تدریس خصوصی زبان انگلیسی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی۱۳۹۷-۱۲-۲ ۱۱:۴۰:۲۸ +۰۳:۳۰
تدریس خصوصی زبان انگلیسی

اگر به دنبال تدریس خصوصی زبان انگلیسی با آموزش مکالمه ۱۰۰% تضمینی در تهران هستید، این مطلب از آموزشگاه خصوصی زبان سروش دانش را تا انتها بخوانید. ما بهترین روش را به شما پیشنهاد می دهیم.

یکی از شیوه های بسیار موثر یادگیری زبان انگلیسی ، یادگیری از طریق کلاس هایی است که بصورت خصوصی برگزار می شود. تدریس خصوصی زبان انگلیسی در ایران توسط آموزشگاه های زیادی و از متد گوناگون انجام می شود. از این رو قبل از رفتن به هر کلاسی باید اعتبار آموزشگاه مورد نظر، اساتید آن و متد آموزشی که بکار می برند اطمینان حاصل نمود.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط اساتید برگزیده خانم و آقا

آموزشگاه زبان سروش دانش یکی از موفق ترین آموزشگاههای شهر تهران در حوزه آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان های مطرح جهان است. این آموزشگاه با بیش از دو دهه سابقه درخشان در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، برگزاری کلاسی های تافل و آیلتس، آموزش زبان انگلیسی از صفر را تا سطوح پیشرفته بصورت تضمینی، مکالمه روزمره انگلیسی، ترجمه زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زبان در منزل، محل کار و آموزشگاه فعالیت دارد. برای هر سطح آموزش زبان انگلیسی از بهترین و مجرب ترین اساتید خانم و آقا استفاده می شود و قوی ترین شیوه های آموزشی جهان را بکار می برد.

آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

از آنجا اکثر افراد علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی هستند و این سطح از آموزش مخصوص افراد بسیار زیادی است؛ آموزشگاه سروش دانش، یک برنامه ریزی بسیار مرتب را طراحی نموده است تا زبان آموزی که از صفر یادگیری زبان انگلیسی را آغاز کرده است بتواند مهم ترین اصطلاحات انگلیسی، لغات انگلیسی، جملات انگلیسی و تمام آموزش های لازم برای مکالمات روزمره زبان انگلیسی را بخوبی بیاموزد. در این راستا جدیدترین متدهای آموزشی جهان بکار گرفته می شود. چهار مهارت اصلی شنیدن، صحبت کردن، نوشتن و خواندن بطور همزمان آموزش داده می شود و زبان آموز بدون هیچ دغدغه ای می تواند با استفاده از بهترین منابع آموزشی موجود، زبان انگلیسی را بیاموزد.

این نوع کلاس مخصوص کسانی است که در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی، جزو سطح المنتری یا مبتدی بوده و می خواهند آموزش زبان انگلیسی را از صفر شروع نمایند. عده زیادی از افرادی هم که قبلا به کلاس های زبان رفته ولی زبان را برای بازه زمانی زیادی ول کرده اند در این سطح از آموزش قرار می گیرند.

کسانی که قصد دارند در کشورهای انگلیسی زبان اقامت داشته باشند یا قصد دارند بازه زمانی را برای ادامه تحصیل یا کار به خارج از کشور بروند، اولین چیزی که لازم دارند، یادگیری مکالمه روزمره انگلیسی است. از آنجا که زبان انگلیسی یک زبان جهانی است اغلب کشورهای بزرگ اروپا و آمریکا به این زبان صحبت می نمایند. بنابراین در آموزشگاه زبان سروش دانش، این نوع کلاس آموزش زبان انگلیسی برگزار می شود تا افراد با هر هدفی بتوانند مکالمه انگلیسی را بصورت روان و سلیس بیاموزند.

