تدریس خصوصی زبان آلمانی

تدریس خصوصی زبان آلمانی۱۴۰۳/۲/۱۹ ۸:۳۹:۲۲
تدریس خصوصی زبان آلمانی

اگر می خواهید زبان آلمانی را به بهترین شکل ممکن بیاموزید، بهتر است کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی ۱۰۰ درصد تضمینی برای همه رده های سنی را از دست ندهید.

در سال های اخیر تعداد مهاجرت هایی که به کشور آلمان انجام می شود، تا حد زیادی افزایش یافته است. آلمان را کشور تکنولوژی می نامند و تحصیل در آن در بسیاری از مقاطع تحصیلی بصورت رایگان خواهد بود. بازار کار کشور آلمان برای ایرانیان بسیار خوب است از این رو سالانه تعداد بسیار زیادی ایرانی به قصد کار و تحصیل راهی کشور آلمان می شوند. همین مساله باعث شده است اهمیت یادگیری زبان آلمانی روز به روز بیشتر شود. برای یادگیری زبان آلمانی شیوه های زیادی وجود دارد که هر کدام با توجه به موقعیت زبان آموزش، هزینه هایی که می تواند برای آموزش زبان آلمانی پرداخت نماید، نوع آموزش و منابع آموزشی مزایا و معایب خاص خود را دارد. در حال حاضر بهترین شیوه آموزش زبان آلمانی، آموزش از طریق کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی است.

توجه: آموزش آنلاین زبان آلمانی در موسسه سروش دانش هم برگزار میشود .

تدریس خصوصی زبان آلمانی

تدریس خصوصی زبان آلمانی توسط اساتید برتر خانم و آقا

آموزشگاه سروش دانش با تکیه بر کادر آموزشی مجرب خود، بهترین کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی را در سطح جهانی برگزار می نماید. سروش دانش پس از دو دهه فعالیت در حوزه تدریس خصوصی زبان توانسته است به نامی بسیار شناخته شده در تهران و شهرهای اطراف آن تبدیل شود. برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی که در آن از بهترین اساتید زبان آلمانی استفاده می شود در منزل، محل کار، آموزشگاه و شرکت باعث شده است که زبان آموزان بتوانند بدون صرف هزینه های اضافی و رفت و آمدهای مکرر از یک آموزش زبان آلمانی بسیار با کیفیت را تجربه نمایند.

برنامه های آموزشی آموزشگاه سروش دانش در زمینه آموزش زبان آلمانی

همانطور که گفته شد هر آموزشگاه یا موسسه آموزشی سبک و شیوه خاص خود را برای آموزش زبان آلمانی بکار می برد. از این رو زبان آموز باید اطلاعات جامعی در مورد دوره های آموزشی، برنامه های آموزشی، اساتید و مربی های آموزشی آن آموزشگاه و منابع و شیوه هایی که برای آموزش بکار می روند، در دست داشته باشد تا بتواند انتخاب درستی داشته باشد. آموزشگاه سروش دانش با تکیه بر یک برنامه منسجم، تمام کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی را برگزار می نماید. هر فردی که یکبار در کلاس های این آموزشگاه شرکت کرده باشد، قطعا می داند که این برنامه برای همه کلاس ها اجرا شده است. طبق این برنامه آموزشی:

