آیا می خواهید در بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی شرق تهران به یادگیری و آموزش زبان ترکی استانبولی بپردازید؟ این مقاله را بخوانید تا با این آموزشگاه آشنا شوید.

کشور ترکیه از کشورهای محبوب در جهان به شمار می آید. این کشور علاوه بر اهمیت بالای موقعیت جغرافیایی آن از جاذبه های گردشگری و تاریخی بسیار زیبایی برخوردار است که سالانه هزاران نفر کشور ترکیه را به قصد سفر، کار یا ادامه تحصیل ترک می کنند. زبان ترکی استانبولی زبان اصلی و رسمی کشور ترکیه است که هر شخصی قبل از ورود به این کشور بهتر است به آن تسلط داشته باشید تا مشکل روبرو نشوید.

امروزه در کشور عزیزمان ایران نیز افراد زیادی قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارند و می خواهند در این کشور زندگی کنند. به همین دلیل آموزشگاه های زیادی در اکثر نقاط استان تهران در حوزه آموزش و یادگیری زبان ترکی استانبولی فعالیت دارند. اگر ساکن شرق تهران هستید و قصد مهاجرت یا سفر به ترکیه را دارید بهتر است یک آموزشگاه عالی را برای یادگیری زبان ترکی انتخاب کنید. با خواندن این مقاله شما می توانید با بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی شرق تهران و خدمات ارائه شده توسط این آموزشگاه آشنا شوید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش و یادگیری زبان ترکی استانبولی در شرق تهران

زبان ترکی استانبولی در ایران طرفداران زیادی دارد به همین دلیل آموزشگاه های زیادی در حوزه آموزش و یادگیری این زبان فعالیت دارند و کلاس هایی را به صورت خصوصی و عمومی برگزار می کنند. هنگامی که یک زبان آموز می خواهید آموزش زبان ترکی استانبولی را آغاز کند ابتدا به دنبال یک آموزشگاه خوب و عالی می باشد. با وجود تعداد زیاد آموزشگاه های زبان در شرق تهران پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان استانبولی در این ناحیه کار بسیار سختی خواهد بود.

اگر قصد دارید در بهترین آموزشگاه زبان استانبولی شرق تهران به آموزش و یادگیری زبان ترکی بپردازید باید قبل از هر چیزی تعیین کنید که به چه دلیلی می خواهید زبان ترکی استانبولی را یاد بگیرید؟ تحصیل؟ کار؟ مهاجرت یا سفر؟ سپس برای انتخاب بهترین آموزشگاه باید به ملاک هایی همچون، کیفیت تدریس اساتید، نحوه تدریس و شیوه های آموزشی، منابع یادگیری، هزینه کلاس ها و دوره ها و نوع خدمات ارائه شده توسط آموزشگاه توجه داشته باشید. در ادامه این مقاله قصد داریم که شما را با بهترین آموزشگاه زبان استانبولی شرق تهران و خدمات ارائه شده توسط این آموزشگاه آشنا سازیم.

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی آموزشگاه زبان سروش دانش

همانطور که اشاره شد آموزشگاه های زیادی در شرق تهران مشغول به یادگیری زبان استانبولی هستند و کلاس ها و دوره هایی را به صورت خصوصی و عمومی برگزار می کنند. اما از بهترین روش های یادگیری این زبان، تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی است، زیرا زبان آموز تمام وقت کلاس را در اختیار دارد. همچنین تمام توجه استاد به زبان آموز معطوف خواهد بود و می تواند به صورت کامل بر روی عواطف و سطح یادگیری او شناخت پیدا کند. در نتیجه می تواند از بهترین شیوه های آموزشی برای یادگیری زبان ترکی به او استفاده کند.

در بسیاری از کشورهای پیشرفته در جهان از کلاس های تدریس خصوصی بیشتر استفاده می شود زیرا کلاس های عمومی برای بسیاری از سبک های شخصیتی دانش آموزان نمی تواند مفید باشد. آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش، از این نوع سبک برای آموزش زبان ترکی استانبولی به زبان آموزان خود استفاده می کند و به صورت کاملا تضمینی زبان ترکی را به زبان آموزان خود یاد می دهند.

برنامه های آموزشی آموزشگاه زبان سروش دانش

آموزشگاه زبان سروش دانش خدمات متنوعی را به زبان آموزان خود ارائه می دهد که در ادامه شما را با برخی از این ویژگی های آشنا می کنیم.

در این آموزشگاه از زبان آموز در ابتدا ورود به هر دوره یک آزمون تعیین سطح رایگان گرفته می شود و زبان آموز در صورت کسب نمره قبولی در این آزمون می تواند وارد دوره بعد شود.

شهریه و هزینه تمامی کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی برای زبان آموز قسط بندی خواهد شد و زبان آموز می تواند آن را در طول دوره به آموزشگاه پرداخت کند.

در آموزشگاه سروش دانش برای افراد شاغلی که در طول هفته وقت ندارند به صورت اختصاصی کلاس هایی در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می شود.

کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی با توجه به هدف برگزار می شوند.

امکان اعزام اساتید به سایر نقاط تهران وجود دارد.

کلاس های تدریس خصوصی زبان در با توجه به موقعیت و شرایط زبان آموز در محل کار، منزل و آموزشگاه برگزار می شود.

آموزشگاه زبان سروش دانش در شرق تهران

آموزشگاه زبان سروش دانش از بهترین و معتبرترین آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شرق تهران می باشد. این آموزشگاه تمامی کلاس ها و دوره های خود را به صورت تدریس خصوصی و با بهره گیری از اساتید حرفه ای و بهترین و مدرن ترین شیوه های آموزشی برگزار می کند. همچنین در این کلاس ها بر روی هر چهار مهارت اصلی خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیدن زبان آموز کار خواهد شد و تقویت می شود. برای شرکت در این کلاس ها همین حالا فرصت را از دست ندهید و با یکی از شماره های زیر تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم را در خصوص ثبت نام در این دوره های کسب کنید.

۳.۵/۵ - (۲ امتیاز)