در سال های اخیر تعداد دانشجویانی که تمایل دارند برای ادامه تحصیل به کشورهای خارجی مهارجرت نمایند، روز به روز در حال رشد بوده است. اکثر دانشگاه های اروپایی و آمریکایی برای پذیرش دانشجویان خارجی یک نمره زبان انگلیسی می خواهند که فرد طی گذراندن آزمون آیلتس و تافل باید آن را کسب نموده باشد. این آزمون برای عده ای از دانشگاه حکم برگه ورود را دارد و چنانچه دانشجویی نمره زبان بالایی داشته باشد او را می پذیرند. تعداد دانشجویانی که قصد گرفتن اپلای را دارند، روز به روز بیشتر می شود و همین مساله اهمیت کلاس های تافل و آیلتس را صد چندان می نماید.

در آموزشگاه سروش دانش، کلاس های تدریس خصوصی آیلتس و تافل تحت یک برنامه سازماندهی شده و توسط اساتید مجربی با نمره های بالای آیلتس و تافل برگزار می شود. از این رو اکثر زبان آموزان این آموزشگاه می توانند پس از سپری کردن کلاس های آموزشی، بلافاصله در آزمون تافل و آیلتس قبول شده و نمره های بسیار بالایی را کسب نمایند.

کنکور یکی از مهم ترین آزمون هایی است که تا کنون در ایران برگزار شده است. درصد زبان انگلیسی می تواند رتبه یک فرد را در کنکور تا هزاران رقم بالا و پایین نماید. زبان انگلیسی یکی از درس های عمومی بسیار مهم در کنکور است. از این رو در آموزشگاه سروش دانش، کلاس های تدریس خصوصی کنکور در سطح بالایی برگزار می شود و افراد برای زدن تست های بسیار تاثیر گذار کنکور آماده می شود.

ویژگی های کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی آموزشگاه سروش دانش

آموزشگاه سروش دانش برای تسریع و بهبود امر آموزش زبان انگلیسی دوره های آموزشی و خدمات خود را طبقه بندی نموده است  که در نوع خود بی نظیر می باشد. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در شروع تمام دوره ها و کلاس های آموزش زبان انگلیسی آموزشگاه، آزمون تعیین سطح بطور رایگان از تمام زبان آموزان گرفته می شود.
 • شهریه تمام کلاس ها برای زبان آموزان قسط بندی خواهد شد تا فرد بتواند در طول دوره آن را پرداخت نماید.
 • ۳۵ جلسه مکالمه روزمره زبان انگلیسی بصورت کاملا تضمینی بصورت خصوصی در موسسه، محل کار و یا منزل افراد برگزار می گردد.
 • دوره های مکالمه زبان انگلیسی بصورت کاربردی و اختصاصی برای مدیران سازمان ها، شرکت ها و تاجران و مسافرین کشورهای خارجی
 • تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی بصورت کاملا کاربردی ویژه مصاحبه، سفر، مهاجرت به کشورهای خارجی، کار و یا تحصیل
 • آموزش زبان بصورت دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت
 • برگزاری دوره های ویژه آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد و بصورت کاملا تخصصی و دوره های آموزشی جامع سایر زبان ها ویژه اشخاص، مهندسین و پزشکان، متخصصان و مدیران، پسنل سازمان های اداری و دولتی، مسافران
 • برگزاری کلاسی های مکالمه زبان انگلیسی و لسنینگ زبان انگلیسی (درک شنیداری زبان)
 • اعزام فوری بهترین اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط استان تهران
 • تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط بهترین اساتید ایرانی و خارجی و حتی اساتید برجسته نی تیو
 • امکان اعزام اساتید بسیار حرفه ای زبان برای تدریس خصوصی زبان به بانوان، دختر خانم و کودکان در منزل
 • آماده عقد قرارداد با سازمان های مهم، شرکت ها و موسسات
 • برگزاری کلاس های ویژه شاغلین در روزهای پنجشنبه و جمعه
 • دارای قوی ترین کادر آموزشی تخصصی در تهران
 • تمام شهریه و هزینه های آموزش زبان انگلیسی با توجه به توان مالی افراد بصورت کاملا توافقی در ۸ الی ۹ قسط دریافت می گردد.
 • آموزش زبان انگلیسی به کودکان در قالب تدریس خصوصی زبان توسط اساتید ویژه کودکان که دوره های مربی گری حرفه ای را گذرانده اند.
 • برگزاری دوره های تخصصی آموزش زبان انگلیسی صفر تا صد ویژه آزمون های MSRT, UTEP , MCHE , TOLIMO , GRE , TOFEL , IELTS
 • در تمام دوره های آموزشی تمرکز بر روی تقویت چهار مهارت اصلی صحبت کردن (SPEAKING) , شنیدن (LISTENINF) , خواندن (READING) ,  نوشتن (WRITTING) است.

