تدریس خصوصی زبان دانمارکی

تدریس خصوصی زبان دانمارکی۱۴۰۳/۲/۱۹ ۸:۴۰:۱۷
تدریس خصوصی زبان دانمارکی

آیا کلاس تدریس خصوصی زبان دانمارکی در تهران سراغ دارید که یادگیری این زبان را بصورت ۱۰۰ درصد تضمینی آموزش دهد؟ ما به شما معرفی می کنیم.

یکی دیگر از زبان هایی که در ایران و خصوصا در استان تهران آموزش داده می شود، زبان دانمارکی است. موقعیت جغرافیایی و شرایط ادامه تحصیل و کار در دانمارک به گونه ای است که ایرانیان می توانند آسان تر برای آنها اقدام نمایند. از این رو روز به روز تعداد کسانی که برای کار و تحصیل در دانمارک اقدام می نمایند بیشتر می شود. یادگیری زبان دانمارکی یکی از مهم ترین بخش های اقامت و کار و تحصیل در دانمارک است که جز ملزومات برای هر فرد به حساب می آید. این زبان در کشورهای دیگر ناحیه اسکاندیناوی نیز بکار برده می شود  از این رو برای مردمم کشورهایی مانند سوئد و نروژ و ایسلند بسیار قابل فهم است.

یکی دیگر از زبان های خانواده هندوداروپایی، زبان دانمارکی است که به عنوان یکی از زبان های ژرمنی شمالی شناخته می شود. اگرچه در حال حاضر تصور می شود که این زبان فقط در کشور دانمارک به عنوان زبان رسمی شناخته می شود، اما زبان دانمارکی در کشورها خودمختار گرینلند و جزایر فارو نیز به عنوان یک زبان رسمی به حساب می آید. در حال حاضر حدود ۶ میلیون نفر در دانمارک و بخش های دیگری از جهارن به زبان رسمی دانمارکی سخن می گویند و حدود ۵۰ هزار نفر دیگر نیز با این زبان آشنایی کامل دارند. این زبان مانند همه زبان های ساختار نوشتاری خاص خود را دارد که ار مجموعه ای حروف الفبا تشکیل شده است. برای یادگیری زبان دانمارکی ابتدا باید حروف الفبای این زبان و سپس چهار مهارت اصلی شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن را بطور کامل آموخت.

اگرچه بسیاری از زبان شناسان تمایل دارند برای یادگیری زبان دانمارکی از روی چالش اقدام نمایند و ساختار زبانی آن را بخوبی بشناسند، عده ای از ایرانیان نیز برای یادگیری این زبان مشتاق هستند. دلایل خوبی برای تمایل این دسته از عزیزان به یادگیری زبان دانمارکی وجود دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کسانی که تمایل دارند برای اقامت در دانمارک و سایر کشورهای این خطه اقدام نمایند، باید زبان دانمارکی را بیاموزند چرا که زندگی در یک کشور بیگانه بدون آنکه زبان مردم آن را بدانی، کاری بسیار سخت و آزار دهنده خواهد بود.
 • عده ای از ایرانیان تمایل دارند زبان دانمارکی را بیاموزند چرا که این زبان در بسیاری از کشورهای جهان شناخته شده است و چنانچه فرد بخواهد برای سفر به یکی از این کشورها برود، می تواند به زبان مردمان آن سرزمین صحبت نماید.
 • عده ای به قصد و کار و تحصیل تمایل دارند به کشور دانمارک بروند. از آنجا که در دانشگاه ها و مراکز کاری این کشور به زبان دانمارکی صحبت می شود، فرد باید زبان رسمی این سرزمین را بیاموزد.
 • کسانی هم با قصد مترجم دانمارکی شدن و یا شرکت در آزمون سفارت تمایل دارند زبان دانمارکی را بیاموزند.

حال که دلایل یادگیری این زبان مشخص شد، می خواهیم روش های یادگیری زبان دانمارکی را بررسی نماییم. اگرچه این زبان همانند سایر زبان های خارجی محبوب نیست، اما به دلیل اینکه عده ای به آن نیاز دارند، آموزشگاه های بزرگ زبان دانمارکی را نیز در لیست آموزش های خود قرار می دهند.

تدریس خصوصی زبان دانمارکی توسط اساتید برتر خانم و آقا

کلاس های تدریس خصوصی زبان دانمارکی تاثیرگذارترین شیوه آموزش این زبان هستند. در این کلاس ها زبان آموز تمام زمان کلاس را در اختیار دارد و می تواند بطور مستقیم تمام مشکلات و ایردات خود در مورد زبان دانمارکی را برطرف نماید. این کلاس متناسب با سطح آموزشی زبان آموز برگزار می گردد. سبک آموزش در این کلاس با توجه به سبک یادگیری زبان آموز تعیین می گردد و مدت زمان کلاس و تعداد جلسات آن نیز به اختیار زبان آموز خواهد بود. استاد با توجه به بهترین منابع آموزشی روز دنیا، گام به گام زبان دانمارکی را به زبان آموز آموزش خواهد داد و در طی دوره آموزشی با گرفتن آزمون های جامع و سنجشی، سطح یادگیری زبان آموز را می سنجد.

