اگر به دنبال تدریس خصوصی زبان انگلیسی ویژه کودکان به صورت تضمینی هستید، پیشنهاد می کنیم که این مقاله از آموزشگاه سروش دانش را تا انتها مطالعه کنید.

با پیشرفت در دنیای امروز، آموزش و یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان یک امر ضروری و قابل توجه است. توجه داشته باشید که کودکان زیر هفت سال به راحتی قادر خواهند بود علاوه بر زبان مادری تا پنج زبان دیگر را یاد بگیرند. پس چه بهتر است که برای یادگیری زبان انگلیسی به کودکان خود از روش های علمی استفاده کرد و آن ها را به یادگیری این زبان تشویق و ترغیب کنید.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی، یکی از روش های عالی و موثر یادگیری زبان انگلیسی به شمار می آید. در این مقاله از آموزشگاه سروش دانش قصد داریم اطلاعات جامعی را درباره تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان، مزایای یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان در اختیار شما قرار دهیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

مزایای یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان

بر اساس تحقیقات انجام شده بهترین زمان برای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی، سنین بسیار پایین است. پیش از این تصور بر این بود که یادگیری یک زبان جدید در دوران کودکی موجب بروز اختلالات و مشکلات زبان شناسی کودک می شود. اما پژوهشگران بر این باور هستند که بهترین زمان برای یادگیری زبان دوم، همان دوران و سنین کودکی است. البته توجه داشته باشید که این بدین منظور نیست که افراد در سنین بالاتر از یادگیری زبان خارجی ناتوان هستند، بلک منظور این است که یادگیری در سنین پایین تر، عمیق تر و مفیدتر خواهد بود. در ادامه به اهمیت و مزیت یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان می پردازیم.

لهجه

یکی از مزایای یادگیری زبان انگلیسی در دوران کودکی این است که کودک می تواند صریح، روان و بدون لهجه صحبت کند. بر طبق پژوهش های انجام شده هر چه که سن فرد بالاتر می رود، تلفظ صحیح کلمات زبان دوم بسیار کاهش می یابد. با راهنمایی صحیح کودکان برای یادگیری زبان انگلیسی در سنین پایین، تلفظ صحیح و صحبت کردن مانند افراد بومی را در سنین بالاتر به آن ها هدیه خواهید داد.

لذت یادگیری

کودکان همیشه از یاد گرفتن در هر زمینه ای لذت می برند. برای آن ها اهمیت ندارد که شما چه چیزی را به آن ها یاد می دهید آیا موجب تقویت توانایی شناختی آن ها می شوید و یا توانایی حرکتی آن ها را بهبود می بخشید. بلکه تنها چیزی که توجه آن ها را به خود جلب می کند این است که ساعات خوشی را برای آن ها رقم بزنید.

شجاعت

مساله قابل توجه در مورد کودکان این است که بدون هیچ ترس و یا هراسی می خواهند هر چیزی را امتحان و تجربه کنند، حتی اگر درستی و یا نادرستی آن را ندانند. یادگیری زبان انگلیسی نیز برای آن ها به همین صورت می باشد. برای یک کودک مهم نیست که نظر او درست یا غلط باشد بلکه بدون هیچ ترسی آن را به زبان می آورد. آن ها بسیار مشتاق بازخورد معلم و همکلاسی های خود هستند. آن ها با شور شوق فراوان کلماتی را که یاد گرفته اند به زبان می آورند و با آن ها جمله می سازند تا واکنش اطرافیان را ببینند.

فرصت یادگیری

با شروع یادگیری زبان انگلیسی به فرزندان خود در دوران کودکی به آن ها فرصت یادگیری بدون عجله را به او خواهیم داد. همچنین یادگیری بیش از یک زبان در سنین کودکی سبب افزایش مهارت دانستی او خواهد شد.

عادی سازی یادگیری

آموزش و یادگیری زبان انگلیسی در دوران کودکی به کودک می آموزد که چند زبانگی یک مسئله عادی در محیط و دنیای اطراف می باشد. توانایی صحبت کردن به زبانی غیر از زبان مادری، نباید موضوعی عجیب و غیر معمولی تلقی شود. هنگامی که کودک در حال یادگیری زبان غیر از زبان مادری است باعث خواهد شد درک بهتری از دنیای پیشرفته ای که زبان ها و فرهنگ ها با یکدیگر در حال تقارن هستند را داشته باشد.

مزایای تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان

تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان یکی از روش های عالی و موثر برای آموزش و یادگیری این زبان است. شما می توانید برای یادگیری زبان انگلیسی به کودک خود از یک مربی و یا استاد با تجربه و کاردان کمک بگیرید. یادگیری زبان انگلیسی به صورت خصوصی دارای مزیت های بسیار زیادی است که در ادامه شما را با این مزیت ها آشنا خواهیم ساخت.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان

ایجاد یک رابطه عمیق و موثر

هنگامی که شما از یک مربی آموزش باتجربه را برای آموزش زبان انگلیسی برای کودک خود استخدام می کنید، به مرور زمان یک رابطه عمیق و موثر بین کودک شما و معلم شکل خواهد گرفت و مدرس می تواند تمام توجه خود را بر روی شناخت از او و روش های یادگیری متمرکز کند. به این ترتیب هر چه یک رابطه عمیق تر و شناخت بیشتر ایجاد شود مربی بر روی نیازها و توانایی های کودک شما تمرکز می کند. به این ترتیب کیفیت تدریس بالاتر و فرزند شما سریع تر مطالب را خواهد آموخت.

استفاده بهینه از زمان

شرکت در کلاس های عمومی و گروهی زمان زیادی را خواهد گرفت که موجب بی قراری کودک شما خواهد شد. همچنین مدت زمان آموزش نیز طولانی تر می شود. به همین منظور تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای شما بهترین گزینه برای یادگیری خواهد بود.

عدم حواس پرتی

کلاس های خصوصی تدریس زبان فقط شامل مربی و زبان آموز هستند در نتیجه تمام تمرکز معطوف به کودک شما است. شرکت در کلاس های خصوصی زبان انگلیسی میزان حواس پرتی کودک شما را به صفر می رساند و استاد قادر خواهد بود تا نقاط قوت و ضعف فرزند شما را شناسایی و بر روی آن ها بسیار کار کند. در نتیجه آموزش زبان انگلیسی موثرتر خواهد بود.

امکان انتخاب مربی مناسب

در صورتی که بعد از مدتی به این امر پی بردید که فرزند شما در یادگیری زبان انگلیسی پیشرفتی نداشته و از دست مربی آموزشی فرزند خود راضی نبودید، شما می توانید مربی خود را عوض کنید و یک مربی باتجربه و کاردان را جایگزین کنید.

آموزشگاه سروش دانش

اگر به دنبال یک آموزشگاه عالی زبان در سطح تهران هستید، ما به شما آموزشگاه سروش دانش را پیشنهاد می کنیم. آموزشگاه سروش دانش یکی از آموزشگاه های موفق در حوزه آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان های جهان است. این آموزشگاه با بیش از دو دهه سابقه در حوزه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زبان در منزل، ترجمه و مکالمه فعالیت می کند. آموزشگاه سروش دانش از بهترین و مجرب ترین اساتید خانم و آقا برای آموزش زبان انگلیسی استفاده می کند که جدید ترین و قوی ترین شیوه های آموزشی را به کار می برند. برای ارتباط با آموزشگاه زبان سروش دانش می توانید با شماره های زیر تماس حاصل کنید و بهترین مربی آموزش برای کودک خود انتخاب کنید.

۳/۵ - (۱ امتیاز)