تدریس خصوصی زبان ارمنی

تدریس خصوصی زبان ارمنی۱۴۰۳/۲/۱۹ ۸:۳۹:۲۹
تدریس خصوصی زبان ارمنی

برای یادگیری زبان ارمنی از چه شیوه ای می توان استفاده کرد؟ کلاس های تدریس خصوصی زبان ارمنی دراستان تهران بصورت تضمینی تا چه اندازه می تواند مفید باشد؟

زبان ارمنی یکی از زبان های رسمی در آسیا است که می تواند برای افراد زیادی مفید باشد. علاقمندان مسافرت به کشور ارمنستان با یادگیری زبان ارمنی می توانند از ارتباط با مردم این سرزمین بیشتر لذت ببرند. برای یادگیری زبان ارمنی روش های بسیار زیادی وجود دارد که افراد می توانند بوسیله آن زبان ارمنی را بیاموزند. قبل از آنکه به روش های یادگیری زبان ارمنی بپردازیم لازم است تاریخچه ای از این زبان را بدانیم و اهمیت یادگیری آن بررسی شود.

توجه: آموزش آنلاین زبان ارمنی در موسسه سروش دانش هم برگزار میشود .

یکی دیگر از زبان های خانواده زبان های هندواروپایی، زبان ارمنی است. این زبان دارای ساختار واژگان و نوشتاری منحصر به فرد خود است. زبان ارمنی بیشتر در منطقه قفقاز که شامل کشورهای ارمنستان، آرتساخ و بقیه کشورهایی که در گروه جماعت ارمنیان جای داده می شود، به عنوان زبان رسمی بکار می رود. این زبان در طی دو دوره اصلی شکل گرفته است که شامل دوره گفتاری  و دوره نوشتاری تقسیم می شود. دوره گفتاری همان دوره قبل از اختراع الفبای زبان ارمنی است و دوره نوشتاری دوره بعد از اختراع الفبای این زبان است.

برای یادگیری زبان ارمنی همانند سایر زبان های بزرگ دنیا، باید ابتدا حروف الفبای این زبان، سپس گرامر و نکات دستوری آن، مکالمه و در نهایت مکالمات تخصصی آن را بیاموزید.

همانطور که گفته شد زبان ارمنی در حال حاضر زبان رسمی ارمنستان و برخی کشورهای بزرگ دنیا است. از این رو برای برقراری ارتباط با مردم این سرزمین باید زبان رسمی آنها را بخوبی آموخت. از این رو ایرانیانی زیادی قصد دارند زبان ارمنی را بیاموزند.

کسانی که تمایل دارند برای مسافرت به کشور ارمنستان و شهرهای بسیار زیبا آن بروند، اگر زبان ارمنی را بیاموزند می توانند در طی سفر ارتباطات موثری داشته باشند و بیشتر با فرهنگ مردم این سرزمین آشنا شوند.

از طرفی عده ای از ایرانیان برای کار و تحصیل به کشور ارمنستان می روند بنابراین برای مصاحبه های کاری و تحصیلی خود و همچنین طی کردن مسیر شغلی و تحصیلی خود باید زبان رسمی این کشور را بیاموزند.

عده ای از ایرانیان هم برای زندگی در ارمنستان تمایل دارند زبان رسمی این کشور را بیاموزند.

مهم تر از همه اینها کسانی که برای شرکت در آزمون سفارت آماده می شوند به آموزش زبان ارمنی نیاز خواهند داشت و چنانچه فردی بخواهد به عنوان مترجم زبان ارمنی فعالیت داشته باشد یادگیری این زبان برای او الزامی است.

حال با توجه به اهمیت یادگیری زبان ارمنی چه شیوه ای برای یادگیری آن توصیه می شود؟ آیا کلاس های تدریس خصوصی زبان ارمنی می توانند انتخاب مناسبی باشند؟

کلاس تدریس خصوصی زبان ارمنی

آموزشگاه زبان سروش دانش با تکیه بر دو دهه سابقه درخشان خود در زمینه برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان ارمنی، از این شیوه آموزشی برای آموزش زبان ارمنی بهره می گیرد. این آموزشگاه با اعزام اساتید مجرب خود به تمام مناطق استان تهران، بر این تلاش است که بتواند زبان آموزان را در امر یادگیری زبان ارمنی یاری نماید. در این راستا خدماتی را به زبان آموزان ارائه می دهد که ویژگی های زیر را دارا می باشند.

