تدریس خصوصی زبان روسی

تدریس خصوصی زبان روسی۱۴۰۳/۲/۱۹ ۸:۴۰:۲۹
تدریس خصوصی زبان روسی

اگر به دنبال کلاس تدریس خصوصی زبان روسی در تهران بصورت ۱۰۰ درصد تضمینی هستید، ما برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم.

زبان روسی یکی از زبان هایی است که در سال های اخیر علاقمندان بسیار زیادی پیدا کرده است. اغلب کسانی که تمایل دارند به کشور روسیه مهاجرت نمایند و یا قصد سفر به این کشور را دارند، بر حسب نیاز و یا علاقه شخصی به یادگیری زبان روسی گرایش پیدا می کنند. تعداد زیادی از ایرانیان نیز برای تجارت با کشور روسیه و کار در این کشور باید زبان روسی را بیاموزند. شاید میزان محبوبیت این زبان در ایران به اندازه زبان انگلیسی یا آلمان و فرانسوی نباشد، اما قطعا علاقمندان زیادی را خصوصا در استان تهران دارد. برای شناخت بیشتر این زبان و دلایل اهمیت آن لازم است پیش از شروع کلاس های تدریس خصوصی زبان روسی، اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهیم. اولین گام ورود به دنیا هر زبان جدید، شناخت تاریخچه و قدمت آن زبان است و اینکه چه کشورهایی و چه تعداد از مردمان جهان به آن زبان سخن می گویند. این اطلاعات باعث می شود دریچه ذهن شما برای ورود یک زبان جدید آماده باشد و با اشتیاق بیشتری برای یادگیری این زبان جدید اقدام نمایید.

توجه: آموزش آنلاین زبان روسی در موسسه سروش دانش هم برگزار میشود .

تدریس خصوصی زبان روسی توسط اساتید برتر خانم و آقا

همانطور که گفته شد که چه کسی قرار است زبان روسی را به شما بیاموزد. اما بجز استاد مربوطه شیوه آموزش نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. کلاس های عمومی، کلاس های تدریس خصوصی روسی، کلاس های غیر حضوری آنلاین و حتی شیوه های خودآموز با کتاب و فیلم های آموزشی، شیوه هایی هستند که برای یادگیری زبان روسی می توان از آنها بهره برد. هر کدام از این شیوه ها می تواند برای افراد مختلف مفید یا ناکارآمد واقع شود.

در حال حاضر یکی از موثرترین شیوه های آموزش زبان روسی، برگزاری کلاس های تدریس خصوصی روسی است که فرد تحت نظر یک استاد مجرب و با یک برنامه آموزشی بسیار موثر می تواند این زبان را بخوبی بیاموزد. کلاس های خصوصی امتیازات ویژه ای برای زبان آموز دارد از این رو بهترین و موثرترین شیوه آموزش زبان روسی می باشد.

تدریس خصوصی زبان روسی در آموزشگاه سروش دانش

آموزشگاه سروش دانش یکی از با سابقه ترین آموزشگاه تدریس خصوصی زبان در استان تهران است که با بیش از دو دهه سابقه درخشان کلاس های زبان روسی را با بالاترین کیفیت ممکن برگزار می نماید. از جمله امتیازات این آموزشگاه در زمینه تدریس خصوصی زبان روسی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تمام اساتید زبان روسی در سروش دانش هم سابقه آموزش آکادمیک دارند و هم مدتی را در خارج از کشور در کشورهای روسی زبان اقامت داشته اند. از این رو تجربه تدریس هر سطح آموزشی زبان روسی را دارند و می توانند برنامه زمانبندی شده و آموزش بسیار کاربردی و کارآمدی را در اختیار زبان آموزان قرار دهند.
 • کلاس های تدریس خصوصی آموزشگاه به گونه ای است که زبان آموز تمام زمان کلاس را در اختیار خواهد داشت و می تواند تمام مسائل و مشکلات خود را در زمینه یادگیری زبان روسی بطور مستقیم با کمک استاد مربوطه خود حل نماید.
 • ۳۵ جلسه آموزش بسیار کاربردی مکالمه روزمره زبان روسی برای افراد برگزار می گردد که با جدیدترین متد آموزشی روز دنیا خواهد بود و برای همه سطوح و همه افراد در رده های سنی مختلف مناسب می باشد.
 • برای همه سطوح و همه افراد آزمون تعیین سطح گرفته خواهد شد و بصورت کاملا رایگان خواهد بود.
 • زبان آموزان می توانند محل برگزاری کلاس های خود را انتخاب نمایند چرا که کلاس های خصوصی می تواند در آموزشگاه، موسسه، شرکت و محل کار افراد و یا در منزل برگزار گردد.
 • تمام شهریه و هزینه های زبان روسی بصورت اقساط دریافت میشود.
 • کلاس های تخصصی برای مدیران، کارمندان و پزشکان و مهندسان بصورت خصوصی در محل کار یا منزل برگزار می گردد.
 • کلاس های مکالمه روزمره زبان روسی مناسب سفر و اقامت در کشورهای روسی زبان برگزار می گردد.
 • کلاس های تدریس خصوصی روسی برای بانوان و کودکان در منزل بصورت خصوصی و با اساتید خانوم برگزار می شود.
 • اعزام استاد به تمام مناطق استان تهران امکان پذیر است.
 • امکان عقد قرار داد با موسسات و آموزشگاه های دیگر بصورت توافقی وجود دارد.
 • تمام زبان آموزان تحت نظر اساتید مجرب آموزش خواهند دید و از آنجا که اساتید با توجه به سبک یادگیری زبان آموز، برای وی شیوه آموزشی مناسب را در پیش خواهند گرفت یادگیری زبان آموز تا حد بسیار زیادی تضمین می شود.
 • در صورت نارضایتی زبان آموزی از اساتید مربوطه می توانند از آموزشگاه درخواست تغییر استاد را داشته باشند و پس از دو روز کاری استاد دیگری برای وی انتخاب خواهد شد.
 • دوره های کاربردی زبان روسی با هدف آمادگی آزمون سفارت در آموزشگاه سروش دانش برگزار می گردد.
 • در تمام دوره ها و کلاس های تدریس خصوصی زبان روسی هدف تقویت چهار مهارت اصلی شنیداری، خواندن، صحبت کردن و نوشتن می باشد.
 • در صورتیکه زبان آموزان نتوانند در طول هفته در کلاس های خصوصی شرکت نمایند در روزهای پنجشنبه و جمعه کلاس هایی برگزار خواهد شد که ویژه شاغلین و افراد محصل است و افراد می توانند در آن شرکت نمایند.
 • دوره آمادگی آزمون podfak برای شرکت در دانشگاه های روسی برگزار می گردد.
 • برای تمام کلاس های تدریس خصوصی فرد می تواند فرد دومی را با خود به کلاس بیاورد و هیچ هزینه ای در قبال کلاس از وی گرفته نخواهد شد.

