تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی۱۴۰۳/۲/۱۹ ۸:۳۹:۵۸
تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

آیا می دانید کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی که بصورت کاملا تضمینی در استان تهران برگزار می شوند، می توانند بهترین گزینه برای یادگیری زبان ترکی باشند.

ترکیه یکی از محبوب ترین کشورهای جهان است که زبان اصلی مردم آن، زبان ترکی استانبولی است. این کشور به دلیل موقعیت استراتژیک خود و قرار گرفتن آن در دو قاره مهم آسیا و اروپا روز به روز محبوب تر می شود. این ویژگیها باعث شده است که کشور ترکیه یکی از مهم ترین مقاصد توریستی جهان باشد که سالانه میلیون ها نفر را به سمت خود می کشاند. از طرفی ترکیه یکی از بهترین کشورهای آسیایی است که می توان برای زندگی، کار و تحصیل انتخاب نمود. تمام این مسائل دست به دست هم داده است که یادگیری زبان ترکی استانبولی برای بسیاری از ایرانیان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد. در ایران تعداد بسیار زیادی از هم وطنان عزیزمان کشور ترکیه را برای مهاجرت و تحصیل انتخاب می نمایند که در هر دو صورت لازم است بر زبان ترکی استانبولی تسلط کامل داشته باشند.

توجه: آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی در موسسه سروش دانش هم برگزار میشود .

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی توسط اساتید برتر خانم و آقا

به اعتقاد بسیاری از کارشناسان آموزشی زبان، کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی بهترین شیوه برای یادگیری زبان ترکی خواهد بود چرا که زبان آموز تمام وقت کلاس را در اختیار دارد. زبان آموز می تواند در زمان کلاس تمام مشکلات و ایرادات خود را بطور مستقیم با استاد خود در میان بگذارد و آنها را رفع نماید. استاد بطور مستقیم با عواطف و سطح یادگیری زبان آموز در ارتباط خواهد بود و همین شیوه باعث می شود، شیوه آموزشی متناسب با وی را در پیش بگیرد و در هر زمان با آنالیز آموخته ها وی، سطح آموزشی زبان آموز را ارتقا دهد.

در بسیاری از کشورهای خارجی تمام کلاس های درسی یک دانش آموز هم بصورت خصوصی برگزار می شود چرا که کلاس های عمومی برای بسیاری از سبک های شخصیتی در میان دانش آموزان نمی تواند مفید واقع شود. از این رو آموزشگاه زبان سروش دانش این سبک آموزش زبان ترکی استانبولی را برای زبان آموزان خود انتخاب نموده است تا بتواند یادگیری آنها را تا حد بسیار زیادی تضمین نماید.

در آموزشگاه زبان سروش دانش چه برنامه های آموزشی اجرا می شود

هر آموزشگاه با توجه به اهداف آموزشی که دنبال می نماید قطعا برنامه های خاص خود را خواهد داشت. از این رو برای شناخت بیشتر سروش دانش بهتر است تا حد زیادی اطلاعاتی در مورد آن کسب نمایید.

 • تمام شهریه و هزینه های زبان ترکی استانبولی بصورت اقساط دریافت میشود.
 • برای سنجش و سطح بندی زبان آموزان در ابتدا هر دوره آزمون تعیین سطح از آنها گرفته می شود. آموزشگاه هیچ هزینه ای بابت آزمون تعیین سطح از زبان آموزان نخواهد گرفت.
 • برای دوره های مکالمه زبان ترکی استانبولی، آموزشگاه ۳۵ جلسه بسیار کاربردی و حرفه ای را برگزار خواهد کرد که برای رده های سنی مختلف بسیار مناسب و بصورت کاملا تضمینی خواهد بود.
 • در سروش دانش برای افرادی شاغل و محصلین که در طول هفته وقت آزاد ندارند در روزهای پنجشنه و جمعه کلاس های اختصاصی زبان ترکی استانبولی برگزار می شود.
 • علاوه بر کلاس های مکالمه زبان ترکی استانبولی که عمومی بوده در سروش دانش کلاس های تدریس خصوصی کاملا تخصصی ویژه مدیران سازمان ها، شرکت ها، ادارات، مسافرین و تجار برگزار می گردد.
 • کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی ویژه سفر، ویژه کار در ترکیه، ویژه تحصیل و ویژه تجار و سرمایه گذاران ایرانی در ترکیه، برگزار می گردد.
 • افرادی مانند مهندسان، پزشکان، متخصصان حرفه ای نیز می توانند کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی ویژه آموزشگاه را شرکت نمایند.
 • برای همه کلاس های زبان ترکی آموزشگاه اساتید خانم را برای خانواده ها و خانم های خانه دار و کودکان انتخاب نموده و به منزل افراد اعزام می نماید.
 • امکان اعزام اساتید به منزل، محل کار، آموزشگاه، سازمان و شرکت های افراد وجود دارد.
 • تمام کلاس های زبان ترکی با هدف ارتقا چهار مهارت اصلی خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن برگزار می گردد از این رو در تمام کلاس ها برنامه هایی برای بهبود این چهار مهارت اجرا خواهد شد.
 • آموزشگاه آماده عقد قرار دادهای رسمی با سازمان ها و شرکت ها برای آموزش زبان ترکی استانبولی است.

