با توجه به افزایش تعداد کلاس ها و دوره های آموزشی خصوصی و عمومی آیلتس آیا می توان آموزشگاهی را یافت که دارای هزینه تدریس خصوصی آیلتس مناسب باشد؟

آزمون زبان آیلتس یکی از مهم ترین آزمون های زبان می باشد که هزاران نفر از سراسر جهان در این آزمون شرکت و به رقابت با همدیگر می پردازند. در حقیقت آزمون آیلتس مهارت زبان آموزان را در برقراری ارتباط با زبان انگلیسی مورد سنجش قرار می دهد و کسب نمره بالا در این آزمون یک امتیاز بزرگ محسوب خواهد شد. این آزمون هر چهار مهارت خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن را مورد ارزیابی قرار می دهد. کسب نمره قبولی در آزمون آیلتس برای کسانی که قصد ادامه تحصیل یا کار در کشورهای اروپایی را دارند یک امتیاز مهم به شمار می آید.

سالانه دوره ها و کلاس های آموزشی زیادی برای آمادگی آزمون آیلتس در سراسر کشور برگزاری می شود. اما یکی از مهم ترین شیوه های آموزشی برای آمادگی در این آزمون شرکت در کلاس های تدریس خصوصی آیلتس می باشد. در ادامه شما با بیشتر با فواید و هزینه تدریس خصوصی آیلتس آشنا خواهیم ساخت. پس در ادامه با ما همراه باشید.

مزایای تدریس خصوصی آیلتس

شرکت در کلاس های تدریس خصوصی آیلتس دارای مزایا و امتیازهای بسیار زیادی است که در ادامه شما را با برخی از این مزیت ها آشنا خواهیم ساخت.

۱- در کلاس های تدریس خصوصی حق انتخاب مکان با زبان آموز است و زبان آموز می تواند با توجه به شرایط و محل زندگی خود منزل، محل کار و یا آموزشگاه را برای آموزش انتخاب کند.

۲- برنامه و زمانبندی کلاس های تدریس خصوصی آیلتس با نظر سنجی زبان آموز مشخص و تعیین خواهد شد. زبان آموز می تواند با توجه به برنامه خود زمان برگزاری کلاس ها را تعیین کند.

۳- تمام زمان کلاس به زبان آموز تعلق دارد و می تواند با توجه به سطح آموزشی خود به رفع مشکلات و یا یادگیری مطالب جدید بپردازد.

۴- انتخاب معلم یا استاد آموزشی به عهده خود زبان آموز خواهد بود و در صورت نارضایتی می تواند استاد خود را عوض کند.

۵- استاد یا معلم آموزشی کل زمان را به زبان آموز اختصاص خواهد داد. زبان آموز می تواند تمام سوالات و مشکلات خود را مطرح و برطرف نماید.

۶- استاد با توجه به سبک و شیوه آموزشی که می تواند برای زبان آموز مفید باشد به آموزش خواهد پرداخت و زبان آموز را برای آزمون آیلتس آماده خواهد کرد.

۷- شرکت در کلاس های تدریس خصوصی آیلتس باعث اعتماد به نفس زبان آموز خواهد شد زیرا می تواند تمام نقاط قوت و ضعف خود را بشناسد و آن ها را تقویت کند.

چه عواملی بر هزینه تدریس خصوصی آیلتس تاثیر دارد؟

یکی از عوامل مهمی که یک متقاضی آزمون آیلتس آن را در نظر می گیرد این است که قیمت و نرخ کلاس های تدریس خصوصی آیلتس چقدر است و چه عواملی بر روی هزینه این کلاس ها تاثیر گذار است؟ در جواب این سوال باید گفت عوامل متعددی بر روی قیمت دوره ها و کلاس های آیلتس تاثیر دارند که از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعداد جلسات برگزاری کلاس ها

تعداد جلسات آموزش بر قیمت کلاس های تدریس خصوصی آیلتس تاثیر خواهد گذاشت. معمولا روال کار بیشتر آموزشگاه ها به این صورت است که اگر تعداد جلسات بیشتر باشد کلاس ها دارای هزینه کمتر و جلسات کمتر و فشرده دارای هزینه های بالاتر هستند.

استاد و معلم آموزشی

سطح سواد و نوع آموزش اساتید با همدیگر متفاوت است و تاثیر بسیار زیادی بر آموزش و یادگیری زبان آموز خواهد داشت. اساتید مجرب و باسواد برای برگزاری کلاس های آیلتس هزینه های بیشتری را دریافت می کنند. هر چه سطح سواد و تجربه معلم یا استاد آموزشی در حوزه آیلتس بیشتر باشد، زبان آموز بهتر برای این آزمون آماده خواهد شد و قطعا اگر آن ها بخواهند نرخ بالاتری را برای تدریس خصوصی آیلتس دریافت کنند، طبیعی است.

شیوه و متدهای آموزشی

از دیگر عوامل مهمی که بر نرخ کلاس های خصوصی آیلتس تاثیر می گذارد، شیوه و متد آموزشی است که اساتید به کار می برند. هر چه روش یادگیری و آموزشی به روز تر و کارآمد تر باشد قطعا هزینه بالاتر خواهد بود.

منابع آموزشی

منابع مورد استفاده برای آزمون آیلتس در بیشتر آموزشگاه ها یکسان است. اما در برخی از آموزشگاه ها از کتاب ها و جزوات و یا حتی نرم افزارهای مخصوص خود استفاده می کنند که این عوامل نیز بر روی نرخ تدریس خصوصی آیلتس تاثیر خواهد گذاشت.

آموزشگاه زبان

نرخ و هزینه شرکت در کلاس های آیلتس در آموزشگاه های مختلف متفاوت می باشد. سعی کنید همیشه آموزشگاهی را انتخاب کنید که هزینه کلاس های خصوصی آن با کیفیت آموزشی آن ها متناسب باشد.

هزینه تدریس خصوصی آیلتس در تهران

قیمت و نرخ کلاس های آیلتس در تهران با توجه به منطقه، کیفیت آموزشی و خدمات ارائه شده آموزشگاه متفاوت است. البته این هزینه ها در بازه های زمانی مختلف نیز تغییر می کند. برای مثال در فصل تابستان به دلیل این که دانشجویان و محصلین زیادی در این کلاس ها شرکت می کنند در نتیجه قیمت ها بالا خواهد بود.

هزینه تدریس خصوصی آیلتس در منزل

از بهترین روش های آموزش آمادگی آزمون آیلتس، کلاس های تدریس خصوصی است که در منزل برگزار می شود. این کلاس ها برای بانوان بسیار مناسب خواهد بود چرا که می توانند در امنیت و آرامش کامل به یادگیری مشغول شوند. البته هزینه این کلاس ها نسبت به کلاس های تدریس خصوصی دیگر بالاتر خواهد بود.

نرخ تدریس خصوصی آیلتس در آموزشگاه سروش دانش

آموزشگاه سروش دانش یکی از بهترین مراکز آموزشی آیلتس در سطح استان تهران می باشد که کلاس های تدریس خصوصی آیلتس را به صورت کاملا تضمین برگزار می کند. این آموزشگاه با برگزاری کلاس های خصوصی حرفه ای تضمین شده، متقاضیان آزمون آیلتس را کاملا آماده خواهد کرد تا بتوانند با کسب نمره بالا ۷ به هدف نهایی خود دست پیدا کنند. برای شرکت در کلاس های خصوصی آیلتس و اطلاع از نرخ و قیمت این کلاس ها شما می توانید با شماره های زیر تماس حاصل کنید و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمائید.

۴.۸/۵ - (۶ امتیاز)