استاد نیتیو لایک آلمانی به چه کسی گفته می شود؟ تدریس خصوصی زبان آلمانی توسط استاد خانم نیتیولایک آلمانی چه مزایایی دارد؟

زبان آلمانی به عنوان یکی رایج ترین زبان های اروپای مرکزی در کنار زبان های انگلیسی و هلندی است که ریشه آن به خانواده زبان های هند و اروپایی و زیرشاخه زبان های ژرمنی برمی گردد. زبان آلمان زبان رسمی کشورهایی مانند آلمان، اتریش و سوئیس است و بیش از ۱۰۰ میلیون گویشور در سراسر دنیا دارد.

زبان آلمانی دارای دو لهجه اصلی (علیا و سفلی) و بیش از ۲۰ گویش مختلف است که در نقاط مختلف جهان از آن استفاده می شود. با توجه به آن که در کشورهایی مانند آلمان، اتریش، سوئیس، لیختن اشتاین، بلژیک، لوگزامبورگ، آمریکا، برزیل، کانادا، آرژانتین و حتی در کشورهای آفریقایی از این زبان استفاده می شود آموزش و یادگیری زبان آلمانی می تواند امتیازات و مزایای زیادی برای سفر، مهاجرت، شغل، آشنایی با جاذبه ها، تاریخ، فرهنگ و ادبیات این کشورها داشته باشد. در ادامه شما را با مزایای تدریس خصوصی زبان آلمانی توسط استاد خانم نیتیولایک آلمانی آشنا خواهیم ساخت. پس در ادامه با ما همراه باشید.

استاد نیتیولایک آلمانی چه کسی است؟

دو تعریف متفاوت از استاد نیتیو لایک (Native Like) وجود دارد. در تعریف اول می گویند استادی که زبان اول و زبان مادری او، زبان مورد نظر آموزش است به این معنی که مثلا استاد نیتیو لایک آلمانی در کشور آلمانی زبان به دنیا آمده است و دوره یادگیری زبان که در مباحث زبان شناسی تحت عنوان دوره بحرانی (Critical Period) شناخته می شود را در کشور زادگاه خودش گذرانده است و سپس به کشور دیگری رفته است.

اما تعریف دوم از استاد نیتیو لایک این است که استاد زبان نیتیو لایک آلمانی در اصل، زاده کشورهای آلمانی زبان نیست و زبان مادری او زبانی غیر از زبان آلمانی است اما به دلایلی مانند مهاجرت، تحصیل، سفر و شغل مدت زیادی در کشورهای آلمانی زبان گذارنده است و با تمامی جوانب زبان آلمانی آشنایی کامل دارد. البته بیشتر کارشناسان تعریف دوم را به عنوان تعریف درست تر می پذیرند و تعریف اول را به عنوان استاد نیتیو می شناسند.

• تفاوت استاد نیتیو لایک با استاد نیتیو این است که استاد نیتیو زبان و ملیت مشترکی دارد به عنوان مثال استاد نیتیو آلمانی هم زبان آلمانی دارد و هم در کشوری آلمانی زبان زندگی می کند. در حالی که استاد نیتیو لایک دارای زبان مادری و ملیت متفاوتی است.

مزایای آموزش و یادگیری زبان آلمانی زیر نظر استاد نیتیو لایک آلمانی

همانطور که گفته شد استاد نیتیو لایک آلمانی بر اساس هر دو تعریف ارائه شده می توانند آشنای کاملی با لهجه و گویش زبان آلمانی داشته باشد و از لحاظ فن بیان، تلفظ واژگان و قواعد زبان تسلط بیشتری نسبت به یک استاد زبان آلمانی ایرانی داشته باشد. از جمله مزایای آموزش و یادگیری زبان آلمان زیر نظر یک استاد نیتیو لایک آلمانی می توان موارد زیر را عنوان کرد:

• زبان آموز می تواند صحیح ترین و دقیق ترین تلفظ کلمات و عبارات آلمانی را یاد بگیرد.

• سرعت آموزش و یادگیری زبان آموزان بسیار بالاتر خواهد بود.

• سرعت پیشرفت در مکالمات و تطبیق با لهجه ها بسیار سریع تر خواهد بود.

• استاد نیتیو لایک می تواند تجربه های شخصی خود از زندگی در کشورهای آلمانی زبان را به زبان آموزان منتقل کند.