 • در همه کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمان زبان آموز ابتدا یک آزمون تعیین سطح رایگان را پیش رو خواهد داشت. پس از این آزمون سطح آموزشی زبان آموز مشخص خواهد شد و استاد و کلاس مربوطه به همراه منابع آموزشی و شیوه آموزشی وی تعیین می شود.
 • پرداخت شهریه برای همه زبان آموزان به شیوه قسط بندی شده است.
 • ۳۵ جلسه کلاس تدریس خصوصی مکالمه زبان آلمانی به شکل کاملا تخصصی و حرفه ای در قالب تدریس خصوصی زبان آلمانی ۱۰۰ درصد تضمینی در موسسه، شرکت، منزل افراد یا محل کار آنها برگزار می گردد.
 • برگزاری کلاس های تدریس خصوصی مکالمه زبان آلمانی بصورت ویژه برای افرادی که قصد سفر یا مهاجرت کاری و تحصیلی به کشورهای آلمانی زبان را دارند.
 • تمام کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمان آموزشگاه با هدف تقویت چهار مهارن شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن زبان آلمانی برگزار می گردد.
 • کلاس های تدریس خصوصی ویژه آمادگی برای آزمون سفارت
 • دوره های تخصصی زبان آلمانی از صفر تا صد بصورت کاملا حرفه ای مختص افراد و پرسنل سازمان و ادارات دولتی، مهندسین و پزشکان، مدیران ارشد سازمان ها و افرادی که قصد مسافرت را دارند
 • تمام کلاس های تدریس خصوصی توسط اساتید برجسته ایرانی و آلمانی برگزار می گردد
 • اعزان اساتید برجسته خانم برای تدریس خصوصی زبان آلمانی در منازل برای خانم ها و کودکان
 • عقد قرارداد رسمی با سازمان ها، موسسات و شرکت ها
 • کلاس های تدریس خصوصی ویژه افراد شاغل و یا محصلین در روزهای پنجشنبه و جمعه
 • آموزشگاه زبان سروش دانش قوی ترین کادر آموزشی را در سطح تهران دارد از این رو تمام دوره های تدریس خصوصی زبان آلمانی خود را تضمین می نماید.
 • تمام شهریه و هزینه های زبان آلمانی بصورت اقساط دریافت میشود.

یکی از مهم ترین کلاس های تدریس خصوصی آموزشگاه سروش دانش، کلاس های آموزش مکالمه زبان آلمانی صفر تا صد است. این کلاس ها بصورتی برگزار می شوند که زبان آموزانی پس از آزمون تعیین سطح، سطح بندی شده و آموزش زبان آلمانی را از صفر آغاز می نمایند. برای سطوح بالاتر نیز کلاس های خصوصی جداگانه ای برگزار می گردد. در این گروه از کلاس های آموزشی تمرکز روی آموزش ۴ مهارت اصلی زبان یعنی شنیدن ، نوشتن، خواندن و صحبت کردن است. از این رو اساتید حرفه ای که دارای گواهینامه های بسیار معتبر زبان آلمانی هستند برای این سطح از کلاس ها بکار گرفته خواهند شد.

کلاس های مکالمه زبان آلمانی از صفر تا صد برای همه افرادی که قصد سفر به کشورهای آلمانی زبان، قصد ادامه تحصیل در آلمان و همینطور قصد دارند برای کار به این کشور بروند می تواند مناسب واقع شود. عده ای از افراد هم تمایل دارند که زبان آلمانی را بیاموزند تا در آینده بتوانند فیلم و کتاب و مقالات آلمانی را بخوبی مورد استفاده قرار دهند. این سطح از آموزش برای این دسته از عزیزان نیز مناسب می باشد.

از آنجا که عده زیادی از ایرانیان تمایل دارند فقط برای مسافرت به آلمان و کشورهای آلمانی زبان بروند، از این رو کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی تحت عنوان آموزش زبان آلمانی برای سفر در آموزشگاه زبان سروش دانش، ارائه می گردد. در این کلاس ها تمرکز اصلی بر آموزش مکالماتی است که زبان آموز در طی سفر خود بیشتر به آن نیاز خواهد داشت. این کلاس بیشتر کاربردی بوده و معمولا در بازه زمانی کمتری نیز برگزار می شود. اما زبان آموز تمام آنچه را برای سفر خود و مکالمات زبان انگلیسی در طی سفر به آن نیازمند است را خواهد آموخت.

تحصیل یکی از مهمترین اهداف ایرانیان از مهاجرت و اقامت در آلمان و کشورهای اروپایی است. بسیاری از دانشجویان ایرانی برای مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به آلمان می روند چرا که این کشور هم فاندهای تحصیلی بسیار ارزشمندی را به دانشجویان می دهد و هم هزینه های تحصیل بسیار کمی از دانشجویان می خواهد و در بسیاری از مقاطع تحصیل در آلمان کاملا رایگان است.

