تدریس خصوصی زبان انگلیسی ویژه مهاجرت چه مزایایی نسبت به سایر روش های آموزش زبان دارد؟ اگر قصد مهاجرت دارید و به دنبال تقویت زبان خود هستید این مطلب را مطالعه کنید.

امروزه افراد زیادی هستند که به دلایلی مانند کار، تحصیل و یا اخذ اقامت و زندگی قصد دارند به کشورهای دیگری مهاجرت و زندگی در این کشورها را تجربه کنند. همیشه قبل از اقدام به مهاجرت و حتی در زمان آن سؤالات و ترس هایی نسبت به محیط جدید وجود دارد که یکی از اصلی ترین آنها آشنایی با زبان کشور مقصد است. کشورهای انگلیسی زبان در سال های اخیر محبوبیت زیادی در بین ایرانیان پیدا کرده اند به همین دلیل یادگیری زبان انگلیسی نیز طرفداران بسیار زیادی دارد. زبان انگلیس به عنوان یک زبان بین المللی، کاملاً شناخته شده است و حتی در کشورهایی که زبان رسمی آنها انگلیسی نباشد، مردم می توانند با استفاده از آن به راحتی ارتباط برقرار کنند.

آموزش زبان می تواند جنبه های زیادی داشته باشد و افراد می توانند با توجه به نیاز خود آن را یاد بگیرند چون یادگیری کامل یک زبان می تواند بسیار هزینه بر و زمان بر باشد. افرادی که قصد مهاجرت دارند قطعاً به دنبال آشنایی کامل با دستور زبان، قواعد نگارش، صرف و نحو، آوا شناسی، تحلیل گفتمان، رده شناسی و بسیاری دیگر از جوانب آن نیستند و بیشتر تمایل دارند که مکالمات روزمره را یاد بگیرند.

مزایای یادگیری زبان انگلیسی

زبان انگلیسی امروزه توسط ۲۵ درصد مردم جهان استفاده می شود و در حدود ۱.۸ میلیارد نفر از آن به عنوان زبان اول و دوم استفاده می کنند. یادگیری هر زبان خارجه ای می تواند مزایای زیادی داشته باشد و دریچه های جدیدی به روی افراد باز کند. زبان انگلیسی هم از این قاعده مستثنی نیست و شاید یادگیری آن بیشتر از سایر زبان ها بتواند مزیت و برتری داشته باشد. از جمله مهم ترین مزایای یادگیری زبان انگلیسی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مزایای یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت

در صورتی که بخواهید با هر هدفی به کشوری انگلیسی زبان مهاجرت کنید و با زبان انگلیسی آشنایی نداشته باشید، قطعاً کاستی ها و مشکلات زیادی خواهید داشت. بسیاری از این کشورهای انگلیسی زبان برای آنکه به مهاجران خارجی اقامت اعطا کنند و آنها را به عنوان شهروند رسمی بشناسند آزمون های زبان انگلیسی از آنها اخذ می کنند و در صورتی که مهاجران موفق به گذراندن این آزمون ها نشوند قادر نخواهند بود اقامت دریافت کنند. علاوه بر آن افراد در هر جای دنیا که باشند برای گذران زندگی و رفع نیازهای روزانه نیاز دارند که در یک کسب و کار فعالیت داشته باشند.

در صورتی که فردی با زبان انگلیسی آشنایی نداشته باشد، حتی اگر شغلی هم پیدا کند قطعاً نمی تواند به صورت طولانی مدت در آن دوام بیاورد و بعضی اوقات افراد مجبور هستند که تن به انجام کارهایی بدهند و شغل هایی را انتخاب کنند که هیچ علاقه ای به آن ندارند و درآمد کافی و مناسبی هم برای آنها نخواهد داشت. تصور کنید بخواهید کارهایی عادی مانند خرید کردن، ورزش کردن، استفاده از سیستم حمل و نقل شهری و دیگر امور را انجام دهید اما قادر به برقراری ارتباط با دیگران نباشید؛ در این صورت زندگی برای شما در این محیط بسیار سخت خواهد بود.