سوالات متداول زبان آموزان

آموزشگاه سروش دانش تهران، با تکیه بر ۲۰ سال تجربه در زمینه برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان، اکنون آموزش زبان دانمارکی را با بالاترین کیفیت ممکن برگزار می نماید. این آموزشگاه با بکار گیری شیوه های کارآمد در کلاس های تدریس خصوصی زبان دانمارکی به زبان آموزان کمک می نماید در بازه زمانی که در کلاس حضور دارند زبان دانمارکی را به بهترین شکل ممکن بیاموزند. از جمله ویژگیهای این کلاس ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هر زبان آموز باید در آزمون تعیین سطح رایگان سروش دانش شرکت نماید، تا سطح دانش آنها از زبان مربوطه سنجیده شود و با توجه به سطح آنها کلاسی برای زبان آموز در نظر گرفته شد.
 • تمام شهریه و هزینه های زبان دانمارکی بصورت اقساط دریافت میشود.
 • دوره های مکالمه زبان دانمارکی در ۳۵ جلسه آموزشی برگزار می گردد که با هدف تقویت چهار مهارت اصلی شنیدن، صحبت کردن، نوشتن و خواندن زبان آموز را آموزش می دهند و برای تمام رده های سنی مناسب هستند.
 • دوره های آموزشی ویژه مصاحبه های کاری و تحصیلی برای زبان آموزان برگزار می شود.
 • محل برگزاری کلاس ها با توجه به انتخاب زبان آموز می تواند در منزل، محل کار و آموزشگاه باشد و هزینه کلاس ها برای همه این موارد یکسان است.
 • در صورت نارضایتی زبان آموز از استاد مربوطه، استاد وی با استاد جدیدی جایگزین خواهد شد.
 • با توجه به سطح آموزشی زبان آموز و موثرترین شیوه ای که برای سبک یادگیری زبان آموز مناسب است، استاد از متد جدید برای آموزش دانمارکی برای هر زبان آموز استفاده خواهد کرد.
 • دوره های اختصاصی آمادگی برای آزمون سفارت در این کلاس ها برگزار می گردد.
 • کلاس های تدریس خصوصی زبان ویژه سفر، کار و زندگی در دانمارک برگزار می شود
 • زبان آموز می توان فرد دیگری را به همراه خود به کلاس ها بیاورد و هیچ هزینه ای از آنها گرفته نمی شود.
 • اعزام استاد به تمام مناطق استان تهران
 • اعزام اساتید خانم برای آموزش بانوان و کودکان در منزل
 • برگزاری کلاس های ویژه برای افراد شاغل و محصلین در روزهای پنجشنه و جمعه
 • امکان عقد قرارداد با موسسات و آموزشگاه شهر تهران

دوره های آموزش اختصاصی ویژه مهندسین، پزشکان، کارمندان ادارات دولتی و مدیران

حال که مزایا کلاس های تدریس خصوصی زبان دانمارکی آموزشگاه سروش دانش معرفی شد، ممکن است در مورد هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان دانمارکی این آموزشگاه سوال شود. از آنجا که سطح کلاس ها متفاوت است و تعداد جلسات آموزشها و استاد مربوطه متفاوت می باشد نمی توان یک هزینه ثابت را برای همه کلاس ها اعلام کرد.

از این رو پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از هزینه کلاس های آموزش زبان دانمارکی از طریق راه های ارتباطی زیر با مشاورین سروش دانش تماس حاصل نمایید تا اطلاعات لازم را در مورد کلاس ها، تعداد جلسات آنها، اساتید و منابع آموزشی و هزینه کلاس های زبان دانمارکی را در اختیار شما قرار دهند. این مشاورین شما را در مورد نحوه ثبت نام و زمان شروع کلاس ها راهنمایی خواهند کرد. زبان آموزان همچنین می توانند با تماس با مشاورین سروش دانش در مورد اینکه زبان دانمارکی را با چه هدفی می خواهند آموزش ببینند و برای هدف آنها کدام کلاس مناسب است، اطلاعات لازم را کسب نمایند.

سوالات متداول زبان آموزان

من زبان دانمارکی رو برای اقامت در دانمارک لازم داشتم واسه همین خیلی برای ضروری بود که سریع این زبان رو یادبگیرم. خوشبختانه با برنامه فشرده و منظمی که استادم برای چیده بود تونستم زبان دانمارکی رو عالی و بموقع یادبگیرم.

زهره, پاسدارن

قصد اقامت در دانمارک رو داشتم و باید این زبان رو یادمیگرفتم خوشبختانه سروش دانش بهترین استاد زبان دانمارکی رو بهم معرفی کرد.