 

آموزش مکالمه تضمینی با امکان تدریس در منزل

باتوجه به دوره های آموزش زبان انگلیسی  آموزشگاه سروش دانش که تمام سطوح پایه و پیشرفته زبان انگلیسی برای همه افراد و همه تخصص ها را در بر می گیرد، وقت آن رسیده دست به انتخاب بزنید. از آنجا که تمام کلاس های تدریس خصوصی زبان توسط اساتید بسیار بر جسته و با بهترین شیوه های آموزشی برگزار می گردد و یادگیری زبان انگلیسی شما را تضمین می نماید می توانید این فرصت بی نظیر را از دست ندهید.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل توسط استاد خانم و آقا

سوالات متداول

یکی از دغدغه اصلی زبان آموزان هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان است. خوشبختانه هزینه کلاس در آموزشگاه سروش دانش برای کلاس های حضوری در آموزشگاه و کلاس هایی که در محل کار شما یا منزل برگزار می شود یکی می باشد. هزینه هر کلاس با توجه به سطح آموزش شما، تعداد جلسات آموزشی و استاد مربوطه تعیین می شود. همانطور که گفته شد در سروش دانش هزینه ها برای زبان آموز قسط بندی می شود تا در پرداخت برای آنها مشکلی پیش نیاید و از آنجا که کلاس ها بصورت تضمینی برگزار می شود، چنانچه زبان آموز از کلاس خود ناراضی باشد، وجه بصورت کامل به وی پس داده خواهد شد.

چنانچه می خواهید در مورد هزینه کلاس ها اطلاعات دقیق تری کسب نمایید، می توانید از طریق راههای ارتباطی زیر با مشاوران ما تماس حاصل نمایید تا با توجه به سطح زبان شما، هزینه کلاس ها را به شما اعلام کرده و اطلاعات لازم و ضروری در مورد کلاس ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

۸۸۰۰۱۰۲۷ – ۸۸۳۳۰۵۲۶ – ۸۸۶۳۳۸۴۷ – ۸۸۳۳۰۶۹۳ – ۸۸۳۳۸۲۸۶ – ۸۸۹۷۳۷۵۸ – ۸۸۹۷۳۷۵۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۱ شب و روزهای تعطیل ۰۹۱۹۲۳۹۲۶۶۵ – ۰۹۱۲۴۲۰۲۴۲۸

مدیر آموزشگاه: فروغ سادات فاطمیان

 

هدف آموزشگاه زبان سروش دانش ارائه بهترین آموزش ها در سطح جهانی است. آموزش هایی که هر زبان آموز بتواند با استفاده از آنها اهداف خود را دنبال نماید. در این راستا زبان آموز با توجه به هدف خود در سطح های آموزشی مختلفی به یادگیری زبان انگلیسی خواهد پرداخت. ارائه بهترین متدهای آموزشی با توجه به هدف زبان آموز یکی از مهم ترین اهداف آموزشگاه است که توانسته است سابقه درخشانی از این آموزشگاه بر جای گذاشته است.

هر آموزشگاه یا موسسه زبان انگلیسی امتیازاتی را در اختیار زبان آموزان خود قرار می دهد که قطعا در انتخاب آن تاثیر گذار است. آموزشگاه زبان سروش دانش نیز تلاش نموده است بهترین امتیازات خود را به عنوان ارزش های کاری خود به زبان آموزان ارائه دهد.

