تدریس خصوصی زبان آلمانی ویژه سفر چه مزایایی دارد؟  اگر نیت سفر کردن به کشورهای آلمانی زبان را دارید و قصد دارید که زبان خودتان را تقویت کنید این مطلب را بخوانید.

امروزه سفر، گردشگری، جهانگردی و تفریح در مقایسه با سال های دور که امکانات حمل و نقلی و زیر ساخت های مناسبی وجود نداشت بسیار راحت تر شده است و با پیشرفت تکنولوژی و فراهم شدن شرایط، به راحتی می توان به هر نقطه ای از دنیا رفت و از دیدن جاذبه های طبیعی، تاریخی و فرهنگی لذت برد و با رسم و رسومات ملت های دیگر آشنا شد.

زبان آلمانی به عنوان یکی از پرگویشترین زبان های اروپایی شناخته می شود که بیش از ۱۰۰ میلیون گویشور دارد و یکی از مهم ترین زبان های اسناد رسمی و دانشگاهی است که سالانه بیشتر از ۱۰ درصد کل کتاب های نوشته شده در سراسر دنیا با این زبان منتشر می شوند. در ادامه اطلاعاتی را در خصوص تدریس خصوصی زبان آلمانی ویژه سفر در اختیار شما قرار خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

مزایای یادگیری زبان آلمانی

از قرن ها پیش همواره مردم توانایی را در دانایی بیشتر دانسته اند و هر فردی که علم بیشتری داشته است نسبت به بقیه افراد توانمندتر بوده است. یاد گرفتن زبان های خارجی مانند زبان آلمانی نیز یک علم است و قطعا کسی که بر این زبان تسلط داشته باشد توانایی های بیشتری در مقایسه با افراد عادی خواهد داشت. یادگیری هر زبان جدیدی می تواند چالش های جذاب و جدیدی را برای افراد مختلف ایجاد کند. آشنایی با فرهنگ ها، تاریخ، ملت ها و رسم و رسومات می توانند همیشه جذابیت های خاصی داشته باشند که آشنایی با زبان می تواند آنها را بسیار راحت تر کند.

هرچند که یادگیری یک زبان به صورت تمام و کمال امتیاز بسیار ویژه ای است و لذتی وصف نشدنی دارد اما افرادی که با هدف سفر، گردشگری و تفریح می خواهند به کشورهای دیگر مسافرت کنند نیازی ندارند که تمام جوانب زبان (مانند آواشناسی، تاریخچه زبان، صرف، نحو، قواعد نگارشی، واج شناسی و…) را یاد بگیرند. افرادی که قصد مسافرت به کشورهای آلمانی زبان را دارند و هدف آنان فقط گردشگری است نیازی ندارند آموزش و یادگیری زبان آلمانی را به صورت کامل یاد بگیرند و فقط کافی است که قسمت هایی از زبان که به آن نیاز پیدا خواهند کرد (مانند مکالمات روزمره در مراکز عمومی، مراکز خرید، رستوران ها و فرودگاه ها) را بیاموزند.

مزایای یادگیری زبان آلمانی برای سفر

سفر، تفریح و گردشگری همواره محبوبیت بالایی در میان ایرانیان داشته اند و امروزه که مشغله های کاری و زندگی به شدت افزایش پیدا کرده و افراد کمتر می توانند به تفریح و سرگرمی بپردازند، سعی می کنند حداقل یک بار در سال مسافرت داشته باشند و از نظر انرژی و هیجانات و آرامش خود را بازیابی کنند. پیشرفت امکانات حمل و نقلی و توسعه زیرساخت های تمامی کشورها این اجازه را به افراد می دهد که بدون هیچ محدودیتی به هر کجای دنیا که تمایل دارند سفر کنند. کشورهای اروپایی به دلیل شرایط آب و هوا و جاذبه های متنوع همواره نزد ایرانیان محبوبیت بالایی دارند.

کشورهای آلمانی زبان نیز از جمله کشورهایی هستند که سالانه گردشگران زیادی را میزبانی می کنند بنابراین افرادی که قصد سفر به این کشورها را داشته باشند و با زبان رسمی آنان آشنایی نداشته باشند نمی توانند سفر مطلوبی تجربه کنند. برقراری ارتباط با مردم، استفاده از مراکز تفریحی و رفاهی، استفاده از مراکز خرید، رستوران ها، اماکن ورزشی و امکانات شهری ، بازدید از جاذبه های طبیعی، فرهنگی و تاریخی و تهیه مایحتاج روزانه، همگی نیازمند آشنایی با زبان آلمانی است و اگر افراد با آن آشنایی نداشته باشند قطعا نمی توانند از سفر خود مطابق انتظار لذت ببرند.