این نوع مهاجرت به آلمان بیش از هر نوع مهاجرت دیگری نیازمند تسلط کامل بر زبان آلمانی است. بسیاری از دانشگاه های آلمان تسلط بر زبان آلمانی را شرط اولیه برای پذیرش درخواست اپلای دانش آموخته ها می دانند. از این رو یکی از بهترین کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی در آموزشگاه سروش دانش، کلاس های ویژه اپلای می باشد. در این کلاس ها از بهترین اساتید آلمانی ایرانی و داخلی برای آموزش زبان آموزان بهره گرفته می شود. زبان آموز هر چهار مهارت اصلی را با بالاترین کیفیت ممکن می آموزد. در واقع همه آنچه یک زبان آموز برای اخذ اپلای خود به آن نیاز داشته باشد در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی ویژه اپلای در اختیار وی قرار داده می شود. برنامه آموزشی این کلاس ها به انتخاب زبان آموز خواهد بود و می تواند بصورت کالما منعطف و یا بصورت فشرده برگزار گردد.

برخی از زبان آموزان با هدف آمادگی برای اقامت در آلمان جهت کار درخواست کلاس های خصوصی زبان آلمانی را دارند. برای این دسته از عزیزان نیز کلاس هایی در نظر گرفته شده است که در نوع خود بی نظیر می باشد. برنامه این دسته از کلاس ها نیز منعطف بوده و از آنجا که فرد قصد دارد تمام اصطلاحات مهم مربوط به حرفه یا شغل خود را بیاموزد، لازم است در کلاس ها علاوه بر آموزش مکالمه روزمره زبان آلمانی، زبان تخصصی آلمان مخصوص حرفه خود را بیاموزد.

در این راستا آموزشگاه سروش دانش بهترین و حرفه ای ترین کادر آموزشی خود که متشکل از اساتید بسیار حرفه ای است را برای برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی بکار می گیرد. تمام کلاس ها با توجه به برنامه زمانی زبان آموز، زمانبندی می گردد تا زبان آموز بتواند با خیالی آسوده کلاس های خود را برگزار نماید.

مکالمه زبان من ضعیفه، چند جلسه طول میکشه تا من به مکالمات روزمره آلمانی مسلط بشم؟

ما در آموزشگاه زبان سروش دانش برای افرادی که مکالمه زبان آنها ضعیف می باشد، ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی که بصورت خصوصی برگزار می شود را پیشنهاد می کنیم که بعد از این کلاس ها تا حد خیلی خوبی مسلط به مکالمات زبان درخواستی آنها می شود.

هزینه تدریس خصوصی زبان آلمانی چقدر هستش؟

هزینه تدریس خصوصی زبان آلمانی در منزل، محل کار و یا موسسه یکی می باشد. هزینه ها با توجه به تجربه و سابقه مدرس، مدرک تحصیلی، روش تدریس و … بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در وب سایت آموزشگاه زبان سروش دانش با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس را به شما اعلام نمایند. اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود.

طول زمان هر جلسه کلاس خصوصی زبان آلمانی چقدر می باشد؟

زمان هر جلسه برای زبان آلمانی تمامی زبان ها ۱٫۵ ساعت می باشد.

 

سوالات متداول زبان آموزان

آموزشگاه سروش دانش برای کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی، با توجه به سطح کلاس، استاد مربوطه، تعداد جلسات آموزشی و معیارهای دیگری که برای هزینه بندی کلاس ها در نظر گرفته است، شهریه های جداگانه ای را برای هر کلاس در نظر گرفته است. این هزینه ها همانطور گه گفته شد برای زبان آموز قسط بندی می شود و آموزشگاه اجازه نمی دهد هیچ زبان آموزی به دلیل نداشتن وسع مالی کافی از نعمت آموزش زبان بی بهره بماند. از این رو هر زبان آموز با توجه به هزینه ای که می تواند پرداخت نماید، در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی حضور می یابد. در صورتیکه قصد دارید در کلاس های بسیار عالی این آموزشگاه شرکت نمایید، بهتر است وقت را از دست ندهید و همین الان شروع نمایید. می توانید برای کسب اطلاع از هزینه کلاس ها از طریق راههای ارتباطی با مشاورین سروش دانش تماس حاصل نمایید تا اطلاعات دقیق درباره نحوه شکل گیری کلاس ها، زمانبندی آنها و هزینه کلاس در اختیار شما قرار داده شود.

