تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی۱۴۰۳/۲/۱۹ ۸:۳۹:۴۸
تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

چگونه می توان بهترین کلاس تدریس خصوصی زبان ایتالیایی با جدیدترین متد روز دنیا را که بتواند آموزش ما را ۱۰۰ درصد تضمین نماید بیابیم؟

اگر جزو علاقمندان به کشور ایتالیا و زندگی در این کشور باشید حتما تاکنون در مورد زبان ایتالیایی تحقیقاتی انجام داده اید. این زبان در حال حاضر یکی از زبان های بسیار محبوب در جهان است که سالانه تعداد بسیار زیادی زبان آموز دارد. از این رو یادگیری زبان ایتالیایی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این اهمیت به گونه ای است که شیوه های متنوعی برای آموزش آن بکار می رود. برای اینکه زبان ایتالیایی را بخوبی بیاموزید لازم است ابتدا تاریخچه ای از این زبان و دلایل اهمیت آن را بیابید.  بدون شناخت و دلایل کافی هیچ زبان آموزی نمی توان زبان ایتالیایی را بخوبی بیاموزد.

توجه: آموزش آنلاین زبان ایتالیایی در موسسه سروش دانش هم برگزار میشود .

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی توسط اساتید برتر خانم و آقا

همانطور که گفته شد تدریس خصوصی زبان ایتالیایی یکی از موثرترین شیوه های یادگیری این زبان زبان است. زبان آموز می تواند تحت نظر بهترین استاد زبان در منزل، محل کار و یا آموزشگاه به یادگیری زبان مورد علاقه خود بپردازد. از آنجا که زبان آموز می تواند برنامه کلاس های خود را مشخص نماید و زمان کلاس کاملا در اختیار وی قرار دارد، بازدهی کلاس بیشتر خواهد بود.

آموزشگاه زبان سروش دانش یکی از قوی ترین برگزار کننده های کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در استان تهران می باشد که با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در این حوزه توانسته است زبان آموزان بسیار حرفه ای و متخصصی را پرورش دهد. کلاس های خصوصی این آموزشگاه طبق بهترین و جدیدترین متد آموزشی هدایت می شود و اساتید آن جزو حرفه ای ترین مربی های زبان ایتالیایی هستند.

ویژگی های کلاس های خصوصی زبان ایتالیایی آموزشگاه سروش دانش

کلاس های خصوصی زبان ایتالیایی آموزشگاه سروش دانش دارای ویژگی هایی هستند که زبان آموزان می توانند با آسودگی خاطر در آن شرکت نمایند. از  جمله این ویژگی های استثنایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تمام شهریه و هزینه های زبان ایتالیایی بصورت اقساط دریافت میشود ..
 • در ابتدا هر دوره برای هر زبان آموز جدید آزمون تعیین سطح بصورت رایگان برگزار می شود و با توجه به این آموزن زبان آموز وارد یک سطح آموزش را آغاز خواهد نمود.
 • کلاس های مکالمه زبان ایتالیایی بصورت ۳۰ جلسه فشرده و مناسب برای رده های سنی مختلف ویژه سفر، کار و تحصیلی و اقامت در ایتالیا برگزار می گردد.
 • کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در منزل، محل کار و یا آموزشگاه با توجه به شرایط هر زبان آموز برگزار می گردد.
 • امکان اعزام استاد به تمام مناطق استان تهران فراهم است.
 • امکان عقد قرار داد با آموزشگاه ها و موسسات مختلف شهر تهران وجود دارد.
 • کلاس های اختصاصی زبان ایتالیایی ویژه کارمندان، مهندسان و پزشکان بصورت اختصاصی در محل کار آنها برگزار خواهد شد.
 • برای افرادی که نمی توانند در طول هفته به کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی بروند، در روزهای پنجشنه و جمعه کلاس های جداگانه ای برگزار می گردد.
 • کلاس های خصوصی زبان ایتالیایی ویژه کودکان و بانوان می تواند توسط اساتید خانم و در منزل برگزار گردد.
 • کلاس های ویژه آمادگی آزمون سفارت نیز توسط مجرب ترین اساتید سروش دانش برگزار می گردد.
 • کلاس های مکالمه فشرده ویژه مصاحبه های کاری و تحصیلی ایتالیا نیز برگزار می شود.
 • در طی کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی سروش دانش، زبان آموز توسط استاد مربوطه راهنمایی می شود و با توجه به سبک یادگیری هر زبان آموز از شیوه موثر برای وی استفاده می شود.
 • تعیین زمان و تعداد جلسات آموزشی برای هر زبان آموز با توجهب ه هدف آموزشی وی خواهد بود.
 • هزینه آموزش برای زبان آموزان چه آموزش در آموزشگاه باشد یا منزل و محل کار یکسان است.
 • در صورت تمایل زبان آموز می تواند فرد دومی را به همراه خود به کلاس های آموزش زبان ایتالیایی بیاورد و هیچ هزینه ای برای فرد دوم دریافت نمی شود.
 • در صورت نارضایتی زبان آموز از استاد مربوطه، استاد وی با استاد دیگری جایگزین خواهد شد.