مزایای یادگیری زبان آلمانی زیر نظر استاد ویژه سفر

برای کسانی که با زبان آلمانی آشنایی ندارند، یادگیری صفر تا صد آن می تواند بسیار زمانبر باشد و انرژی زیادی را نیز می خواهد. همانطور که گفته شد افرادی که فقط با هدف سفر و گردشگری می خواهند زبان آلمانی یاد بگیرند نیازی ندارند تمامی جوانب آن را آموزش ببینید و فقط کافی است که جنبه هایی از زبان که در سفر مورد نیاز آنهاست را بیاموزند. آموزش و یادگیری زبان آلمانی زیر نظر استاد ویژه سفر می تواند از دو جنبه اصلی برای زبان آموزان بسیار مفید باشد.

نکته اول اینکه استاد ویژه سفر تنها مباحثی را به زبان آموز آموزش می دهد که در طول دوران سفر به آنها احتیاج پیدا خواهد کرد (مانند برقراری ارتباط در اماکن عمومی، تفریحی، رفاهی، ورزشی، فرودگاه و مراکز خرید) و زمان، انرژی و پول زبان آموز برای یادگیری مباحث مختلفی که در سفر به کار او نخواهد آمد صرف نمی شود. نکته دوم اینکه اگر استاد زبان ویژه سفر آلمانی باشد و یا سابقه سفر به کشورهای آلمانی زبان را داشته باشد می تواند علاوه بر آموزش زبان، نقش یک مشاور را برای زبان آموزان ایفا کند و هرچه که نیاز باشد را به آنها آموزش بدهد.

مزایای تدریس خصوصی زبان آلمانی برای سفر

تدریس خصوصی با وجود آنکه هزینه های بالاتری نسبت به روش های دیگر آموزش زبان دارد به عنوان محبوب ترین شیوه آموزش زبان های خارجه از جمله زبان آلمانی شناخته می شود چرا که دارای مزایای بسیار زیادی است. مهمتریم مزیت های تدریس خصوصی زبان آلمانی ویژه سفر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• افرادی که به قصد سفر و گردشگری می خواهند راهی کشورهای خارجه شوند قطعا اهمیت زیادی برای زمان و پول خود قائل هستند. تدریس خصوصی می تواند در کمترین زمان ممکن و با بیشترین بازدهی به آنها کمک کند.

• در تدریس خصوصی زبان آموزان می توانند از استاد مورد اعتماد خودشان آموزش ببینند، ارتباط موثری بین آنها برقرار خواهد شد و تعداد و زمان جلسات را بر اساس شرایط خودشان تنظیم کنند.

• امکان استفاده از جدیدترین و به روز ترین شیوه های آموزشی زبان های خارجه در تدریس خصوصی وجود دارد.

• امکان پرسش و پاسخ های نامحدود وجود دارد و با توجه به اینکه تمرکز و توجه استاد بر روی زبان آموز معطوف است می تواند تاثیر بیشتری داشته باشد.

• تدریس خصوصی می تواند به صورت هدفمند صورت بگیرد و جنبه های مختلفی از زبان های خارجی آموزش داده شوند.

آموزشگاه تدریس خصوصی زبان انگلیسی سروش دانش

با توجه به مزیت ها و امتیازات ویژه ای که برای تدریس خصوصی زبان های خارجه بیان شد، موسسات و آموزشگاه های بسیار زیادی وجود دارند که در این راستا فعالیت کرده و خدمات متفاوتی به زبان آموزان ارائه می کنند. آموزشگاه زبان سروش دانش از جمله موسسات معتبری است که با داشتن سابقه ای ۲۰ ساله خدمات خود را به صورت تضمینی به زبان آموزان عرضه می کند و همواره در تلاش است که رضایت آنها را به صورت حداکثری جلب کند. از جمله مهم ترین خدماتی که سروش دانش به زبان آموز خود ارائه می کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• در مرحله اول از زبان آموزان آزمون تعیین سطح رایگان اخذ می شود تا سطح واقعی آنان بررسی شده و زبان آموز هزینه های اضافی متقبل نشود.

• امکان تدریس خصوصی در منزل برای زبان آموزان فراهم است.

• شهریه ها برای تمامی زبان آموزان قسط بندی می شود و در چند مرحله تا اتمام کلاس ها از آنان اخذ خواهد شد.

• از جدیدترین و به روزترین شیوه های آموزشی دنیا برای آموزش و یادگیری زبان های خارجه استفاده می شود.

• از اساتید با سابقه و مجرب آقا و خانم با توجه به درخواست زبان آموز استفاده می شود.

• برای آموزش زبان آلمانی از اساتید ایرانی و آلمانی برای اهداف گوناگون (کنکور، سفر، مهاجرت، مدرک) کمک گرفته می شود.

• تمامی آموزش های آموزشگاه سروش دانش به صورت تضمینی به زبان آموزان ارائه می شود.

Rate this post