تدریس خصوصی تافل تضمینی

تدریس خصوصی تافل تضمینی۱۴۰۳/۲/۱۹ ۸:۳۸:۴۴
تدریس خصوصی تافل

اگر به دنبال یک کلاس تدریس خصوصی تافل برای کسب نمرات بالاتر از ۹۸ بصورت تضمینی هستید، ما برای شما پیشنهادات ویژه ای داریم.

آزمون تافل یکی از مهم ترین و حساس ترین آزمون های زبان انگلیسی است که برگه ورد به دانشگاه های بزرگ جهان نیز به حساب می آید. تافل مخفف test of English as a foreign language به معنی آزمون انگلیسی به عنوان زبان خارجی می باشد. این آزمون یکی از رقابتی ترین آزمون های جهان است که معیاری برای سنجش میزان برقراری ارتباط یک فرد با زبان انگلیسی می باشد. دانشگاه های بزرگ جهان این آزمون را به عنوان اولین و مهم ترین معیار پذیرش دانشجویان در نظر می گیرند چرا که تمام معیارهای تافل بر اساس سطح زبان مورد نیاز دانشگاه های در نظر گرفته می شود. این آزمون در دو حالت کاغذی و اینترنتی برگزار می گردد که هر کدام سطحی از توانایی زبان آموز را نشان می دهند. تافل که از سال ۱۹۶۴ برگزار می شود تا کنون حدود ۲۰ میلیون نفر شرکت کننده داشته است. همین سطح رقابت بالای آزمون تافل باعث شده است که کلاس های تدریس خصوصی تافل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد.

توجه: آموزش آنلاین تافل در موسسه سروش دانش هم برگزار میشود .

کلاس تدریس خصوصی تافل

در میان شیوه های آموزشی ذکر شده هر کدام می تواند به مقتضای شرایط و هزینه هایی که زبان آموز برای خود در نظر گرفته است، مفید واقع شود. اما به اعتقاد کارشناسان آموزشی، کلاس های تدریس خصوصی به این دلیل که فرد بصورت هدفمند، طبق یک برنامه اصولی و تحت نظر یک استاد حرفه ای برای آزمون تافل آماده می شود، می تواند بهترین شیوه یادگیری زبان باشد. از این رو این شیوه آموزشی در سال های اخیر بسیار پر کاربرد و پر طرفدار بوده است. از طرفی کلاس های تدریس خصوصی تافل می تواند در هر زمان و مکانی که مد نظر زبان آموز است برگزار شود به همین دلیل فرد آزادی عمل بسیار بیشتری در مورد کلاس های خود خواهد داشت.

از طرفی چون زبان آموز خود کلاس، مدرس و حتی آموزشگاه خود را انتخاب می نماید، می تواند بهترین ها را برای آموزش در نظر بگیرد. تنها مساله ای که در مورد این نوع شیوه آموزش زبان تافل وجود دارد، این است که هزینه این شیوه یادگیری قطعا بیشتر از برخی شیوه های دیگر خواهد بود. هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای آزمون تافل برای همه زبان آموزان شاید قابل پرداخت نباشد اما از آنجا کهع اغلب کسانی که تافل شرکت می نمایند، باید هزینه زیادی را نیز برای شرکت در این آزمون بپردازند، قطعا اگر شیوه ناکارآمدی را برای آموزش در نظر بگیرند ممکن است هزینه های آنها بسیار بیشتر گردد.

از آنجا که کلاس های تدریس خصوصی تا حد زیادی قبولی در آزمون تافل را تضمین می نمایند و فرد فقط یکبار برای آنها هزینه خواهد کرد، قطعا این شیوه آموزش می تواند بسیار موثرتر از سایر شیوه ها باشد. در حال حاضر هزینه ثبت نام تافل برای ایرانیان بسیار افزایش یافته است و اگر فردی بدون رفتن به کلاس های تضمین شده در این آزمون شرکت نماید، ممکن است مجبور شود علاوه بر هزینه های مالی، بهای گزاف دیگری را نیز پرداخت نماید.

