آیا می دانید بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در شرق تهران کدام آموزشگاه است؟ با ما همراه باشید تا با بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی شرق تهران آشنا شوید.

زبان انگلیسی یکی از پرطرفدارترین زبان ها در جهان می باشد و سالانه هزاران نفر به دنبال یادگیری این زبان هستند. راه های مختلفی برای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد اما یکی از بهترین و سریع ترین راه ها برای یادگیری این زبان تدریس خصوصی زبان انگلیسی می باشد. آموزش زبان انگلیسی به صورت خصوصی دارای مزیت های بسیار زیادی است که از جمله این مزیت ها می توان به یادگیری سریع و آسان، افزایش اعتماد به نفس فرد، انتخاب مناسب ترین استاد برای آموزش، استفاده از بهترین و بروزترین روش ها و ابزارهای آموزشی و استفاده بهینه از زمان و حداکثر توجه توسط فرد و استاد اشاره کرد.

اگر در شرق تهران ساکن هستید و می خواهید در بهترین آموزشگاه این منطقه به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی شرق تهران را به شما معرفی کنیم.

آموزش و یادگیری زبان انگلیسی در شرق تهران

آموزشگاه های زیادی در شرق تهران برای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی متناسب با سنین مختلف وجود دارند که هر کدام از این آموزشگاه ها داری معیارها و کیفیت های متفاوتی برای آموزش هستند. اما شما باید آموزشگاهی را انتخاب کنید که در راستا و هدف شما حرکت کند. همچنین اگر می خواهید در یک آموزشگاه خوب به یادگیری و آموزش زبان بپردازید شما باید به معیارهایی مانند سطح و اعتبار آموزشگاه، کیفیت تدریس اساتید، تجهیزات و امکانات آموزشگاه و هزینه های موجود برای ثبت نام دوره ها توجه داشته باشید و در نهایت بهترین آموزشگاه را انتخاب کنید.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در آموزشگاه سروش دانش

یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه های تدریس خصوصی زبان موجود در شرق تهران آموزشگاه سروش دانش می باشد. این آموزشگاه با بیش از دو دهه سابقه یکی از بهترین آموزشگاه های تدریس خصوصی زبان های خارجه است. اگر قصد دارید زبان انگلیسی را به صورت خصوصی و به همراه مکالمه صد در صد تضمینی یاد بگیرید آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش برای شما بهترین انتخاب خواهد بود.

آموزشگاه سروش دانش با استفاده از بهترین و مجرب ترین اساتید خانم و آقا و قوی ترین شیوه های آموزشی در جهان به آموزش و یادگیری زبان انگلیسی می پردازد. این آموزشگاه در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آموزش و یادگیری زبان انگلیسی از صفر تا سطوح پیشرفته، برگزاری کلاس های آیلتس و تافل، ترجمه و مکالمه روزمره انگلیسی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل، محل کار و آموزشگاه فعالیت دارد. هر زبان آموز با توجه به هدف خود می تواند از کلاس های تدریس خصوصی زبان استفاده کند و به صورت تضمینی بهترین نتیجه را دریافت نماید.

اهداف آموزشی سروش دانش از تدریس خصوصی زبان انگلیسی

آموزشگاه سروش دانش با توجه به نیاز و هدف هر زبان آموز از تدریس خصوصی زبان انگلیسی، اهداف آموزشی را تعیین کرده است. این اهداف موارد زیر را در بر می گیرند:

• آموزش زبان انگلیسی از صفر

• مکالمه روزمره زبان انگلیسی

• کلاس های تدریس خصوصی آیلتس و تافل

• کلاس های تدریس خصوصی کنکور و آزمون های استخدامی

با توجه به اهداف و دوره های آموزشی زبان انگلیسی آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش که تمام سطوح پایه و پیشرفته را در برمی گیرد، هر زبان آموز می تواند با توجه به هدف خود در هر کدام از این کلاس ها و دوره های شرکت کند و در نهایت بهترین نتیجه را نیز کسب کند.

خدمات آموزشگاه سروش دانش در شرق تهران

آموزشگاه سروش دانش با بیش از دو دهه سابقه درخشان در حوزه تدریس خصوصی زبان انگلیسی خدمات متنوع و بی نظیری را به زبان آموزان ارائه می کند. در ادامه بیشتر با این خدمات آشنا خواهید شد:

• آزمون تعیین سطح برای زبان آموزان در شروع تمامی دوره های و کلاس های آموزشی زبان انگلیسی به صورت رایگان برگزار می شود.

• شهریه برای تمام زبان آموزان به صورت قسط بندی خواهد بود و زبان آموز می تواند آن را در طول ترم پرداخت کند.

• برای یادگیری و آموزش مکالمه روزمره زبان انگلیسی به صورت تضمینی و خصوصی در آموزشگاه، منزل یا محل کار ۳۵ جلسه برگزار خواهد شد.

• امکان تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی به صورت کاربردی ویژه سفر، تحصیل، کار، مهاجرت و یا مصاحبه

• آموزش زبان به صورت دوره های ویژه برای آمادگی آزمون سفارت

• برکزاری کلاس ها و دوره های آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد به صورت تخصصی

• برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی مکالمه و لسنینگ زبان انگلیسی

• اعزام بهترین و مجرب ترین اساتید آموزش به سراسر نقاط تهران

• تدریس خصوصی زبان توسط بهترین و باتجربه ترین اساتید ایرانی و خارجی

• امکان تدریس خصوصی زبان در منزل برای کودکان و بانوان

• برگزاری کلاس های ویژه برای شاغلین در روزهای پنجشنبه و جمعه

• برگزاری کلاس های از صفر تا صد زبان انگلیسی ویژه آزمون های IELTS، TOFEL، GRE، TOLIMO، MCHE، UTEP و MSRT

• تقویت چهار مهارت اصلی یادگیری زبان انگلیسی نوشتن، خواندن، گوش کردن و صحبت کردن

آموزشگاه سروش دانش در شرق تهران

اگر در شرق تهران سکونت دارید و می خواهید زبان انگلیسی را به صورت اصولی و تضمینی یاد بگیرید پیشنهاد می کنیم در آموزشگاه سروش دانش ثبت نام کنید. تمامی کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی این آموزشگاه توسط بهترین اساتید داخلی و خارجی برگزار می گردد که یادگیری و آموزش زبان انگلیسی را برای شما تضمینی و آسان خواهد کرد. همین حالا فرصت را از دست ندهید و در کلاس های تدریس خصوصی زبان سروش دانش شرکت کنید.

۴/۵ - (۵ امتیاز)