یادگیری آنها تضمین می گردد.

 • کلاس های تدریس خصوصی بازده بالاتری دارند چرا که تمام زمان کلاس در اختیار یک زبان آموز قرار می گیرد و با توجه به سبک یادگیری وی، کلاس مدیریت می شود.
 • در زمان و هزینه های افراد صرفه جویی می گردد چرا که در سطح یادگیری زبان هندی، زبان آموز برای سطح بعدی کامل آماده می شود و پس از گذراندن تمام آموزش ها و آزمون های نهایی به سطح بعدی می رود.
 • محل برگزاری کلاس ها به اختیار زبان آموز است و همین امر باعث راحتی و افزایش حق انتخاب زبان آموزان خواهد شد.

ویژگی های کلاس های تدریس خصوصی زبان هندی سروش دانش

آموزشگاه سروش دانش برای بالا رفتن سطح آموزش زبان هندی در کلاس های تدریس خصوصی زبان هندی خود برخی ویژگی ها را اجرا می کند تا بتواند یادگیری این زبان را برای همه زبان آموزان راحت نماید. برخی از ویژگی کلاس های این آموزشگاه بصورت زیر می باشد:

 • در هنگام ثبت نام تمام زبان آموزان، یک آزمون تعیین سطح زبان هندی از آنها گرفته می شود. این آزمون رایگان بوده و صرفا جهت سنجش زبان آموزان و تعیین سطح آموزشی آنها گرفته می شود و زبان آموز پس از آن با توجه به سطح آموزشی خود کلاس تدریس خصوصی مخصوص خود را خواهد داشت.
 • در تمام کلاس ها استاد با بررسی ویژگیهای شخصیتی زبان آموز و سبک یادگیری منحصر به فرد وی، به آموزش زبان هندی می پردازد. به این ترتیب هر فرد در سروش دانش به شیوه خاص خود آموزش می بیند و همین مساله بهره وری یادگیری زبان هندی را در زبان آموز بالا خواهد برد.
 • تمام شهریه و هزینه های زبان هندی بصورت اقساط دریافت میشود.
 • کلاس های مکالمه روزمره زبان هندی در ۳۵ جلسه آموزش بسیار حرفه ای که در آن چهار مهارت اصلی تقویت می گردد، برگزار می شود. این کلاس برای همه زبان آموزان در رده های سنی مختلف مناسب خواهد بود.
 • تمام کلاس های تدریس خصوصی هندی با توجه به انتخاب زبان آموز در آموزشگاه، محل کار یا منزل افراد برگزار می گردد و هزینه کلاس ها زبان هندی برای همه محل ها یکسان می باشد.
 • امکان اعزام استاد به همه نقاط استان تهران فراهم است.
 • برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان هندی ویژه افراد شاغل و محصلینی که در طول هفته نمی توانند به کلاس ها بروند در روزهای پنجشنه و جمعه هر هفته.
 • کلاس های تدریس خصوصی زبان هندی ویژه مهندسان، پزشکان، کارمندان دولتی
 • کلاس های زبان هندی ویژه سفر برای علاقمندان به کشور هندوستان
 • کلاس های تدریس خصوصی زبان هندی ویژه مصاحبه های شغلی و تحصیلی در تمام رشته ها و حرفه ها
 • استفاده از جدیدترین شیوه های آموزشی مناسب برای سبک یادگیری افرادو منابع آموزشی حرفه ای
 • دوره های آموزشی ویژه آمادگی برای آزمون سفارت
 • کلاس های تدریس خصوصی زبان هندی ویژه مدیران، شرکت ها و سازمان ها
 • امکان عقد قرار داد با سازمان ها و موسسات بزرگ استان تهران
 • هر زبان آموز می تواند فرد دومی را به همراه خود بصورت کاملا رایگان به کلاس بیاورد.
 • چنانچه زبان آموز از استاد خود راضی نباشد در کمتر از ۳ روز کاری، استاد جدیدی برای وی انتخاب می گردد.