با توجه به برنامه های کلی که آموزشگاه سروش دانش در نظر گرفته است، کلاس های آموزشی که در این آموزشگاه بسیار محبوب هستند را برای شما لیست کرده ایم تا در صورت لزوم بتوانید کلاس مورد نظر خود را با آسودگی خاطر و اطلاعات کامل انتخاب نمایید.

سوالات متداول زبان آموزان

از آنجا که هزینه کلاس ها برای سطوح آموزشی مختلف ، تعداد جلسات آموزشی، نوع کلاس ها متفاوت می باشد نمی توان هزینه ثابتی را برای تمام کلاس های این آموزشگاه معرفی کرد. در حال حاضر بیش از ده نوع کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی در این آموزشگاه برگزار می گرد د که برخی از آنها در منزل افراد و برخی در محل کار آنها برگزار می شود. از این رو قطعا هزینه کلاس ها با هم متفاوت خواهد بود. اگر قصد دارید در یکی از کلاس های این آموزشگاه شرکت نمایید، می توانید از طریق راه های ارتباطی با مشاورین سروش دانش تماس حاصل نمایید تا ضمن دریافت راهنمایی های جامع در مورد کلاس ها، اطلاعات مهم در مورد هزینه کلاس ها را نیز دریافت نمایید.

تنوع بسیار زیاد در شیوه های آموزشی و آموزشگاه هایی که زبان ترکی را آموزش می دهند گاهی باعث می شود زبان آموز در انتخاب یک آموزشگاه خوب برای خود دچار سردرگمی و شک و تردید گردد. از این رو به بررسی دلایلی موجه برای انتخاب آموزشگاه زبان خصوصی سروش دانش می پردازیم.

 • آموزشگاه سروش دانش بیش از ۲۰ سال است که در حوزه تدریس خصوصی زبان فعالیت دارد که در این میان زبان ترکی استانبولی هم هر ساله با کیفیت بسیار بالایی ارائه داده شده است. اعتبار این آموزشگاه به گونه ای است که می توانید کلاس های تدریس خصوصی را بصورت کاملا تضمین شده شرکت نمایید.
 • از آنجا که تمام کلاس های تدریس خصوصی زبان بصورت اختصاصی برای افراد برگزار می شود، اساتید در روزهای اول آموزش آنالیز کلی بر شخصیت زبان آموز خواهد داشت و با توجه به شنیداری، دیداری یا لمسی بودن فرد یک سبک آموزشی بسیار مناسب را برای زبان آموز بکار می برد. از این رو تمام کلاس های آموزشی در این آموزشگاه برای هر فرد بصورت اختصاصی و با توجه به ویژگی های شخصیتی وی برگزار می گردد. تمام کانال های یادگیری فرد بکار گرفته می شود تا وی بتواند در کمترین زمان ممکن زبان را بیاموزد.
 • برای تمام کلاس ها اساتید بسیار حرفه ای انتخاب می شود، اما در صورتیکه زبان آموز نتواند با استاد مربوطه ارتباط برقرار نماید و یا از شیوه تدریس وی راضی نباشد، استاد مربوطه در کمترین زبان ممکن جایگزین خواهد شد.
 • از آنجا که تمام کلاس های این آموزشگاه بصورت کاملا تضمینی برگزار می شود، در صورت نارضایتی زبان آموز در پایان دوره وجه پرداختی او به ازای کلاس زبان ترکی استانبولی که وی انتخاب کرده است بازپرداخت خواهد شد.
 • برای همه کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی از بهترین و بروزترین منابع آموزشی روز دنیا استفاده می شود از این رو زبان آموز آخرین و بهترین آموزش های هر زبان را دریافت خواهد نمود.

یکی از مهم ترین سوالاتی که اکثر نوآموزان زبان ترکی استانبولی از مشاورین ما می پرسند این است که آیا یادگیری زبان ترکی استانبولی سخت است؟ در جواب باید بگوییم یادگیری هر زبان اول از هر چیزی به اراده و عزم فرد برای یادگیری بستگی دارد. اگر فرد انگیزه کافی برای یادگیری باشد، با تلاش مستمر می تواند به راحتی آن زبان را بیاموزد. اما در کل یادگیری زبان ترکی استانبولی برای افردی که بطور مستقیم با افراد ترک زبان در ارتباط هستند یا در محیطی مانند ترکیه زندگی کرده اند، بسیار آسان تر خواهد بود. کسانی هم که آهنگ های ترکی را زیاد گوش می دهند یا فیلم های ترکیه ای را مشاهده می کنند می توانند سریع تر این زبان را بیاموزند. اما در نهایت یادگیری این زبان اصلا سخت نیست و فرد فقط باید تصمیم بگیرد که آن را بیاموزد.

