اگر در غرب تهران هستید و به دنبال بهترین آموزشگاه برای یادگیری زبان انگلیسی در این منطقه می باشید، با خواند این مطلب با بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی غرب تهران آشنا شوید.

زبان انگلیسی یکی از کاربردی ترین زبان های موجود در دنیا است که انتخاب اول بسیاری از کشورهای پیشرفته می باشد. هزاران نفر در اکثر نقاط جهان به دنبال یادگیری و آموزش این زبان هستند که کشور عزیزمان ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست. از جمله مزایای یادگیری زبان انگلیسی می توان به هوشیار کردن ذهن، مهاجرت صحیح، کسب و کار بهتر، ادامه تحصیل در بهترین مدارس و دانشگاه های معتبر دنیا، مسافرت به هر گوشه ای از جهان و موارد دیگر اشاره کرد.

آموزشگاه های زیادی در سطح شهر تهران مشغول به کار هستند و زبان انگلیسی را به صورت خصوصی و عمومی آموزش می دهند. اگر شما در غرب تهران سکونت دارید و می خواهید زبان انگلیسی به صورت اصولی و کامل یاد بگیرید، با ما همراه باشید تا با بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی غرب تهران آشنا شوید و در بهترین آموزشگاه به آموزش زبان انگلیسی مشغول شوید.

یادگیری زبان انگلیسی در غرب تهران

در غرب تهران آموزشگاه های زبان انگلیسی متعددی وجود دارد که شما بسته به هدف و نیاز خود می توانید هر کدام از این آموزشگاه ها را انتخاب کنید. اما اگر به دنبال بهترین آموزشگاه در غرب تهران هستید شما باید معیارهای مانند کیفیت تدریس اساتید، شیوه های آموزشی، خدماتی که در آموزشگاه ارائه می شود، آموزش نحوه یادگیری نوشتن و خواندن زیرا دو مهارت دیگر در هر آموزشگاهی آموزش داده می شود، اعتبار موسسه آموزشی در سطح ملی و بین المللی و هزینه ها در نظر بگیرید. البته به این نکته حتما توجه داشته باشید که شما باید هدف خود را مشخص کنید. هدف شما از یادگیری و آموزش زبان انگلیسی چیست؟ مهاجرت؟ مسافرت؟ تافل؟ آیلتس؟ تحصیل؟ کار؟ سعی کنید آموزشگاهی را انتخاب کنید که در راستا و جهت هدف شما حرکت می کند.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی سروش دانش

برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی شما می توانید به صورت خصوصی و عمومی اقدام کنید. در چند سال اخیر تدریس خصوصی زبان انگلیسی بخش بزرگی از آموزش زبان انگلیسی را در ایران به خود اختصاص داده است. تدریس خصوصی زبان انگلیسی در آموزشگاه های مختلف با روش های گوناگونی انجام می شود. بنابراین بهتر است قبل از انتخاب آموزشگاه و رفتن به کلاس از متد آموزشی، اساتید و اعتبار آموزشگاه اطمینان حاصل کنید.

آموزشگاه سروش دانش با بیش از دو دهه سابقه در حوزه تدریس خصوصی زبان در سراسر تهران فعالیت می کند. این آموزشگاه یکی از موفق ترین آموزشگاه های در سطح شهر تهران در حوزه آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان های جهان به شمار می آید. آموزشگاه سروش دانش برای هر سطح از آموزش زبان انگلیسی ار بهترین و مجرب ترین اساتید آقا و خانم استفاده می کند و قوی ترین و بهترین شیوه های آموزشی را به کار می برد. در ادامه شما را به زمینه های مختلف آموزشی آموزشگاه سروش دانش آشنا خواهیم کرد. پس همچنان با ما همراه باشید.

