آیا بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی شمال تهران را می شناسید؟ آیا با خدمات آموزشی این آموزشگاه های آشنایی دارید؟ در ادامه با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را بیابید.

امروزه زبان ایتالیایی یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین زبان ها در جهان می باشد و افراد زیادی به دنبال یادگیری و آموزش این زبان هستند. از این رو یادگیری زبان ایتالیایی از اهمیت بالایی برخوردار است. کشور ایتالیا از کشورهای زیبا و خوش آب و هوا می باشد که افراد زیادی به قصد زندگی، کار و ادامه تحصیل این کشور را انتخاب می کنند.

در حال حاضر آموزشگاه های زیادی در سطح شهر تهران در حال آموزش زبان ایتالیایی هستند، اما اگر شما در شمال تهران زندگی می کنید و به دنبال یک آموزشگاه عالی برای یادگیری و آموزش زبان ایتالیایی هستید، در ادامه با ما همراه باشید تا با بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی شمال تهران آشنا شوید.

آموزش و یادگیری زبان ایتالیایی در شمال تهران

بر طبق پژوهش های انجام شده یکی از بهترین راه های آموزش و یادگیری زبان تدریس خصوصی می باشد. در شمال تهران آموزشگاه های متعددی در زمینه تدریس خصوصی زبان ایتالیایی فعالیت دارند. سوالی که ذهن بسیاری از زبان آموزان علاقمند به زبان ایتالیایی را به خود مشغول می کند این است که بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی شمال تهران کدام آموزشگاه است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که ملاک های مختلفی برای انتخاب بهترین آموزشگاه وجود دارد اما اصلی ترین نکاتی که باید در انتخاب بهترین آموزشگاه به آن توجه کرد شامل کیفیت تدریس و شیوه های آموزشی اساتید، هزینه دوره های آموزشی و نوع خدماتی که توسط خود آموزشگاه ارائه می شود اشاره کرد. زبان آموز قبل از هر کاری باید به صورت دقیق هدف خود را از یادگیری زبان ایتالیایی مشخص کند و به چه دلیل می خواهد این زبان را یاد بگیرد، مهاجرت؟ سفر؟ کار؟ یا ادامه تحصیل؟ سپس بعد از مشخص کردن هدف خود به دنبال انتخاب آموزشگاه باشد.

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در آموزشگاه سروش دانش

یکی از بهترین آموزشگاه های شمال تهران، آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش می باشد. این آموزشگاه با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه تدریس خصوصی زبان های خارجه فعالیت دارد. آموزشگاه زبان سروش دانش یکی از قوی ترین برگزار کننده های کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در شمال تهران است. تمامی کلاس و دوره های آموزشی زبان ایتالیایی سروش دانش بر طبق بهترین و مدرن ترین شیوه های آموزشی در جهان برگزار می شود و این کلاس ها توسط اساتید مجرب و حرفه ای هدایت می شوند.

از پرطرفدارترین کلاس های خصوصی زبان ایتالیایی، کلاس ها مکالمه زبان ایتالیایی می باشد. در این کلاس ها هر چهار مهارت اصلی خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن تقویت می شوند و هیچ محدودیت سنی وجود ندارد و همه افراد می توانند در این کلاس ها شرکت کنند. زبان آموزش با توجه به هدف خود از یادگیری زبان ایتالیایی می تواند در این کلاس ها شرکت کند.

هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

نکته ای که بسیاری از زبان آموزان به آن توجه می کنند این است که هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی به چه صورتی است؟ در پاسخ باید گفت هزینه این کلاس ها با توجه به نوع خدمات ارائه شده توسط آموزشگاه و اینکه کاملا تضمینی می باشد، مناسب است. اگر زبان آموزش با شرکت در این کلاس ها پس از سپری کردن چند دوره به زبان ایتالیایی تسلط پیدا کرد، این هزینه ها چندان حائز اهمیت نخواهد بود.

هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی با توجه به استاد مربوطه، شیوه و متدهای آموزشی و تعداد جلسات تشکیل شده تعیین می شود. به همین دلیل نمی توان هزینه ثابتی را برای آن در نظر گرفت. برای به دست آوردن اطلاعات جامع و کامل در مورد هزینه برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان سروش دانش می توانید با یکی از شماره های زیر تماس حاصل کنید.

خدمات آموزشگاه سروش دانش در شمال تهران

آموزشگاه سروش دانش یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه ها در سطح شهر تهران می باشد. کلاس های تدریس خصوصی این آموزشگاه خدمات متنوعی را به زبان آموزان خود ارائه می کند که در ادامه شما را با برخی از این خدمات آشنا خواهیم ساخت.

  • شهریه تمامی کلاس ها و دوره های زبان ایتالیایی برای زبان آموز قسط بندی خواهد شد و در بازه های مختلفی در طول دوره آموزشی از زبان آموز دریافت می شود.
  • در ابتدا هر دوره یک آزمون تعیین سطح رایگان از زبان آموز گرفته می شود که با توجه به آن زبان آموز وارد دوره بعد خواهد شد.
  • کلاس های مکالمه زبان ایتالیایی در ۳۰ جلسه فشرده و برای رده های سنی مختلف برگزار می شود.
  • کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی با توجه به شرایط و موقعیت زبان آموز در منزلف محل کار یا آموزشگاه برگزار می شود.
  • امکان اعزام استاد و معلم آموزشی به تمامی نقاط استان تهران.
  • امکان عقد قرارداد با آموزشگاه و موسسات مختلف در شهر تهران
    کلاس های خصوصی زبان ایتالیایی ویژه بانوان و کودکان در منزل برگزار می شود.
  • امکان برگزاری کلاس های فشرده ویژه مصاحبه کاری و تحصیلی
  •  تعیین استاد آموزشی زیر نظر زبان آموز انجام خواهد شد.
Rate this post