بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی شرق تهران کدام آموزشگاه است؟ این آموزشگاه چه نوع خدماتی را ارائه می دهد؟ با ما همراه باشید تا پاسخ خود را بیابید.

زبان ایتالیایی از محبوب ترین زبان ها در جهان به شمار می آید و سالانه افراد بسیار زیادی خواهان یادگیری و آموزش این زبان هستند. زبان ایتالیایی زبان رسمی کشور ایتالیا و کشورهای هم مرز آن است. کشورهای نظیر اتیوپی، مالت، سان مارینو، واتیکان، کرواسی، کانادا، بخش های از آمریکا، استرالیا و آلبانی به زبان ایتالیایی صحبت می کنند. این زبان به زبان های فرانسه، رومانی و اسپانیایی شباهت بسیار زیادی دارد.

در کشور عزیزمان ایران نیز افراد زیادی علاقمند به یادگیری و آموزش زبان ایتالیایی هستند. به همین دلیل یادگیری این زبان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. آموزشگاه های زیادی در سطح تهران در زمینه آموزش زبان ایتالیایی فعالیت دارند. اگر در شرق تهران سکونت دارید و می خواهید زبان ایتالیایی را در یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاهای این منطقه یاد بگیرید، در ادامه با ما همراه باشید تا با بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی شرق تهران آشنا شوید.

آموزش و یادگیری زبان ایتالیایی در شرق تهران

امروزه آموزشگاه های زیادی به تدریس و آموزش زبان ایتالیایی مشغول هستند که پیدا کردن یک آموزشگاه معتبر و قابل اطمینان را سخت تر می کند. ملاک های مختلفی برای انتخاب یک آموزشگاه خوب مورد نظر است. از جمله این ملاک ها می توان به اعتبار آموزشگاه، خدمات ارائه شده توسط آموزشگاه، کیفیت و شیوه های تدریس اساتید و هزینه دوره ها و کلاس ها اشاره کرد. یک نکته اصلی که باید در انتخاب آموزشگاه به آن توجه کنید این است که ابتدا هدف خود را از یادگیری زبان ایتالیایی تعیین کنید، سپس آموزشگاهی را انتخاب کنید که اهداف آموزشی آن در راستا هدف شما باشد.

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در آموزشگاه سروش دانش

از معتبرترین و بهترین آموزشگاه های زبان ایتالیایی شرق تهران، آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش می باشد. این آموزشگاه با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در حوزه تدریس زبان های خارجه فعالیت دارد و خدمات متنوعی را در اختیار زبان آموزان خود قرار می دهد. اگر می خواهید زبان ایتالیایی را به صورت کاملا تضمینی و خصوصی یاد بگیرید، آموزشگاه سروش دانش بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

این آموزشگاه با بکار گیری بهترین و مجرب ترین اساتید در سطح تهران و شیوه های مدرن آموزشی در جهان توانسته است زبان آموزان بسیار حرفه ای و متخصص را پرورش دهید. کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی سروش دانش از پرطرفدارترین و محبوب ترین کلاس ها می باشد. در این کلاس ها هر چهار مهارت اصلی خواندن، شنیدن، نوشتن و گوش دادن به صورت همزمان تقویت می شوند و برای تمامی زبان آموزان در رده های سنی مختلف مناسب می باشد.

ویژگی کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی زبان سروش دانش

کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی سروش دانش دارای ویژگی های خاص خود می باشند و با دیگر آموزشگاه ها در شرق تهران متفاوت هستند. از جمله ای ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در ابتدا هر دوره یک آزمون تعیین به صورت رایگان سطح برگزاری می شود و زبان آموز در صورت کسب نمره قبولی در این آزمون وارد دوره جدید خواهد شد.
  • شهریه و هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی با توجه به وسع مالی زبان آموز قسط بندی می شود.
  • کلاس های مکالمه زبان ایتالیایی در ۳۰ جلسه فشرده برگزار می شود و برای تمامی رده های سنی مختلف مناسب است.
  • کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی با توجه به هدف زبان آموز ویژه سفر، مهاجرت، کار یا ادامه تحصیل برگزار می شود.
  • کلاس ها با توجه به شرایط و موقعیت زبان آموز در محل کار، منزل یا آموزشگاه برگزار می شود.
  • برگزاری کلاس های اختصاصی برای مهندسان، پزشکان و کارمندان در محل کار آن ها
  • کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی ویژه بانوان و کودکان توسط اساتید زن و در منزل برگزار می شوند.
  • برگزاری کلاس های مکالمه فشرده ویژه مصاحبه کاری و تحصیلی
  • تعیین زمان و تعداد جلسات آموزشی با توجه به هدف آموزشی زبان آموز برگزار می شود.
  • هزینه تدریس و آموزش زبان ایتالیایی در منزل یا آموزشگاه یکسان خواهد بود.

آموزشگاه سروش دانش در شرق تهران

اگر ساکن شرق تهران هستید و قصد دارید زبان ایتالیایی را به صورت اصولی و کاملا تضمینی یاد بگیرید، پیشنهاد می کنیم که در آموزشگاه زبان سروش دانش ثبت نام کنید. این آموزشگاه کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی را توسط اساتید حرفه ای و مجرب داخلی و خارجی برگزار می کند که یادگیری و آموزش زبان ایتالیایی را برای شما بسیار آسان خواهد کرد. همین حالا می توانید با یکی از شماره های زیر تماس حاصل کنید و راهنمایی های لازم را توسط مشاوران و کارشناسان این آموزشگاه جهت ثبت نام دریافت کنید.

۳/۵ - (۱ امتیاز)