تدریس خصوصی زبان سوئدی

تدریس خصوصی زبان سوئدی۱۴۰۳/۲/۱۹ ۸:۴۱:۰۷
تدریس خصوصی زبان سوئدی

آیا می توان زبان سوئدی را در کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی با جدیدترین متد روز دنیا که در ایران برگزار می شوند، آموخت؟

سوئد و فنلاند از جمله کشورهای بسیار محبوب در میان ایرانیان هستند  واز آنجا که کسب اقامت در آنها همانند سایر کشورهای اروپایی سخت نیست، ایرانیان زیادی سالانه جهت اقامت به این کشورها مهاجرت می نمایند. اخذ اپلای از دانشگاه های این دو کشور هم بسیار پر طرفدار است چرا که دانشگاه های سوئد و فنلاند دارای اعتبار بسیار بیشتری از دانشگاه های ایران هستند. این دلایل باعث شده است که یادگیری زبان سوئدی برای ایرانیان زیادی از اهمیت بالایی برخوردار باشد. زبان مهم ترین راه ارتباطی انسان ها با همدیگر است و به آنها فرصت می دهد در هر جای این جهان پهناور که باشند بتوانند با هم ارتباط برقرار نموده و تعامل مفیدی داشته باشند. بنابراین برای کسانی هم که قصد سفر یا کار در سوئد و کشورهای با این زبان را دارند، قطعا یادگیری زبان سوئدی لذت بخش خواهد بود.

توجه: آموزش آنلاین زبان سوئدی در موسسه سروش دانش هم برگزار میشود .

کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی

یکی دیگر از موثرترین شیوه های یادگیری زبان سوئدی، کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی است. در این شیوه  زبان آموز تحت نظر استاد خود و در طی برنامه ای که با توجه به سطح زبان وی و زمانبندی وی تعیین شده است آموزش می بیند. از آنجا که  استاد با توجه به سبک یادگیری زبان آموز می تواند شیوه های آموزشی مختلفی را بکار ببرد، می تواند برای زبان آموز بسیار موثرتر واقع شود. در کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی زبان آموز می تواند کلاس های خود را فشرده یا منعطف برنامه ریزی نماید و بطور مستقیم سوالات و مشکلات خود را تحت نظر استاد مربوطه رفع نماید.

آموزشگاه زبان سوئدی در تهران

آموزشگاه سروش دانش با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در حوزه تدریس خصوصی زبان، یکی از بهترین مراکز آموزشی زبان در تهران است. این آموزشگاه با بهره گیری از اساتید مجرب و بسیار حرفه ای خود توانسته است بهترین زبان آموزان زبان سوئدی را آموزش دهد. از جمله مهم ترین ویژگیهای این آموزشگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تمام زبان آموزان قبل از ورود به کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی لازم است در آزمون تعیین سطح شرکت نمایند تا سطح آموزش آنها سنجیده شود. پس از آزمون تعیین سطح که بصورت رایگان برگزار می گردد، هر زبان آموز می تواند در یکی از کلاس های تدریس خصوصی شرکت نماید.
 • انتخاب محل برگزاری کلاس های خصوصی به انتخاب خود زبان آموزخواهد بود و می تواند در آموزشگاه، محل کار و یا منزل افراد برگزار گردد. هزینه کلاس ها برای همه محل های تدریس یکسان خواهد بود.
 • تمام شهریه و هزینه های زبان سوئدی بصورت اقساط دریافت میشود.
 • کلاس های مکالمه زبان سوئدی در ۳۵ جلسه بسیار کاربردی برگزار می گردد و همه افراد در رده های سنی مختلف می توانند در آن شرکت نمایند.
 • کلاس های زبان سوئدی ویژه شرکت در آزمون سفارت برگزار می گردد.
 • کلاس های زبان سوئدی ویژه سفر به سوئد و فنلاند در سروش دانش برگزار می گردد.
 • افراد شاغل و محصل که در روزهای هفته نمی توانند در کلاسی های زبان سوئدی شرکت نمایند، می توانند در کلاس های روزهای پنجشنه و جمعه شرکت نمایند.
 • در صورت نارضایتی زبان آموزان از استاد مربوطه آموزشگاه استاد آنها را تغییر خواهد داد.
 • همه زبان آموزان می توانند فرد دیگری را به همراه خود به کلاس های زبان سوئدی بیاورند و هیچ هزینه ای از وی دریافت نخواهد شد.
 • کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی ویژه مدیران، کارمندان شرکت ها و سازمان ها برگزار می گردد.
 • کلاس های تخصصی زبان سوئدی ویژه مهندسان، پزشکان و افراد شاغل نیز برگزار می گردد.
 • آموزشگاه سروش دانش اساتید زبان خود را به تمام مناطق استان تهران اعزام می نماید تا تمام زبان آموزان بتوانند در منزل و محل مورد نظر خود به سادگی آموزش ببینند.
 • امکان عقد قرار داد با موسسات و آموزشگاه هایی مختلف سطح تهران وجود دارد.
 • از آنجا که هر زبان آموز با توجه به سطح یادگیری خود و بهترین شیوه ای که برای وی مناسب است، آموزش می بیند، یادگیری زبان سوئدی در آنها تا حد بسیار زیادی تضمین می گردد.
 • از بهتریند منابع آموزشی زبان سوئدی برای آموزش تمام زبان آموزان استفاده می گردد.

