آیا بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی شمال تهران را می شناسید؟ با خواندن این مطلب تا با بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی شمال تهران آشنا خواهید شد.

زبان انگلیسی به دلیل بین المللی بودن آن یکی از محبوب ترین زبان ها می باشد و در کشور عزیزمان ایران نیز طرفداران زیادی دارد. در دنیای امروز آموزش زبان انگلیسی یک امر انکار ناپذیر است. زیرا زبان علوم جدید و تمام تجارت ها و ارتباطات جهانی می باشد. آموزش و یادگیری هر زبان در ابتدا کار سختی است اما با تمرین و تکرار به مرور آسان تر خواهد شد. روش های زیادی برای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد اما اگر به دنبال بهترین روش برای یادگیری هستید، آموزش زبان انگلیسی به صورت تدریس خصوصی بسیار عالی است. زیرا شما می توانید به صورت کامل نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید و آن ها را تقویت کنید. در نتیجه در کوتاه ترین زمان ممکن زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

اگر در شمال شهر تهران سکونت دارید و قصد دارید در یکی از بهترین آموزشگاه های این منطقه به صورت خصوصی به آموزش زبان انگلیسی بپردازید، در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی شمال تهران آشنا سازیم.

آموزش و یادگیری زبان انگلیسی در شمال تهران

همان گونه که در بالا اشاره شد یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی، آموزش این زبان به صورت خصوصی است. در شمال تهران آموزشگاه های زیادی هستند که به صورت خصوصی فعالیت دارند. اما شما باید با توجه کیفیت تدریس اساتید و متدهای آموزشی، نوع خدمات ارائه شده توسط آموزشگاه و هزینه های دوره های آموزشی آموزشگاه خود را انتخاب کنید. همچنین این نکته را در نظر بگیرید که ابتدا جواب این سوال را به صورت دقیق مشخص کنید که به چه دلیلی می خواهید به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید؟ مسافرت؟ مهاجرت؟ کسب و کار؟ تحصیل؟ و یا آمادگی در آزمون های تافل و آیلتس؟ در نهایت آموزشگاهی را انتخاب کنید که در راستا هدف شما فعالیت داشته باشد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در آموزشگاه سروش دانش

اگر می خواهید در یکی از بهترین آموزشگاه های تدریس خصوصی زبان انگلیسی به آموزش و یادگیری این زبان بپردازید ما به شما آموزشگاه زبان سروش دانش را معرفی می کنیم. این آموزشگاه با بیش از دو هه سابقه درخشان در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، برگزاری دوره ها و کلاس هایی برای آمادگی در آزمون های آیلتس و تافل، آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد در سطوح مقدماتی و پیشرفته، مکالمه و ترجمه زبان انگلیسی فعالیت دارد.

آموزشگاه سروش دانش با استفاده از یک برنامه منسجم و مرتب توسط بهترین و با تجربه ترین اساتید داخل و خارج کشور به آموزش و یادگیری زبان انگلیسی می پردازد. همچنین بهترین متدها و شیوه های آموزشی جهان را بکار می برد. این آموزش های با توجه به نیاز و هدف هر زبان آموز اهداف آموزشی را تعیین کرده است که این اهداف آموزشی موارد زیر را در بر می گیرند:

۱) مکالمه روزمره انگلیسی: افرادی که قصد مهاجرت به یکی از کشورهای انگلیسی زبان را دارند و یا می خواهند در خارج از کشور برای بازه زمانی به تحصیل بپردازند شرکت در این دوره های آموزشی مفید خواهد بود. این کلاس ها به زبان آموز کمک خواهد کرد تا به صورت صریح و واضح به زبان انگلیسی صحبت کنند.

۲) آموزش زبان انگلیسی از صفر: شرکت در این کلاس ها برای افراد مبتدی بسیار مفید است. در این کلاس ها به آموزش مهمترین اصطلاحات زبان انگلیسی، لغات، جملات و تمام آموزش های لازم مکالمه روزمره انگلیسی پرداخته می شود. با استفاده از بهترین و قوی ترین متدهای آموزشی هر چهار مهارت اصلی شنیدن، خواندن، صحبت کردن و نوشتن به زبان آموزان آموز داده خواهد شد.

۳) کلاس های تدریس خصوصی آیلتس و تافل: بیشتر دانشگاه های اروپایی و آمریکایی برای پذیرش دانشجو یک نمره زبان انگلیسی را می خواهند که فرد باید در آزمون های تافل و آیلتس کسب کرده باشد. اگر فرد نمره بالایی را کسب کند پذیرش او قطعی خواهد بود. دانشجویانی که قصد دارند در کشورهای خارجی به تحصیل بپردازند می توانند با شرکت در کلاس های خصوصی آیلتس و تافل آموزشگاه سروش دانش به صورت تضمینی بهترین و بالاترین نمره را در این آزمون ها کسب کنند.

۴) کلاس ها تدریس خصوصی کنکور و آزمون های استخدامی: یکی از مهمترین درس های عمومی در کنکور سراسری که در تعیین میزان رتبه دانش آموز تاثیر بسیار بالایی دارد، درس زبان انگلیسی است. دانش آموز می تواند با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی سروش دانش با روش های تست زنی آشنا شود و بهترین درصد را در آزمون سراسری کسب کند.

خدمات آموزشگاه سروش دانش در شمال تهران

آموزشگاه سروش دانش یکی از بهترین و معتبرترین مراکز آموزشی زبان انگلیسی است که خدمات متنوعی را به زبان آموزان خود ارائه می دهد. از جمله خدمات آموزشگاه سروش دانش در شمال تهران می توان به موراد زیر اشاره کرد:

• دارای قوی ترین کادر آموزشی

• استفاده از قوی ترین متدهای آموزشی در سطح جهان

• دارای بهترین و مجرب ترین اساتید آموزشی

• شهریه ها و هزینه های دوره های آموزشی با توجه به توان مالی هر زبان آموز قسط بندی خواهد شد و زبان آموز می تواند در اقساط ۸ الی ۹ ماهه شهریه خود را پرداخت کند.

• آزمون تعیین سطح به صورت رایگان برگزار خواهد شد.

• امکان اعزام اساتید خانم و آقا به منزل و یا محل کار زبان آموز

• امکان تدریس خصوصی برای بانوان و کودکان توسط اساتید حرفه ای و با تجربه

• برگزاری دوره های آموزشی برای تقویت چهار مهارت اصلی نوشتن، گوش دادن، صحبت کردن و خواندن

• برگزاری ۳۵ جلسه مکالمه زبان انگلیسی به صورت تضمینی در موسسه، منزل و یا محل کار شما

آموزشگاه سروش دانش در شمال تهران

آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش یکی از بهترین آموزشگاه ها در شمال تهران می باشد. اگر قصد یادگیری و آموزش زبان انگلیسی را به صورت خصوصی و تضمینی دارید این آموزشگاه بهترین گزینه برای شما خواهد بود. همین حالا این فرصت را از دست ندهید و با شماره های زیر تماس حاصل کرده و با ثبت نام در این آموزشگاه از خدمات بی نظیر آن استفاده کنید.

۳.۷/۵ - (۳ امتیاز)