آیا از اهمیت و مزیت های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی ویژه کودکان اطلاع دارید؟ آیا یادگیری زبان ایتالیایی برای کودکان مفید است؟ با خواندن این مقاله جواب خود را خواهید یافت.

در حال حاضر زبان ایتالیایی یکی از زبان های محبوب و پر طرفدار است که سالانه افراد زیادی تمایل به یادگیری و آموزش این زبان را دارند. این زبان یکی از شاخه های زبان لاتین می باشد که به زبان های اسپانیایی، فرانسوی و رومانی شباهت بسیار زیادی دارد. زبان ایتالیایی زبان رسمی کشور ایتالیا و برخی از شهرهایی است که در مرز مشترک ایتالیا قرار دارند.

با پیشرفت هایی که در دنیای امروز رخ داده است یادگیری هر زبانی برای کودکان امری ضروری خواهد بود. بر طبق تحقیقاتی که انجام شده است کودکان زیر ۷ سال قادر به یادگیری پنج زبان دیگر به غیر از زبان مادری خواهند بود. روش های مختلفی برای آموزش و یادگیری زبان به کودکان وجود دارد. اما یکی از بهترین راه ها و شیوه های آموزشی، تدریس خصوصی است. در ادامه ما همراه باشید تا با اهمیت تدریس خصوصی زبان ایتالیایی ویژه کودکان بیشتر آشنا شوید.

مزایای یادگیری زبان ایتالیایی ویژه کودکان

بر طبق بررسی ها و پژوهش های انجام شده، بهترین سن برای یادگیری و آموزش یک زبان جدید، دوران کودکی است. زیرا یادگیری در این دوران بسیار مفیدتر و عمیق تر خواهد بود. آموزش و یادگیری زبان ایتالیایی ویژه کودکان دارای اهمیت و مزیت های بسیار زیادی است که در ادامه شما را با برخی از آن ها آشنا خواهیم ساخت.

لهجه

یکی از مزیت های مهم یادگیری زبان ایتالیایی در دروان کودکی این است که کودک شما می تواند بدون لهجه، صریح و واضح صحبت کند. با آموزش صحیح کودکان برای یادگیری زبان ایتالیایی تلفظ صحیح کلمات را به آن ها هدیه دهید زیرا هر چه سن بالاتر می رود تلفظ صحیح و درست کلمات زبان دوم کاهش می یابد.

یادگیری سریع

در سنین پایین کودکان هر لحظه در حال یادگیری هستند. برای آن ها فرقی ندارد که به آن ها چه چیزی را آموزش می دهید زیرا آن ها سریع آن را یاد خواهند گرفت. فقط باید این نکته را در نظر گرفت که برای آن ها ساعات خوشی را به ارمغان آورید تا از یادگیری لذت ببرند.

فرصت آموزش و یادگیری

با آموزش صحیح زبان ایتالیایی به کودکان در سنین پایین فرصت یادگیری بیشتری را برای او فراهم خواهید آورد همچنین مهارت دانستنی او را نیز بسیار بالا خواهد رفت.

شجاعت

کودکان همیشه دوست دارند که هر کاری را امتحان کنند. یادگیری یک زبان جدید نیز به همین صورت است. برای آن ها مهم نیست که کلمه ای را درست یا غلط تلفظ کنند زیرا آن را سریع به زبان می آورند. آن ها مدام به دنبال تایید و دیده شدن توسط معلم یا دوستان خود هستند. به همین دلیل به محض یادگیری هر کلمه ای آن را تلفظ و با آن جمله می سازند.

تسلط داشتن چند زبان

با یادگیری زبان ایتالیایی در دوران کودکی، تسلط داشتن به چند زبان برای کودک امری عادی خواهد بود و او درک بهتر و بیشتری از دنیای پیشرفته ای که در حال حاضر زبان ها و فرهنگ های مختلف در حال تقارن و ارتباط با همدیگر هستند، خواهد داشت.

مزیت های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی ویژه کودکان

یکی از بهترین و موثرترین روش های یادگیری و آموزش زبان ایتالیایی برای کودکان، تدریس خصوصی آن می باشد. شما می توانید برای آموزش زبان ایتالیایی به کودک خود از یک مربی یا معلم آموزشی با تجربه استفاده کنید. تدریس خصوصی زبان ایتالیایی ویژه کودکان دارای مزیت های بسیار زیادی است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• یک رابطه عمیق و موثر بین کودک شما و استاد آموزشی ایجاد خواهد شد که این رابطه باعث می شود معلم تمام توجه خود را به شناخت از کودک و روش های یادگیری او معطوف کند. در نتیجه استاد یک شناخت کلی از توانایی ها و نقاط ضعف کودک شما پیدا خواهد کرد که باعث یادگیری و پیشرفت کودک شما خواهد شد.

• کلاس های تدریس خصوصی فقط شامل استاد و کودک شما خواهد بود که این باعث می شود توجه کامل استاد بر روی کودک شما باشد و به بررسی مشکلات و یادگیری او بپردازد.

• از دیگر مزیت های شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی ویژه کودکان این است که میزان هواس پرتی کودک شما به حداقل خواهد رسید و کل توجه او به کلاس و آموزش معطوف خواهد شد.

• انتخاب مربی و استاد آموزشی زیر نظر شما انجام خواهد شد. شما می توانید در صورتی که پیشرفتی در آموزش و یادگیری زبا ایتالیایی فرزند خود مشاهده نکردید، استاد آموزشی او را تغییر دهید و استاد دیگری را تحت تایید آموزشگاه انتخاب کنید.

• شما می توانید با توجه به شرایط و موقعیت منزل یا آموزشگاه را برای آموزش انتخاب کنید.

• شرکت در کلاس های تدریس خصوصی باعث خواهد شد در زمان صرفه جویی شود و کودک شما در مدت کوتاهی به زبان ایتالیایی تسلط پیدا کند.

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی ویژه کودکان در آموزشگاه سروش دانش

یکی از قوی ترین و بهترین آموزشگاه های زبان در سطح شهر تهران، آموزشگاه زبان سروش دانش است. این آموزشگاه با بیش از ۲۰ سال سابقه در حوزه تدریس خصوصی زبان ایتالیایی توانسته است زبان آموزان حرفه ای و متخصص را پرورش دهد. کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی بر طبق جدیدترین متد آموزشی و توسط اساتید حرفه ای و با تجربه برگزار می شوند. از جمله ویژگی این کلاس ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• شهریه تمام کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی به صورت قسط بندی بوده و با توجه به وسع مالی زبان آموز از او دریافت خواهد شد.

• کلاس های تدریس خصوصی با توجه به شرایط و موقعیت زبان آموز در منزل، محل کار یا آموزشگاه برگزار می شود.

• کلاس های ویژه بانوان و کودکان در منزل و توسط استاد خانم برگزار می شود.

• تعیین زمان و تعداد جلسات آموزشی برای هر زبان آموز با توجه به هدف او از یادگیری زبان ایتالیایی خواهد بود.

• هزینه برگزاری کلاس ها در منزل یا در آموزشگاه یکسان است.

• در صورت نارضایتی زبان آموز از استاد آموزشی خود می تواند آن را تغییر دهد و استاد دیگری را با تایید آموزشگاه جایگزین کند.

Rate this post