سوالات متداول زبان آموزان

تعداد زیادی از افرادی که برای شروع یادگیری زبان سوئدی اقدام می نمایند، اولین سوالی که مطرح می نمایند این است که آیا یادگیری زبان سوئدی سخت است؟ هیچ کاری در این جهان سخت نیست اگر فرد دارای هدف مشخص و اراده راسخ باشد. این جوابی که در پاسخ پرسش شما داده می شود. افرادی که یادگیری زبان سوئدی را سخت جلوه می دهند یا اصلا شناختی نسبت به این زبان ندارند و یا از آموزش و یادگیری آن لذت نمی برند. زبان سوئدی برای ما ایرانیان یک زبان کاملا بیگانه است، اما زمانی که انسان ارائه کند که کاری یا چیزی را بیاموزد هیچ چیزی نمی تواند جلودار وی باشد. بنابراین بجای پرسیدن این سوالات که ذهن شما را دچار استرس و تشویش می نماید، بهتر است از خود بپرسید، چطور و چگونه می توان زبان سوئدی را آسان تر آموخت؟

هزینه آموزش زبان سوئدی قطعا یکی از مهمترین بخش های یادگیری این زبان است. اگر فردی بتواند برای یادگیری این زبان هزینه بالایی بپردازد، قطعا ساده تر می تواند آن را بیاموزد. از آنجا کلاس های تدریس خصوصی موثرترین کلاس های یادگیری زبان سوئدی شناخته می شوند، قطعا هزینه آنها تا حدی از شیوه های دیگر بیشتر خواهد بود. در آموزشگاه سروش دانش با قسط بندی شهریه کلاس ها، پرداخت هزینه ها برای زبان آموزان بسیار آسان خواهد شد. از طرفی هزینه کلاس های برای منزل، محل کار و یا آموزشگاه تفاوتی ندارد.

از طرفی با توجه به خدمات بسیار ارزشمندی که این آموزشگاه در اختیار زبان آموزان قرار می دهد، هزینه کلاس ها بسیار مناسب است و می تواند برای هر زبان آموز علاقمندی قابل پرداخت باشد. برای اطلاع از هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مشاورین سروش دانش تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی نمایند. هزینه کلاس های این آموزشگاه با توجه به سطح آموزش زبان آموز و همینطور استاد مربوطه و تعداد جلسات متفاوت خواهد بود.

برای شروع یادگیری زبان سوئدی نیازی نیست دچار وسواس و نگرانی شوید. اگر تصمیم خود را گرفته اید و با یک هدف مشخص می خواهید زبان سوئدی را بیاموزید، بهتر است از همین امروز شروع کنید. برای شروع کردن فقط اراده محکم و راهنمایی های اصولی لازم دارید. اگر اراده کافی دارید مشاورین سروش دانش شما را در طی مسیر آموزش راهنمایی خواهند کرد. از طریق راه های ارتباطی آمزوشگاه سروش دانش می توانید با مشاورین مجرب تماس حاصل نمایید تا تمام اطلاعات لازم درباره مراحل آموزش زبان سوئدی، مکلاس ها، اساتید و سطوح آموزش را در اختیار شما قرار دهند.

