آیا بهترین آموزشگاه زبان هلندی شرق تهران را می شناسید؟ آیا می دانید که این آموزشگاه چه خدماتی را به زبان آموزان خود ارائه می دهد. این مقاله را بخوانید تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید.

امروزه یادگیری زبان جدید امری بدیهی است و همه می خواهند علاوه بر زبان مادری خود به یک زبان دیگر نیز تسلط داشته باشند. از دیگر زبان هایی که در ایران طرفدارانی را دارد و آموزش داده می شود، زبان هلندی است. این زبان، زبان رسمی کشور هلند است که بسیاری از ایرانیان به قصد سفر، مهاجرت، کار یا تحصیل این کشور را انتخاب می کنند. در حال حاضر آموزشگاه های زیادی در شرق تهران در حوزه آموزش و یادگیری زبان هلندی فعالیت دارند که انتخاب بهترین آموزشگاه زبان هلندی شرق تهران را سخت کرده اند.

اما شما می توانید با در نظر گرفتن ملاک هایی چون اعتبار آموزشگاه، خدمات ارائه شده توسط آن، هزینه های کلاس های آموزشی، کیفیت و نحوه تدریس اساتید، منابع و برنامه های آموزشی یک انتخاب درست را داشته باشید. در این مقاله ما قصد داریم شما را با یکی از بهترین آموزشگاه های زبان هلندی شرق تهران آشنا سازیم تا بتوانید در زمان کوتاهی به این زبان تسلط پیدا کنید.

اهمیت و یادگیری زبان هلندی در شرق تهران

آموزش و یادگیری هر زبانی دارای اهمیت و مزایای خاص خود می باشد. یادگیری زبان هلندی نیز از این قاعده استثنا نیست. از جمله مزایایی یادگیری زبان هلندی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بسیاری از ایرانیان قصد اخذ اقامت کشور هلند را دارند و از شرط های اصلی کشور هلند برای دادن اقامت تسلط داشتن به زبان هلندی است. از این رو برای این دسته از افراد یادگیری زبان هلندی امری ضروری و مهم به شمار می آید.
 • کشور هلند دارای دانشگاه های معتبر در سطح جهان می باشد که بسیاری از دانشجویان می خواهند در این دانشگاه ها به ادامه تحصیل ادامه دهند. برای اخذ پذیرش در این دانشگاه ها باید دانشجو به همراه دیگر مدارک اصلی خود گواهی تسلط به زبان هلندی را نیز ارسال کند. زیرا یکی از شرط های اصلی و مهم این دانشگاه ها تسلط به زبان هلندی است.
 • برای افرادی که قصد سفر به کشور هلند را دارند نیز یادگیر زبان هلندی مهم می باشد. زیرا با یادگیری به این زبان با مشکلاتی مانند رزرو هتل، رستوران، استفاده از وسایل حمل و نقل، بازدید از اماکن تاریخی و گردشگری مواجه نخواهد شد.
 • برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور هلند را دارند یادگیری زبان هلندی امری مهم به شمار می آید. زیرا با یادگیری این زبان می توانند با مردمان این کشور به راحتی رابطه برقرار کنند و یک زندگی عالی را تجربه نمایند.
 • اگر قصد دارید در یکی از بهترین آموزشگاه های زبان هلندی شرق تهران به آموزش و یادگیری زبان هلندی بپردازید، آموزشگاه زبان سروش دانش بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با این آموزشگاه و خدمات ارائه شده توسط آن آشنا شوید.

تدریس خصوصی زبان هلندی در بهترین آموزشگاه زبان هلندی شرق تهران

آموزشگاه زبان سروش دانش به بیش از ۲ دهه سابقه درخشان در حوزه تدریس خصوصی زبان از بهترین آموزشگاه های زبان هلندی شرق تهران به شمار می آید. این آموزشگاه تمامی دوره های آموزش و یادگیری زبان هلندی را به صورت تدریس خصوصی برگزار می کند. زیرا بر این باور است که از بهترین روش های آموزشی برای یادگیری زبان هلندی تدریس خصوصی زبان هلندی است و زبان آموز می تواند به صورت کاملا تضمینی به زبان هلندی تسلط پیدا کنید.

کلاس های تدریس خصوصی زبان هلندی از اهمیت و مزایای بسیار بالایی برخوردار است. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کلاس های تدریس خصوصی زبان هلندی از سرعت بالاتری نسبت به سایر روش های آموزشی برخوردار است و زبان آموز می تواند بهترین نتیجه ممکن را در مدت زمان کوتاهی کسب نماید. بنابراین در زمان آن ها بسیار صرفه جویی خواهد شد.
 • در کلاس های تدریس خصوصی از منابع و روش های آموزشی متناسب با میزان سطح یادگیری زبان آموز استفاده خواهد شد و زبان آموز در زمان کوتاهی به زبان هلندی تسلط پیدا خواهد کرد.
 • در این کلاس های انتخاب استاد آموزشی به عهده زبان آموز است و زبان آموز می تواند در صورت هرگونه نارضایتی از استاد آموزشی خود او را عوض و استاد جدید را جایگزین کند.
 • تعداد و زمان جلسات برگزاری بر عهده زبان آموز خواهد بود.
 • مکان برگزاری کلاس ها با توجه به موقعیت و شرایط زبان آموز می تواند در منزل، محل کار و یا آموزشگاه برگزار شود.

خدمات ارائه شده در بهترین آموزشگاه زبان هلندی شرق تهران

آموزشگاه زبان سروش دانش از بهترین آموزشگاه های زبان هلندی شرق تهران به شمار می آید که تا کنون توانسته است بیش از هزار زبان آموز را در حوزه زبان های خارجه مختلف آموزش بدهد. ابن آموزشگاه برای جلب رضایت زبان آموزان خود خدمات مختلفی را عرضه داشته که در ادامه شما را با برخی از آن ها آشنا خواهیم ساخت.

 • قبل از ثبت نام و آغاز هر دوره آموزشی از زبان آموز یک آزمون رایگان تعیین سطح گرفته می شود که با توجه به نتیجه این آزمون برنامه آموزشی متناسب با سطح زبان آموز تعیین و مشخص خواهد شد.
 • شهریه کلاس ها و دوره های آموزشی سروش دانش برای زبان آموز قسط بندی خواهد شد و زبان آموز می تواند در ۸ الی ۹ قسط آن را به آموزشگاه پرداخت نماید.
 • هدف اصلی کلاس های آموزشی این آموزشگاه تقویت مهارت های چهارگانه زبان یعنی خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن است.
 • تمامی دوره های و کلاس های آموزشی سروش دانش توسط اساتید فوق حرفه ای داخلی و خارجی برگزار می شود.
 • در آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش از بهترین منابع و روش های آموزشی روز جهان برای آموزش و یادگیری زبان هلندی استفاده می شود.

اگر قصد دارید در بهترین آموزشگاه زبان هلندی شرق تهران به آموزش و یادگیری زبان بپردازید، همین حالا در کلاس های تدریس خصوصی زبان هلندی سروش دانش شرکت کنید تا به صورت کاملا تضمینی و در مدت زمان کوتاهی به زبان هلند تسلط پیدا نمایید. برای شرکت در این کلاس ها و نحوه ثبت نام کافی است که با یکی از شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۴/۵ - (۱ امتیاز)