یکی از خدمات اصلی آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش، تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط استاد نیتیو لایک آمریکایی خانم است. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با مزایای یادگیری زبان انگلیسی توسط استاد خانم Native آشنا شوید.

امروزه یادگیری زبان انگلیسی بسیار رایج شده است و افراد زیادی هستند که می خواهند این زبان را در کوتاه ترین زمان ممکن یاد بگیرند. راه های مختلفی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد اما بهترین راه آموزش این زبان از طریق تدریس خصوصی می باشد. زیرا فرد می تواند نقاط قوت و ضعف خود را بهتر بشناسد و بر روی آن ها کار کند. از موثرترین راه های آموزش و یادگیری زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط استاد نیتیو لایک آمریکایی خانم و آقا می باشد. این روش بهترین و بیشترین تاثیر را بر میزان یادگیری زبان انگلیسی شما دارد.

احتمال دارد این سوال ذهن شما را به خود درگیر کند که استاد نیتیو به چه کسی گفته می شود؟ مزیت های یادگیری زبان انگلیسی به وسیله این روش چگونه است؟ خواندن این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا جواب این سوالات را بیابید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش و یادگیری زبان انگلیسی توسط استاد نیتیو لایک آمریکایی خانم

نیتیو لایک آمریکایی یا Native Like به کسی گفته می شود که آمریکایی نیست، اما مدت زیادی را بنا به دلیل کار، تحصیل و یا موارد دیگر در آمریکا زندگی کرده است. چون شخص مدت زیادی را به این زبان صحبت کرده کاملا به این زبان و لهجه آن مسلط می باشد. به همین منظور از لحاظ فن بیان و تلفظ واژگان نسبت به استاد فارسی زبان بسیار حرفه ای تر عمل می کند. همچنین یادگیری زبان زیر نظر چنین اساتیدی از کیفیت بسیار بالاتری برخورد دار است. البته قابل ذکر است که تنها ملاک اصلی برای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی نیتیو بودن استاد نیست بلکه نحوه تدریس استاد، تجربه و سابقه او نیز یکی از عوامل اصلی است که باید به آن توجه کرد.

همچنین شما باید استادی را انتخاب کنید که در راستا هدف شما کار کند و تجربه لازم را داشته باشد. برای مثال اگر شما دانشجو هستید و قصد دارید در آزمون های تافل و آیلتس شرکت کنید، شما باید استادی را انتخاب کنید که در این زمینه تجربه کافی داشته باشد و خود نیز توانسته باشد در یکی از این آزمون ها نمره بالایی را کسب کرده باشد.

مزایای یادگیری زبان انگلیسی توسط استاد نیتیو لایک آمریکایی خانم

آموزش و یادگیری زبان انگلیسی توسط استاد نیتیو آمریکایی خانم و آقا دارای مزیت های بسیار بالایی است که در ادامه شما را بیشتر با این مزیت ها آشنا خواهیم ساخت.

• انتخاب استاد توسط زبان آموز صورت می گیرد.

• می توانید از تجربه تحصیلی و زندگی استاد نیتیو بهره مند شوید.

• زمان و روزهای برگزاری کلاس توسط شخص زبان آموز تعیین می شود.

• کلاس ها به صورت خصوصی است و فرد می تواند کاملا نقاط ضعف خود را شناسایی و با کمک آن را استاد تقویت نماید.

• صرفه جویی در زمان یادگیری، زبان آموز می تواند در زمان کوتاه تری زبان انگلیسی را یاد بگیرد و با این زبان صحبت کند.

• محل برگزاری کلاس ها توسط شخص زبان آموز انتخاب می شود. (منزل، محل کار و یا آموزشگاه)

• تلفظ دقیق و صحیح کلمات

• زبان آموز به سرعت می توانید بر روی هر چهار مهارت اصلی خواند، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن، تسلط پیدا کند.

آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش

آموزشگاه سروش دانش یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه های زبان در سطح شهر تهران می باشد. این آموزشگاه با بیش از دو دهه سابقه درخشان در زمینه تدریس خصوصی زبان، مکالمه و ترجمه زبان انگلیسی و برگزاری کلاس های تافل و آیلتس فعالیت دارد. این آموزشگاه خدمات متنوع و مختلفی را به زبان آموزان ارائه می کند که یکی از این خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط بهترن اساتید نیتیو می باشد. شما می توانید با شرکت در این کلاس های خصوصی به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید و در کوتاه ترین زمان ممکن این زبان را یاد بگیرید.

۴/۵ - (۳ امتیاز)