چرا آموزشگاه سروش دانش را به عنوان بهترین آموزشگاه زبان فرانسوی در مرکز تهران می شناسند؟ این آموزشگاه چه خدماتی به زبان آموزان خودش ارائه می کند؟ چرا باید زبان فرانسوی را به صورت خصوصی یاد بگیریم؟

زبان فرانسوی از خانواده زبان های هند و اروپایی و زیرشاخه زبان های رومی تبار است که بیش از ۲۵۰ میلیون گویشور در سراسر دنیا دارند. حدود ۳۰ کشور در جهان این زبان را به عنوان زبان رسمی خود معرفی کرده اند که بیشتر آنها در قاره آفریقا واقع شده اند (ساحل عاج، گینه، مالی، کنگو، آفریقا، کامرون و…). همچنین بیش از ۴۰ کشور وجود دارند که این زبان را به عنوان زبان دوم خود استفاده می کنند. زبان فرانسوی به عنوان یکی از زبان های رسمی سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا، یونسکو، ناتو و سازمان بین المللی المپیک نیز شناخته می شود.

با توجه به پیشرفت علوم و ارتباطات بین کشورها یادگیری حداقل یک زبان خارجه تبدیل به یکی از دغدغه های اصلی افراد شده است به همین دلیل در نقاط مختلف شهرها و حتی روستا آموزشگاه های زبان های خارجه زیادی در حال آموزش و یادگیری زبان فرانسوی هستند. در مرکز شهر تهران نیز تراکم آموزشگاه ها بسیار بالا است و با توجه به محبوبیت زبان فرانسوی، بسیاری از این موسسات آن را پوشش می دهند. در ادامه شما را با بهترین آموزشگاه زبان فرانسوی مرکز تهران آشنا خواهیم ساخت. پس با ما همراه باشید.

تدریس خصوصی زبان فرانسوی سروش دانش

زمانی که عبارت تدریس خصوصی را می شنویم احتمالا در نگاه اول هزینه های بالای آن به ذهن ما خطور کند اما با توجه به مزایای بسیار زیادی که این روش در مقایسه با روش های سنتی و معمولی آموزش زبان های خارجه دارد می توان گفت موثرترین و محبوب ترین شیوه آموزش و یادگیری زبان های خارجی به شما می رود. زمان، انرژی و توان و پول در زندگی امروزه افراد نقش بسیار پررنگ و انکارناپذیری دارند و اسراف در هرکدام از آنها می تواند آنها را به شکست محکوم کند. از جمله مهم ترین مزایای تدریس خصوصی زبان فرانسه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• تدریس خصوصی می تواند در زمان زبان آموزان صرفه جویی کند. همچنین چون این روش مانند روش های سنتی زمانبر نیست می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس، انگیزه و انرژی زبان آموزان شود و همین امر باعث می شوند که نتایج بهتری دریافت کنند. بنابراین تدریس خصوصی با صرفه جویی در زمان و انرژی افراد هزینه های آنها را جبران خواهد کرد و نتیجه بهتری نیز برای آنان رقم خواهد زد.

• در این روش امکان تدریس در محل کار، منزل و آموزشگاه برای زبان آموزان فراهم می شود که می تواند برای بانوان و کودکان بسیار ارزشمند باشد.

• در تدریس خصوصی زبان آموزان می توانند از اساتید مورد اعتماد و علاقه خودشان استفاده کنند. همچنین تعداد و ساعات کلاس های آموزش زبان بر اساس شرایط زبان آموز تنظیم می شود.

خدمات آموزشگاه سروش دانش در مرکز تهران

همانطور که گفته شد آموزشگاه سروش دانش بیش از ۲۰ سال است که در عرصه آموزش و یادگیری زبان های خارجه فعالیت می کند و بیش از هزاران زبان آموز را آموزش داده است. سروش دانش همواره سعی کرده است که خدمات خودش را به صورت ویژه و منحصر به فردی به زبان آموزان عرضه کند تا رضایت صد درصدی آنها را به دست بیاورد. از جمله مهم ترین خدمات این موسسه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• قبل از شروع دوره های آموزشی و ثبت نام از تمامی زبان آموزان به صورت رایگان آزمون های تعیین سطح اخذ می شود. هدف از این کار ارزیابی سطح مهارت و توانایی و میزان آشنایی زبان آموزان با زبان فرانسه است تا بتوانند از مناسب ترین دوره ها استفاده کنند و در زمان، انرژی و پول آنها اسراف نشود. این کار به سرعت نتیجه گیری هم کمک زیادی می کند.

• آموزش زبان های خارجه خصوصا به صورت خصوصی می تواند از نظر مالی دغدغه های زیادی برای زبان آموزان داشته باشد. از این رو موسسه سروش دانش شهریه ها را برای تمامی زبان آموزان قسط بندی کرده و طی چندین مرحله تا اتمام دوره های آموزشی از آنها دریافت خواهد کرد. به این ترتیب افرادی که بضاعت مالی مناسبی ندارند نیز می توانند از امتیاز آموزش و یادگیری زبان های خارجه بهره مند شوند.

• در این آموزشگاه اساتید با توجه به ویژگی های شخصیتی و فردی زبان آموزان بهترین و مناسب ترین شیوه آموزشی را انتخاب می کنند و با بهره گیری از معتبرترین منابع زبان فرانسه آنها را آموزش می دهند.

• زبان آموزان می توانند در آموزشگاه سروش دانش از استاد مورد علاقه و محبوب خودشان استفاده کنند و همچنین تعداد و ساعات کلاس های آموزشی را بر اساس شرایط خودشان تنظیم کنند.

Rate this post