تدریس خصوصی زبان چینی

تدریس خصوصی زبان چینی۱۴۰۳/۲/۱۹ ۸:۴۰:۰۹
تدریس خصوصی زبان چینی

آیا کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی می تواند برای یادگیری این زبان مناسب باشد؟ کدام آموزشگاه زبان امکان اعزام استاد به تمام نقاط استان تهران را فراهم کرده است؟

زبان چینی یکی دیگر از زبان های بسیار محبوب در میان ایرانیان است. عده زیادی از افرادی که قصد تجارت با چین را دارند و برای مسافرت راهی چین و شهرهای بی نظیر آن می شوند، برای یادگیری زبان چینی در تکاپو بوده و هستند. کشور چین به دلیل توریست پذیر بودن، موقعیت تجاری و اقتصادی بسیار عالی که دارد و همچنین راحتی سفر به آن برای ایرانیان به نسبت کشورهای اروپایی، در میان ایرانیان بسیار محبوب است و از آنجا که زبان قوی ترین راه ارتباط بین انسان ها به شمار می آید، یادگیری زبان چینی برای بسیاری از ایرانیان بر زبان های دیگر ارجحیت یافته است.

توجه: آموزش آنلاین زبان چینی در موسسه سروش دانش هم برگزار میشود .

کلاس تدریس خصوصی زبان چینی

همانطور که گفته شد، کلاس های خصوصی زبان چینی یکی از موثرترین شیوه های یادگیری این زبان هستند. آموزشگاه سروش دانش با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه تدریس خصوصی زبان، این شیوه را به عنوان بهترین شیوه موثر یادگیری زبان چینی بکار می برد و تمام کلاس های این آموزشگاه بصورت خصوصی برگزار می گردد. در کلاس های خصوصی زبان، استاد می تواند متد و شیوه ای را برای آموزش زبان آموز بکار ببرد که برای وی بهترین بازده را داشته باشد. هر زبان آموز قطعا سبک یادگیری خاص خود را دارد که با زبان آموز دیگر ممکن است متفاوت باشد، بنابراین هر زبان آموز باید به شیوه خود آموزش ببیند. استفاده از شیوه مختص هر فرد به آموز باعث تسریع امر یادگیری زبان چینی می شود و زمان و انرژی افراد بیهوده هدر نمی رود.

ویژگی های کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی در سروش دانش

آموزشگاه سروش دانش برای بهبود سطح کیفیت آموزش زبان چینی برنامه هایی را در نظر گرفته است که ویژگی های خاصی دارند. از این رو هر زبان آموز باید این ویژگی ها را بشناسد تا بتواند بخوبی از آنها بهره مند شود.

 1. در شروع تمام کلاس های زبان چینی، زبان آموز باید در یک آزمون تعیین سطح شرکت نماید. این آزمون سطح یادگیری زبان آموز را مشخص می نماید و کاملا رایگان می باشد. اما پس از آزمون مشاورین سروش دانش بهترین سطح آموزش زبان چینی را به زبان آموز معرفی می نمایند و برنامه مشخصی را برای کلاس های وی در نظر می گیرند.
 2. تمام کلاس های زبان چینی به انتخاب خود زبان آموز در منزل، محل کار، آموزشگاه و یا شرکت افراد برگزار می گردد و در انتخاب محل برگزاری کلاس ها هیچ محدودیتی نیست و هزینه کلاس ها برای همه محل های برگزاری یکسان خواهد بود.
 3. کلاس های خصوصی زبان چینی در قالب کلاس های مکالمه روزمره، گرامر زبان چینی، کلاس های تخصصی ویژه کار و تحصیل در چین و کلاس های ویژه سفر و همینطور کلاس های ویژه آمادگی آزمون سفارت برگزار می گردند.
 4. کلاس های ویژه کارمندان، مهندسان، پزشکان، تاجران و سازمان ها بصورت خصوصی در بالاترین کیفیت ممکن برگزار می گردد.
 5. تمام کلاس ها با هدف تقویت چهار مهارت اصلی شنیدن، صحبت کردن، نوشتن و خواندن زبان چینی برگزار می گردد
 6. در صورت نارضایتی زبان آموزان از استاد مربوطه پس از چند روز کاری، استاد با استاد جدیدی جایگزین خواهد شد.
 7. هر زبان آموز می تواند یک فرد را به همراه خود به کلاس بیاورد و هیچ هزینه اضافی از وی تقبل نمی شود.
 8. امکان اعزام استاد به تمام مناطق استان تهران فراهم است.
 9. امکان عقد قرار داد با سازمان و موسسات بصورت اختصاصی وجود دارد.
 10. تمام شهریه و هزینه های زبان چینی بصورت اقساط دریافت میشود.
 11. برای کسانی که در طول هفته به دلیل مشغله های کاری یا تحصیلی نمی توانند به کلاس های خصوصی بروند، در روزهای پنجشنه و جمعه کلاس های تخصصی برگزار می گردد.
 12. برنامه زمانبندی کلاس ها با توجه به هدف هر فرد و طبق برنامه دلخواه وی تعیین خواهد شد. می تواند بسیار فشرده و یا انعطاف پذیر باشد.
 13. تمام کلاس ها با جدیدترین شیوه و متدهای آموزشی روز دنیا برگزار می گردند که منابع آموزشی بسیار عالی در آن بکار می رود.
 14. سبک یادگیری هر زبان آموز سنجیده می شود و استاد مربوطه با توجه به سبک یادگیری زبان آموز کلاس وی را مدیریت می نماید و وی را آموزش می دهد.