آموزش زبان انگلیسی از صفر

این کلاس های مخصوص افرادی است که می خواهند از صفر شروع به یادگیری آموزش زبان انگلیسی کنند یا در هنگام آزمون تعیین سطح جز افراد مبتدی بوده اند. آموزشگاه سروش دانش با استفاده از یک برنامه ریزی بسیار منظم یادگیری زبان انگلیسی را آغاز می کند و هر چهار مهارت اصلی شنیدن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن را به بطور همزمان آموزش می دهد.

مکالمه روزمره انگلیسی

افرادی که قصد دارند برای ادامه تحصیل یا کار به یکی از کشورهای اروپایی یا آمریکایی مهاجرت کنند، قبل از انجام هر کاری باید بتوانند به زبان انگلیسی صحبت کنند. آموزشگاه سروش دانش کلاس هایی را برگزار می کند تا زبان آموز با شرکت در این کلاس های بتواند بعد از مدتی به زبان انگلیسی صریح و روان صحبت کند.

کلاس های تدریس خصوصی آیلتس و تافل

در حال حاضر یکی از شرایط ورود به دانشگاه های اروپایی و آمریکایی کسب نمره بالا در آزمون های آیلتس و تافل می باشد. بنابراین افرادی که قصد دارند اپلای بگیرند و در یکی از دانشگاه های معتبر جهان مشغول به ادامه تحصیل شوند باید در آزمون های تافل و آیلتس نمره بالایی را کسب کنند. آموزشگاه سروش دانش به همین منظور کلاس های تدریس خصوصی تافل و آیلتس را برگزار می کند که این کلاس ها توسط اساتید مجرب و تحت یک برنامه سازماندهی شده برگزار می شود. هر زبان آموز با شرکت در این کلاس ها می تواند در آزمون های تافل و آیلتس شرکت و نمره بالایی را کسب کند.

کلاس های کنکور و آزمون های استخدامی

یکی از درس های عمومی بسیار مهم در کنکور سراسری، زبان انگلیسی است. درصد زبان انگلیسی در رتبه کنکور دانش آموز بسیار مهم می باشد. آموزشگاه سروش دانش کلاس های زبان انگلیسی را به صورت خصوصی برگزار می کند و دانش آموز را با روش های تست زنی این درس به صورت کامل آماده می کند.

خدمات آموزشگاه سروش دانش در غرب تهران

یکی از بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در غرب تهران، آموزشگاه سروش دانش می باشد که خدمات متنوع و کارآمد را به زبان آموزان ارائه می دهد. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• آزمون تعیین سطح برای تمامی دوره های و کلاس های آموزش زبان انگلیسی به صورت رایگان برگزار می شود.

• شهریه تمام کلاس ها و دوره ها قسط بندی خواهد شد تا فرد بتواند آن را به راحتی پرداخت کند.

• اعزام بهترین و مجرب ترین اساتید خانم و آقا به سراسر نقاط تهران

• برگزاری کلاس های مکالمه و لیسنینگ زبان انگلیسی

• برگزاری دوره های آموزشی زبان انگلیسی از صفر تا صد

• برگزار ۳۵ جلسه مکالمه زبان انگلیسی به صورت تضمینی به صورت خصوصی در منزل، محل کار و یا موسسه

• برگزاری دوره های مکالمه زبان انگلیسی به صورت اختصاصی و کاربردی برای مسافرین، مهاجرین، تجار، شرکت ها و مدیر سازمان ها

• برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی زبان انگلیسی صفر تا صد ویژه آزمون های TOFEL، IELTS، GRE، TOLIMO، MCHE، UTEP و MSRT

اگر در غرب تهران سکونت دارید و به دنبال یک آموزشگاه عالی برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی به صورت خصوصی هستید، آموزشگاه سروش دانش بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود. از آنجا که تمامی کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی در آموزشگاه سروش دانش توسط اساتید مجرب و با بهترین شیوه های آموزشی برگزار می شود و یادگیری زبان انگلیسی را تضمین می کند. شما می توانید همین حالا این فرصت را از دست ندهید و با شماره های زیر تماس حاصل کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)