تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی۱۳۹۸-۲-۱۷ ۱۱:۲۷:۴۸ +۰۴:۳۰
تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

آیا می دانید از طریق کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در استان تهران که بصورت کاملا تضمینی برگزار می گردد، می توانید در یک بازه زمانی کوتاه این زبان را مسلط شوید؟

یکی از زبان های دیگر که در ایران بسیار پر طرفدار است و علاقمندان زیادی را به سمت خود کشانده است، زبان اسپانیایی است. این زبان در حال حاضر دومین زبان پر تکلم در جهان شناخته می شود که بعد از زبان چینی قرار گرفته است. در ایران پیش از هر زبانی زبان انگلیسی بسیار مهم است چرا که اولین زبان رسمی جهان شناخته شده است، پس از این زبان یادگیری زبان اسپانیایی و ایتالیایی از اهمیت بالایی برخودار است. دلایل بسیار زیادی برای اهمیت زبان اسپانیایی و یادگیری آن وجود دارد. ابتدا تاریخچه ای از این زبان را بیان خواهیم کرد و دلایل اهمیت آن، تا اهمیت یادگیری زبان اسپانیایی آشکارتر گردد. سپس به بررسی شیوه های آموزشی این زبان و معرفی موثرترین روش یادگیری زبان اسپانیایی می پردازیم.

کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

آموزشگاه سروش دانش با تکیه بر بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی با بهره گیری از اساتید فوق حرفه ای هر ساله کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی را در بالاترین کیفیت ممکن برگزار می نماید. از آنجا که در این آموزشگاه فقط شیوه تدریس خصوصی زبان بکار برده می شود یادگیری و بازده کلاس ها بصورت ۱۰۰ درصد تضمینی خواهد بود.

در سروش دانش از بهترین اساتید زبان اسپانیایی برای کلاس های مکالمه زبان اسپانیایی، کلاس های گرامر زبان اسپانیایی، کلاس های خصوصی زبان اسپانیایی برای سفر ، کلاس های ویژه کار و اقامت در اسپانیا بهره برده شده است. این آموزشگاه در راستا اهداف آموزشی خود برنامه هایی را جهت ارتقا سطح زبان اسپانیایی زبان آموزان خود در نظر گرفته است که شامل موارد زیر می باشد.

آنچه سروش دانش در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی ارائه می دهد

 • در تمام کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی زبان آموز پیش از حضور در جلسات آموزشی یک آزمون تعیین سطح رایگان را سپری خواهد کرد و پس از آنالیز سطح آموزشی در کلاس حضور می یابد.
 • در طی کلاس های زبان اسپانیایی سبک یادگیری هر زبان آموز سنجیده می شود. سپس برای هر زبان آموز شیوه مناسب تیپ آموزشی وی برای آموزش زبان اسپانیایی استفاده می شود.
 • در طی جلسات اول چنانچه زبان آموز از استاد مربوطه رضایت نداشته باشد، استاد جدیدی برای وی جایگزین می شود.
 • کلاس های تدریس خصوصی مکالمه روزمره زبان اسپانیایی در ۳۵ جلسه تضمین شده ویژه مسافران، محصلان، مهاجرات و افراد شاغل برگزار می گردد.
 • کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی ویژه همه افراد می تواند در منزل، محل کار یا آموزشگاه برگزار گردد.
 • شهریه تمام کلاس ها بصورت قسط بندی شده در ۸ تا ۹ بار در طول دوره از زبان آموزان گرفته می شود.
 • کلاس های اختصاصی پزشکان، مهندسان، کارمندان شرکت های دولتی بصورت تخصصی برگزار می گردد.
 • امکان اعزام استاد به تمام نقاط استان تهران وجود دارد.
 • اعزام اساتید خانم برای کودکان و خانم ها در منزل صورت می گیرد تا تحت نظر یک استاد خانم آموزش ببینند.
 • امکان عقد قرارداد با موسسات و سازمان خصوصی و دولتی در زمینه آموزش وجود دارد.
 • از بهترین منابع آموزشی روز دنیا برای یادگیری زبان اسپانیایی وجود دارد.

برای هر زبان آموز این امکان وجود دارد که فرد دومی با وی به کلاس برود و هیچ هزینه ای از فرد دوم دریافت نخواهد

سوالات متداول زبان آموزان

برای بسیاری از زبان آموزان هزینه کلاس ها مهم ترین اولویت انتخاب می باشد از این رو در مورد هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی بسیار سوال می پرسند. در سروش دانش تمام کلاس ها با توجه به سطح آموزش، محل برگزاری کلاس ها، استاد مربوطه و تعداد جلسات و ساعت های تدریس هزینه های متفاوتی خواهند داشت.

