آیا بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی شمال تهران را می شناسید؟ آیا می دانید این آموزشگاه چه خدماتی را به زبان آموزان خود ارائه می دهد؟ با خواندن این مقاله پاسخ خود را بیابید.

زبان اسپانیایی بعد از زبان چینی دومین زبان پر تکلم در جهان به شمار می آید. این زبان، زبان رسمی کشورهایی مانند اسپانیا، مکزیک، کانادا، آرژانتین، پرو و بیش از ۲۰ کشور دیگر در جهان می باشد. در ایران نیز زبان اسپانیا از زبان های محبوب است و سالانه افراد زیادی مشغول به یادگیری این زبان هستند. یادگیری و آموزش زبان اسپانیایی برای افرادی که قصد سفر، مهاجرت، کار و یا ادامه تحصیل در یکی از کشورهای اسپانیایی زبان را دارند، امری ضروری و مهم به شما می آید.

امروزه آموزشگاه های زیادی در سطح شهر تهران مشغول به آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی می باشند که هر کدام از آن ها خدمات خاصی را به زبان آموزان خود ارائه می دهند. اگر قصد دارید زبان اسپانیایی را به صورت تضمینی و در بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی شمال تهران یاد بگیرید به شما پیشنهاد می کنیم که به خواندن این مقاله ادامه دهید تا با بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی و خدمات ارائه شده توسط آن آشنا شوید.

آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی در شمال تهران

در حل حاضر بیش از ۵۰۰ میلیون نفر در جهان به زبان اسپانیایی صحبت می کنند و همین امر باعث شده که این زبان به عنوان دومین زبان پرگویش در جهان شناخته شود. یادگیری و آموزش زبان اسپانیایی از اهمیت خاصی برخوردار است که در ادامه شما را با برخی از مزایای آن آشنا می سازیم.

 • افرادی که قصد مهاجرت به یکی از کشورهای اسپانیایی زبان را دارند، اولین قدمی که باید انجام دهند این است که به زبان اسپانیایی تسلط داشته باشند تا بتوانند کار خود را انجام دهند و بتوانند با دیگران ارتباط برقرار کنند.
 • از کشورهای اسپانیای زبان، کشور اسپانیا و مکزیک می باشد. این کشورها به عنوان یکی از زیباترین و توریستی ترین کشورها در جهان شناخته می شوند و سالانه هزاران نفر به قصد مسافرت به این دو کشور سفر می کنند. اگر قصد دارید به کشور اسپانیا و مکزیک سفر کنید بهتر است ابتدا به زبان اسپانیای تسلط پیدا کنید تا بتوانید امور خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.
 • با تسلط داشتن به زبان اسپانیایی شما می توانید در هر کشوری به عنوان مترجم یا نویسنده این زبان مشغول به کار شوید.
  برای افرادی که به فیلم، موسیقی، فوتبال یا ادبیات اسپانیا علاقمند هستند یادگیری این زبان به آن ها کمک خواهد کرد تا از علایق خود بیشتر لذت ببرند.

اگر در شمال تهران سکونت دارید و می خواهید زبان اسپانیایی را در بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی در این ناحیه یاد بگیرید، آموزشگاه زبان سروش دانش برای شما بهترین انتخاب خواهد بود. این آموزشگاه با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در حوزه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی و با بهره گیری از اساتید فوق حرفه ای از بهترین آموزشگاه های زبان اسپانیایی شمال تهران به شمار می آید. در ادامه با این آموزشگاه و خدمات آن بیشتر آشنا خواهید شد.

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در آموزشگاه زبان سروش دانش

آموزشگاه زبان سروش دانش از بهترین آموزشگاه در سطح شهر تهران به شمار می آید. این آموزشگاه تمامی کلاس ها و دوره های آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی را به صورت خصوصی برگزار می کند، زیرا بر این باور است که بهترین شیوه برای یادگیری زبان اسپانیایی به صورت تضمینی، کلاس های تدریس خصوصی است. آنچه که در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی تدریس می شود، موارد زیر را در بر می گیرد.

تدریس خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی

این کلاس ها توسط اساتید فوق حرفه ای با مدرن ترین شیوه های آموزشی روز در جهان برگزار می شود. شرکت در این کلاس ها برای تمامی رده های سنی مناسب است و هر چهار مهارت اصلی زبان خواندن، نوشتن، گوش کردن و صحبت کردن تقویت می شود.

کلاس های زبان اسپانیایی ویژه کار و تحصیل

برخی از زبان آموزان به قصد کار و ادامه تحصیل قصد دارند به یکی از کشورهای اسپانیایی زبان مهاجرت کنند. آموزشگاه زبان سروش دانش کلاس هایی را به صورت اختصاصی برای این زبان آموزان برگزار می کند. و زبان آموز می تواند با توجه به هدف خود در این کلاس ها شرکت و این زبان را یاد بگیرد.

کلاس های زبان اسپانیایی ویژه سفر

برای افرادی که به قصد سفر می خواهند به کشور اسپانیا یا هر کشور اسپانیایی زبانی سفر کنند لزومی ندارد که زبان اسپانیایی را به صورت اصولی یاد بگیرند. از این رو آموزشگاه زبان سروش دانش برای این دسته از زبان آموزان کلاس هایی را به صورت اختصاصی برگزار می کند.

خدمات آموزشگاه زبان سروش دانش در شمال تهران

همانطور که اشاره شد، آموزشگاه زبان سروش دانش از بهترین آموزشگاه های زبان اسپانیایی شمال تهران می باشد. این آموزشگاه خدمات متنوعی را برای زبان آموزان خود در نظر گرفته است. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قبل از برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی سروش دانش، یک آزمون تعیین سطح رایگان از زبان آموز گرفته خواهد شد. سپس بر اساس نتیجه به دست آمده توسط زبان آموز برنامه آموزشی برای او تعیین می شود.
 • در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی سروش دانش یک ارتباط موثر بین زبان آموز و استاد ایجاد خواهد شد و استاد آموزشی می تواند میزان سطح یادگیری زبان آموز را شناسایی و از بهترین و موثرترین شیوه های آموزشی برای یادگیری زبان اسپانیایی به او استفاده کند.
 • در این کلاس ها استاد آموزشی تمام وقت در اختیار زبان آموز خواهد بود. از این رو زبان آموز می تواند تمامی سوالات و مشکلات خود را با استاد مطرح و پاسخ آن ها را دریافت کند.
 • زمان و تعداد جلسات برگزاری کلاس ها با توجه به نظر زبان آموز تعیین خواهد شد.
 • زبان آموز می تواند در صورت هرگونه نارضایتی از استاد آموزشی خود او را عوض و استاد جدیدی را درخواست کند.
 • محل برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی می تواند با توجه به موقعیت و شرایط زبان آموز در محل کار، منزل و یا آموزشگاه برگزار شود.

اگر قصد دارید زبان اسپانیایی را به صورت تضمینی و در بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی شمال تهران یاد بگیرید، همین حالا فرصت را از دست ندهید و در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی سروش دانش ثبت نام کنید.

Rate this post