تدریس خصوصی آیلتس تضمینی

تدریس خصوصی آیلتس تضمینی۱۴۰۳/۲/۱۹ ۸:۳۸:۳۸
تدریس خصوصی آیلتس

آیا تاکنون در مورد کلاس های تدریس خصوصی آیلتس برای کسب نمره بالاتر از ۸ بصورت تضمینی تحقیق کرده اید؟ آیا رفتن به کلاس تدریس خصوصی آیلتس می تواند مفید باشد؟

یکی از آزمون های بسیار مهم زبان که در سطح جهانی برگزار می شود و هزاران نفر را به رقابت دعوت می نماید، آزمون زبان آیلتس است. این آزمون برای سنجش میزان مهارت زبان آموزان در برقراری ارتباط با زبان انگلیسی است و کسب نمره بالا در آن می تواند یک امتیاز بزرگ باشد.

توجه: آموزش آنلاین آیلتس در موسسه سروش دانش هم برگزار میشود .

آزمون آیلتس (IELTS) چیست؟

IELTS از واژه International English Language Testing System گرفته شده است که به معنای سیستم سنجش زبان انگلیسی جهانی است. همانطور که گفته شد این آزمون یک آزمون جهانی است که برای سنجش میزان مهارت زبان انگلیسی افراد  در چهار بخش شنیدن ، خواندن، صحبت کردن و نوشتن می باشد. این آزمون که توسط دانشگاه کمبریج کنسول بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می گردد سالانه هزاران شرکت کننده در سراسر جهان  دارد. در واقع داشتن مدرک زبان آیلتس یک امتیاز بسیار عالی برای کسانی است که قصد دارند برای ادامه تحصیل در کشورهای اروپایی درخواست اپلای دهند و آن دسته از افرادی که برای کار یا اقامت قصد دارند به یکی از کشورهای اروپایی مهاجرت نمایند.

این آزمون در دو نوع برگزار می شود. نوع آکادمیک آن ویژه کسانی است که با هدف ادامه تحصیل در کشورهای اروپایی قصد دارند مهاجرت نمایند و برای پذیرش گرفتن از دانشگاههای اروپایی نیاز به مدرک زبان آیلتس دارند. نوع عمومی یا general آزمون آیلتس بیشتر برای درخواست های کاری و همچون دریافت اقامت در کشورهای دیگر اهمیت دارد. در هر حال در هر دو نوع آزمون آیلتس چهار مهارت اصلی شنیدن (listening) ، خواندن (reading) ، صحبت کردن (speaking)، نوشتن (writting)   برای هر دو نوع آزمون مورد سنجش قرار داده می شود. از سال ۲۰۱۶ به بعد برای برخی از کشورها آزمون آیلتس بصورت کامپیوتری برگزار می گردد. پیش بینی شده است که در سال های آتی این آزمون برای همه کشورها بصورت کامپیوتری برگزار گردد چرا که احتمال تقلب یا لو رفتن سوالات آن بسیار کمتر خواهد بود.

کلاس تدریس خصوصی آیلتس تضمینی

کلاس تدریس خصوصی آیلتس

با توجه به اهمیت بسیار زیاد آزمون آیلتس برای برخی از شرکت کننده ها، هزینه بسیار زیاد شرکت در آزمون و خرید منابع آن، اهمیت داشتن یک کلاس یا برنامه آموزشی خوب صد چندان می شود. خوشبختانه در سال های اخیر، موسسات و آموزشگاه های زیادی در سطح ایران کلاس های خصوصی و عمومی زبان آیلتس را به بهترین شکل ممکن برگذار می نمایند. آموزشگاه زبان سروش دانش یکی از بهترین مراکز آموزشی آیلتس در سطح استان تهران است که کلاس های تدریس خصوصی آیلتس را بصورت کاملا تضمینی برگزار می نماید. این آموزشگاه بر این اعتقاد است که کلاس های تدریس خصوصی بهترین شیوه یادگیری زبان و آمادگی برای آزمون آیلتس هستند چرا که زبان آموز تمام تکنیک های آیلتس را خواهد آموخت و تحت نظر یک استاد بسیار حرفه ای و با برنامه ای مشخص برای این آزمون آماده خواهد شد.

اگر فرد برای آزمونی به این مهمی بخواهد به کلاس های غیر تضمین شده برود ممکن است نه تنها نتیجه خوب را نگیرد بلکه زمان و انرژی وی بسیار تلف خواهد شد. از این رو آموزشگاه سروش دانش با ارائه کلاس های خصوصی بسیار حرفه ای تضمین شده، متقاضیان آزمون آیلتس را آموزش می دهد تا بتوانند با کسب نمرات بالا ۷ به هدف نهایی خود دست یابند.

سوالات مهم زبان آموزان

بسیاری از افراد علاقمند به شرکت در کلاس های تدریس خصوصی آیلتس اولین سوالی که در مورد این کلاس ها می پرسند این است که هزینه کلاس ها به چه صورت است. قطعا بعد مالی هر آموزشی برای زبان آموزان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای کلاس های تدریس خصوصی آیلتس با توجه به سطح آموزش زبان آموز، تعداد جلسات و ساعات آموزشی، استاد مربوطه، محل برگزاری کلاس ها و معیارهای بسیار مهم دیگری که آموزشگاه سروش دانش در نظر می گیرد، هزینه کلاس ها متفاوت خواهد بود.

