اگر ساکن شمال تهران هستید و قصد دارید زبان استانبولی در بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی شمال تهران یاد بگیرید، این مطلب را تا انتها بخوانید.

کشور ترکیه به دلیل قرار گرفتن بین دو قاره مهم آسیا و اروپا از موقعیت جغرافیایی مهمی برخوردار است. از این رو از کشورهای مهم به شمار می آید و سالانه افراد بسیار زیادی به قصد تحصیل، کار، سرمایه گذاری و زندگی به این کشور مهاجرت می کنند. همچنین کشور ترکیه از کشورهای توریستی در جهان است و هر سال مسافران و گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. به همین دلیل یادگیری و آموزش زبان ترکی استانبولی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

در ایران نیز زبان ترکی استانبولی طرفداران زیادی دارد و افراد زیادی خواهان یادگیری و آموزش این زبان هستند. از این رو آموزشگاه های زیادی در سطح شهر تهران در این حوزه فعالیت دارند. اگر در شمال تهران سکونت دارید و می خواهید زبان ترکی استانبولی را در بهترین آموزشگاه این منطقه باد بگیرید، در ادامه با ما همراه باشید تا با بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی شمال تهران آشنا شوید.

آموزش و یادگیری زبان ترکی استانبولی در شمال تهران

بیشتر زبان آموزانی که قصد دارند به یادگیری زبان ترکی استانبولی بپردازند، اولین سوالی که ذهن آن ها را به خود درگیر می کند این است در کدام آموزشگاه ثبت نام کنند و بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی کدام آموزشگاه است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که ملاک های مختلفی برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی وجود دارد، از جمله این ملاک ها می توان به نحوه و کیفیت تدریس اساتید، شیوه ها آموزشی، هزینه کلاس ها و دوره ها و نوع خدماتی که آموزشگاه ارائه می کند.

از همه مهمتر زبان آموز باید هدف خود را از یادگیری زبان ترکی استانبولی کاملا مشخص کند. هدف او از آموزش و یادگیری زبان ترکی استانبولی چیست؟ مهاجرت؟ تحصیل؟ مسافرت؟ زندگی در ترکیه؟ پس از تعیین هدف خود آموزشگاهی را انتخاب کند که در راستای هدف او فعالیت داشته باشد.

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه سروش دانش

بر طبق بررسی های انجام دشه توسط بسیاری از پژوهشگران و کارشناسان زبان استانبولی بهترین راه برای یادگیری این زبان شرکت در کلاس های تدریس خصوصی است. آموزشگاه سروش دانش با چندین سال سابقه درخشان در حوزه تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی و بهترین شیوه های آموزشی به یکی از بهترین آموزشگاه های زبان شمال تهران تبدیل شده است. تمامی دوره های و کلاس های آموزشی سروش دانش توسط اساتید برجسته و حرفه ای و با بهره گیری از مدرن ترین شیوه های آموزشی در سطح جهان برگزار می شود. کلاس هایی که در این آموزشگاه برگزار می شود شامل موارد زیر است:

آموزش مکالمه زبان ترکی استانبولی

این کلاس ها برای افرادی که قصد مهاجرت، کار یا ادامه تحصیل در ترکیه را دارند، برگزار می شود. همچنین برای افرادی که قصد دارند به عنوان توریست به این کشور سفر کنند مناسب است. در این کلاس ها هر چهار مهارت اصلی به زبان آموز آموزش داده خواهد شد. این کلاس ها توسط بهترین و مجرب ترین اساتید زبان ترکی استانبولی و به صورت تدریس خصوصی در سطح های مختلف برگزار می شود. همچنین از زبان آموز قبل از حضور در این کلاس ها آزمون تعیین سطح گرفته می شود.

آموزش زبان ترکیه استانبولی برای سفر

این آموزش ها بیشتر برای افرادی مناسب است که قصد دارند برای مدت کوتاهی به ترکیه مسافرت داشته باشند. این کلاس ها به صورت خصوصی تشکیل می شود و تمام تمرکز بر روی مکالمه و آموزش هایی است فرد در هنگام سفر به آن نیاز خواهد داشت. زبان ترکی قوی ترین ابزار ارتباطی در این کشور به شمار می آید. از این رو در هنگام خرید، گرفتن هتل و رفتن به رستوران به فرد کمک خواهد کرد. کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی آموزشگاه زبان سروش دانش توسط اساتید مجرب و حرفه ای و به صورت کاملا تضمینی برگزار می شود.

آموزش زبان ترکی استانبولی برای کار و تحصیل در ترکیه

بیشتر ایرانیان به دلیل کار و تحصیل به کشور ترکیه مهاجرت می کنند و برای هر دو هدف نیز باید فرد به زبان ترکی تسلط کامل داشته باشد. آموزشگاه سروش دانش قصد دارد اهداف هر زبان آموز را با توجه به هدف او دنبال کند تا فرد بتواند با توجه به هدف خود به یادگیری و آموزش بپردازد. کلاس های تدریس خصوصی زبان استانبولی سروش دانش به صورت کاملا تضمینی برگزار می شود و فرد می تواند کاملا به این زبان تسلط پیدا کند.

خدمات آموزشگاه سروش دانش در شمال تهران

هر آموزشگاهی با توجه به اهداف آموزشی خود خدمات خاصی را به زبان آموزلن ارائه می دهد. در ادامه شما را با برخی از برنامه های و خدمات آموزشگاه زبان سروش دانش آشنا خواهیم ساخت.

  • شهریه و هزینه تمامی کلاس ها و دوره های آموزشی آموزشگاه سروش دانش با توجه به وضعیت مالی زبان آموز قسط بندی خواهد شد و زبان آموز می تواند شهریه را در قسط های مختلف در طول ترم به آموزشگاه پرداخت کند.
  • در ابتدای ورود به هر دوره یک آزمون تعیین سطح از زبان آموز گرفته می شود که در صورت کسب نمره قبولی در آزمون زبان آموز می تواند وارد سطح جدید شود.
  • برای دوره های مکالمه زبان ترکی استانبولی، آموزشگاه سروش دانش ۳۵ جلسه بسیار کاربردی و حرفه ای را برای زبان آموزان در رده های سنی مختلف برگزار خواهد کرد.
  • برای افرادی که شاغل هستند و در طول هفته وقت رفتن به آموزشگاه را ندارند، کلاس ها خصوصی زبان ترکی استانبولی در روز های پنجشنبه و جمعه به صورت اختصاصی برگزار خواهد شد.
  • امکان اعزام اساتید به منزل، محل کار، آموزشگاه های و سازمان های وجود دارد.
  • در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی هر چهار مهارت اصلی خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن آموزش داده می شود.

اگر در شمال تهران سکونت دارید و می خواهید زبان ترکی استانبولی را در بهترین آموزشگاه این منطقه یاد بگیرید، پیشنهاد می کنیم که در کلاس های تدریس خصوصی زبان استانبولی سروش دانش شرکت کنید. همین حالا فرصت را از دست ندهید و با شماره های زیر تماس حاصل کرده و راهنمایی های لازم را برای شرکت در این کلاس ها دریافت کنید.

۴/۵ - (۲ امتیاز)