تدریس خصوصی زبان کره ای

تدریس خصوصی زبان کره ای۱۴۰۳/۲/۱۹ ۸:۴۲:۵۲
تدریس خصوصی زبان کره ای

برای یادگیری زبان کره ای چه شیوه ای را انتخاب کرده اید؟ آیا تاکنون به کلاس های تدریس خصوصی زبان کره ای بصورت تضمینی اندیشیده اید؟

زبان کره ای یکی از محبوب ترین زبان های آسیایی است. زمانی که فیلم ها و سریال های کره ای را تماشا می کنید به سادگی می توانید معنی بسیاری از کلمات این زبان را متوجه شوید. از این رو یکی از زبان های بسیار ساده است که صحبت کردن و شنیدن آن برای ایرانیان بسیار ساده آموخته می شود. ایرانیان زیادی کشور کره را به دلیل موقعیت جغرافیایی و اقتصادی که در قاره آسیا دارد برای کار و زندگی انتخاب می نمایند. این دسته از عزیزان برای اینکه بتوانند در کشور کره جنوبی و شمالی ارتباطات موثر و سودمندی داشته باشند لازم است زبان کره ای را بخوبی بیاموزند. اما برای یادگیری این زبان چکار باید کرد؟ آیا در تهران کلاس ها موثر و شیوه های مفیدی برای یادگیری زبان کره ای وجود دارد؟

توجه: آموزش آنلاین زبان کره ای در موسسه سروش دانش هم برگزار میشود .

زبان کره ای یکی از زبان هایی است که در طول تاریخ زبان شناسان نتوانسته اند به طور وضوح رده آن را تعیین نمایند. عده ای بر این اعتقادند که این زبان متعلق به زبان های آلتایی است و عده ای بر این باورند که زبان کره ای متعلق به زبان های دیرین سیبیری می باشد. در نهایت زبان شناسان آن را در رده زبان های منفرد و بی خویشناوندی رده بندی نموده اند چرا که ابهامات زیادی در باره خانواده این زبان وجود داشت. زبان کره ای که هانگول هم خوانده می شود در حال حاضر زبان رسمی کشورهای کره جنوبی و شمالی است و در بخش هایی از کشورهای استرالیا، برزیل، چین، ژاپن، ایالت متحده ، شوروی و فیلیپین نیز گوینده هایی دارد. در حال حاضر بیش از ۸۰ میلیون نفر در جهان به زبان کره ای صحبت می نمایند.

زبان کره ای هم مشابه هم زبان ها از سایر زبان های موجود تاثیر گرفته است. همین مساله باعث شده است در حال حاضر کمتر از ۴۰ درصد واژه های این زبان کره ای اصیل باشند و سایر واژه های آن از زبان هایی مثل چینی تاثیر پذیرفته اند. از این رو یادگیری زبان کره ای برای چینی زبان ها بسیار راحت تر از سایر مردم جهان است چرا که تشابه واژه ها در این دو زبان بسیار زیاد است.

زمانی که سخن از یادگیری یک زبان به میان می آید، اولین سوالی که باید از خود بپرسید این است که چرا و به چه دلیلی می خواهید این زبان را بیاموزید. زیرا اگر دلایل قانع کننده نداشته باشید، قطعا در مسیر آموزش زود دلسرد شده و آن را رها خواهید نمود. از جمله دلایل متعددی که اغلب زبان آموزان برای یادگیری زبان کره ای بیان می دارند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عده زیادی از ایرانیان به دلیل تمایل شدید که به فیلم ها و موسیقی کره ای دارند، تمایل می یابند که این زبان را به عنوان زبان دوم یا سوم خود بیاموزند.
 • از آنجا که مهاجرت به کره برای ایرانیان چندان سخت نیست، افراد زیادی تمایل دارند برای زندگی کردن به کره مهاجرت نمایند از این رو برای یادگیری زبان کره ای اقدام می نمایند.
 • کار و تحصیل در کشور کره یکی دیگر از دلایلی است که زبان آموزان برای یادگیری زبان کره ای دارند.
 • شرکت در آزمون سفارت یکی دیگر از دلایلی است که افراد زیادی در کلاس های تدریس خصوصی زبان کره ای شرکت می نمایند.
 • عده ای از زبان آموزان به دلیل علاقه شدیدی که به مترجمی زبان کره ای دارند به یادگیری این زبان می پردازند.
 • برخی از زبان آموزان نیز به دلیل اهداف شغلی خود باید زبان کره ای را بیاموزند تا بتوانند در حرفه خود بیشتر موفق باشند.