 1. از آنجا که تمام کلاس های آموزشی این آموزشگاه بصورت تدریس خصوصی زبان خواهد بود، زبان آموز بطور مستقیم با استاد در ارتباط است، سوالات خود را مطرح خواهد کرد و استاد می تواند با توجه به سطح یادگیری دانش آموز از منابعی بهره ببرد که زبان آموز بتواند سطح خود را بوسیله آنها ارتقا دهد. در کلاس های عمومی آموزش زبان استاد به دلیل زیاد بودن تعداد زبان آموزان نمی تواند با توجه به سطح هر فرد به وی برنامه آموزشی دهد. اما در این شیوه زبان آموز و استاد بطو کامل برنامه ریزی شده با هم پیش می روند. استاد می تواند تمام زمان کلاس را به آموزش و رفع اشکال زبان آموز بپردازد و با کیفیت بالاتری می تواند سطح یادگیری او را آنالیز نماید.
 2. از آنجا که هر فرد ساختار شخصیتی خاص خود را دارد، این آموزشگاه به زبان آموز اجازه می دهد که خود استاد مربوطه خود را انتخاب نماید و در صورت نارضایتی از نحوه تدریس استاد می تواند از آموزشگاه درخواست نماید استاد دیگری را به وی انتخاب نماید. از طرفی هر استاد می تواند با ویژگی های شناختی که در جلسات اول از زبان آموز می بیند و سبک یادگیری او، از متد آموزشی که برای یادگیری زبان انگلیسی در وی موثر تر واقع می شود، بهره می گیرد.
 3. در واقع بزرگترین هدف آموزشی سروش دانش، ارائه بهترین آموزش ها با توجه به سبک یادگیری زبان آموز است. آموزش بر پایه ویژگی های سناختی زبان آموز یکی از جدیدترین شیوه آموزشی است که در حال حاضر در سراسر جهان بکار می رود. برای زبان آموزشی که قوه شنیداری وی فعال تر از قوه بصری وی می باشد، استفاده از آموزش های شنیداری تر قطعا موثر تر خواهد بود. زبان آموزان بصری به شیوه دیداری بهتر می توانند مکالمات روزمره زبان انگلیسی، قواعد و گرامر زبان انگلیسی و چهار مهارت اصلی را بیاموزند.

چنانچه اهداف شما با برنامه ها و سبک آموزشی آموزشگاه سروش دانش همخوانی دارد، با اشتیاق فراوان آماده ارائه بهترین آموزش های زبان انگلیسی در تمام سطوح به شما دوست گرامی هستیم. چنانچه می خواهید همین الان راهنمایی های لازم را در مورد کلاس های خصوصی آموزشگاه کسب نمایید می توانید از طریق راههای ارتباطی زیر با ما تماس حاصل نمایید.

توصیه ما به شما این است پیش از هرچیزی مشخص نمایید که هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی چیست؟ می خواهید به چه سطحی از زبان انگلیسی برسید؟ پس از آن با اراده کامل و عزمی راسخ برنامه آموزشی خود را دنبال نمایید. یادگیری زبان انگلیسی بیش از هر چیزی عزم و اراده شما را می طلبد که با انگیزه کلاس ها و آموزش ها را دنبال نمایید.

دیدگاه زبان آموزان سروش دانش

واقعا از سطح و متد آموزش استادم راضی بودم و از مدیر آموزشگاه یعنی خانم فاطمیان تشکر میکنم

سارا طباطبایی, از شهرک غرب تهران

قصد مهاجرت داشتم و واقعا مکالمه ام ضعیف بود ولی آموزشگاه زبان سروش دانش به وعده اش یعنی ۳۵ جلسه آموزش مکالمه تضمینی عمل کرد و مکالمه منو واقعا عالی کرد.ممنونم

رضا سلیمانی, از سعادت آباد تهران

آخرین مقالات آموزش زبان انگلیسی

آیا یادگیری زبان انگلیسی سخت است؟

توسط |۳ ام فروردین ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان انگلیسی, مقالات آموزش زبان|

آیا یادگیری زبان انگلیسی سخت است؟ این پرسشی است که زبان آموزان بسیاری با آن روبرو هستند. برای دریافت پاسخ این سوال با ما همراه باشید و این مطلب را بخوانید. اگر قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارید و می خواهید این زبان رسمی و جهان شمول را یاد [...]