سولات متداول زبان آموزان

هزینه آموزش یکی از مهم ترین ملاک های انتخاب شیوه های آموزش زبان چینی می باشد. زبان آموزان با توجه به وسع مالی خود می توانند در کلاس های مختلف شرکت نمایند از این رو اولین سوالی که اغلب می پرسند، در مورد هزینه کلاس ها خواهد بود. در آموزشگاه سروش دانش تمام کلاس ها باتوجه به سطح آموزش زبان آموز، تعداد جلسات آموزشی و همینطور استاد مربوطه هزینه های گوناگونی خواهد داشت. از این رو نمی توان یک هزینه ثابت را برای تمام کلاس ها در نظر گرفت.

زبان آموزان می توانند با تماس با مشاورین آموزشگاه سروش دانش از طریق راه های ارتباطی، تمام اطلاعات مورد نظر در مورد کلاس ها را کسب نمایند و هزینه هر کلاس را بطور دقیق دریافت نمایند. ضمن همه این اطلاعات هر فرد می تواند با توجه به شرایط خود از راهنمایی های مشاورین سروش دانش برای یادگیری زبان چینی بهره مند شود.

 

زبان چینی یکی از زبان های بسیار ناشناخته برای ایرانیان است. عده زیادی از افرادی که فیلم های چینی را تماشا می کنند ممکن است تا حد بسیار زیادی سریع تر این زبان را بیاموزند چرا که بیشتر با واژه گان آن آشنایی دارند. اما در کل یادگیری هر زبانی اعم از چینی، انگلیسی یا ژاپنی به اراده فرد و هدف آن از آموزش بستگی دارد. انسان می تواند هر کاری را با لذت فراوان انجام دهد و هر چیزی را بیاموزد. در واقع یادگیری زبان چینی اگر با لذت همراه باشد می تواند برای فرد بسیار آسان گردد اما در صورتیکه زبان آموز از یادگیری و رفتن به کلاس ها این زبان لذت نبرد، قطعا رنج زیادی خواهد کشید و یادگیری زبان چینی را بسیار سخت می داند. میزان لذت بردن افراد به نوع کلاس، استاد آن، مشخص بودن هدف آموزشی، منابع آموزشی و انگیزه فرد بستگی دارد.

دیدگاه زبان آموزان سروش دانش

کلاسشون واقعا برای من مفید بود

مهدی, پیروزی

از استاد خوبم ممنونم که برام بینهایت وقت گذاشتند و من رو تو مسیر یادگیری زبان چینی واقعا کمک کردند

مونا, هفت تیر

آخرین مقالات آموزش زبان چینی

یادگیری زبان چینی چقدر طول می کشد؟

توسط |۲۰ ام آبان ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان چینی, مقالات آموزش زبان|

آیا یادگیری زبان چینی سخت است؟ چقدر طول خواهد کشید تا به این زبان تسلط پیدا کنیم؟ با خواندن این مقاله پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. یادگیری هر زبان جدید دارای فرایند خاص خود می باشد که زبان چینی نیز از این قاعده مستثنی نیست. اما اگر به [...]

هزینه تدریس خصوصی زبان چینی

توسط |۴ ام اردیبهشت ۱۳۹۸|دسته بندی ها: مقالات آموزش زبان, آموزش و یادگیری زبان چینی|

چرا باید زبان چینی را یاد بگیریم؟ این زبان چه مزایایی دارد؟ آیا یادگیری زبان چینی سخت است ؟ هزینه تدریس خصوصی زبان چینی برای نوآموزان چقدر است؟ زبان چینی یکی از رایج ترین زبان های حال حاضر دنیا می باشد و عنوان پرگویش ترین زبان دنیا را به [...]

آیا یادگیری زبان چینی سخت است؟

توسط |۲۱ ام فروردین ۱۳۹۸|دسته بندی ها: مقالات آموزش زبان, آموزش و یادگیری زبان چینی|

زبان چینی دارای چه ویژگی هایی است؟ یادگیری زبان چینی چه مزایایی دارد؟ آیا یادگیری زبان چینی سخت است؟ زبان چینی را می توان پرکاربرد ترین و پرگویش ترین زبان حال حاضر دنیا دانست چرا که بیشتر از ۱.۴ میلیارد نفر در سراسر دنیا از این زبان استفاده می [...]

۵/۵ - (۲ امتیاز)

درج دیدگاه