دیدگاه زبان آموزان

من لازم بود در یک بازه زمانی فشرده زبان سوئدی رو یاد بگیرم واسه همین خیلی برام مهم بود یک استاد خوب بتونه بهم آموزش بده. خداروشکر کلاس های مکالمه فشرده زبان سوئدی برام بهترین نتیجه رو داد

مجید, امیریه

من از استادم خیلی راضی بودم تو یه بازه کلاس هام رو نتونستم برم اما خدا رو شکر الانم کلاس های زبان سوئدی رو ادامه دادم و خیلی خوشحالم

مهرانه, سعادت آباد

آخرین مقالات آموزش زبان سوئدی

بهترین آموزشگاه زبان سوئدی غرب تهران

توسط |۲۷ ام آذر ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان سوئدی, مقالات آموزش زبان|

بهترین آموزشگاه زبان سوئدی غرب تهران کدام آموزشگاه است و چه خدماتی را به زبان آموزان ارائه می دهد؟ این مقاله را بخوانید تا پاسخ این سوال را پیدا کنید. کشور سوئد از جمله کشورهایی است که به دلیل شرایط اجتماعی، اقتصادی و وجود دانشگاه های معتبر در سطح [...]

بهترین آموزشگاه زبان سوئدی شرق تهران

توسط |۲۵ ام آذر ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان سوئدی, مقالات آموزش زبان|

بهترین آموزشگاه زبان سوئدی شرق تهران کدام آموزشگاه است؟ در این آموزشگاه از روش های آموزشی برای آموزش و یادگیری زبان سوئدی استفاده می کنند؟ این مطلب را بخوانید تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. امروزه به غیر از زبان مادری، آموزش و یادگیری زبان های دیگر امری [...]

بهترین آموزشگاه زبان سوئدی مرکز تهران

توسط |۲۳ ام آذر ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان سوئدی, مقالات آموزش زبان|

بهترین آموزشگاه زبان سوئدی مرکز تهران کدام آموزشگاه است و چه خدماتی را به زبان آموزان خود ارائه می دهد؟ به خواندن این مقاله ادامه دهید تا پاسخ سوال خود را پیدا کنید. کشور سوئد از جمله کشورهایی است که اخذ اقامت از آن بسیار راحت می باشد و [...]

بهترین آموزشگاه زبان سوئدی شمال تهران

توسط |۲۰ ام آذر ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان سوئدی, مقالات آموزش زبان|

بهترین آموزشگاه زبان سوئدی شمال تهران کدام آموزشگاه است و چه خدماتی را به زبان آموزان خود ارائه می دهد؟ این مقاله را بخوانید و پاسخ سوال خود را بیابید. زبان سوئدی زبان رسمی کشور سوئد و بخشی از کشور فنلاند است. اخذ اقامت از این کشورها نسبت به [...]

تدریس خصوصی زبان سوئدی ویژه مهاجرت

توسط |۱۸ ام آذر ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان سوئدی, مقالات آموزش زبان|

آیا از اهمیت و مزایای تدریس خصوصی زبان سوئدی ویژه مهاجرت اطلاع دارید؟ چرا یادگیری این زبان به صورت خصوصی مفید خواهد بود؟ این مقاله را بخوانید تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. کشور سوئد از کشورهای محبوب می باشد و بسیاری از ایرانیان این کشور را برای [...]

تدریس خصوصی زبان سوئدی ویژه سفر

توسط |۱۶ ام آذر ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان سوئدی, مقالات آموزش زبان|

آیا از اهمیت و مزایای تدریس خصوصی زبان سوئدی ویژه سفر آگاهی دارید؟ آیا می دانید کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی ویژه سفر از چه مزیت هایی برخوردار است؟ این مقاله را بخوانید تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. کشور سوئد به دلیل دارا بودن طبیعت بکر [...]

۵/۵ - (۲ امتیاز)

۲s دیدگاه

 1. Atti ۱۳۹۹-۰۴-۲۰ در ۱۲:۳۵ ب٫ظ - پاسخ

  Salam . Lotfan ye shomare whatsapp bezarid baraye tamas.

  • مدیر سایت ۱۳۹۹-۰۵-۲۳ در ۸:۰۳ ق٫ظ - پاسخ

   سلام با شماره ۰۹۱۹۲۳۹۲۶۶۵ در ارتباط باشید.

درج دیدگاه