زبان آموزان می توانند با تماس با شماره های زیر و از طریق راه های ارتباطی زیر با مشاورین سروش دانش تماس حاصل نمایند تا اطلاعات جامعی در مورد نوع کلاس ها، زمان برگزاری کلاس و هزینه آنها را دریافت نمایند. مشاورین سروش دانش با توجه به سطح آموزشی هر زبان آموز وی را راهنمایی خواهند نمود که بهترین کلاس را برای خود انتخاب نمایند.

 

۸۸۳۳۰۵۲۶– ۸۸۶۳۳۸۴۷ – ۸۸۳۳۰۶۹۳ – ۸۸۳۳۸۲۸۶ – ۸۸۹۷۳۷۵۸ – ۸۸۹۷۳۷۵۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۱ شب و روزهای تعطیل ۰۹۱۹۲۳۹۲۶۶۵ – ۰۹۱۲۴۲۰۲۴۲۸

مدیر آموزشگاه: فروغ سادات فاطمیان

قبل از اینکه سراغ شیوه های زیادی که پیش روی شما قرار دارد بروید، بهتر است در مورد زبان اسپانیایی اطلاعات جامعی کسب نمایید. قبل از هر چیزی هدف خود از یادگیری زبان اسپانیایی را برای خود تعیین نمایید. سپس از یک مشاور صادق و با تجربه راهنمایی بگیرید تا بهترین شیوه را متناسب با هدف شما معرفی نماید.

در سروش دانش برای همه زبان آموزان جلسات مشاوره برگزار می گردد و زبان آموز پس از آزمون تعیین سطح تحت نظر یکی از اساتید با تجربه آموزش خود را شروع خواهد نمود. برای هر فرد سبک شروع یادگیری متناسب با هدف وی خواهد بود و ممکن است یک شیوه برای همه زبان آموزان مناسب نباشد. بنابراین توضیه ما این است با مشاورین سروش دانش در تماس باشید تا بصورت کاملا رایگان شما را راهنمایی نموده و شما را در مسیر یادگیری زبان اسپانیایی راهنمایی نمایند و زمان و انرژی زیادی از شما تلف نشود. پس از انتخاب کلاس آموزشی این انگیزه و اراده شماست که شما را پیش می برد.

دیدگاه زبان آموزان سروش دانش

سطح آموزششون خیلی خوب بود. من چند آموزشگاه رو قبلا رفته بودم اما هیچکدوم اینقد پیشرفته آموزش زبان اسپانیایی رو انجام نمی دادند. واقعا از اساتید خوب آموزشگاه سروش دانش ممنونم

محمد علی, دانشجو صنعتی شریف

من به دلیل مشغله کاری نمی تونستم به کلاس های طول هفته برم. کلاس های آموزشی زبان اسپانیایی که پنجشنبه و جمعه ها برگزار شد واقعا عالی بود من تونستم بالاخره دنبال علاقم بیافتم و زبان اسپانیایی رو خوب یاد بگیرم

فاطمه, ساکن صادقیه

آخرین مقالات آموزش زبان اسپانیایی

هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

توسط |۳۰ ام مرداد ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی, مقالات آموزش زبان|

آیا از نرخ و هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی اطلاع دارید؟ خواندن این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا اطلاعات جامعی را در این خصوص به دست آورید. زبان اسپانیایی از دیگر زبان های محبوب و پرطرفدار در ایران می باشد که سالانه افراد زیادی علاقمند [...]

آیا یادگیری زبان اسپانیایی سخت است؟

توسط |۱۱ ام اسفند ۱۳۹۷|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی, مقالات آموزش زبان|

زبان اسپانیایی یکی از زبان های خانواده زبان های رومی می باشد که بعد از زبان چینی و زبان انگلیسی می توان آن را به عنوان سومین زبان دنیا که حدود 500 میلوین نفر با آن صحبت می کنند دانست. از مهم ترین کشورهایی که به زبان اسپانیایی تکلم [...]

خلاصه خدمات
تدریس خصوصی زبان اسپانیایی
امتیاز کاربران
5 based on 1 votes
نوع خدمات
تدریس خصوصی زبان اسپانیایی
ارائه دهنده
سروش دانش,
خیابان ولیعصر نبش خیابان فاطمی – پلاک ۱۹۴۸ – ساختمان شماره یک – طبقه ۶ – واحد ۶۹,
منطقه
تهران
توضیحات
اگر دنبال تدریس خصوصی زبان اسپانیایی با آموزش مکالمه 100% تضمینی هستید کلاس های خصوصی آموزشگاه زبان اسپانیایی سروش دانش رو از دست ندید. امکان تدریس در منزل.

درج دیدگاه