آیا با مزیت های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی ویژه مهاجرت آشنایی دارید؟ اگر قصد مهاجرت به یکی از کشورهایی ایتالیایی زبان را دارید خواندن این مطلب برای شما مفید خواهد بود.

امروزه افراد بسیار زیادی بخاطر ادامه تحصیل، کار و زندگی به کشورهای دیگر مهاجرت می کنند. یکی از اصلی ترین نکاتی که افراد برای مهاجرت باید به آن توجه داشته باشند، یادگیری زبان کشور مقصد می باشد. کشور ایتالیا یکی از کشورهای محبوب و خوش آب و هوا است که امروزه مقصد نهایی بسیاری از ایرانیان برای زندگی است.

در حال حاضر آموزشگاه های زبان زیادی در حال آموزش و یادگیری زبان ایتالیایی هستند. اما همیشه این نکته را در نظر بگیرید که آموزشگاهی را انتخاب کنید که اهداف آموزشی آن در راستای هدف شما باشد. افرادی که می خواهند مهاجرت کنند بیشتر می خواهند مکالمات روزمره را یاد بگیرند و به دنبال یادگیری قواعد زبان، نکات دستوری، صرف و نحو، قواعد نگارشی و سایر موارد دیگر نیستند. بر طبق پژوهش های انجام شده از بهترین راه های آموزش زبان، تدریس خصوصی است. در این مقاله قصد داریم که شما را با مزیت های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی ویژه مهاجرت آشنا سازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

اهمیت یادگیری زبان ایتالیایی

در حال حاضر زبان ایتالیایی یکی از پرطرفدارترین زبان های جهان است که افراد زیادی خواهان یادگیری این زبان هستند. از مهمترین راه های ارتباطی بین انسان ها، زبان است. به همین منظور اگر قصد دارید به کشور ایتالیا مهاجرت کنید برای برقراری هرگونه ارتباط کاری، دوستانه یا روابط سطحی باید به زبان ایتالیایی تسلط داشته باشد.

یادگیری و آموزش زبان ایتالیایی دارای مزیت ها و اهمیت های بسیار بالایی است. از جمله این مزایا می توان به مهاجرت اشاره کرد که در ادامه این مقاله شما را بیشتر با مزایای یادگیری زبان ایتالیایی ویژه مهاجرت آشنا خواهیم ساخت.

مزایای یادگیری زبان ایتالیایی ویژه مهاجرت

امروزه کشور ایتالیا مقصد بسیاری از ایرانیان برای کار و زندگی است. برای مهاجرت به هر کشوری ابتدا باید فرد به زبان رسمی کشور مورد نظر تسلط داشته باشد. زیرا در غیر این صورت شخص با مشکلات جدی روبرو خواهد شد. اگر قصد مهاجرت به کشور ایتالیا را دارید حتما باید به زبان ایتالیایی تسلط کامل داشته باشید تا بتوانید امورات زندگی خود را بگذرانید و با دیگران ارتباط برقرار کنید.

در صورتی که به زبان ایتالیایی تسلط نداشته باشید، نمی توانید در شغل مورد علاقه خود مشغول به کار شوید، با دیگران ارتباط برقرار کنید و یا در دانشگاه مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهید. در نتیجه پس از مدتی نمی توانید درآمد مورد نیاز خود را به دست آورید و مجبور خواهید بود که به کشور خود باز گردید. پس قبل از مهاجرت به کشور ایتالیا یا کشورهای ایتالیایی زبان حتما زبان رسمی این کشورها را یاد بگیرید.

مزایای یادگیری زبان ایتالیایی تحت نظر استاد ویژه مهاجرت

برای افرادی که قصد مهاجرت را دارند و می خواهند زبان ایتالیا را یاد بگیرند، نیازی به آموزش و یادگیری تمام جوانب این زبان نیست. آموزش کامل زبان ایتالیایی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اما برای فردی که می خواهند مهاجرت کنید یادگیری قواعد کامل دستور زبان ایتالیایی، صرف و نحو، قواعد نگارشی و … اهمیت چندانی ندارد.

فردی که قصد مهاجرت به ایتالیا را دارد بیشتر به دنبال تقویت مکالمات روزمره زبان ایتالیایی است. به همین دلیل بهترین راه برای یادگیری زبان ایتالیایی، آموزش این زبان تحت نظر استاد ویژه مهاجرت است. اساتیدی که تجربه مهاجرت کردن را داشته باشند بسیار به زبان آموز کمک خواهند کرد زیرا می توانند مطالب اصلی و مورد نیاز را به زبان آموز آموزش دهند. همچنین این اساتید نقش یک مشاوره را نیز خواهند داشت و می توانند تجربیات خود را در اختیار زبان آموز قرار دهند.

مزایای تدریس خصوصی زبان ایتالیایی ویژه مهاجرت

بر طبق پژوهش های انجام شده، تدریس خصوصی زبان به عنوان یکی از بهترین شیوه های آموزشی در جهان شناخته شده است. زیرا دارای مزایای بسیار زیادی نسبت به سایر روش های آموزشی می باشد. در ادامه شما را با برخی از مزایای تدریس خصوصی زبان ایتالیایی آشنا خواهیم ساخت.

 • در تدریس خصوصی زبان ایتالیایی شما می توانید استاد مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 • در کلاس های تدریس خصوصی، توجه کامل استاد بر روی زبان آموز خواهد بود و کاملا می تواند نقاط قوت و ضعف زبان آموز را شناسایی کند و آن ها را تقویت نماید.
 • یکی رابطه موثر بین استاد و زبان آموز ایجاد خواهد شد و زبان آموز می تواند تمام سوالات خود را بیان کند.
 • زمان و محل برگزاری کلاس های تدریس خصوصی با نظر زبان آموز تعیین می شود.
 • در زمان بسیار صرفه جویی خواهد شد و زبان آموز می تواند در کمترین زمان ممکن به زبان ایتالیایی تسلط پیدا کند.
 • زبان آموز می توان با توجه به موقعیت و شرایط محل زندگی خود کلاس را در منزل، محل کار و یا آموزشگاه برگزار کند.
 • کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی باعث اعتماد به نفس زبان آموز خواهد شد زیرا می تواند نقاط قوت خود را قوی تر و نقاط ضعف خود را تقویت نماید.
 • تعداد جلسات برگزاری نیز با نظر خود زبان آموز تعیین خواهد شد.

آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش

آموزشگاه خصوصی زبان سروش دانش با بیش از دو دهه سابقه در حوزه تدریس خصوصی زبان های خارجه و با بهره گیری از بهترین و مدرن ترین شیوه های آموزشی در جهان به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه ها در سطح تهران شناخته می شود. این آموزشگاه توانسته با تکیه بر دانش تخصصی و سابقه درخشان خود تمامی خواسته ها و نیازهای زبان آموزان را در زمینه تدریس خصوصی زبان برآورده سازد. آموزشگاه زبان سروش دانش خدماتی آموزشی مختلفی را به زبان آموز ارائه می کند. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برگزاری ۳۵ جلسه مکالمه روزمره زبان به صورت کاملا تضمینی و خصوصی در آموزشگاه، منزل و یا محل کار
 • برگزاری آزمون تعیین سطح رایگان در تمامی سطوح
 • تمامی شهریه و هزینه های آموزشی با توجه به توان مالی زبان آموز در ۸ الی ۹ قسط دریافت می شود.
 • اعزام بهترین و مجرب ترین اساتید خانم و آقا به محل مورد نظر در سراسر نقاط تهران
Rate this post