کلاس تدریس خصوصی تافل تضمینی

کلاس های تدریس خصوصی تافل آموزشگاه سروش دانش

آموزشگاه سروش دانش با این باور که یکی از موثرترین شیوه های آموزش زبان تافل، برگزاری کلاس های تدریس خصوصی است، تمام کلاس های آموزشی خود را بصورت خصوصی برگزار می نماید. در این کلاس ها هر زبان آموز تحت نظر یک استاد حرفه ای که خود آزمون تافل را با نمرات بالای ۹۸ سپری کرده است، آموزش خواهد دید. تمام نکات و قلق های تست زنی و آزمون تافل را در اختیار زبان آموز قرار می دهد و چهار مهارت اصلی وی یعنی  نوشتن (Writting) ، خواندن (reading)، صحبت کردن (speaking) و شندین (listining)  بطور همزمان تقویت می گردد.

برنامه های آموزشی سروش دانش برای کلاس های تدریس خصوصی تافل

آموزشگاه خصوصی زبان سروش دانش برای بهبود کلاس های تدریس خصوصی تافل خود برنامه ها و خدماتی را برای زبان آموزان در نظر گرفته است. از آنجا که زبان آموزان تافل در سطوح مختلفی با هدف کسب نمره بالا در آزمون تافل وارد کلاس های خصوصی می شوند تمام کلاس ها بصورت سطح بندی بوده و فرد پس از آزمون تعیین سطح وارد هر کلاس می شود.

 • در ابتدای هر کلاس، ابتدا یک آزمون تعیین سطح رایگان از زبان آموز گرفته می شود تا با توجه به آن سطح زبان وی سنجیده و سپس وارد یکی از کلاس های تدریس خصوصی تافل شود.
 • تمام شهریه کلاس ها برای زبان آموزان بصورت قسط بندی شده خواهد بود.
 • کلاس های تدریس خصوصی تافل با توجه به سطح زبان فرد و توسط حرفه ای ترین اساتید زبان برگزار می شود از این رو بصورت تضمینی می باشند.
 • در صورت نارضایتی فرد از استاد مربوطه آموزشگاه در سریع ترین زمان ممکن، استاد وی را با استاد دیگری که مورد تایید زبان آموز باشد جایگزین خواهد نمود
 • در آموزشگاه سروش دانش تمام تکنیک های آزمون تافل به زبان آموزان آموزش داده خواهد شد و چون تمام کلاس ها بصورت خصوصی هستند زبان آموز می تواند تمام نکاتی را که به خوبی نیاموخته است را در طی کلاس با استاد خود در میان بگذارد.
 • کلاس های تدریس خصوصی تافل می تواند در آموزشگاه، منزل و حتی محل کار و شرکت افراد بصورت خصوصی برگزار شود.
 • بهترین متد آموزشی جهان برای بالابردن سطح زبان تافل افراد بکار گرفته می شود تا بهترین نتیجه را از کلاس های خود بگیرند.
 • برای بانوان و افرادی که تمایل دارند تحت نظر اساتید خانم آموزش ببینند، اساتید خانم اختصاصی در نظر گرفته می شود.
 • از آنجا که در پایان هر دوره آموزشی آزمون مشابه آزمون تافل از زبان آموزان گرفته می شود، زبان آموز می تواند سطح یادگیری خود و میزان مفید بودن کلاس های آموزشی سروش دانش برای خود را بسنجد.
 • امکان عقد قرارداد با سازمان ها و موسسات آموزشی برای تدریس خصوصی تافل وجود دارد.
 • کلاس های تدریس خصوصی تافل برای افراد شاغل و محصلانی که در طول هفته نمی توانند به کلاس بروند، در روزهای پنجشنبه و جمعه بصورت فشرده برگزار می گردد.

