آیا بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی غرب تهران را می شناسید؟ آیا می دانید که این آموزشگاه چه نوع خدماتی را به زبان آموزان خود ارائه می دهد؟ خواندن این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا پاسخ سوال خود را بیابید.

بعد از زبان انگلیسی زبان های ایتالیایی و اسپانیایی در بین ایران از محبوبیت بالایی برخوردار است. زبان اسپانیایی دومین زبان پرتکلم در جهان می باشد و زبان مادری بسیاری از کشورهای مهم اروپایی می باشد. از این رو یادگیری زبان اسپانیایی از اهمیت زیادی برخوردار است.

اگر در غرب تهران سکونت دارید و قصد دارید در بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی غرب تهران به آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی بپردازید، در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی در این ناحیه را بشناسید و با خدمات ارائه شده توسط این آموزشگاه آشنا شوید.

اهمیت یادگیری زبان اسپانیایی در غرب تهران

زبان اسپانیایی، زبان رسمی بسیاری از کشورهای دنیا از جمله مکزیک، کانادا، اسپانیا، پرتغال، پرو، شیلی و بیش از ۲۰ کشور دیگر می باشد. یادگیری زبان اسپانیایی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که در ادامه شما را با برخی از آن ها آشنا می سازیم.

 • برای افرادی که قصد مهاجرت، مسافرت، کار یا ادامه تحصیل به اسپانیا یا هر کشور اسپانیایی زبان را دارند، اولین قدم این است که به زبان اسپانیایی تسلط پیدا کنند. زیرا اصلی ترین راه برای برقراری ارتباط انسان ها با یکدیگر زبان است، به همین دلیل باید به زبان اسپانیایی تسلط داشته باشند تا بتوانند با مردم این کشورها ارتباط برقرار کنند. همچنین شرط اصلی بسیاری از این کشورها برای دادن اقامت به افراد خارجی تسلط به زبان اسپانیایی است.
 • کشورهای مهمی مانند اسپانیا دارای دانشگاه های معتبری در سطح جهان می باشند، برای افرادی که قصد دارند در یکی از این دانشگاه ها ادامه تحصیل دهند باید به زبان اسپانیایی تسلط داشته باشند. زیرا یکی از شرط های اصلی پذیرش در این دانشگاه های داشتن گواهی تسلط به زبان اسپانیایی است.
 • افرادی که به فیلم، موسیقی، ادبیات یا فوتبال اسپانیایی علاقمند هستند، برای درک و لذت بیشتر علایق خود می توانند به زبان اسپانیایی تسلط پیدا کنند.
 • افرادی که به زبان اسپانیایی تسلط دارند می توانند در هر جایی از دنیا به عنوان مترجم یا مدرس زبان اسپانیایی مشغول به کار شوند، از این رو یادگیری زبان اسپانیایی یک فرصت شغلی جدید را در اختیار افراد قرار می دهد.
 • در غرب تهران آموزشگاه های زیادی در حوزه آموزش زبان اسپانیایی فعالیت دارند، از جمله این آموزشگاه های، آموزشگاه زبان سروش دانش می باشد که از بهترین آموزشگاه های زبان اسپانیایی غرب تهران به شمار می آید. در ادامه بیشتر با این آموزشگاه و خدمات ارائه شده توسط آن آشنا خواهید شد.

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در آموزشگاه زبان سروش دانش

آموزشگاه زبان سروش دانش با بیش از ۲ دهه سابقه درخشان و با بهره گیری از اساتید فوق حرفه ای و مجرب کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی را برگزار می کند. این آموزشگاه تمامی کلاس های و دروه های آموزشی زبان اسپانیایی را به صورت خصوصی برگزاری می کند، زیرا بر این باور است که تدریس خصوصی زبان از بهترین شیوه های آموزشی برای زبان اسپانیایی به شمار می آید. آنچه که در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی سروش دانش آموزش داده می شود شامل:

کلاس های تدریس خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی

در آموزشگاه زبان سروش دانش کلاس های تدریس خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی در ۳۵ جلسه و توسط اساتید مجرب و حرفه ای با بهترین متدهای آموزشی روز در جهان برگزار می شود. این کلاس های برای تمامی رده های سنی مناسب است و هر چهار مهارت اصلی زبان تقویت خواهد شد. افرادی که قصد کار، ادامه تحصیل، مهاجرت و مسافرت به یکی از کشورهای اسپانیایی زبان را دارند می توانند در این کلاس ها شرکت کنند.

کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی ویژه کار و تحصیل

افرادی که قصد ادامه تحصیل یا کار را در یکی از کشورهای اسپانیایی زبان را دارند، شرکت در این کلاس ها مفید خواهد بود. این کلاس ها با توجه به شغل و رشته تحصیلی فرد برگزاری می شود و شرکت در این کلاس های برای همه افراد مناسب نخواهد بود.

کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی ویژه سفر

این کلاس ها برای افرادی که قصد مسافرت به کشور اسپانیا یا هر کشور اسپانیایی زبان را دارند مناسب است. در این کلاس ها آنچه که فرد در حین سفر به زبان اسپانیایی نیاز دارد آموزش داده خواهد شد. همچنین کلاس ها توسط اساتیدی برگزار می شود که خود تجربه سفر به کشور اسپانیا را دارند از این رو می توانند نقش یک مشاوره را نیز داشته باشند و راهنمایی های لازم را برای سفر در اختیار فرد قرار دهند.

آموزشگاه زبان سروش دانش در غرب تهران

همانطور که اشاره شد، آموزشگاه زبان سروش دانش از بهترین آموزشگاه های زبان سروش دانش به شمار می آید. این آموزشگاه برای جلب رضایت زبان آموزان خود خدمات متنوعی را ارائه می دهد. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در ابتدای ورود به هر دوره از زبان آموز یک آزمون تعیین سطح رایگان گرفته خواهد شد که بر طبق نتیجه آن برنامه آموزشی زبان آموز مشخص می شود.
 • شهریه کلاس های تدریس خصوصی زبان با توجه به شرایط مالی زبان آموز قسط بندی می شود و در ۸ الی ۹ قسط از زبان آموز دریافت می شود.
 • امکان اعزام اساتید به سراسر تهران وجود دارد.
 • کلاس های تدریس خصوصی با توجه به شرایط و موقعیت فرد می تواند در منزل، محل کار یا آموزشگاه برگزار شود.
 • برای افراد شاغل و کارمند که در طول هفته نمی توانند در کلاس ها شرکت کنند در روزهای پنجشنبه و جمعه کلاس هایی به صورت اختصاصی برگزار می شود.
 • امکان اعزام اساتید خانم برای کودکان و بانوان در منزل وجود دارد تا تحت نظر استاد خانم آموزش ببینند.

اگر قصد دارید که در کلاس ها تدریس خصوصی زبان اسپانیایی آموزشگاه زبان سروش دانش شرکت کنید همین حالا فرصت را از دست ندهید و با شماره های زیر تماس حاصل کنید تا راهنمایی های لازم را جهت ثبت نام در این آموزشگاه دریافت کنید.

۳/۵ - (۱ امتیاز)