 • در ابتدا همه کلاس ها آزمون تعیین سطح رایگان گرفته می شود تا سطح آموزش زبان آموز تعیین گردد.
 • زبان آموزان با توجه به سبک یادگیری خود در جلسات اول سنجیده می شوند و در طی دوره آموزشی خود به شیوه هایی که برای آنها مناسب تر است آموزش خواهند دید.
 • هر زبان آموز می تواند خود استاد مربوطه را انتخاب نماید و در صورت نارضایتی از استاد خود می تواند آن را با استاد دیگری جایگزین نماید.
 • تمام شهریه و هزینه های زبان ارمنی بصورت اقساط دریافت میشود ..
 • محل برگزاری کلاس ها به انتخاب زبان آموز می تواند در آموزشگاه، محل کار و منزل افراد باشد و هزینه تمام مکان های آموزشی یکسان خواهد بود.
 • زبان آموز می تواند در طی جلسات آموزشی فرد دومی را با خود به کلاس ببرد و هزینه بابت نفر دوم از آنها گرفته نمی شود.
 • کلاس های مکالمه زبان ارمنی در طی ۳۵ جلسه برای رده های سنی خود برگزار می گردد که شامل تقویت چهار مهارت اصلی شنیدن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن می باشد که می تواند برای سفر، کار و زندگی و تحصیل در ارمنستان مناسب باشد.
 • کلاس های ویژه افراد شاغل و محصلین در روزهای پنجشنبه و جمعه ها برگزار می گردد.
 • اعزام استاد به تمام نقاط تهران امکان پذیر است.
 • اعزام اساتید خانم برای کودکان و بانوانی که در منزل آموزش می بینند.
 • برگزاری کلاس های آماده سازی برای آزمون سفارت
 • کلاس های ویژه برای سازمان ها و ادارات برای مدیران و کارمندان سازمان
 • کلاس های مکالمه ویژه سفر به ارمنستان
 • امکان عقد قرار داد با سازمان ها و موسسات مختلف

سوالات متداول زبان آموزان سروش دانش

حال ممکن است این سوال پرسیده شود که هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان ارمنی در آموزشگاه سروش دانش به چه صورت است؟ در جواب باید بگوییم که  هزینه کلاس ها برای سطوح آموزشی مختلف و نوع کلاس های این آموزشگاه متفاوت می باشد. زبان آموزان تحت نظر اساتید مختلف و در سطح های آموزشی گوناگونی آموزش می بینند. بنابراین هزینه کلاس های این آموزشگاه متفاوت می باشد و نمی توان مقدار ثابتی را برای آن بیان کرد.

چنانچه قصد دارید در کلاس های تدریس خصوصی زبان ارمنی سروش دانش شرکت نمایید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مشاورین سروش دانش تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی نمایند و هزینه کلاس ها را به شما بگویند. می توانید در مورد کلاس های آموزشگاه، اساتید، سطح های آموزشی و منابعی که برای آموزش بکار می رود و زمان برگزاری کلاس ها از مشاورین سروش دانش سوال بپرسید. آنها آماده اطلاع رسانی به شما هستند و مشتاقانه شما را راهنمایی خواهند کرد.

اگر این سوال ذهن شما را هم مشغول کرده است در جواب باید بگوییم که یادگیری هر زبانی در این جهان به تنها و تنها یک چیز وابسطه است و آن چیزی جز اراده شما نیست. اگر به شما بگوییم که یادگیری زبان ارمنی بسیار آسان است قطعا ذهن شما این را نمی پذیرد چرا که هنوز با ترس بسیار زیادی می خواهید یادگیری این زبان را شروع کنید. در ابتدا هر کاری این ترس وجود دارد. اما اگر شما تحت نظر یک استاد حرفه ای، با منابع آموزشی بسیار خوب یادگیری زبان ارمنی را شروع نمایید، تنها و تنها اراده و هدف شما است که باعث می شود این زبان را با لذت فراوان بیاموزید. زمانی که از یادگیری این زبان لذت ببرید به هیچ عنوان برای شما سخت نخواهد بود. بنابراین ترس ها را کنار بگذارید و از همین امروز برای شروع یادگیری زبان ارمنی اقدام نمایید.

