تدریس خصوصی زبان هلندی

تدریس خصوصی زبان هلندی۱۴۰۳/۲/۱۹ ۸:۴۱:۳۲
تدریس خصوصی زبان هلندی

اگر قصد دارید زبان هلندی را بیاموزید، کلاس های تدریس خصوصی زبان هلندی در استان تهران ۱۰۰ درصد تضمین شده هستند و می توانند بهترین انتخاب شما باشند.

زبان هلندی جزو زبان های بسیار محبوب در ایران نیست چرا که در راس زبان های خارجی که در ایران آموزش داده می شود، زبان انگلیسی، اسپانیایی و فرانسوی و عربی قرار دارند و زبان هلندی در این لیست جای نگرفته است. اما باز هم زبان آموزان زیادی هستند که برای یادگیری زبان هلندی اقدام می نمایند. این دسته از عزیزان اهداف آموزشی خاص خود را دنبال می نمایند که خاص آنها بوده و دنبال کردن آنها بسیار حائز اهمیت است. از این رو در این مطلب اطلاعات جامعی در مورد شیوه های یادگیری زبان هلندی و تاریخچه این زبان در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود.

توجه: آموزش آنلاین زبان هلندی در موسسه سروش دانش هم برگزار میشود .

تدریس خصوصی زبان هلندی توسط اساتید برگزیده خانم و آقا

آموزشگاه زبان سروش دانش با تکیه بر ۲۰ سال تجربه خود توانسته است در حوزه تدریس خصوصی زبان هلندی و سایر زبان های خارجی پیش قدم باشد. این آموزشگاه با بهره گیری از اساتید مجرب و حرفه ای، و شیوه های آموزشی بسیار بروز دنیا، توانسته است کلاس های تدریس خصوصی زبان هلندی را بصورت تضمین شده برگزار نماید. هر ساله بیش از ۱۰۰۰ نفر زبان آموز از این آموزشگاه آموختن زبان جدیدی را آغاز می نمایند که یکی از این زبان ها، زبان هلندی می باشد. از آنجا که شیوه تدریس خصوصی می تواند تا حد زیادی یادگیری زبان را تضمین نماید و زبان آموز بطور مستقیم و تحت نظر بهترین اساتید تهران آموزش می بینند، آموزشگاه سروش دانش تنها از این شیوه آموزشی بهره می برد.

ویژگی ها و امتیازات کلاس های تدریس خصوصی زبان هلندی سروش دانش

هر آموزشگاه بنا بر برنامه های آموزشی و اهداف خود، ویژگی هایی را برای کلاس های آموزش زبان هلندی در نظر می گیرد. آموزشگاه سروش دانش چون کیفیت آموزش و رضایت زبان آموزان را در اولویت خود قرار داده است، کلاس های زبان هلندی را تحت برنامه زیر برگزار می نماید.

 • تمام کلاس های تدریس خصوصی زبان هلندی تحت نظر بهترین اساتید و با استفاده از جدیدترین متد آموزشی برگزار می گردند و هر زبان آموز می تواند با اختیار خود استاد مربوطه را انتخاب نموده و در صورت نارضایتی از استادی آن را با استاد دیگری عوض نماید. از طرفی چون کیفیت آموزش برای آموزشگاه بسیار اهمیت دارد، برای هر زبان آموز با توجه به تیپ شخصیتی و سبک یادگیری وی از شیوه های خاصی جهت آموزش زبان هلندی بهره برده می شود.
 • تمام شهریه و هزینه های زبان هلندی بصورت اقساط دریافت میشود.
 • در ابتدا هر دوره آموزشی آزمون تعیین سطحی از زبان آموزان گرفته می شود تا سطح زبان آنها سنجیده و سپس برنامه آموزشی هر زبان آموز تعیین گردد.
 • دوره های آموزشی مکالمات زبان هلندی در ۳۵ جلسه و بصورت فشرده برگزار می گردد که برای همه رده های سنی و همه زبان آموزان مناسب می باشد.
 • امکان اعزام استاد به تمام مناطق استان تهران فراهم است.
 • زبان آموزان می توانند با توجه به انتخاب خود در محل کار، منزل و یا آموزشگاه آموزش ببینند و هزینه آموزش برای همه این مکان ها یکسان خواهد بود.
 • امکان عقد قرار داد با موسسات و آموزشگاه سراسر استان تهران وجود دارد.
 • دوره های آموزشی زبان هلندی ویژه آزمون سفارت برگزار می گردد.
 • کلاس های تدریس خصوصی ویژه کارمندان، مهندسان و مدیران سازمان های بصورت خصوصی و اختصاصی برگزار می گردد.
 • کلاس های آموزش زبان هلندی ویژه مصاحبه های تحصیلی و کاری برگزار می گردد.
 • کلاس های ویژه شاغلین و افراد محصل در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می گردد تا همه زبان آموزان بتوانند از یادگیری زبان هلندی بهره مند شوند.
 • برای بانوان و کودکان در منزل اساتید خانم اعزام خواهد شد.
 • تدریس در تمام کلاس ها توسط اساتید داخلی و خارجی و اساتید نی تیو صورت می گیرد که در زمینه خود حرفه ای می باشند.
 • همه افراد می توانند نفر دومی را به همراه خود به کلاس های خصوصی ببرند و هیچ هزینه ای از نفر دوم دریافت نخواهد شد.

