تدریس خصوصی زبان فرانسوی ویژه مهاجرت دارای چه امتیازات و مزایایی نسبت به سایر روش های آموزش زبان است؟ چرا لازم است برای مهاجرت به صورت خصوصی زبان فرانسوی را یاد بگیریم؟ اگر قصد مهاجرت به کشورهای فرانسوی زبان را دارید و می خواهید زبان فرانسوی خودتان را بهبود ببخشید این مطلب را مطالعه کنید.

امروزه به دلایل مختلفی مانند شرایط اقتصادی، اجتماعی و سیاسی بیشتر از هر زمانی واژه مهاجرت را می شنویم و به نوعی می تواند گفت در مقایسه با اهدافی مانند سفر، تجارت، گردشگری، تحصیل و تفریح اصلی ترین دلیل رفتن به کشورهای خارجه، مهاجرت باشد. اما برای آنکه فردی موفق به مهاجرت شود و اقامت کشور دیگری را دریافت کند باید اقداماتی انجام دهد و شرایطی را فراهم کند که یاد گرفتن زبان رسمی کشور مقصد یکی از اصلی ترین شروط است.

کشورهای فرانسوی زبان زیادی (فرانسه، بلژیک، سوئیس، کانادا، کشورهای آفریقایی) وجود دارند که به دلیل شرایط مناسب رفاه، کار، تحصیلات و بهداشت از محبوب ترین مقاصد مهاجرت برای ایرانیان هستند. در ادامه اطلاعات کاملی را در خصوصی مزایای تدریس خصوصی زبان فرانسوی ویژه مهاجرت در اختیار شما قرار خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

یادگیری زبان فرانسوی ویژه مهاجرت

یادگیری یک زبان جدید به صورت کامل کار آسانی نیست خصوصا اگر زبان آموز هیچگونه آشنایی قبلی با آن نداشته باشد. هر زبان از نظر زبان شناسی دارای جنبه های بسیار زیادی مانند آوا شناسی، تحلیل گفتمان، کاربردشناسی، رده شناسی و بسیاری جوانب دیگر است اما افرادی که با اهدافی مانند سفر، تفریح و گردشگری، تجارت و مهاجرت به کشورهای خارجه می روند نیازی ندارند که به تمامی جوانب زبان رسمی آن کشور مسلط باشند.

هرچند که آشنایی کامل با زبان رسمی یک کشور می تواند جذابیت ها و مزایای بسیار زیادی داشته باشد. با توجه به میزان زمان، انرژی و هزینه ای که افراد می خواهند صرف آموزش و یادگیری زبان فرانسه برای مهاجرت کنند، می توان گفت که یادگیری جنبه هایی از آن که مربوط به مهاجرت است لازم و کافی است و پاسخگوی نیاز آنان خواهد بود.

مزایای یادگیری زبان فرانسوی

همین که بدانیم این زبان توسط بیش از ۲۴۰ میلیون نفر در بیش از ۷۰ کشور دنیا استفاده می شود می توانیم به مزایا و امتیازات بی شمار یادگیری آن پی ببریم. یادگیری هر زبان جدیدی می تواند ما را با تجربه ها و چالش های جدیدی رو به رو کند. از مزایای یادگیری زبان فرانسوی می توان به تاثیر آن در ادامه تحصیل، پیدا کردن کار و شغل مناسب، آشنایی با آثار فرهنگی، تاریخی و طبیعی کشورهای فرانسوی زبان و تقویت ذهن و حافظه اشاره کرد، اما به جرئت می توان گفت یکی از مهم ترین و بهترین مزیت های آموزش و یادگیری زبان فرانسوی تاثیر آن در مهاجرت و اخذ اقامت در کشورهای خارجه می باشد.

مزایای یادگیری زبان فرانسوی در مهاجرت

مهاجرت می تواند با اهدافی مانند کار، تحصیل و زندگی صورت بگیرد. با هر هدفی که قصد مهاجرت به یک کشور فرانسوی زبان را داشته باشید، باید با زبان رسمی آن کشور آشنایی داشته باشید تا با مشکلاتی رو به رو نشوید؛ خصوصا در اوایل اقامت که در محیط و فضای جدیدی قرار می گیرید. آشنایی با زبان فرانسوی در این کشورها می تواند در برقراری ارتباط در اماکن عمومی، اماکن تفریحی و رفاهی، فروشگاه ها و سالن ها ورزشی و استفاده از سیستم های حمل و نقل شهری کمک زیادی به شما بکند.

در واقع اگر نتوانید به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کنید شرایط زندگی برای شما بسیار سخت خواهد شد. همچنین در صورت آشنایی نداشتن با زبان رسمی کشور مقصد به احتمال بسیار زیاد قادر نخواهید بود شغل مورد نظر خودتان را پیدا کنید و مجبور خواهید بود که تن به انجام کارهایی بدهید که باب میلتان نیست. البته در تعداد زیادی از کشورها آشنایی با زبان رسمی کشور برای آنکه به فردی اقامت دائم و حتی موقت بدهند، ضرورت دارند و حتی قبل از اعطای اقامت از آنها آزمون هایی اخذ می شود.