نظرات زبان آموزان سروش دانش

کلاس های بسیار عالی داشتند ممنونم

سارا, چهارراه ولیعصر

زبان ارمنی رو عالی آموزش دادند خیلی خوب در زمان مشخص به هدفم رسیدم

علی بدرآبادی, جمهوری

آخرین مقالات آموزش زبان ارمنی

تدریس خصوصی زبان ارمنی ویژه مهاجرت

توسط |۱۳ ام بهمن ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان ارمنی, مقالات آموزش زبان|

تدریس خصوصی زبان ارمنی ویژه مهاجرت نسبت به روش های دیگر دارای چه اهمیت و مزایایی است؟ اگر قصد مهاجرت به ارمنستان را دارید و به دنبال تقویت زبان خود هستید خواندن این مقاله برای شما مفید خواهد بود. امروزه افراد زیادی خواهان مهاجرت به کشورهای خارجی هستند و می [...]

تدریس خصوصی زبان ارمنی ویژه سفر

توسط |۱۳ ام بهمن ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان ارمنی, مقالات آموزش زبان|

تدریس خصوصی زبان ارمنی ویژه سفر دارای چه مزایا و اهمیتی می باشد؟ چرا یادگیری زبان ارمنی به صورت خصوصی مفید خواهد بود؟ با خواندن این مقاله می توانید پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. کشور ارمنستان از جمله کشورهای زیبایی است که مقصد بسیاری از گردشگران و مسافران می [...]

تدریس خصوصی زبان ارمنی ویژه کودکان

توسط |۷ ام بهمن ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان ارمنی, مقالات آموزش زبان|

تدریس خصوصی زبان ارمنی ویژه کودکان دارای چه اهمیت و مزایایی است؟ کلاس های تدریس خصوصی زبان ارمنی دارای چه ویژگی هایی هستند؟ خواندن این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. با پیشرفت هایی که در دنیایی امروز ایجاد شده است آموزش و [...]

یادگیری زبان ارمنی چقدر طول می کشد؟

توسط |۱۸ ام آبان ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان ارمنی, مقالات آموزش زبان|

آموزش و یادگیری زبان ارمنی چقدر طول می کشد؟ آیا یادگیری زبان ارمنی سخت است؟ خواندن این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. زبان ارمنی از خانواده زبان های هندی و اروپایی است که دارای ساختار واژگان و نوشتاری خاص خود می باشد. [...]

هزینه تدریس خصوصی زبان ارمنی

توسط |۳۱ ام فروردین ۱۳۹۸|دسته بندی ها: مقالات آموزش زبان, آموزش و یادگیری زبان ارمنی|

در این مقاله سعی داریم که اطلاعاتی در مورد تاریخچه زبان ارمنی، مزایای یادگیری آن، اهمیت یادگیری این زبان و هزینه تدریس خصوصی زبان ارمنی ارائه دهیم. زبان ارمنی یکی از زبان های هندواروپایی می باشد که در طی هزاران سال از آن در مناطق قفقاز استفاده می شده [...]

آیا یادگیری زبان ارمنی سخت است؟

توسط |۲۹ ام اسفند ۱۳۹۷|دسته بندی ها: مقالات آموزش زبان, آموزش و یادگیری زبان ارمنی|

برای این که بدانید که آیا یادگیری زبان ارمنی سخت است یا نه ، با ما همراه باشید. در ادامه راز یادگیری جذاب و جالب زبان ارمنی را به شما خواهیم گفت. امروزه گسترش روابط الکترونیکی و برداشته شدن مرزهای ارتباطی در فضای مجازی نیاز به یادگیری سایر زبان [...]

۵/۵ - (۲ امتیاز)

درج دیدگاه