پیمان, قیصریه

آخرین مقالات آموزش زبان دانمارکی

بهترین آموزشگاه زبان دانمارکی غرب تهران

توسط |۱۶ ام دی ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان دانمارکی, مقالات آموزش زبان|

بهترین آموزشگاه زبان دانمارکی غرب تهران کدام آموزشگاه است و چه خدماتی را به زبان آموزان خود ارائه می دهد؟ خواندن این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا پاسخ سوالات خود را به صورت کامل پیدا کنید. زبان دانمارکی از زبان های خانواده هند و اروپایی است و [...]

بهترین آموزشگاه زبان دانمارکی شرق تهران

توسط |۱۴ ام دی ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان دانمارکی, مقالات آموزش زبان|

بهترین آموزشگاه زبان دانمارکی شرق تهران کدام آموزشگاه است؟ چرا آموزش و یادگیری زبان دانمارکی به صورت خصوصی موثرتر است؟ خواندن این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. آموزش و یادگیری زبان دانمارکی دارای اهمیت خاص خود می باشد، یادگیری این زبان در [...]

بهترین آموزشگاه زبان دانمارکی مرکز تهران

توسط |۱۱ ام دی ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان دانمارکی, مقالات آموزش زبان|

بهترین آموزشگاه زبان دانمارکی مرکز تهران کدام آموزشگاه است و این آموزشگاه چه خدماتی را به زبان آموزان خود ارائه می دهد؟ با خواندن این مقاله می توانید پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. امروزه با پیشرفت و رشد علوم ارتباطات یادگیری و آموزش یک زبان جدید دغدغه بسیاری از [...]

بهترین آموزشگاه زبان دانمارکی شمال تهران

توسط |۹ ام دی ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان دانمارکی, مقالات آموزش زبان|

بهترین آموزشگاه زبان دانمارکی شمال تهران کدام آموزشگاه است و این آموزشگاه چه خدماتی را به زبان آموزان خود ارائه می دهد؟ به خواندن این مقاله ادامه دهید تا پاسخ سوال خود را پیدا کنید. اغلب بیشتر زبان آموزان در هنگام شروع یادگیری زبان دانمارکی یا هر زبان خارجه [...]

تدریس خصوصی زبان دانمارکی ویژه سفر

توسط |۴ ام دی ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان دانمارکی, مقالات آموزش زبان|

کلاس های تدریس خصوصی زبان دانمارکی ویژه سفر دارای چه ویژگی های است؟ شرکت در این کلاس ها دارای چه اهمیت و مزایایی است؟ خواندن این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. کشور دانمارک از جمله کشورهای اروپایی است که دارای محیطی آرام [...]

تدریس خصوصی زبان دانمارکی ویژه مهاجرت

توسط |۳ ام دی ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان دانمارکی, مقالات آموزش زبان|

تدریس خصوصی زبان دانمارکی ویژه مهاجرت دارای چه اهمیت و مزایایی است؟ آموزش و یادگیری زبان دانمارکی در این کلاس ها به چه صورتی انجام می شود؟ خواندن این مقاله به شما کمک خواهد کرد پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. کشور دانمارک به دلیل موقعیت جغرافیایی، وجود دانشگاه [...]

۵/۵ - (۲ امتیاز)

۴s دیدگاه

 1. محمد ۱۳۹۹-۰۱-۲۶ در ۸:۱۵ ب٫ظ - پاسخ

  باسلام
  بنده در شهرستان بجنورد شاغل هستم و قصد مهاجرت را دارم اما در شهری مثل بجنورد هیچ آموزشگاهی وجود ندارد که زبان دنیش رو آموزش بدهد
  لطفا راهنمایی کنید بنده چه کار کنم؟

  • مدیر سایت ۱۳۹۹-۰۲-۰۸ در ۱۰:۵۳ ق٫ظ - پاسخ

   پیشنهاد ما شرکت در دوره های آنلاین ما می باشد.

 2. Maedeh ۱۳۹۹-۰۹-۲۵ در ۶:۱۳ ب٫ظ - پاسخ

  سلام ببخشید شما هنوز آموزش آنلاین زبان دانمارکی دارید یا خیر؟؟!
  اطلاعت تکمیلی راجع به کلاس کانون رو لطفا ارائه بدهید
  ممنون🙏🙏

  • مدیر سایت ۱۴۰۰-۰۳-۱۶ در ۱۲:۰۷ ب٫ظ - پاسخ

   سلام بله کلاس های خصوصی آنلاین زبان دانمارکی هم برگزار می گردد. لطفا جهت مشاوره و طالاعات بیشتر تماس حاصل نمایید یا با شماره واتساپ ۰۹۱۹۲۳۹۲۶۶۵ با ما در ارتباط باشید

درج دیدگاه