سوالات متداول زبان آموزان

در آموزشگاه سروش دانش هزینه برگزاری کلاس ها با توجه به تعداد جلسات آموزشی و استاد مربوطه و سطح آموزش زبان هندی تعیین می شود و هزینه ای بابت محل برگزاری کلاس ها از زبان آموزان گرفته نمی شود. تمام هزینه کلاس ها بصورت قسط بندی شده از زبان آموز دریافت می شود تا در طی یادگیری زبان هندی با مشکل پرداخت شهریه مواجه نشوند. با این وجود چون هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان هندی برای هر سطح متفاوت می باشد، چنانچه قصد دارید از هزینه سطح مورد نظر خود مطلع شوید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مشاورین سروش دانش تماس بگیرید تا ضمن اطلاع از هزینه کلاس ها زبان هندی، اطلاعات لازم را در مورد برنامه کلاس ها، زمانبندی و منابع آموزشی هر کلاس مطلع شوید.

چنانچه هنوز در مورد یادگیری این زبان شک و شبه دارید و یا سوالاتی در ذهن شما باقی مانده است مشاورین سروش دانش آماده راهنمایی شما هستند و هر اطلاعاتی که لازم داشته باشید را در اختیار شما قرار می دهند.

برای شروع هر کاری در گام اول باید هدف خود را از انجام آن کار مشخص نمایید. چنانچه هنوز دلایل کافی برای یادگیری زبان هندی ندارید، بهتر است دست نگه دارید. کاغذ و خودکاری بردارید و دلایل خود را برای یادگیری این زبان مشخص نمایید. پس از نوشتن دلایل خود به خود هدف اصلی شما مشخص خواهد شد. نمی توان با هدف های کاذب وارد پروسه یادگیری زبان هندی شد چرا که اگر دلایل موجه نداشته باشید قطعا در طی مسیر یادگیری دلزده شده و یا احساس بسیار بدی از اینکه چرا آموزش را ادامه ندادید خود را سرزنش خواهید کرد.

بنابراین قبل از هر کاری هدف خود را مشخص نمایید. سپس برای تعیین زمان آزمون تعیین سطح می توانید با مشاورین سروش دانش تماس حاصل نمایید، تا زمان مشخصی برای برگزاری آزمون تعیین سطح شما انتخاب گردد و طبق سنجش انجام شده سطح آموزشی خاصی برای شما مشخص گردد. پس از آن می توانید با خیالی آسوده کلاس های زبان هندی خود را تحت نظر مربی خود آغاز نمایید.

سوالات متداول زبان آموزان

من واقعا کلاس زبان هندی خیلی عالی رو تجربه کردم و این زبان رو به خوبی یاد گرفتم از استاد عزیزم ممنونم

سودابه عزیزی, آزادی

فکر نمی کردم هیچوقت زبان هندی رو اینقد خوب یاد بگیرم. ازتون ممنونم

شاهین, ولیعصر

آخرین مقالات آموزش زبان هندی

یادگیری زبان هندی چقدر طول می کشد؟

توسط |۱۱ ام آذر ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان هندی, مقالات آموزش زبان|

آموزش و یادگیری زبان هندی چقدر طول می کشید؟ آیا یادگیری این زبان سخت است؟ این مقاله را بخوانید تا بتوانید پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. امروزه بسیاری از ایرانیان کشور هند را برای ادامه تحصیل، کار و یا مهاجرت انتخاب می کنند به همین دلیل آموزش و [...]

آیا یادگیری زبان هندی سخت است؟

توسط |۲۸ ام اردیبهشت ۱۳۹۸|دسته بندی ها: مقالات آموزش زبان, آموزش و یادگیری زبان هندی|

آیا تصمیم گرفته اید که زبان هندی را بیاموزید؟ آیا با چالش ها و موانع یادگیری زبان هندی آشنایی دارید؟ آیا یادگیری زبان هندی سخت است؟ هزینه تدریس خصوصی زبان هندی در ایران چقدر است؟ خواندن این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا جواب این سوالات را بیابید. [...]

هزینه تدریس خصوصی زبان هندی

توسط |۱۶ ام اردیبهشت ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان هندی, مقالات آموزش زبان|

زبان هندی دارای چه ریشه ای است؟ این زبان دارای چه تاریخچه ای می باشد؟ مزایای یادگیری زبان هندی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ هزینه تدریس خصوصی زبان هندی به چه شکلی می باشد؟ زبان هندی یکی از زبان هایی است که ریشه آن از زبان های هندواروپایی [...]

۵/۵ - (۲ امتیاز)

درج دیدگاه