تنوع کلاس های آموزشی زبان آلمانی و آموزشگاه هایی که این کلاس ها را برگزار می نمایند، باعث شده است حق انتخاب زبان آموز برای انتخاب بهترین ها بسیار بیشتر باشد. اما همین مساله می تواند یک زبان آموز را دچار سردرگمی نماید. خوشبختانه برخی از آموزشگاه به دلیل سابقه درخشانی که از خود نشان داده اند توانسته اند شک و شبه های زبان آموز را تا حد زیادی رفع نمایند.

آموزشگاه سروش دانش با تکیه بر دو دهه تجربه کادر آموزشی خود توانسته است خدمات آموزشی زبان را در حد اعلی ارائه دهد. همین مساله اعتماد به این آموزشگاه را تا حد زیادی افزایش داده است. دلیل این اعتماد امتیازاتی که آموزشگاه در اختیاز زبان آموز قرار می دهد و اهدافی که آموزشگاه دنبال می نماید. از جمله این اهداف و امتیازات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • از آنجا که تدریس خصوصی بهترین شیوه آموزش زبان است، زبان آموز می تواند بطور مستقیم و در تمام زمان کلاس با استاد خود به پرسش و پاسخ بپردازد و اشکالات خود را رفع نماید. به همین دلیل در سروش دانش تنها شیوه آموزش زبان تدریس خصوصی است.
 • در کلاس های تدریس خصوصی آموزشگاه از جدیدترین شیوه های آموزشی استفاده می شود. در جلسات اول کلاس، استاد به بررسی ویژگی های شخصیتی و شناختی زبان آموز می پردازد تا بتواند با توجه به شخصیت وی و بهترین کانال های آموزشی وی بهترین متد را که برای وی مفید است، برای آموزش بکار ببرد. این شیوه باعث می شود کارایی کلاس تا حد بسیار بالایی افزایش یابد. هر زبان آموز با توجه به برتری کانال های شنیداری، دیداری و لمسی خود می تواند از شیوه آموزشی بهره مند شود که برای وی مناسب است.
 • از آنجا که اولویت آموزشگاه رضایت زبان آموز است، چنانچه زبان آموز نتواند با استادی ارتباط برقرار نماید و از سبک آموزش او رضایت نداشته باشد، آموزشگاه بلافاصله استاد جدیدی را برای وی جایگزین استاد قبلی خواهد کرد.
 • سروش دانش بر این هدف بنا شده است که بتواند خدمات آموزشی خود را به گونه ای ارائه دهد که زبان آموزان در پرداخت هزینه کلاس ها دچار مشکل نشوند. همین مساله باعث می شود که این آموزشگاه بتواند طیف وسیعی از زبان آموزان با ویژگی های مختلف و سطوح آموزشی گوناگون را به سمت خود جذب نماید.

چنانچه هنوز سطح آموزشی خود را نمی دانید و به تصمیم قاطع نرسیده اید و ابهاماتی ذهن شما را مشغول کرده است، بهتر است وقت را تلف نکنید. در گام اول روی ی برگه کاغذ هدف خود از یادگیری زبان آلمانی را یاداشت نمایید. با قاطعیت تصمیم بگیرید این زبان را می خواهید بیاموزید. پس از این مراحل چنانچه نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید گوشی تلفن خود را بردارید و با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا دلسوزانه شما را راهنمایی نمایند و مسیر یادگیری را به شما نشان داده و به شما بگویند با توجه به سطح آموزشی شما، بازه زمانی که در دست دارید و هزینه ای که می خواهید برای آموختن یک زبان جدید در نظر گرفته اید، کدام کلاس برای شما مناسب خواهد بود.

دیدگاه زبان آموزان سروش دانش

استاد من واقعا با صبر و ملایمت بسیار زیادی زبان المانی رو به من آموزش دادند واقعا ازشون ممنونم. الان من مکالمه زبان آلمانیم خیلی عالی شده.