نرخ تدریس زبان در آموزشگاه

توسط |۲۷ ام اسفند ۱۳۹۷|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان انگلیسی, مقالات آموزش زبان|

اگر به دنبال نرخ تدریس زبان در آموزشگاه هستید و قصد دارید کلاس زبان خود را با کمترین هزینه آغاز نمایید، این مطلب را تا آخر بخوانید. با گسترش تعداد آموزشگاه های تدریس زبان در سراسر کشور، نرخ تدریس به عنوان یک ملاک مهم در انتخاب آموزشگاه در نظر [...]

فواید یادگیری زبان انگلیسی

توسط |۲۵ ام اسفند ۱۳۹۷|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان انگلیسی, مقالات آموزش زبان|

آیا با فواید یادگیری زبان انگلیسی آشنایی دارید؟ اگر هنوز تصمیم نگرفته اید این زبان را بیاموزید، قطعا بعد از خواندن این مطلب در تصمیم خود تجدید نظر خواهید کرد. زبان انگلیسی اولین زبان رسمی در جهان است و یکی از زبان های دوم بسیار پر طرفدار در کشور [...]

دوره آمادگی برای آزمون MHLE

توسط |۲۲ ام اسفند ۱۳۹۷|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان انگلیسی, مقالات آموزش زبان|

آزمون mhle چیست و چه کاربردی دارد؟ آیا شرکت در دوره آمادگی آزمون mhle می تواند برای همه افراد مفید واقع شود؟ در ادامه این مطلب به پاسخ این پرسش ها می رسید. آزمون MHLE مخفف Ministry Health Language Examination است که به عنوان یک آزمون برای سنجش سطح [...]

دوره آمادگی برای آزمون EPT تضمینی

توسط |۲۰ ام اسفند ۱۳۹۷|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان انگلیسی, مقالات آموزش زبان|

آیا می دانید در دوره آمادگی برای آزمون EPT تضمینی از چه منابع آموزشی استفاده می شود و این دوره مناسب چه کسانی است؟ در ادامه این مطلب جواب این سوال را خواهید گرفت. آزمون EPT چیست و چه کاربردی دارد؟ آزمون EPT که مخفف English Proficiency Test می [...]

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی

توسط |۱۸ ام اسفند ۱۳۹۷|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان انگلیسی, مقالات آموزش زبان|

با توجه به گسترش آموزش زبان انگلیسی آیا می توان کلاس خصوصی یافت که هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی آن مناسب باشد؟ یکی از شیوه های بسیار کارآمد برای آموزش زبان انگلیسی رفتن به کلاس های تدریس خصووصی زبان انگلیسی است. این شیوه آموزشی به دلیل مزایا و امتیازاتی [...]

خلاصه خدمات
تدریس خصوصی زبان انگلیسی
امتیاز کاربران
5 based on 1 votes
نوع خدمات
تدریس خصوصی زبان انگلیسی
ارائه دهنده
سروش دانش,
خیابان ولیعصر نبش خیابان فاطمی – پلاک ۱۹۴۸ – ساختمان شماره یک – طبقه ۶ – واحد ۶۹,
منطقه
تهران
توضیحات
اگر به دنبال تدریس خصوصی زبان انگلیسی با آموزش مکالمه 100% تضمینی هستید کلاس های خصوصی آموزشگاه زبان سروش دانش رو از دست ندید. با امکان تدریس در منزل

درج دیدگاه