آیا بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی مرکز تهران را می شناسید؟ آیا با نوع خدمات ارائه شده توسط این آموزشگاه آشنایی دارید؟ با خواندن این مقاله پاسخ خود را بیابید.

زبان ترکی استانبولی زبان رسمی و اصلی کشور ترکیه است که این کشور به دلیل قرار گرفتن در بین دو قاره آسیا و اروپا از کشورهای مهم در جهان می باشد. به همین دلیل یادگیری و آموزش زبان ترکی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. علاوه بر این کشور ترکیه یک کشور توریستی است که سالانه گردشگران و مسافران زیادی را به خود جذب می کند.

امروزه بسیاری از ایرانیان کشور ترکیه را به قصد سفر، مهاجرت، کار و ادامه تحصیل انتخاب می کنند. به همین دلیل آموزشگاه های زیادی در سطح شهر تهران در حوزه آموزش زبان ترکی استانبولی فعالیت دارند. اگر می خواهید زبان ترکی را در بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی مرکز تهران یاد بگیرید، با ما همراه باشید تا با بهترین آموزشگاه این ناحیه و خدمات ارائه شده توسط آن آشنا شوید.

آموزش و یادگیری زبان ترکی استانبولی در مرکز تهران

امروزه زبان ترکی استانبولی از محبوب ترین زبان های دنیا به شمار می آید و افراد زیادی علاقمند به یادگیری و آموزش این زبان هستند. این زبان، زبان رسمی کشور ترکیه می باشد که این کشور از موقعیت استراتژی بسیار خوبی برخوردار است. از همین رو افراد زیادی کشور ترکیه را به عنوان مقصد اصلی برای مهاجرت، کار و سرمایه گذاری انتخاب می کنند. همچنین این کشور دارای دانشگاه های معتبر و سطح بالایی است که سالانه دانشجویان زیادی را از اکثر نقاط جهان پذیرش می کند. از شرط های پذیرش شدن در این دانشگاه تسلط کامل به زبان ترکی استانبولی است.

در حال حاضر آموزشگاه های زیادی به آموزش و یادگیری زبان ترکی استانبولی به صورت خصوصی و عمومی می پردازند. بر طبق پژوهش های انجام شده توسط کارشناسان زبان انجام شده است، بهترین و موثرترین راه برای آموزش زبان به صورت خصوصی می باشد. اگر قصد دارید زبان ترکی استانبولی را به صورت خصوصی یاد بگیرید، از بهترین آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در مرکز تهران، آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش می باشد. که در ادامه شما را بیشتر با این آموزشگاه و نوع خدمات ارائه شده توسط آن آشنا می سازیم.

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی سروش دانش

همانطور که قبلا اشاره کردیم، از بهترین راه ها برای آموزش و یادگیری زبان ترکی استانبولی، شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی می باشد. زیرا زبان آموزش تمام وقت کلاس را در اختیار خود دارد و می تواند در کمترین زمان ممکن به این زبان تسلط پیدا کند. در این کلاس ها زبان آموز می تواند می تواند تمام سوالات و مشکلات خود را با استاد در میان بگذارد و پاسخ آن ها را دریافت کند. همچنین با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی، استاد به طور مستقیم با عواطف و سطح یادگیری زبان آموز درگیر خواهد بود از این رو می تواند بهترین شیوه های آموزشی را برای آموزش به کار گیرد.

در آموزشگاه سروش دانش تمامی کلاس ها و دوره های آموزشی به صورت خصوصی برگزار می شود . در تمامی این کلاس ها از بهترین و مدرن ترین شیوه های آموزشی و مجرب ترین اساتید در حوزه تدریس زبان ترکی استانبولی استفاده می شود. همچنین آموزشگاه سروش دانش با بیش از دو دهه سابقه درخشان در حوزه تدریس خصوصی زبان و نوع خدمات ارائه شده توسط این آموزشگاه به یکی از بهترین آموزشگاه ها در مرکز تهران به شمار می آید.

در آموزشگاه زبان سروش دانش چه نوع خدماتی ارائه می شود

آموزشگاه زبان سروش دانش خدمات متنوعی را به زبان آموزان خود ارائه می دهد. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تمامی کلاس های تدریس خصوصی زبان استانبولی سروش دانش در راستای هدف زبان آموز برگزار می شود و هر زبان آموز می تواند با توجه به هدف خود از یادگیری زبان ترکی در این کلاس ها حضور یابد.
  • قبل از شروع هر دوره از زبان آموز یک آزمون تعیین سطح گرفته می شود و در صورت قبولی در این آزمون وارد دوره بعد خواهند شد.
  • شهریه تمامی کلاس ها تدریس خصوصی زبان به صورت قسطی از زبان آموز دریافت می شود. و زبان آموز می تواند در قسط های مختلف آن را به آموزشگاه پرداخت کند.
  • دوره های مکالمه زبان ترکی استانبولی در ۳۵ جلسه کاربردی و به صورت کاملا تضمینی برگزار می شود. این کلاس ها برای رده های سنی مختلف مناسب می باشد.
  • افرادی مانند مهندسان، پزشکان و متخصصان حرفه ای می توانند در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی ویژه آموزشگاه شرکت کنند.
  • امکان عقد قرارداد رسمی با سازمان ها، شرکت ها برای آموزش زبان ترکی استانبولی وجود دارد.
  • در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی هر چهار مهارت اصلی خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن تقویت خواهد شد.
  • امکان اعزام استاد خانم به منزل برای آموزش زبان ترکی استانبولی به بانوان و کودکان در سراسر شهر تهران

آموزشگاه سروش دانش در مرکز تهران

آموزشگاه سروش دانش با بیش از ۲۰ سال سابقه در حوزه تدریس خصوصی زبان، از بهترین آموزشگاه های مرکز تهران به شمار می آید. تمامی کلاس های تدریس خصوصی زبان با بهره گیری از اساتید خبره در تمامی زبان ها و با هدف ارائه بهترین متدهای آموزشی در سراسر استان تهران برگزار می شود. اگر در شمال تهران سکونت دارید و قصد دارید زبان ترکی استانبولی را به صورت کاملا اصولی و تضمینی یاد بگیرید همین حالا فرصت را از دست ندهید و در آموزشگاه سروش دانش شرکت کنید و از خدمات ارائه شده توسط این آموزشگاه بهره مند شوید.

Rate this post