• با توجه به آنکه استاد آشنایی کاملی از زبان آلمانی دارد می تواند دقیقا جوانبی از زبان آلمانی را به زبان آموزان بیاموزد که مورد استفاده آنها خواهد بود و به آن نیاز پیدا خواهند کرد.

• استاد نیتیو لایک برعکس استاد داخلی و استاد نیتیو تجربه آشنایی به جامعه زبان آموز و جامعه کشورهای آلمانی زبان را دارد که می تواند تجربیات گران بهایی در اختیار زبان آموزان قرار بدهد.

تدریس خصوصی زبان آلمانی سروش دانش

تدریس خصوصی امروزه به عنوان بهترین و موثرترین شیوه آموزشی زبان های خارجه شناخته می شود. اما زمانی که نام آن خصوصا در کنار اساتید نیتیو لایک می آید، ذهن افراد به سمت هزینه های بالای آن خواهد رفت. اما تدریس خصوصی زبان با توجه به مزایای بسیار زیادی که دارد به راحتی هزینه های بالا را جبران می کند از طرفی هم می تواند در زمان و انرژی زبان آموزان صرفه جویی کند. از جمله مهم ترین مزایای استفاده از تدریس خصوصی زبان آلمانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• استفاده از تدریس خصوصی و استاد نیتیو لایک زبان آلمانی در مقایسه با روش های سنتی و معمولی دارای سرعت بسیار بالاتری است و زبان آموزان می توانند در کمتری زمان ممکن به نتیجه دلخواه خودشان برسند. از طرفی با توجه به کم تر شدن مدت دوره آموزشی، انگیزه، اعتماد به نفس و انرژی زبان آموزان افزایش پیدا خواهد کرد که در نتیجه گیری تاثیر مثبتی خواهد داشت.

• در تدریس خصوصی برای زبان آموزان این امکان وجود خواهد داشت که استاد نیتیو لایک مورد علاقه و مورد اعتماد خودشان را انتخاب کنند و از آموزش های او بهره ببرند، همچنین امکان تدریس در محل برای زبان آموزان فراهم می شود.

• در تدریس خصوصی، استاد می تواند بر اساس شرایط ویژه و شخصی زبان آموز، استعداد و توانایی های او، سن و سال او و میزان آشنایی او با زبان آلمانی از روش های نوین استفاده کند و منابع معتبر دنیا را استفاده کند.

• تدریس خصوصی به گونه ای است که تمام تمرکز و توجه استاد و زبان آموز معطوف به هم است و می تواند تاثیر بسیار بالایی در روند آموزش داشته باشد.

آموزشگاه زبان سروش دانش و خدمات آن

آموزشگاه سروش دانش از جمله آموزشگاه هایی است که بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در حوزه آموزش و یادگیری زبان های خارجه و ارائه خدمات منحصر به فرد به زبان آموزان خود در شهر تهران دارد. این آموزشگاه همواره سعی در جلب رضایت زبان آموزان خود با فراهم کردن بهترین و با کیفیت ترین خدمات بوده است. از جمله مهم ترین خدمات سروش دانش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• استفاده از با سابقه ترین و با تجربه ترین اساتید ایرانی و اساتید نیتیو لایک زبان ها خارجه خصوصا زبان آلمانی که از به روز ترین و مدرن ترین شیوه های آموزشی دنیا استفاده می کنند.

• اخذ آزمون های رایگان تعیین سطح از تمامی زبان آموزان قبل از ثبت نام و شروع دوره ها به منظور ارزیابی میزان توانایی و آشنایی زبان آموزان با زبان آلمانی و شروع آموزش ها از سطح مناسب آن ها

• تدریس خصوصی زبان آلمانی به صورت کاملا هدفمند توسط اساتید ایرانی و نیتیو لایک در این آموزشگاه و آماده کردن زبان آموزان در کمترین زمان ممکن

• امکان تدریس در آموزشگاه، محل کار و محل زندگی برای تمام زبان آموزان خصوصا بانوان و کودکان و اعزام اساتید خانم و آقا به محل

• ارائه تمامی خدمات و آموزش ها به صورت تضمینی با هدف جلب رضایت زبان آموزان و موفقیت صد درصدی آنان

Rate this post