کلاس های خصوصی مکالمه زبان ایتالیایی

کلاس های مکالمه زبان ایتالیایی پر طرفدارترین کلاس های خصوصی در زمینه زبان ایتالیایی هستند. این کلاس ها چون چهار مهارت اصلی شنیدن، صحبت کردن، نوشتن و خواندن زبان ایتالیایی را تقویت می نمایند و برای همه افراد در همه رده های سنی مناسب است، بسیار مفید و کاربردی می باشند. از طرفی زبان آموز با هر هدفی بخواهد زبان ایتالیایی را بیاموزد، این کلاس برای وی مفید واقع خواهد شد. برای اطلاع از زمان و شرایط کلاس های زبان ایتالیایی می توانید از طریق راه های ارتباطی ما با مشاورین سروش دانش تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول زبان آموزان

نکته بسیار مهمی که اکثر زبان آموزان در مورد آن سوال می پرسند، هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی است. خوشبختانه هزینه این کلاس ها با توجه به امتیازهایی که برای زبان آموز دارند و اینکه بصورت کاملا تضمینی می باشند بسیار مناسب است. اگر زبان آموز در طی چند دوره آموزشی بتواند زبان ایتالیایی را بطور کامل یاد بگیرد، قطعا هزینه ای که پرداخت کرده است چندان حائز اهمیت نخواهد بود.

از آنجا که هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی با توجه به استاد مربوطه ، سطح آموزش زبان آموز و تهداد جلسات متفاوت است نمی توان هزینه ثابتی را برای هر کلاس در نظر گرفت. از این رو اگر قصد دارید یک کلاس زبان ایتالیایی خوب برای خود انتخاب نمایید می توانید با مشاورین سروش دانش تماس حاصل نموده، شرایط و برنامه کلاس ها را بپرسید، راهنمایی های لازم را دریافت نمایید و در مورد هزینه کلاس های زبان ایتالیایی نیز اطلاعات کافی را دریافت نمایید. برای یادگیری این زبان کافیست از قبل هدف خود را بطور واضح مشخص نمایید تا مشاورین سروش دانش بتوانند بطور کامل شما را راهنمایی نمایند و بهترین کلاس را متناسب با هدف شما معرفی نمایند.

یادگیری هر زبانی بیشتر از هر چیزی به هدف زبان آموز نیاز دارد. زبان ایتالیایی برای اسپانیایی زبان ها و فرانسوی ها بسیار آشنا تر بوده چرا که بسیاری از واژه های این زبان ها مشترک و مشابه می باشد. از این رو اگر فردی زبان فرانسه یا اسپانیایی را بلد باشد، به سادگی مانند آب خوردن زبان ایتالیایی را می آموزد. از طرفی یادگیری این زبان به پشتکار زبان آموز، انگیزه و اراده وی، شیوه آموزش وی و در نهایت منابع آموزشی که بکار می برد، بستگی خواهد داشت. زبان آموز خود تعیین می نماید که چه مقدار زمان برای یادگیری این زمان صرف نماید.

از این رو یادگیری زبان ایتالیایی به خود زبان آموز بستگی دارد. برای کسی که عاشق این زبان باشد هرگز سخت نخواهد بود آن را بیاموزد. اما برای کسی که به اجبار یا از روی بی هدفی می خواهد آن را یاد بگیرد قطعا سخت و طاقت فرسا خواهد بود. بنابراین هرگز از حرف های سایر زبان آموزان و مربیانی که قصد دارند شما را ناامید نمایند، دلسرد نشوید و خود برنامه هدفمندی برای یادگیری زبان ایتالیایی داشته باشید. از مشاورین با تجربه می توانید راهنمایی های لازم را کسب نمایید. بخاطر داشته باشید اگر شیوه درستی را برای آموزش در نظر بگیرید، قطعا چون روند رو به رشد یادگیری شما سرعت بیشتری خواهد داشت، در طی مسیر دلسرد نخواهید شد و همواره با انگیزه به یادگیری این زبان خواهید پرداخت. زبان ایتالیایی یک زبان بسیار شیرین است که با تمرین و تکرار می توانید آن را به سادگی بیاموزید و از یادگیری آن لذت ببرید.