کلاس تدریس خصوصی زبان کره ای

همانطور که گفته شد کلاس های تدریس خصوصی زبان کره ای یکی از موثرترین شیوه های یادگیری این زبان است. در این روش زبان آموز آزادی عمل بسیار زیادی در انتخاب استاد و منابع آموزشی و همینطور زمانبندی کلاس ها دارد و از آنجا که بطور مستقیم با استاد مربوطه در ارتباط خواهد بود، می تواند تمام اشکالات خود را سریع تر رفع نموده و فرآیند آموزش بسیار سریع تر انجام می گیرد. این شیوه مناسب کسانی است که تمایل دارند بصورت فشرده و خیلی سریع زبان کره ای را بیاموزند. از طرفی استاد می تواند با توجه به سبک یادگیری زبان آموز از جدیدترین شیوه های آموزشی روز دنیا برای آموزش زبان آموز استفاده نماید. همین امر تا حد زیادی یادگیری زبان کره ای را برای وی تضمین می نماید.

کلاس های تدریس خصوصی زبان کره ای آموزشگاه سروش دانش

انتخاب یک آموزشگاه خوب برای آموختن زبان کره ای یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه شود. آموزشگاه زبان سروش دانش بیش از ۲۰ سال است که در زمینه تدریس خصوصی زبان کره ای فعالیت دارد. این آموزشگاه با اعزام اساتید بسیار حرفه ای به تمام نقاط استان تهران؛ فرآیند یادگیری زبان کره ای را برای زبان آموزان آسان نموده است. برخی ویژگی ها و امتیازاتی که آموزشگاه سروش دانش برای کلاس های تدریس خصوصی خود ارائه می دهد بصورت زیر می باشد:

 1. تمام کلاس ها تدریس خصوصی زبان کره ای به اختیار زبان آموز در منزل، محل کار و یا آموزشگاه برگزار می گردد و هزینه برگزاری کلاس ها در تمام این مکان ها یکسان خواهد بود.
 2. در ابتدا هر دوره از زبان آموزان آزمون تعیین سطح رایگان گرفته می شود تا سطح آموزش آنها بطور دقیق سنجیده شود و سپس وارد کلاس های آموزشی می شوند.
 3. تمام شهریه و هزینه های زبان کره ای بصورت اقساط دریافت میشود.
 4. کلاس های تدریس خصوصی زبان کره ای مکالمه بصورت ۳۵ جلسه بسیار کاربردی که برای همه رده های سنی مناسب است برگزار می گردد.
 5. کلاس های ویژه افراد شاغل و محصلین در روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته برگزار می گردد.
 6. کلاس ویژه آمادگی آزمون سفارت برگزار می گردد.
 7. کلاس های تخصصی ویژه مصاحبه های کاری و تحصیلی در کره
 8. کلاس های تخصصی ویژه مدیران، کارمندان و افراد یک سازمان بصورت خصوصی برگزار می نماید.
 9. امکان اعزام استاد به تمام نقاط تهران
 10. امکان اعزام استاد خانم برای آموزش کودکان و بانوان در منزل
 11. امکان عقد قرار داد با سازمان ها و موسسات
 12. در صورت نارضایتی زبان آموزان از اساتید ، استاد جدیدی برای آنها جایگزین خواهد شد.
 13. تمام کلاس های آموزشی با توجه به سبک یادگیری زبان آموز توسط اساتید حرفه ای برگزار می گردد و بهترین منابع آموزشی برای آموز زبان کره ای در نظر گرفته شده است.

سوالات متداول زبان آموزان

با توجه به ویژگی های ذکر شده برای کلاس های تدریس خصوصی زبان کره ای ، حال ممکن است این سوال در ذهن شما ایجاد شود که هزینه این کلاس ها چطور است؟ در سروش دانش هزینه تمام کلاس ها با توجه به سطح آموزش زبان آموز، تعداد جلسات آموزشی وی و استاد مربوطه تعیین می شود. از آنجا که شهریه ها بصورت قسط بندی شده دریافت می گردد، زبان آموزان می توانند به سادگی هزینه کلاس ها را بپردازند. از آنجا که هزینه کلاس ها با توجه به سطح آموزش افراد متفاوت است، نمی توان هزینه ثابتی را برای کلاس ها زبان کره ای اعلام کرد.