سوسن , از شمال تهران

یادگیری زبان آلمانی واقعا لذت بخش بود خصوصا تحت نظر اساتید سروش دانش. من تحت نظر دو استاد حرفه ای این آموزشگاه آموزش دیدم. ممنونم

پدرام , از تهرانپارس

آخرین مقالات آموزش زبان آلمانی

شیوه های دوستانه و رسمی برای گفتن شب بخیر به زبان آلمانی

توسط |۸ ام اردیبهشت ۱۳۹۹|دسته بندی ها: مقالات آموزش زبان, آموزش و یادگیری زبان آلمانی|

خواب قسمت مهمی از زندگی ما است. برخی از ما خواب بیشتر و بعضی دیگر خواب کمتری در شبانه روز داریم.  اما در حقیقت همه ی ما هر شب حداقل به دو ساعت خواب (+ مقداری چای یا قهوه) احتیاج داریم تا در این دنیا زنده بمانیم. از آنجا [...]

یادگیری زبان آلمانی چقدر طول می کشد؟

توسط |۲۵ ام مهر ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان آلمانی, مقالات آموزش زبان|

آیا یادگیری زبان آلمانی سخت است؟ یادگیری زبان آلمانی چقدر طول می کشد؟ این مقاله را بخوانید و پاسخ های خود را پیدا کنید. بعد از زبان انگلیسی زبان آلمانی از زبان های محبوب و پرطرفدار در ایران می باشد. همه ما اهداف و انگیزه های مختلفی برای آموزش [...]

تدریس خصوصی زبان آلمانی توسط استاد خانم نیتیو لایک آلمانی

توسط |۲۲ ام تیر ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان آلمانی, مقالات آموزش زبان|

استاد نیتیو لایک آلمانی به چه کسی گفته می شود؟ تدریس خصوصی زبان آلمانی توسط استاد خانم نیتیولایک آلمانی چه مزایایی دارد؟ زبان آلمانی به عنوان یکی رایج ترین زبان های اروپای مرکزی در کنار زبان های انگلیسی و هلندی است که ریشه آن به خانواده زبان های هند [...]

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی مرکز تهران

توسط |۱۷ ام تیر ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان آلمانی, مقالات آموزش زبان|

چرا آموزشگاه زبان سروش دانش بهترین آموزشگاه زبان آلمانی مرکز تهران است؟ چرا تدریس خصوصی بهترین روش برای یادگیری زبان آلمانی است؟ مهم ترین خدمات سروش دانش در قبال زبان آموزان کدام چیست؟ می توان گفت که زبان آلمانی در میان زبان های اروپایی که ریشه در خانواده زبان [...]

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی غرب تهران

توسط |۱۵ ام تیر ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان آلمانی, مقالات آموزش زبان|

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی غرب تهران کدام آموزشگاه است؟ چرا تدریس خصوصی بهترین روش برای یادگیری زبان آلمانی است؟ آموزشگاه سروش دانش چه خدماتی به زبان آموزان ارائه می کند؟ چرا باید آموزشگاه سروش دانش را انتخاب کنیم؟ زبان آلمانی از جمله زبان هایی است که بیشترین استفاده را [...]

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی شرق تهران

توسط |۱۲ ام تیر ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان آلمانی, مقالات آموزش زبان|

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی شرق تهران کدام آموزشگاهی است؟ چرا باید آموزشگاه زبان سروش دانش را برای یادگیری زبان آلمانی انتخاب کنیم؟ زبان آلمانی به عنوان یکی زبان های رایج دنیا شناخته می شود که در بیش از ۱۰ کشور دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و بیش از [...]

۴.۴/۵ - (۹ امتیاز)

۲s دیدگاه

 1. faramarz ۱۳۹۸-۱۱-۲۹ در ۸:۴۱ ب٫ظ - پاسخ

  salam
  man alman hastam va nmitonam mostaghim tamas bgirm aya watsup darid k betonam vase kelas khososi hamahang konam?

  • مدیر سایت ۱۳۹۸-۱۲-۰۴ در ۱۰:۱۵ ق٫ظ - پاسخ

   سلام بله برای تماس از طریق واتساپ با شماره زیر تماس بگیرید:
   ۰۹۱۹۲۳۹۲۶۶۵

درج دیدگاه