تدریس خصوصی زبان عربی

تدریس خصوصی زبان عربی۱۳۹۹/۳/۱ ۱۳:۴۶:۰۱

فهرست مطالب این صفحه

تدریس خصوصی زبان عربی

آیا کلاس های تدریس خصوصی زبان عربی با جدیدترین متد دنیا ۱۰۰ درصد تضمینی می تواند برای همه افراد موثر باشد. کدام آموزشگاه بهترین آموزش زبان عربی را ارائه می دهد؟

یکی از زبان های بسیار محبوب در میان ایرانیان، زبان عربی است. از آنجا که بسیاری از کشورهای همسایه ایران به زبان رسمی عربی صحبت می کنند و کتاب آسمانی ما قرآن به این زبان نوشته شده است، آموزش زبان عربی در ایران روز به روز محبوب تر هم می شود.

توجه: آموزش آنلاین زبان عربی در موسسه سروش دانش هم برگزار میشود .

کلاس های تدریس خصوصی زبان عربی

آموزشگاه زبان سروش دانش به دلیل اهمیت بالای زبان عربی، برنامه آموزشی بسیار هدفمندی را برای آموزش این زبان در استان تهران تدارک دیده است. این آموزشگاه تنها از شیوه تدریس خصوی زبان عربی برای آموزش زبان آموزان خود بهره می برد چرا که بر این باور است که تدریس خصوصی می تواند بصورت تضمین شده زبان آموز را به هدف آموزشی خود برساند. از این رو کلاس های تدریس خصوصی زبان عربی تحت نظر بهترین کادر آموزشی سروش دانش، با توجه به برنامه زمانبندی شده زبان آموز و هزینه هایی که در سطح آموزشی وی لازم است انجام شود، برگزار می گردد.

کلاس های خصوصی کنکور زبان عربی

همانطور که گفته شد زبان عربی در میان دروس عمومی کنکور سراسری ایران درصد بسیار تاثیر گذار دارد. خصوصا برای گروه رشته های انسانی این درس یکی از مهم ترین دروس عمومی است که تغییر در درصد تست زنی آن می تواند رتبه فرد را هزار تا هزارتا تغییر دهد. از این رو کلاس های تدریس خصوصی زبان عربی نیز در برنامه آموزشی آموزشگاه سروش دانش قرار داده شده است تا زبان آموزان بتوانند برای کنکور سراسرس آماده گردند. این کلاس ها توسط بهترین اساتید آموزشی سطح استان تهران برگزار می شوند و زبان آموز طی آن تمام تکنیک های تست زنی زبان عربی را به خوبی می آموزد.

اهداف آموزشی کلاس های تدریس خصوصی زبان عربی سروش دانش

هر آموزشگاه با توجه به اهداف آموزشی که دنبال می کند، برنامه و استراتژی برای برگذاری کلاس های زبان عربی خواهد داشت. آموزشگاه سروش دانش برای برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان عربی چند اصل را در پیش می گیرد که اطلاع از آنها می تواند برای زبان آموزان بسیار مفید واقع شود.

