بهترین آموزشگاه زبان سوئدی شمال تهران کدام آموزشگاه است و چه خدماتی را به زبان آموزان خود ارائه می دهد؟ این مقاله را بخوانید و پاسخ سوال خود را بیابید.

زبان سوئدی زبان رسمی کشور سوئد و بخشی از کشور فنلاند است. اخذ اقامت از این کشورها نسبت به سایر کشورهای اروپایی دیگر بسیار راحت است، از این رو افراد زیادی به قصد مهاجرت و ادامه تحصیل کشورهای سوئد و فنلاند را انتخاب می کنند. در ایران نیز زبان سوئدی از علاقه مندان زیادی برخوردار است از این رو آموزشگاه های زیادی در حوزه آموزش و یادگیری زبان سوئدی فعالیت دارند. اما بهترن آموزشگاه زبان سوئدی در شمال تهران کدام آموزشگاه است؟ یا برای انتخاب بهترین آموزشگاه باید چه ملاک هایی را در نظر گرفت؟

در این مقاله از مجموعه مقالات آموزشگاه زبان سروش دانش قصد داریم پاسخ این سوالات را به صورت کامل در اختیار شما قرار دهیم و شما را با یکی از بهترین آموزشگاه های زبان سوئدی در شمال تهران آشنال سازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش و یادگیری زبان سوئدی در شمال تهران

زبان سوئدی جز زبان های هندی و اروپایی به شمار می آید و دارای دستور زبان منحصر به فرد می باشد. همانطور که اشاره شد یادگیری زبان سوئدی امروزه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که در ادامه شما را با برخی از آن ها آشنا خواهیم ساخت.

 • کشورهای سوئد و فنلاند دارای دانشگاه های معتبر در سطح جهان می باشند و دانشجویان زیادی خواهان اخذ پذیرش از این دانشگاه ها هستند. از شرط های اصلی پذیرش در این دانشگاه ها تسلط به زبان سوئدی است. به همین دلیل دانشجویانی که می خواهند در یکی از دانشگاه های سوئد یا فنلاند به تحصیل ادامه دهند باید به زبان سوئدی تسلط داشته باشند.
 • کشور سوئد از نظر اقتصادی نیز از بهترین کشورهای اروپایی محسوب می شود و افراد زیادی خواهان مهاجرت و سرمایه گذاری در این کشور هستند. اگر قصد دارید به کشور سوئد مهاجرت کنید باید به زبان سوئدی تسلط داشته باشید تا بتوانید با مردمان این کشور ارتباط برقرار کنید.
 • اگر قصد دارید به کشور سوئد سفر کنید و از جاذبه های طبیعی و گردشگری این کشور دیدن نمایید، سعی کنید که مقداری به زبان سوئدی تسلط پیدا کنید تا بتوانید امور مربوط به سفر خود را انجام دهید و از سفر خود نهایت لذت را ببرید.

اگر در شمال تهران ساکن هستید و قصد دارید در یکی از بهترین آموزشگاه های این ناحیه به آموزش و یادگیری زبان سوئدی بپردازید، ما به شما آموزشگاه زبان سروش دانش را پیشنهاد می کنیم. این آموزشگاه با چندین سال سابقه در حوزه تدریس خصوصی زبان از بهترین آموزشگاه های زبان سوئدی شمال تهران به شمار می آید. همچنان با ما همراه باشید تا با این آموزشگاه و خدمات ارائه شده توسط آن آشنا شوید.

تدریس خصوصی زبان سوئدی در آموزشگاه زبان سروش دانش

بر طبق مطالعات و پژوهش های انجام شده توسط کارشناسان زبان از بهترین روش های آموزش و یادگیری زبان سوئدی، تدریس خصوصی این زبان می باشد، از این رو تدریس خصوصی زبان سوئدی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. آموزشگاه زبان سروش دانش با بیش از ۲ دهه سابقه درخشان در حوزه تدریس خصوصی زبان از بهترین آموزشگاه های زبان به شمار می آید. این آموزشگاه تمامی کلاس های خود را به صورت خصوصی برگزار می کند.

کلاس های تدریس خصوصی زبان سروش دانش از ویژگی های خاصی برخوردار هستند، از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در این کلاس ها بر طبق برنامه آموزشی مشخص که با توجه به سطح زبان آموز تعیین شده است، آموزش می بیند.
 • در کلاس های تدریس خصوصی تنها زبان آموز و استاد آموزشی حضور دارند، به همین دلیل یک رابطه موثر بین استاد و زبان آموز ایجاد خواهد شد و استاد می تواند به صورت کامل بر روی میزان سطح یادگیری فرد تسلط پیدا کند و از بهترن شیوه های آموزشی در سطح یادگیری زبان آموز استفاده کند.
 • در کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی تمام توجه استاد به زبان آموزش است و زبام آموز می تواند تمامی سوالات خود را با استاد مطرح و پاسخ آن ها را دریافت کند.
 • مکان و تعداد جلسات برگزاری کلاس ها با توجه به نظر زبان آموز تعیین و مشخص می شود.
 • استاد آموزشی با توجه به نظر زبان آموز مشخص می شود و در صورت هرگونه نارضایتی زبان آموز می تواند او را تغییر و یک استاد دیگر را جایگزین کند.

خدمات بهترین آموزشگاه زبان سوئدی در شمال تهران

همانطور که اشاره شد، آموزشگاه زبان سروش دانش از بهترین آموزشگاه ها زبان سوئدی در شمال تهران است. این آموزشگاه برای جلب رضایت زبان آموزان خود خدمات متنوعی را برای آن ها در نظر گرفته است. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شهریه تمامی کلاس ها و دوره های آموزشی این آموزشگاه به توجه به وسع مالی زبان آموز قسط بندی خواهد شد و زبان آموز می تواند در ۸ الی ۹ قسط آن را به آموزشگاه پرداخت نماید.
 • در ابتدا هر دوره از زبان آموز یک آزمون تعیین سطح رایگان گرفته می شود و بر طبق نتیجه این آزمون برای زبان آموز برنامه آموزشی تعیین و مشخص خواهد شد.
 • با توجه به نظر زبان آموز کلاس های آموزشی می تواند در منزل، آموزشگاه و یا در محل کار برگزار شود و هزینه این کلاس ها در تمامی محل های یکسان است.
 • کلاس های مکالمه سوئدی در ۳۵ جلسه برگزار خواهد شد و هیچ محدودیت سنی در این کلاس ها وجود ندارد.
 • کلاس های زبان سوئدی ویژه آزمون سفارت در این آموزشگاه برگزار می شود.
 • امکان برگزاری کلاس های ویژه تحصیل، کار، سرمایه گذاری، سفر و مهاجرت در این آموزشگاه وجود دارد.
 • امکان اعزام اساتید به سایر نقاط تهران وجود دارد تا افراد بتوانند راحت در منزل یا محل کار خود مشغول به یادگیری باشند.

اگر در شمال تهران سکونت دارید و می خواهید در بهترین آموزشگاه زبان سوئدی شمال تهران به یادگیری این زبان بپردازید، همین حالا فرصت را از دست ندهید و در کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی سروش دانش شرکت کنید تا به صورت تضمینی و در زمان کوتاهی به این زبان تسلط پیدا کنید.

Rate this post