سوالات متداول زبان آموزان

هزینه کلاس ها برای بسیاری از زبان آموزان اولویت انتخاب یک کلاس است . در آموزشگاه سروش دانش هزینه کلاس ها با توجه به سطح آموزش، تعداد جلسات کلاس ها، استاد مربوطه، محل برگزاری کلاس و بسیاری از عوامل دیگر تعیین می شود از این رو هزینه همه کلاس ها یکسان نیست. اما از آنجا که آموزشگاه هزینه تمام کلاس های تدریس خصوصی زبان روسی را برای زبان آموزان قسط بندی می نماید، هیچ کدام از افراد برای پرداخت هزینه ها دچار مشکل نخواهند شد.

چنانچه قصد دارید در دوره خاصی شرکت نمایید برای اطلاع دقیق از هزینه هر کلاس می توانید با مشاورین سروش دانش تماس حاصل نمایید تا تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد کلاس ها، محل برگزاری، سطح آنها، اساتید مربوطه، منابع آموزشی و هزینه کلاس ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. به این ترتیب ضمن اطلاع از هزینه کلاس ها راهنمایی های لازم را در زمینه زبان روسی دریافت خواهید نمود.

برای یادگیری زبان روسی اولین کاری که شما باید بکنید این است که هدف خود را از یادگیری این زبان تعیین کنید. پس از تعیین هدف می توانید با اراده و تصمیم قاطع برای انتخاب یک کلاس و منبع آموزشی مناسب اقدام نمایید. در این مرحله مشاورین آموزشگاه سروش دانش تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند و پس از گزراندن  آزمون تعیین سطح نوع کلاس شما تعیین می شود و می توانید با انتخاب استاد مربوطه کلاس مورد نظر خود را آغاز نمایید.

دیدگاه زبان آموزان سروش دانش

کلاس های روسی عالی داشتند من واقعا لذت بردم

سهراب, غرب تهران

من واقعا از کلاس های آموزش روسی آموزشگاه راضی بودم

مرضیه, تهرانپارس

آخرین مقالات آموزش زبان روسی

یادگیری زبان روسی چقدر طول می کشد؟

توسط |۶ ام آبان ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش و یادگیری زبان روسی, مقالات آموزش زبان|

آیا آموزش زبان روسی سخت است؟ یادگیری زبان روسی چقدر طول می کشد؟ این مقاله را بخوانید و پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. آموزش و یادگیری زبان روسی فرایند شگفت انگیزی است و هر مرحله آن می تواند بسیار عملی باشد. با پیشرفت اقتصاد روسیه، آموزش زبان روسی [...]

هزینه تدریس خصوصی زبان روسی

توسط |۱۱ ام اردیبهشت ۱۳۹۸|دسته بندی ها: مقالات آموزش زبان, آموزش و یادگیری زبان روسی|

هزینه تدریس خصوصی زبان روسی در ایران چقدر است؟ این زبان دارای چه تاریخچه ای است؟ مزایای یادگیری زبان روسی چیست؟ پاسخ این سوالات را در این مطلب برای شما آورده ایم. زبان روسی به عنوان یکی از زبان های پر گویش دنیا شناخته می شود. این زبان که [...]

آیا یادگیری زبان روسی سخت است؟

توسط |۸ ام اسفند ۱۳۹۷|دسته بندی ها: مقالات آموزش زبان, آموزش و یادگیری زبان روسی|

زبان روسی یکی از زبان های اسلاوی می باشد که جزء پرگویش ترین زبان های دنیا به حساب می آید. بیشتر از ۱۵۰ میلیون نفر در دنیا با زبان روسی به عنوان زبان مادری و بیش از ۱۵۰ میلیون نفر دیگر نیز به عنوان زبان دوم از آن استفاده [...]

۵/۵ - (۲ امتیاز)

۲s دیدگاه

 1. Rasoul ۱۳۹۸-۰۴-۳۱ در ۴:۴۰ ب٫ظ - پاسخ

  سلام. شما در رشت شعبه ندارید؟

  • مدیر سایت ۱۳۹۸-۰۵-۰۳ در ۱۰:۵۷ ق٫ظ - پاسخ

   درود بر شما. خیر متاسفانه. اما دوره های آنلاین داریم

درج دیدگاه