مزایای یادگیری زبان فرانسوی تحت نظر استاد ویژه مهاجرت

همانطوری که گفته شد افرادی که قصد مهاجرت به یک کشور فرانسوی زبان را دارند با زبان فرانسوی آشنایی ندارند لزومی ندارد تمامی جوانب آن را یاد بگیرند. هرچند که اگر زمان، انرژی و پول کافی برای آموزش و یادگیری کامل زبان را دارند می تواند یک مزیت بسیار بزرگ باشد. استاد ویژه مهاجرت یک وظیفه اصلی دارد و آن این است که جوانبی از زبان را به زبان آموز یاد می دهد که بیشترین نیاز را به آنها دارد. به عنوان مثال مکالمات مربوط به فرودگاه، اماکن تفریحی و رفاهی، مراکز خرید، رستوران و مراکز عمومی در اولویت هستند چون اگر فرد نتواند در چنین مکان های ارتباط مناسبی برقرار کند با مشکلات زیادی روبه رو خواهد شد.

• اگر استاد ویژه زبان یک شخص فرانسوی زبان باشد و یا سابقه زندگی در چنین کشورهایی را داشته باشد می تواند به عنوان یک مشاور برای زبان آموز عمل کند و او را در تمامی زمینه های لازم راهنمایی کند.

مزایای تدریس خصوصی زبان فرانسوی ویژه مهاجرت

تدریس خصوصی به عنوان بهترین و موثرترین شیوه آموزش و یادگیری زبان های خارجه شناخته می شود. علی رغم هزینه های تقریبا بالایی که در مقایسه با سایر روش ها لازم دارد اما با توجه به مزایای بسیار زیاد آن و اینکه شرایط امروزی افراد و مشغله های بسیار زیادی که دارند به عنوان محبوب ترین شیوه آموزش شناخته می شود. از مهم ترین امتیازات و مزایای تدریس خصوصی زبان فرانسوی ویژه مهاجرت می تواند موارد زیر را نام برد:

۱- سرعت بخشیدن به روند آموزش و یادگیری زبان فرانسوی و کسب نتیجه مثبت در کوتاه ترین زمان

۲- امکان تدریس در محل کار یا منزل یا آموزشگاه

۳- برگزاری جلسات در تعداد و ساعات مورد نظر زبان آموز

۴- استفاده از جدیدترین شیوه های آموزشی روز دنیا و به روزترین منابع زبان فرانسوی

۵- امکان پرسش و پاسخ نامحدود برای زبان آموز با توجه به به اینکه تمام تمرکز، توجه و انرژی استاد صرف او می شود و می توانند ارتباط موثر و عمیقی با هم داشته باشد.

۶- استفاده از استاد مورد اعتماد زبان آموز

۷- هدفمند بودن آموزش ها و تمرکز بر جوانب اصلی مورد نیاز زبان آموز

آموزشگاه تدریس خصوصی سروش دانش

پس از آنکه تدریس خصوصی به علت مزایای بسیار زیادی که دارد به تدریج در میان زبان آموزان محبوبیت بالایی پیدا کرد، موسسات بسیار زیادی سعی کرده اند در این حوزه فعالیت داشته باشند و خدمات خودشان را به زبان آموزان ارائه کنند. آموزشگاه زبان سروش دانش نیز با داشتن سابقه ای ۲۰ ساله در این زمینه همواره توانسته است خدماتی تضمینی به زبان آموزان عرضه کند و رضایت آنها را به خوبی جلب نماید. از جمله مهم ترین خدماتی که سروش دانش برای زبان آموزان خود در نظر گرفته است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- اخذ آزمون تعیین سطح رایگان برای تمامی زبان آموزان به منظور بررسی میزان آشنایی زبان آموزان با زبان فرانسه

۲- قسط بندی شهریه برای تمامی زبان آموزان و اخذ آن در چندین مرحله تا اتمام دوره آموزشی

۳- امکان تدریس خصوصی در منزل و استفاده از اساتید خانم و آقا

۴- استفاده از اساتید با سابقه ایرانی و فرانسوی برای زبان آموزان متقاضی زبان فرانسه

۵- استفاده از جدیدترین شیوه های آموزشی روز دنیا و بهره گیری از معتبرترین و به روزترین منابع زبان فرانسه

۶- تضمین موفقیت زبان آموزان در مدت زمان مشخص شده

۷- هدفمند بودن آموزش و یادگیری زبان فرانسه (ویژه کنکور،ویژه کودکان، ویژه سفر، ویژه مهاجرت)

Rate this post