آیا می دانید تدریس خصوصی زبان اسپانیایی ویژه مهاجرت چه مزیت هایی را دارد؟ خواندن این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا پاسخ سوال خود را پیدا کنید.

کشور اسپانیا از کشورهای محبوب و بسیار زیبا می باشد که بسیاری از ایرانیان این کشور را به قصد مهاجرت انتخاب می کنند. زبان رسمی کشور اسپانیا، اسپانیایی است و از آنجایی که اصلی ترین راه برای برقراری ارتباط با انسان ها زبان می باشد، پس باید قبل از مهاجرت به این کشور به زبان اسپانیایی تسلط پیدا کنید. زیرا در صورتی که به این زبان آشنایی نداشته باشید با مشکلات جدی روبرو خواهید شد.

امروزه به دلیل محبوبیت بالایی زبان اسپانیایی در ایران آموزشگاه های زیادی در حوزه آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی فعالیت دارند. در این آموزشگاه ها از روش های مختلفی برای یادگیری این زبان استفاده می شود، اما بهترین و موثرترین راه برای یادگیری زبان اسپانیایی به صورت تدریس خصوصی می باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با مزیت های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی ویژه مهاجرت آشنا سازیم. پس در ادامه با ما همراه باشد.

اهمیت یادگیری زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی از پرتکلم ترین زبان ها در جهان می باشد و بعد از زبان چینی به عنوان پرگوینده ترین زبان در جهان شناخته می شود. این زبان شاخه ای از زبان رومی است که در اواخر قرن سوم میلادی توسط رومیان به شبه جزیره ایبری وارد شد. امروزه زبان اسپانیایی، زبان اصلی و مادری ۴۷۰ میلیون نفر در سراسر جهان است و در حال حاضر بیش از ۵۰۰ میلیون نفر به این زبان صحبت می کنند. از مزایای یادگیری زبان اسپانیایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افرادی که به قصد مسافرت، مهاجرت، کار یا ادامه تحصیل می خواهند به کشور اسپانیا بروند، در وهله اول باید به زبان اسپانیایی تسلط پیدا کنند. زیرا از شرط های اصلی پذیرش یا دریافت اقامت در اسپانیا این است که فرد به زبان اسپانیایی تسلط کامل داشته باشد.
 • افرادی که قصد دارند در کشور اسپانیای سرمایه گذاری کنند، برای برقراری ارتباط نیاز دارند به زبان اسپانیایی تسلط داشته باشند.
 • افرادی که به زبان اسپانیایی تسلط داشته باشند می توانند در هر نقطه از جهان به عنوان مترجم یا مدرس زبان اسپانیایی مشغول به کار شوند. بنابراین یادگیری و آموزش این زبان فرصت های شغلی جدید را برای افراد به ارمغان می آورد.
 • همانطور که اشاره شد یکی از مزایای یادگیری زبان اسپانیایی برای مهاجرت است. به همین منظور در ادامه این مقاله بیشتر به اهمیت تدریس خصوصی زبان اسپانیایی ویژه مهاجرت خواهیم پرداخت. پس همچنان با ما همراه باشد.

مزایا یادگیری زبان اسپانیایی ویژه مهاجرت

اگر قصد مهاجرت به کشور اسپانیا یا هر کشور اسپانیایی زبان را دارید در وهله اول شما باید به زبان اسپانیایی تسلط پیدا کنید. چرا که از شرط های اصلی بسیاری از این کشورهای تسلط به زبان رسمی آن ها می باشد. همچنین با آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی شما دیگر با مشکلاتی همچون برقراری ارتباط با مردم، پیدا کردن شغل مناسب، ادامه تحصیل در دانشگاه مورد علاقه خود و … روبرو نخواهید شد.

اما بنا به هر دلیلی اگر به زبان اسپانیایی تسلط نداشته باشید و نتوانید امور خود بگذرانید و درآمد داشته باشید، پس از مدتی به کشور خود باز گردانیده خواهید شد. پس قبل از مهاجرت حتما در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی شرکت کنید تا به این زبان تسلط پیدا کنید.