 • برنامه های آموزشی سروش دانش برای تمام زبان های خارجه به اینصورت است که زبان آموز ابتدا یک آزمون تعیین سطح را می گذراند. در طی این آزمون که بصورت کاملا رایگان برگزار می گردد، سطح آموزشی زبان عربی فرد تعیین می گردد و با توجه به این سطح استاد و برنامه آموزشی مشخصی برای وی تعیین می شود.
 • برای تمامی کلاس ها در تمامی سطوح زبان آموز می تواند خود استاد مربوطه را انتخاب نماید و چنانچه از استاد ناراضی باشد در طی دو روز کاری استاد وی جایگزین خواهد شد.
 • تمام شهریه و هزینه های زبان عربی بصورت اقساط دریافت میشود.
 • کلاس های تدریس خصوصی عربی می تواند در منزل، آموزشگاه، محل کار و یا شرکت خاصی برگزار گردد و این مکان می تواند توسط خود زبان آموز انتخاب گردد.
 • کلاس های خصوصی زبان عربی برای افراد شاغل و محصلین که در طول هفته نمی توانند به کلاس بروند، در روزهای پنجشنبه و جمعه در زمان های دلخواه زبان آموز برگزار می گردد.
 • آموزشگاه سروش دانش آماده عقد قرارداد با تمام سازمان ها و موسسات است و می تواند کلاس های اختصاصی و مورد نظر آنها را با همکاری کادر آموزشی خود برگزار نماید.
 • کلاس های خصوصی زبان عربی ویژه مدیران، کارمندان، تاجران و افراد متخصص در هر حرفه ای بصورت تخصصی برگزار می گردد.
 • کلاس های خصوصی زبان عربی ویژه آموزش قرآن کریم و ویژه دانشجویان علوم دینی بصورت اختصاصی و تحت نظر بزرگترین اساتید استان تهران برگزار می شود.
 • امکان اعزام اساتید به تمام مناطق تهران وجود دارد.
 • کلاس تدریس خصوصی مکالمه روزمره عربی بصورت ۳۵ جلسه بسیار کاربردی برگزار می گردد که طی آن فرد تمام بخش های زبان عربی را با بالاترین کیفیت ممکن می آموزد.
 • از آنجا که با توجه به سبک یادگیری هر زبان آموز از شیوه خاصی برای آموزش زبان عربی به وی استفاده می گردد، تمام کلاس ها بصورت تضمین شده می باشد. سروش دانش با این هدف که هر زبان آموز حق دارد با بهترین شیوه ای که برای وی مناسب است، آموزش ببیند در روزهای اول کلاس های آموزش خود کاملا سبک یادگیری زبان آموزان را آنالیز می نماید و استاد مربوطه با توجه به ویژگی شخصیتی زبان آموز کلاس وی را پیش خواهد برد.
 • در تمام کلاس های تدریس خصوصی عربی این آموزشگاه هدف نهایی تقویت و آموزش چهار مهارت اصلی شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن به زبان عربی می باشد.
 • جدیدترین منابع آموزشی زبان عربی برای کلاس های تدریس خصوصی عربی در نظر گرفته شده است تا زبان آموز بتواند ضمن یادگیری آکادمی زبان عربی با شیوه محاوره ای این زبان نیز آشنا گردد.

سولات متداول زبان آموزان

کلاس های تدریس خصوصی زبان عربی آموزشگاه سروش دانش با توجه به سطح آموزشی زبان آموز، نوع کلاس، محل برگزاری، مدت زمان دوره، استاد مربوطه در هزینه های متفاوتی برگزار می شود. از این رو نمی توان یک قیمت ثابت را برای همه کلاس های این آموزشگاه در نظر گرفت.

چنانچه قصد دارید در این آموزشگاه کلاسی داشته باشید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مشاورین سروش دانش تماس حاصل نموده ضمن اینکه اطلاعات جامعی در مورد کلاس ها و همینطور راهنمایی های کافی برای شروع آموزش را دریافت می نمایید می توانید از هزینه کلاس های تدریس خصوصی عربی در این آموزشگاه مطلع شوید و با خیالی آسوده در کلاس ها ثبت نام نمایید.

۸۸۰۰۱۰۲۷ – ۸۸۳۳۰۵۲۶ – ۸۸۶۳۳۸۴۷ – ۸۸۳۳۰۶۹۳ – ۸۸۳۳۸۲۸۶ – ۸۸۹۷۳۷۵۸ – ۸۸۹۷۳۷۵۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۱ شب و روزهای تعطیل ۰۹۱۹۲۳۹۲۶۶۵ – ۰۹۱۲۴۲۰۲۴۲۸

مدیر آموزشگاه: فروغ سادات فاطمیان

اگر قصد دارید یادگیری زبان عربی را شروع کنید و هنوز نمی دانید از کجا باید شروع کنید حتما به این نکات دقت نمایید. قبل از هر چیزی مشخص نمایید که به چه دلیل و با چه هدفی می خواهید یادگیری زبان عربی را شروع نمایید. هدف خود را واضح بر روی یک کاغذ یاداشت نمایید. حتما دلایل خود را بسنجید تا بعدها در طی مسیر انگیزه خود را از دست ندهید. سپس با مشاورین سروش دانش تماس حاصل نمایید و هدف آموزشی خود را با آنها در میان بگذارید تا شما را راهنمایی نمایند. پس از مشخص کردن نوع کلاسی که برای شما مناسب است و اطلاع از هزینه کلاس ها می توانید در آزمون تعیین سطح رایگان آموزشگاه شرکت نمایید.

پس از گذراندن این مراحل شما می توانید با انتخاب یک استاد مناسب برای خود کلاس های تدریس خصوصی زبان عربی را با اراده محکم و عزم راسخ شروع نمایید. در طی مسیر استاد مربوطه تمام مراحل آموزشی را برای شما مشخص خواهد کرد و با توجه به سبک یادگیری و شرایط شما برنامه کلاس ها تعیین می گردد.