سوالات متداول زبان آموزان

کلاس های آزمون تافل در سطوح مختلف پری تافل و تافل اغلب برگزار می شود. از آنجا که برنامه های آموزشی که برای این سطوح در نظر گرفته شده است، متفاوت بوده و در نتیجه هزینه های آنها نیز با هم فرق دارد. هزینه کلاس ها معمولا با توجه به ساعات آموزشی، استاد مربوطه و سطح آموزشی زبان آموز تعیین می گردد.

برای کسب اطلاعات دقیق در مورد کلاس ها و برنامه ریزی که برای هر سطح در نظر گرفته شده و همچنین هزینه کلاس های تدریس خصوصی تافل می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مشاورین سروش دانش تماس حاصل نمایید. پس از دریافت مشاوره کامل شما می توانید با اطلاع از هزینه هر کلاس برای شروع آموزش خود، یادگیری زبان را آغاز نمایید.

برای اینکه بتوانید آزمون تافل موفقی داشته باشید، اولین کاری که لازم است شروع کردن یک کلاس هدفمند و پر قدرت است. از این رو می توانید بعد از تصمیم قاطع برای شرکت در آزمون، با یک آزمون تعیین سطح، سطح آموزشی خود را مشخص نمایید. اگر در مورد تافل هنوز تصمیم قاطع نگرفته اید و یا بین تافل و آیلتس هنوز شک دارید بهتر است قبل از هر کاری با مشاورین ما تماس گرفته تا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند. بخاطر داشته باشید شما اگر بدون تصمیم قاطع وارد کلاس تافل شوید قطعا نتیجه ای که می خواهید را نمیگیرید. همین امر باعث از دست رفتن انگیزه و صرف هزینه و انرژی زیادی خواهد شد.

بنابراین برای شروع اول از همه مطمئن شوید که می خواهید هدفمند و با انگیزه آموزش خود را شروع نمایید. سپس در آزمون تعیین سطح شرکت نمایید تا سطح خود را ارزیابی کنید. پس از آن می توانید با راهنمایی های مشاورین سروش دانش بهترین استاد و کلاس را برای آموزش تافل انتخاب نمایید.

دیدگاه زبان آموزان سروش دانش

من واقعا بابت کلاس های خوبتون ممنونم. خیلی آموزش ها سطح بالایی داشت و من با خیال راحت دارم پیش می رم

زهرا موسوی, میدان ولیعصر

کلاس های تافل آموزشگاه سروش دانش واقعا تک بود. آزمون های شبیه سازی شده شون واقعا عالی برگزار می شد و کامل حس می کردی سر آزمون واقعی هستی. همین باعث موفقیت من شد.

مهرداد قاسمی, ونک

آخرین مقالات آموزش آزمون تافل

هزینه تدریس خصوصی تافل

توسط |۶ ام مرداد ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش آمادگی آزمون تافل, مقالات آموزش زبان|

اگر قصد شرکت در آزمون تافل را دارید و از نرخ و هزینه تدریس خصوصی تافل اطلاع ندارید، این مقاله را بخوانید تا با هزینه دوره ها و کلاس های این آزمون آشنا شوید. آزمون تافل یکی از مهمترین و حساس ترین آزمون های زبان انگلیسی در جهان می [...]

بهترین منابع آزمون تافل

توسط |۱ ام خرداد ۱۳۹۸|دسته بندی ها: مقالات آموزش زبان, آموزش آمادگی آزمون تافل|

آیا با بهترین منابع آزمون تافل آشنایی دارید؟ آیا شرکت در کلاس تدریس خصوصی تافل برای کسب نمره بالاتر از ۹۸ می تواند مفید باشد؟ در ادامه با خواند این مطلب پاسخ خود را خواهید یافت. آزمون انگلیسی به عنوان زبان بیگانه یا همان آزمون تافل به قدری حائز [...]

۵/۵ - (۳ امتیاز)

درج دیدگاه