اگر تصمیم قاطع خود را گرفته اید و می دانید که چرا و به چه دلایلی می خواهید این زبان را بیاموزید، می توانید برای شروع  با مشاورین ما تماس حاصل کرده، از شرایط کلاس ها مطلع شوید. پس از گذراندن آزمون تعیین سطح بهترین کلاس به شما معرفی می گردد و می توانید آموزش خود را آغاز نمایید.

دیدگاه زبان آموزان سروش دانش

از کلاسشون خیلی راضی بودم یک دنیا ممنون

جبار, فاطمی

استاد من یک استاد نمونه بودند واقعا از تدریس و آموزششون لذت بردم و خوب یادگرفتم

سونیا, هفت تیر

آخرین مقالات آموزش زبان ترکی استانبولی

یادگیری زبان ترکی استانبولی چقدر طول می کشد؟

توسط |۲۹ ام مهر ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان ترکی استانبولی, مقالات آموزش زبان|

آموزش و یادگیری زبان ترکی استانبولی چقدر طول می کشد؟ آیا آموزش زبان ترکی استانبولی سخت است؟ این مقاله را بخوانید و پاسخ سوالات خود را بیابید. زبان ترکی استانبولی از قبیل زبان هایی است که در چند سال اخیر مورد توجه بسیاری از ایرانیان قرار گرفته است. دلایل [...]

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی غرب تهران

توسط |۹ ام شهریور ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان ترکی استانبولی, مقالات آموزش زبان|

آیا می دانید بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی غرب تهران کدام آموزشگاه است و در این آموزشگاه چه خدماتی ارائه می شود؟ با خواندن این مقاله جواب سوالات خود را بیابید. زبان ترکی استانبولی زبان رسمی کشور ترکیه است که امروزه طرفداران زیادی در اکثر نقاط جهان دارد. زیرا کشور [...]

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی شرق تهران

توسط |۶ ام شهریور ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان ترکی استانبولی, مقالات آموزش زبان|

آیا می خواهید در بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی شرق تهران به یادگیری و آموزش زبان ترکی استانبولی بپردازید؟ این مقاله را بخوانید تا با این آموزشگاه آشنا شوید. کشور ترکیه از کشورهای محبوب در جهان به شمار می آید. این کشور علاوه بر اهمیت بالای موقعیت جغرافیایی آن از [...]

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی مرکز تهران

توسط |۴ ام شهریور ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان ترکی استانبولی, مقالات آموزش زبان|

آیا بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی مرکز تهران را می شناسید؟ آیا با نوع خدمات ارائه شده توسط این آموزشگاه آشنایی دارید؟ با خواندن این مقاله پاسخ خود را بیابید. زبان ترکی استانبولی زبان رسمی و اصلی کشور ترکیه است که این کشور به دلیل قرار گرفتن در بین دو [...]

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی شمال تهران

توسط |۳ ام شهریور ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان ترکی استانبولی, مقالات آموزش زبان|

اگر ساکن شمال تهران هستید و قصد دارید زبان استانبولی در بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی شمال تهران یاد بگیرید، این مطلب را تا انتها بخوانید. کشور ترکیه به دلیل قرار گرفتن بین دو قاره مهم آسیا و اروپا از موقعیت جغرافیایی مهمی برخوردار است. از این رو از [...]

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی ویژه مهاجرت

توسط |۲۸ ام مرداد ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان ترکی استانبولی, مقالات آموزش زبان|

آیا از مزایا تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی ویژه مهاجرت اطلاع دارید؟ آیا می دانید چرا باید زبان ترکی استانبولی را به صورت خصوصی یاد گرفت؟ با خواندن این مقاله می توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. کشور ترکیه به دلیل قرار گرفتن در بین دو قاره کهن آسیا و [...]

۵/۵ - (۳ امتیاز)

۲s دیدگاه

 1. محمد ۱۳۹۹-۰۳-۰۴ در ۴:۳۰ ق٫ظ - پاسخ

  خیلی عالی هستن
  من فکر نمیکردم به این زودی بتونم زبان ترکی رو یاد بگیرم

  با تشکر

  • مدیر سایت ۱۳۹۹-۰۳-۲۸ در ۶:۴۳ ب٫ظ - پاسخ

   سلام. شما لطف دارید. موفق موفق باشید دوست گرامی

درج دیدگاه