سوالات متداول زبان آموزان

اولین نکته ای که در مورد کلاس های تدریس خصوصی زبان هلندی ممکن است پرسیده شود این است که این کلاس ها با چه هزینه و شهریه ای برگزار می گردند. از آنجا که آموزشگاه سروش دانش سطح های آموزشی زیادی را پوشش می دهد و برای هر سطح از زبان هلندی از یک استاد بهره می گیرد، هزینه همه کلاس ها زبان هلندی یکسان نیست. زبان آموز باید پس از گذراندن آزمون تعیین سطح و مشخص شدن سطح آموزش، تعداد جلسات آموزش و استاد مربوطه، هزینه کلاس ها را مطلع شود.

در صورتیکه تمایل دارید بصورت دقیق از هزینه هر کلاس مطلع شوید می توانید با مشاورین آموزشگاه سروش دانش از طریق راه های ارتباطی تماس حاصل نمایید. مشاورین سروش دانش ضمن دادن اطلاعات بسیار ضروری در مورد کلاس ها، زمان و محل برگزاری هر کلاس و سطح آموزش ها شما را هزینه هر کلاس و استادهای مربوطه مطلع خواهند نمود.

برای یادگیری این زبان شیرین لازم است ابتدا زبان آموز هدف خود از یادگیری زبان هلندی را مشخص نماید. این زبان شاید جزو زبان های خارجی اول که در ایران محبوب است نباشد اما هر زبان آموز قطعا از یادگیری آن هدف مشخصی خواهد داشت. بنابراین گام اول در شروع یادگیری زبان هلندی، تعیین هدف است. پس از آنکه هدف زبان آموز مشخص شد، آموزشگاه و مشاورین سروش دانش می توانند با توجه به آزمون تعیین سطح و اهداف آموزش طبان آموز، یک برنامه زمانبندی شده مشخص را در اختیار وی قرار دهند تا زبان خود را بخوبی بیاموزد.

پس از شروع کلاس های آموزش زبان هلندی این اراده و پشتکار زبان آموز است که میزان سرعت یادگیری وی را مشخص می نماید. آموزشگاه با ارائه برنامه مشخص، بکار بردن شیوه های آموزشی متناسب با تیپ یادگیری زبان آموز و استفاده از جدیدترین منابع آموزشی روز دنیا تمام تلاش خود را در آموزش زبان آموز بکار می برد، اما در نهایت انگیزه و تلاش خود زبان آموز است که وی را در یادگیری زبان هلندی یاری می نماید. از این رو تضمین موفقیت هر زبان آموز تا حد زیادی به هدف و انگیزه فرد بستگی دارد که باعث می شود وی در مسیر یادگیری استمرار داشته و زود انگیزه خود را از دست ندهد. مشاورین سروش دانش و اساتید مربوطه هم تمام تلاش خود را خواهند نمود تا زبان آموز را به هدف نهایی خود برسانند و همه اصول زبان هلندی را به وی بیاموزند.