در صورتیکه در مورد زبان ایتالیایی و آموزش آن سوالاتی داشتید می توانید آن را با مشاورین سروش دانش در میان بگذارید و از راهنمایی های ارزنده این مشاورین مجرب بهره مند شوید. بخاطر داشته باشید این شما هستید که مسیر زندگی خود را تعریف و تعیین می کنید.

دیدگاه زبان آموزان سروش دانش

من عاشق زبان ایتالیایی بودم واسه همین دنبال یک کلاس بودم که بشه با اطمینان خاطر پایه و پیشرفته زبان رو یادگرفت. خوشبختانه استادم در آموزشگاه سروش دانش خیلی عالی زبان ایتالیایی رو به من آموزش دادند

بیان , منطقه جنوب تهران

برای اولین بار برای یادگیری زبان ایتالیایی به کلاس های خصوصی رفتم و واقعا راضی بودم

مرتضی, تجریش

آخرین مقالات آموزش زبان ایتالیایی

یادگیری زبان ایتالیایی چقدر طول می کشد؟

توسط |۲ ام آبان ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان ایتالیایی, مقالات آموزش زبان|

آیا یادگیری زبان ایتالیایی سخت است؟ چقدر طول می کشد تا زبان ایتالیایی را یاد بگیریم؟ خواندن این مقاله به شما کمک خواهد کرد پاسخ سوالات خود را بیابید. آموزش زبان ایتالیایی دارای یک روند شگفت انگیز می باشد و هر مرحله آن می تواند لذت بخش باشد. اما [...]

بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی غرب تهران

توسط |۲۱ ام مرداد ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان ایتالیایی, مقالات آموزش زبان|

آیا بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی غرب تهران را می شناسید؟ آیا می دانید این آموزشگاه چه خدماتی را به زبان آموزان ارائه می دهد؟ با خواندن این مقاله پاسخ خود را خواهید یافت. زبان ایتالیایی از شاخه های اصلی زبان لاتین است و با زبان های فرانسوی، رومانی، اسپانیایی شباهت [...]

بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی شرق تهران

توسط |۱۹ ام مرداد ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان ایتالیایی, مقالات آموزش زبان|

بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی شرق تهران کدام آموزشگاه است؟ این آموزشگاه چه نوع خدماتی را ارائه می دهد؟ با ما همراه باشید تا پاسخ خود را بیابید. زبان ایتالیایی از محبوب ترین زبان ها در جهان به شمار می آید و سالانه افراد بسیار زیادی خواهان یادگیری و آموزش [...]

بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی مرکز تهران

توسط |۱۶ ام مرداد ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان ایتالیایی, مقالات آموزش زبان|

در این مقاله می توانید با بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی مرکز تهران و خدمات ارائه شده توسط این آموزشگاه آشنا شوید. پس در ادامه با ما همراه باشید. زبان ایتالیایی یکی از زبان های شاخه لاتین می باشد. این زبان در حال حاضر یکی از محبوب ترین زبان ها در [...]

بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی شمال تهران

توسط |۱۴ ام مرداد ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان ایتالیایی, مقالات آموزش زبان|

آیا بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی شمال تهران را می شناسید؟ آیا با خدمات آموزشی این آموزشگاه های آشنایی دارید؟ در ادامه با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را بیابید. امروزه زبان ایتالیایی یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین زبان ها در جهان می باشد و افراد زیادی [...]

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی ویژه مهاجرت

توسط |۱۲ ام مرداد ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان ایتالیایی, مقالات آموزش زبان|

آیا با مزیت های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی ویژه مهاجرت آشنایی دارید؟ اگر قصد مهاجرت به یکی از کشورهایی ایتالیایی زبان را دارید خواندن این مطلب برای شما مفید خواهد بود. امروزه افراد بسیار زیادی بخاطر ادامه تحصیل، کار و زندگی به کشورهای دیگر مهاجرت می کنند. یکی از [...]

۵/۵ - (۲ امتیاز)

درج دیدگاه