در صورتیکه تمایل دارید از هزینه هر کلاس مطلع شوید، می توانید از طریق راه های ارتباطی با مشاورین سروش دانش تماس حاصل نمایید تا ضمن اطلاع یافتن از از هزینه کلاس ها، اطلاعات مفیدی در مورد اساتید، کلاس ها و منابع آموزشی کسب نمایید. چنانچه تمایل دارید زبان کره ای را بخوبی و بصورت تضمین شده بیاموزید، بهتر است زمان را از دست ندهید و هم اکنون برای شرکت در یک کلاس خصوصی زبان کره ای اقدام نمایید.

دیدگاه زبان آموزان سروش دانش

من واقعا عاشق این زبان بودم و خدا رو شکر استادم خیلی خوب اونو بهم آموزش داد

صبا, بلوار کشاورز

آیا این کلاس ها ما رو کامل برای مکالمه آماده می کنند؟ از چه منابع آموزشی استفاده می شه؟

مراد, سرسبز

آخرین مقالات آموزش زبان کره ای

یادگیری زبان کره ای چقدر طول می کشد؟

توسط |۹ ام آذر ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان کره ای, مقالات آموزش زبان|

یادگیری زبان کره ای چقدر طول می کشد؟ آیا یادگیری این زبان سخت است؟ خواندن این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. از دیگر زبان محبوب آسیایی زبان کره ای است که در ایران طرفداران زیادی دارد. یادگیری زبان کره ای دارای [...]

آیا یادگیری زبان کره ای سخت است؟

توسط |۱۹ ام فروردین ۱۳۹۸|دسته بندی ها: مقالات آموزش زبان, آموزش و یادگیری زبان کره ای|

آیا یادگیری زبان کره ای سخت است؟ چقدر طول خواهد کشید تا بتوانیم زبان کره ای را یاد بگیریم؟ برای پاسخ به این سوالات پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید. زبان کره ای زبان رسمی دو کشور کره جنوبی و کره شمالی است. این زبان به [...]

۵/۵ - (۲ امتیاز)

۷s دیدگاه

 1. Kimia ۱۳۹۸-۰۶-۱۳ در ۱۱:۱۸ ق٫ظ - پاسخ

  سلام من یکی از طرفدارای این زبونم ولی در شهر ساوه زندگی میکنم و نمیتونم این زبونو یاد بگیرم چون تو ساوه معلم یا اموزشگاه زبان کره ای نیست.میخواستم بدونم میشه معلمی از تهران که سطح کاری خوبی هم داره و بتونه ساوه بیاد و اموزش خصوصی بده رو معرفی کنید

  • مدیر سایت ۱۳۹۸-۱۱-۲۳ در ۳:۲۴ ب٫ظ - پاسخ

   سلام خیر متاسفانه خدمات تدریس خصوصی زبان کره ای ما فقط مربوط به استان تهران می باشد.

 2. zizi ۱۳۹۸-۱۲-۲۱ در ۷:۱۲ ق٫ظ - پاسخ

  سلام رنج قیمت کلاس زبان کره ای از چقد تا چقده؟؟؟؟

  • مدیر سایت ۱۳۹۹-۰۱-۰۷ در ۱۲:۵۶ ب٫ظ - پاسخ

   سلام لطفا جهت دریافت مشاوره تماس حاصل نمایید. یا شماره تماس خود را همینجا قرار دهید تا با شما تماس گرفته شود. ضمنا شماره شما منتشر نمی شود.

 3. لیلی ۱۳۹۹-۰۴-۰۲ در ۶:۲۱ ق٫ظ - پاسخ

  سلام من در شهرستان سرخس زندگی میکنم و اینجا برای زبان کره استادی نیست میخواستم بدونم با این شرایط میشه به صورت مجازی تدریس بشه

  • مدیر سایت ۱۳۹۹-۰۴-۰۲ در ۱۱:۲۵ ق٫ظ - پاسخ

   سلام بله میتونید از کلاس های آنلاین ما استفاده نمایید.

 4. لیلی ۱۳۹۹-۰۴-۰۳ در ۱۱:۳۶ ب٫ظ - پاسخ

  سلام مجدد
  میخواستم بدونم شهریه هر ترم چقدر است و هر ترم چند جلسه است؟

درج دیدگاه