مزایای یادگیری زبان اسپانیایی تحت نظر استاد ویژه مهاجرت

برای افرادی که می خواهند به قصد مهاجرت به اسپانیا بروند لزومی ندارد که زبان اسپانیایی را به صورت کاملا اصولی یاد بگیرند و به تمامی قواعد دستور زبان اسپانیایی، صرف و نحو و قواعد نگارشی آن تسلط داشته باشند. زیرا این افراد تنها می خواهند مکالمه زبان اسپانیایی خود را تقویت نمایند.

برای افرادی که قصد مهاجرت به اسپانیای یا یکی از کشورهای اسپانیایی زبان را دارند، شرکت در کلاس های تحت نظر استاد ویژه مهاجرت بهترین انتخاب خواهد بود. زیرا در این کلاس های بیشتر بر روی مکالمه فرد کار خواهد شد. همچنین این کلاس های توسط اساتیدی برگزار می شود که خود تجربه مهاجرت را داشته اند و می توانند مشاوره و راهنمایی های لازم را در اختیار فرد قرار دهند.

مزایایی یادگیری تدریس خصوصی زبان اسپانیایی ویژه مهاجرت

بر طبق پژوهش های انجام شده که توسط کارشناسان زبان اسپانیایی انجام شده است، بهترین راه برای یادگیری و آموزش زبان اسپانیایی شرکت در کلاس های تدریس خصوصی می باشد. این کلاس ها از مزیت های بسیار بالایی برخوردار است. از جمله مزیت کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی ویژه مهاجرت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیای توسط اساتید با تجربه و حرفه ای برگزار می شود که به آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی تسلط کامل را دارند.
 • در این کلاس ها تمام وقت در اختیار استاد و زبان آموز خواهد بود و زبان آموز می تواند تمام مشکلات و سوالات خود را مطرح کند و پاسخ آن را بیابد.
 • در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی از بهترین متدهای آموزشی استفاده می شود که این باعث خواهد شد که فرد به زبان اسپانیایی به صورت کامل تسلط پیدا کند.
 • زمان و تعداد جلسات برگزاری کلاس ها با نظر خود زبان آموز مشخص می گردد.
 • استاد یا معلم آموزشی با نظرخواهی زبان آموز تعیین می شود و در صورتی که زبان آموز هیچ پیشرفتی را در یادگیری زبان اسپانیایی مشاهده نکرد می تواند استاد خود را عوض کند.

آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش

آموزشگاه زبان سروش دانش با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان و با بهره گیری از اساتید فوق حرفه ای هر ساله کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی ویژه مهاجرت را با بالاترین کیفیت ممکن برگزار می کند. این آموزشگاه تنها از روش تدریس خصوصی زبان استفاده می کند به همین دلیلی یادگیری و بازده کلاس ها به صورت کاملا تضمینی خواهد بود. آموزشگاه سروش دانش خدمات متنوعی را برای زبان آموزان خود در نظر گرفته است که در ادامه با برخی از این خدمات آشنا خواهید شد.

 • قبل از برگزار کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی یک آزمون تعیین سطح رایگان از زبان آموز گرفته خواهد شد و با توجه به نتیجه آزمون یک برنامه آموزشی و هدفمند برای زبان آموز برنامه ریزی خواهد شد.
 • کلاس های تدریس خصوصی مکالمه روزمره زبان اسپانیایی در ۳۵ جلسه تضمین شده ویژه مسافرت، مهاجرت، کار و ادامه تحصیل برگزار می شود.
 • شهریه کلاس های تدریس خصوصی با توجه به وسع مالی زبان آموز قسط بندی خواهد شد و زبان آموز می تواند در قسط های مختلفی آن را به آموزشگاه پرداخت کند.
 • امکان اعزام اساتید خانم برای کودکان و بانوان در منزل وجود دارد.

اگر قصد مهاجرت به کشور اسپانیا را دارید، همین حالا فرصت را از دست ندهید و در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی ویژه مهاجرت آموزشگاه زبان سروش دانش شرکت کنید و به صورت تضمینی زبان اسپانیایی را یاد بگیرید.

Rate this post