از این رو بهترین پیشنهاد برای زبان آموزان این است که از راه های ارتباطی زیر با مشاورین سروش دانش تماس بگیرند و ضمن دریافت راهنمایی های بسیار تخصصی در زمینه آزمون آیلتس و نوع کلاس های آن، هزینه هر کلاس و سطح آموزشی را نیز بپرسند. به این ترتیب با یک تیر دو نشان را خواهند زد و اطلاعات جامع و تخصصی تری هم دریافت خواهند کرد.

خیلی از عزیزانی که قصد دارند که برای آزمون آیلتس شرکت کنند هنوز سر دو راهی های عجیبی گیر کرده اند. عده ای که اصلا هدف مشخصی ندارند و هنوز سر این موضوع که آیلتس بهتر است یا تافل گیر کرده اند. از این رو پیشنهاد ما به شما این است که قبل از اینکه بخواهید وارد کلاس های آیلتس شوید، یک کاغذ و خودکار بردارید و با خود خلوت کنید. قبل از هر چیزی هدف خود را مشخص کنید. چرا می خواهید برای آزمون آیلتس آماده شوید؟ آیا مطمنید که آیلتس بهترین گزینه برای شماست و تافل بهتر نیست؟

اگر با قاطعیت جواب پرسش های بالا را گرفتید معلوم است که با تصمیم قاطع می خواهید برای آزمون آیلتس آماده شوید. برای شروع کلاس های آیلتس ابتدا باید با مشاورین آموزشگاه سروش دانش تماس حاصل نمایید. آنها شما را در مورد تمام جزییات کلاس ها، هزینه کلاس های تدریس خصوصی آیلتس، مدت زمان کلاس ها و برنامه زمانبندی هر کلاس راهنمایی می نمایند. پس از آن برنامه آزمون تعیین سطح را دریافت خواهد کرد.

با گذراندن آزمون تعیین سطح و مشخص شدن سطح آموزشی شما، می توانید استاد مربوطه خود را به پیشنهاد آموزشگاه انتخاب کنید. محل برگزاری کلاس ها را خود انتخاب می نمایید  که می تواند محل کار، آموزشگاه و یا منزل شما باشد. پس از آن طبق شرایط و زمان های خالی شما یک برنامه زمانبندی شده دقیق، منابع آموزشی و هر آنچه که برای شروع کلاس های به آن نیاز داشته باشید در اختیار شما قرار می گیرد. پس از این مراحل یک جلسه آزمایشی با استاد خود خواهید داشت و اگر از شیوه آموزشی وی راضی باشید و بتوانید با وی ارتباط برقرار نمایید، کلاس های آیلتس شما با استاد مربوطه ادامه خواهد یافت. به این ترتیب کلاس های تدریس خصوصی آیلتس تضمین شده شما آغاز می شود.

دیدگاه زبان آموزان سروش دانش

واقعا از سطح و متد آموزش استادم راضی بودم و از مدیر آموزشگاه یعنی خانم فاطمیان تشکر میکنم

سارا طباطبایی, از شهرک غرب تهران

قصد مهاجرت داشتم و واقعا مکالمه ام ضعیف بود ولی آموزشگاه زبان سروش دانش به وعده اش یعنی ۳۵ جلسه آموزش مکالمه تضمینی عمل کرد و مکالمه منو واقعا عالی کرد.ممنونم

رضا سلیمانی, از سعادت آباد تهران

آخرین مقالات آموزش آمادگی آزمون آیلتس

کاربرد مدرک آیلتس در ایران

توسط |۲۰ ام مهر ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش آمادگی آزمون آیلتس, مقالات آموزش زبان|

آیا از اهمیت و کاربرد مدرک آیلتس در ایران آگاهی دارید؟ آیا می دانید داشتن مدرک آیلتس چه مزیت هایی را دارد؟ این مقاله را بخوانید تا پاسخ سوالات خود را بیابید. آزمون آیلتس از مهم ترین آزمون های بین المللی به شمار می آید که سالانه هزاران نفر [...]

هزینه تدریس خصوصی آیلتس

توسط |۲ ام مرداد ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش آمادگی آزمون آیلتس, مقالات آموزش زبان|

با توجه به افزایش تعداد کلاس ها و دوره های آموزشی خصوصی و عمومی آیلتس آیا می توان آموزشگاهی را یافت که دارای هزینه تدریس خصوصی آیلتس مناسب باشد؟ آزمون زبان آیلتس یکی از مهم ترین آزمون های زبان می باشد که هزاران نفر از سراسر جهان در این [...]

معرفی بهترین منابع آزمون آیلتس

توسط |۳۰ ام اردیبهشت ۱۳۹۸|دسته بندی ها: مقالات آموزش زبان, آموزش آمادگی آزمون آیلتس|

آیا بهترین منابع آزمون آیلتس را می شناسید؟ آیا می دانید برای آمادگی در آزمون آیلتس از چه منابعی باید استفاده کرد؟ هزینه تدریس خصوصی آیلتس در این را چقدر است؟ در ادامه پاسخ این سوالات را خواهید یافت. هدف از آزمون آیلتس ارزیابی مهارت و دانش افرادی است [...]

چگونه برای آیلتس آماده شویم؟

توسط |۶ ام اسفند ۱۳۹۷|دسته بندی ها: آموزش آمادگی آزمون آیلتس, آموزش و یادگیری زبان انگلیسی, مقالات آموزش زبان|

چگونه برای آیلتس آماده شویم؟ مهمترین سوالی است که هر زبان آموز زبان انگلیسی که قصد دارد در آزمون آیلتس شرکت نماید باید از خود بپرسد. در این مطلب بهترین راهکارها را به شما می آموزیم. آیلتس (IElTS) که مخفف نظام بین المللی ارزشیابی زبان انگلسی (International English Language [...]

۵/۵ - (۳ امتیاز)

درج دیدگاه