مزایای یادگیری زبان انگلیسی تحت نظر استاد ویژه مهاجرت

همانطور که گفته شد برای افرادی که قصد مهاجرت دارند و می خواهند زبان انگلیسی خود را تقویت کنند، نیازی نیست که تمامی جوانب زبان را یاد بگیرند. هرچند که یادگیری کامل زبان مزایا و امتیازت بسیار زیادی دارد اما کسی که به دنبال مهاجرت است یقینا اهمیت زیادی برای زمان و پول خود قائل است. استفاده از استاد ویژه مهاجرت می تواند به افراد کمک کند تا دقیقاً مطالبی را یاد بگیرند که هنگام ورود به محیط جدید به آنها نیاز دارند.

به عنوان مثال فرد باید بتواند در رستوران، فرودگاه، فروشگاه ها و دیگر اماکن عمومی که معمولاً اوایل مهاجرت بیشتر استفاده می کند با دیگران ارتباط برقرار کند. استاد ویژه مهاجرت می تواند علاوه بر یاد دادن این مسائل به عنوان یک مشاور به زبان آموز کمک کند و مطالبی که ضرورت بیشتری دارند به او آموزش دهد. اساتیدی که خودشان قبل تجربه مهاجرت داشته باشند می توانند بسیار کمک کننده باشند و دقیقاً مطالبی را به زبان آموزان آموزش دهند که در طول روز به آن نیاز پیدا خواهند کرد.

مزایای تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای مهاجرت

تدریس خصوصی امروزه به عنوان بهترین شیوه یادگیری زبان های خارجه شناخته می شود چرا که نسبت به سایر روش های آموزشی مزایای بسیاری دارد. از جمله مهم ترین مزایای تدریس خصوصی زبان برای مهاجرت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• صرفه جویی حداکثری در زمان و تلف نشدن وقت زبان آموز برای رفت و آمد

• امکان پرسش و پاسخ به تعداد نامحدود، با توجه به آنکه تمام وقت و تمرکز استاد زبان معطوف یک نفر می شود

• استفاده از روش های نوین آموزشی و مدرن روز دنیا

• امکان تدریس در مکان و زمان مورد نظر زبان آموز

• برگزاری جلسات تدریس به تعداد دلخواه فرد زبان آموز

• داشتن ارتباط موثر و عمیق با استاد خصوصی زبان

• استفاده از استاد و مدرس مورد اعتماد زبان آموز

• رفع انواع اشکالات گرامری، تلفظ و لهجه

• هدفمند بودن آموزش ها و تمرکز بر روز موضوعات خاص

آموزشگاه تدریس خصوصی زبان انگلیس سروش دانش

همانگونه که عنوان شد تدریس خصوصی با توجه به مزایایی که دارد به عنوان بهترین شیوه آموزش زبان های خارجه شناخته می شود. موسسه های زیادی در طول سال های اخیر در زمینه آموزش زبان های خارجه و تدریس خصوصی، مشغول به فعالیت و ارائه خدمات به زبان آموزان هستند. موسسه تدریس خصوصی زبان های خارجه سروش دانش با داشتن سابقه ای دو دهه ای در این حوزه توانسته است که خدمات ارزشمندی به زبان آموزان ارائه کند و رضایت آنها را به صورت صد در صدی جلب کند.

از جمله خدمات منحصر به فرد آموزشگاه سروش دانش می توان به استفاده از جدیدترین شیوه های آموزشی روز دنیا، استفاده از اساتید مجرب و با سابقه آقا و خانم، اخذ آزمون های رایگان تعیین سطح، قسط بندی کردن شهریه ها برای زبان آموزان و امکان تدریس در محل اشاره کرد. تمامی این خدمات با تضمین موفقیت زبان آموزان در کمترین زمان ممکن باعث شده است که این موسسه از اعتبار و محبوبیت بالایی برخوردار باشد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)