اگر قصد شرکت در آزمون تافل را دارید و از نرخ و هزینه تدریس خصوصی تافل اطلاع ندارید، این مقاله را بخوانید تا با هزینه دوره ها و کلاس های این آزمون آشنا شوید.

آزمون تافل یکی از مهمترین و حساس ترین آزمون های زبان انگلیسی در جهان می باشد که کسب نمره قبولی در این آزمون یکی از ملاک های اصلی برای ورود به بسیاری از دانشگاه های معتبر در دنیا به شمار می آید. این آزمون به منظور سنجش میزان برقراری افراد با زبان انگلیسی برگزار می شود و سالانه متقاضیان زیادی در این آزمون شرکت می کنند. آزمون تافل به صورت کاغذی و اینترنتی برگزار می شود که هر کدام سطح توانایی زبان آموز را نشان می دهند.

به دلیل اهمیت بسیار بالایی این آزمون، آموزشگاه های زیادی در حال برگزاری دوره ها و کلاس های تافل هستند. اما یکی از مهمترین و موثرترین راه ها برای آموزش و آمادگی آزمون تافل، شرکت در کلاس های تدریس خصوصی تافل می باشد. اگر قصد دارید در آزمون تافل نمره بالاتر از ۹۸ را کسب کنید شرکت در کلاس های تدریس خصوصی تافل برای شما بهترین انتخاب خواهد بود. برای کسب اطلاع بیشتر از مزایا و هزینه تدریس خصوصی تافل این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

مزایا شرکت در کلاس های تدریس خصوصی تافل

راه ها وشیوه های مختلفی برای یادگیری و آمادگی آزمون تافل وجود دارد اما برطبق نظر بسیاری از کارشناسان آموزشی، شرکت در کلاس های تدریس خصوصی یکی از بهترین راها برای آمادگی در آزمون تافل به شمار می آید. از جمله مزیت های شرکت و حضور در کلاس های تدریس خصوصی تافل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی فرد به صورت کاملا هدفمند و برطبق یک برنامه اصولی و تحت نظر یک استاد حرفه ای برای آزمون تافل آماده خواهد شد.

• این کلاس ها بر طبق شرایط و موقعیت مکانی زبان آموز در هر زمان و مکانی برگزار خواهد شد. به همین دلیل فرد آزادی عمل بیشتر را در این کلاس ها خواهد داشت.

• انتخاب معلم یا استاد آموزشی بر طبق نظر خود زبان آموز خواهد بود که این امر باعث می شود زبان آموز بهترین ها را برای آموزش انتخاب کند.

• هزینه شرکت در کلاس های تدریس خصوصی تافل به نسبت سایر دوره ها و کلاس ها بیشتر می باشد، اما از آنجا که باید فرد هزینه زیادی را برای شرکت در این آزمون بپردازد، قطعا استفاده از یک شیوه ناکارآمد برای آموزش هزینه های بیشتری را برای او به بار خواهد آورد.

• شرکت در کلاس های تدریس خصوصی تا حد زیادی در قبولی فرد در آزمون تافل کمک خواهد کرد، در نتیجه فرد تنها یک بار برای آن هزینه خواهد کرد.

• شرکت در این کلاس ها باعث خواهد شد که داوطلب نقاط قوت و ضعف خود را بشناسد و آن ها را تقویت کند که این خود نیز باعث افزایش اعتماد به نفس فرد خواهد شد.

عوامل تاثیرگذار در هزینه تدریس خصوصی تافل

عوامل زیادی بر روی هزینه تدریس خصوصی تافل تاثیرگذار هستند که در ادامه شما را با برخی از این عوامل آشنا خواهیم ساخت. پس در ادامه با ما همراه باشید.

• از جمله عواملی که بر روی قیمت و نرخ کلاس های تدریس خصوصی تافل تاثیرگذار است، تعداد جلسات برگزاری این کلاس ها می باشد. اگر تعداد جلسات بیشتر باشد هزینه کمتر و در صورت برگزاری جلسات کمتر و فشرده تر هزینه بالاتری از متقاضی دریافت می شود.

• استاد و معلم آموزش از دیگر عواملی می باشد که می توان آن را نام برد. نحوه و شیوه تدریس اساتید با همدیگر بسیار متفاوت است و بر نحوه آموزش و یادگیری نیز تاثیرگذار است. شرکت در کلاس های تدریس خصوصی تافل توسط اساتید مجرب و باتجربه دارای هزینه های بالاتر می باشد.

• شیوه و متدهای آموزشی نیز بر روی قیمت کلاس های تدریس خصوصی تافل تاثیر دارد. هر چه شیوه آموزشی به روزتر و کارآمد تر باشد، نرخ آن بالاتر است.

• منابع آموزشی مورد استفاده توسط اساتید در بیشتر آموزشگاه ها یکسان است. اما برخی از آن ها دارای منابع آموزشی مجزا یا نرم افزارهای مخصوص به خود می باشند که این نیز بر روی قیمت و نرخ کلاس های تدریس خصوصی تاثیرگذار می باشد.

• قیمت و نرخ کلاس های تدریس خصوصی تافل در آموزشگاه ها متفاوت می باشد. بسته به اینکه فرد کدام آموزشگاه را انتخاب می کند نیز بر روی هزینه های تدریس خصوصی تافل تاثیرگذار است.

کلاس های تدریس خصوصی تافل در آموزشگاه سروش دانش

آموزشگاه سروش دانش با بیش از دو دهه سابقه در تدریس خصوصی زبان یکی از بهترین آموزشگاه ها در سطح شهر تهران می باشد. این آموزشگاه با این باور که تدریس خصوصی یکی از بهترین شیوه های برای آموزش و آمادگی تافل می باشد، تمامی کلاس های خود را به صورت خصوصی برگزار می کند. در این کلاس های فرد توسط اساتید با تجربه که در آزمون تافل نمره بالاتر از ۹۸ را کسب کرده اند، آموزش خواهد دید. در این کلاس ها هر چهار مهارت اصلی خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن به طور همزمان تقویت خواهد شد. همچنین تمام نکات درباره تست زنی آزمون تافل نیز به فرد آموزش داده خواهد شد.

برنامه آموزشی کلاس های تدریس خصوصی تافل در آموزشگاه سروش دانش

آموزشگاه خصوصی زبان سروش دانش برای کلاس های تدریس خصوصی تافل دارای یک برنامه منسجم و مرتب می باشد. از آنجا که متقاضیان شرکت کننده در آزمون تافل دارای سطوح مختلفی هستند، تمامی کلاس ها به سطح بندی بوده و فرد پس از آزمون تعیین سطح به یکی از این کلاس ها وارد خواهد شد. در ادامه شما را با برخی از برنامه های این آموزشگاه آشنا خواهیم ساخت.

• آزمون تعیین سطح به صورت رایگان برگزار خواهد شد و هزینه ای از زبان آموز دریافت نخواهد شد.

• تمام شهریه های در این آموزشگاه قسط بندی خواهد شد و فرد می تواند در قسط های مختلف شهریه خود را پرداخت کند.

• در صورتی که زبان آموز از معلم یا استاد آموزشی خود ناراضی باشد، در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن استاد با استاد دیگری که مورد تایید آموزشگاه باشد جایگزین خواهد شد.

• کلاس های تدریس خصوصی تافل بنا به درخواست زبان آموز می تواند در منزل، محل کار یا آموزشگاه برگزار شود.

• در این کلاس های از بهترین و به روزترین شیوه های آموزشی روز دنیا استفاده می شود.

Rate this post