در این مقاله می توانید با بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی مرکز تهران و خدمات ارائه شده توسط این آموزشگاه آشنا شوید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

زبان ایتالیایی یکی از زبان های شاخه لاتین می باشد. این زبان در حال حاضر یکی از محبوب ترین زبان ها در جهان است و افراد زیادی خواهان یادگیری این زبان هستند. از این رو زبان ایتالیایی از اهمیت بالایی برخوردار است. این زبان، زبان رسمی کشور ایتالیا و کشورهایی است که با این کشور مرز مشترک دارند. به همین دلیل اگر قصد مهاجرت، سفر، زندگی، کار یا ادامه تحصیل به یکی از این کشورها را دارید، اولین گام یادگیری زبان ایتالیایی است.

در ایران نیز افراد زیادی هستند که به زبان ایتالیایی علاقه بسیار زیادی را دارند. از این رو آموزشگاه های زیادی در سطح تهران در حوزه آموزش زبان ایتالیایی فعالیت دارند. اگر در مرکز تهران سکونت دارید و می خواهید زبان ایتالیایی را در یک آموزشگاه عالی با خدمات متنوع و روش های آموزش مدرن در سطح جهان و به صورت کاملا تضمینی یاد بگیرید، در ادامه با ما همراه باشید تا با بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی مرکز تهران آشنا شوید.

آموزش و یادگیری زبان ایتالیایی در مرکز تهران

امروزه زبان ایتالیایی یکی از محبوب ترین زبان ها در بین ایرانیان می باشد و افراد زیادی می خواهند این زبان را یاد بگیرند. به همین دلیل آموزشگاه های زیادی هستند که مشغول به آموزش و یادگیری زبان ایتالیایی می باشند. اگر قصد دارید در یکی از بهترین آموزشگاه ها به یادگیری این زبان بپردازید باید ملاک های مختلفی را برای انتخاب خود در نظر بگیرید. از جمله این ملاک ها می توان به نحوه تدریس اساتید، روش ها و متدهای آموزشی، نوع خدمات ارائه شده توسط آموزشگاه، سطح و اعتبار آموزشگاه و هزینه های دوره های آموزشی اشاره کرد.

روش های مختلفی برای آموزش زبان ایتالیایی وجود دارد. اما بر طبق بررسی های انجام شده یکی از بهترین و موثرترین شیوه های آموزشی تدریس خصوصی زبان می باشد. اگر قصد دارید که زبان ایتالیایی را به صورت خصوصی یاد بگیرید، آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. این آموزشگاه با بیش از دو دهه سابقه از بهترین آموزشگاه های زبان ایتالیایی مرکز تهران می باشد. در ادامه با خدمات ارائه شده توسط این آموزشگاه بینتشر آشنا خواهید شد. پس همچنان با ما همراه باشید.

آموزشگاه تدریس خصوصی زبان ایتالیایی سروش دانش

همانطور که قبلا اشاره شد، یکی از بهترین شیوه های آموزش زبان ایتالیایی شرکت در کلاس های تدریس خصوصی است. همچنین می دانید قبل از انتخاب و ثبت نام در هر آموزشگاهی شما باید به نحوه تدریس اساتید آموزشی، کیفیت آن، متدهای آموزشی و نوع خدمات ارائه شده توسط آموزشگاه توجه کنید. آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش یکی از بهترین آموزشگاه های مرکز تهران به شمار می آید. این آموزشگاه با ۲۰ سال سابقه درخشان و با بهره گیری از اساتید مجرب خانم و آقا و بهترین متدهای آموزشی در سطح جهان، در حوزه تدریس خصوصی زبان مشغول به کار می باشد.

اگر به زبان ایتالیایی علاقمند هستید، اگر قصد مسافرت به یکی از کشورهای ایتالیایی را دارید یا می خواهید برای ادامه تحصیل یا کار به این کشور مهاجرت کنید، فرقی ندارد. زیرا آموزشگاه سروش دانش با توجه به هدف یادگیری شما از آموزش زبان ایتالیایی دوره های مختلفی را برگزار می کند و شما می توانید با شرکت در هر کدام از این دوره ها به صورت تضمینی به این زبان تسلط کامل پیدا کنید.

خدمات آموزشگاه سروش دانش در مرکز تهران

آموزشگاه سروش دانش یکی از بهترین و قوی ترین آموزشگاه های زبان ایتالیایی در سطح شهر تهران می باشد. این آموزشگاه خدمات متنوع و مختلفی را به زبان آموزان ارائه می کند. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در ابتدا هر دوره آزمون تعیین سطح رایگان برگزار خواهد شد که بر طبق نتیجه این آزمون زبان آموز وارد دوره بعد خواهد شد.
 • شهریه تمامی دوره ها و کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در آموزشگاه سروش دانش برای زبان آموز قسط بندی خواهد شد.
 • تعداد جلسات برگزاری کلاس های تدریس خصوصی با نظر زبان آموز تعیین می شود.
 • برگزاری کلاس های مکالمه زبان ایتالیایی به صورت ۳۰ جلسه فشرده و برای رده های سنی مختلف ویژه سفر، مهاجرت، کار یا ادامه تحصیل.
 • کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی با توجه به موقعیت وشرایط زبان آموز در محل کار، منزل یا آموزشگاه برگزار خواهد شد.
 • اعزام اساتید با تجربه و کاردان به تمام نقاط تهران.
 • امکان عقد قرارداد با سایر موسسات و آموزشگاه های مختلف در شهر تهران.
 • برگزاری کلاس های خصوصی زبان ایتالیایی ویژه مهندسین، پزشکان و کارمندان در محل کار.
 • زبان آموزانی که در طول هفته نمی توانند در کلاس ها و دوره های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی شرکت کنند، در روزهای پنجشنبه و جمعه برای آن ها کلاس های اختصاصی برگزار خواهد شد.
 • برگزاری کلاس های خصوصی ویژه بانوان و کودکان توسط اساتید خانم در منزل.
 • برگزاری کلاس های فشرده مصاحبه کاری و تحصیلی ایتالیا.
 • تعیین تعداد جلسات و زمان آموزشی با توجه به هدف زبان آموز از یادگیری زبان ایتالیایی.
 • در صورت نارضایتی زبان آموز از استاد خود می تواند او را تغییر و استاد دیگری را جایگزین کند.
Rate this post