دیدگاه زبان آموزان سروش دانس

زبان عربی رو برای ادامه تحصیلم لازم داشتم واقعا از کلاسشون راضی بودم ممنون

سودابه, سرسبز

من کلاس آموزش عربیش که مخصوص قرآن بود رو رفتم واقعا عالی بود ممنونم از استاد خوبتون

سید مهدی حسینی, فدک

آخرین مقالات آموزش زبان عربی

یادگیری زبان عربی چقدر طول می کشد؟

توسط |۱۸ ام آبان ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان عربی, مقالات آموزش زبان|

آموزش و یادگیری زبان عربی چقدر طول می کشد؟ آیا برای یادگیری این زبان باید زمان زیادی را صرف کنیم؟ با خواندن این مقاله پاسخ سوالات خود را بیابید. یادگیری زبانی مانند زبان عربی بسیار شگفت انگیز است و هر مرحله آن می تواند لذت بخش باشد. اگر چه [...]

بهترین آموزشگاه زبان عربی غرب تهران

توسط |۲۷ ام شهریور ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان عربی, مقالات آموزش زبان|

آیا بهترین آموزشگاه زبان عربی غرب تهران را می شناسید؟ آیا با نوع خدمات ارائه شده توسط این آموزشگاه آشنایی دارید؟ این مقاله را بخوانید و پاسخ خود را بیابید. پس از زبان انگلیسی و آلمانی از دیگر زبان های محبوب در بین ایرانیان زبان عربی است. زیرا کتاب آسمانی [...]

بهترین آموزشگاه زبان عربی شرق تهران

توسط |۲۵ ام شهریور ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان عربی, مقالات آموزش زبان|

در این مقاله با بهترین آموزشگاه زبان عربی شرق تهران و نوع خدمات آن آشنا شوید تا زبان عربی را به صورت کاملا تضمینی و اصولی یاد بگیرید. به دلیل اینکه زبان کتاب آسمانی ما مسلمانان عربی می باشد، بسیاری از علاقمندان به این کتاب آسمانی برای درک مفاهیم [...]

بهترین آموزشگاه زبان عربی مرکز تهران

توسط |۲۳ ام شهریور ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان عربی, مقالات آموزش زبان|

بهترین آموزشگاه زبان عربی مرکز تهران کدام آموزشگاه است و این آموزشگاه چه برنامه های آموزشی را برای زبان آموزان ارائه می دهد؟ به دلیل اینکه بیشتر کشورهای همسایه ایران به زبان عربی صحبت می کنند و همچنین کتاب آسمانی ما مسلمانان به زبان عربی نوشته شده است، آموزش [...]

بهترین آموزشگاه زبان عربی شمال تهران

توسط |۲۰ ام شهریور ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان عربی, مقالات آموزش زبان|

بهترین آموزشگاه زبان عربی شمال تهران کدام آموزشگاه است و چه خدماتی را ارائه می دهد؟ این مقاله را بخوانید تا پاسخ سوال خود را بیابید. زبان عربی زبان رسمی بیشتر کشورهای عربی همسایه و همجوار کشور عزیزمان ایران می باشد. در چند سال اخیر این کشورها از نظر [...]

تدریس خصوصی زبان عربی ویژه کنکور

توسط |۱۸ ام شهریور ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان عربی, مقالات آموزش زبان|

تدریس خصوصی زبان عربی ویژه کنکور چه مزایایی را دارد؟ آیا برای موفقیت در کنکور لازم است در کلاس های تدریس خصوصی زبان عربی شرکت کنیم؟ با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را بیابید. قبولی در کنکور سراسری از معضلات بزرگ بسیار از دانش آموزان می باشد. زیرا [...]

۵/۵ - (۲ امتیاز)

۴s دیدگاه

 1. محمدرضا جهرمی ۱۳۹۸-۰۷-۱۲ در ۹:۱۳ ق٫ظ - پاسخ

  سلام. همسرم عربه میخواهم زبان ایرانی همان فارسی آموزش ببینه. معلم خصوصی میخواستم. باتشکر

  • مدیر سایت ۱۳۹۸-۰۷-۱۶ در ۸:۵۷ ق٫ظ - پاسخ

   سلام لطفا با آموزشگاه تماس حاصل نمایید

 2. مهرداد ۱۳۹۸-۰۹-۰۶ در ۱۱:۴۵ ب٫ظ - پاسخ

  سلام هزینه ی تدریس خصوصی زبان عربی چقدر است؟

  • مدیر سایت ۱۳۹۸-۰۹-۰۹ در ۴:۲۱ ب٫ظ - پاسخ

   درود بر شما. برای اعلام هزینه باید ابتدا با مشاورین آموزشی ما در تماس باشید و پس از آن به شما اعلام هزینه می شود. برای مشاوره رایگان در زمینه تدریس خصوصی زبان عربی میتوانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

درج دیدگاه