دیدگاه زبان آموزان سروش دانش

تدریس خصوصی زبان هلندی رو به بهترین شکل ممکن برای من انجام دادند تونستم تو یک بازه زمانی کم مکالمه این زبان رو مسلط بشم واقعا ممنونم.

مرضیه , ونک

اگرچه اولین بار جذب اسم آموزشگاه شدم ولی واقعا از کلاس های خصوصی زبان هلندی سروش دانش نهایت رضایت رو داشتم

سروش, ولنجک

آخرین مقالات آموزش زبان هلندی

بهترین آموزشگاه زبان هلندی غرب تهران

توسط |۳۰ ام دی ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان هلندی, مقالات آموزش زبان|

بهترین آموزشگاه زبان هلندی غرب تهران کدام آموزشگاه است و در این آموزشگاه از چه روشی برای آموزش و یادگیری زبان هلندی استفاده می شود؟ آیا تدریس خصوصی زبان هلندی مفید است؟ با خواندن این مقاله پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. کشور هلند از جمله کشورهای محبوب در بین [...]

بهترین آموزشگاه زبان هلندی شرق تهران

توسط |۲۸ ام دی ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان هلندی, مقالات آموزش زبان|

آیا بهترین آموزشگاه زبان هلندی شرق تهران را می شناسید؟ آیا می دانید که این آموزشگاه چه خدماتی را به زبان آموزان خود ارائه می دهد. این مقاله را بخوانید تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. امروزه یادگیری زبان جدید امری بدیهی است و همه می خواهند علاوه بر [...]

بهترین آموزشگاه زبان هلندی مرکز تهران

توسط |۲۸ ام دی ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان هلندی, مقالات آموزش زبان|

بهترین آموزشگاه زبان هلندی مرکز تهران کدام آموزشگاه است و چه خدماتی را به زبان آموزان خود ارائه می دهد؟ خواندن این مقاله به شما کمک خواهد کرد پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. کشور هلند از نظر موقعیت اجتماعی، جغرافیایی و اقتصادی از جمله کشورهای اروپایی است که بسیاری [...]

بهترین آموزشگاه زبان هلندی شمال تهران

توسط |۲۳ ام دی ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان هلندی, مقالات آموزش زبان|

بهترین آموزشگاه زبان هلندی شمال تهران را می شناسید؟ آیا می دانید این آموزشگاه چه خدماتی را برای زبان آموزان خود در نظر گرفته است؟ خواندن این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. اغلب زبان آموزانی که در شمال تهران ساکن هستند [...]

تدریس خصوصی زبان هلندی ویژه کودکان

توسط |۲۱ ام دی ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان هلندی, مقالات آموزش زبان|

تدریس خصوصی زبان هلندی ویژه کودکان دارای چه اهمیت و مزایای است؟ چرا تدریس خصوصی زبان برای کودکان مهم است؟ خواندن این مقاله به شما کمک می کند تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. بر طبق پژوهش های انجام شده دوران کودکی بهترین زمان برای یادگیری زبان جدید [...]

تدریس خصوصی زبان هلندی ویژه سفر

توسط |۱۸ ام دی ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان هلندی, مقالات آموزش زبان|

تدریس خصوصی زبان هلندی ویژه سفر دارای چه اهمیت و مزایایی است؟ چرا یادگیری زبان هلندی به صورت خصوصی مهم است؟ این مقاله را بخوانید تا پاسخ این سوالات را پیدا کنید. زبان هلندی زبان رسمی کشور هلند می باشد و به عنوان یکی از زبان های رسمی کشور [...]

۴.۵/۵ - (۴ امتیاز)

۲s دیدگاه

 1. فاطمه ۱۳۹۹-۰۳-۱۲ در ۴:۵۷ ب٫ظ - پاسخ

  هزینه کلاس انلاین لطفا برای اموزش زبان هلندی

  • مدیر سایت ۱۳۹۹-۰۳-۲۸ در ۶:۴۳ ب٫ظ - پاسخ

   سلام لطفا تماس بگیرید

درج دیدگاه