بهترین آموزشگاه زبان آلمانی غرب تهران کدام آموزشگاه است؟ چرا تدریس خصوصی بهترین روش برای یادگیری زبان آلمانی است؟ آموزشگاه سروش دانش چه خدماتی به زبان آموزان ارائه می کند؟ چرا باید آموزشگاه سروش دانش را انتخاب کنیم؟

زبان آلمانی از جمله زبان هایی است که بیشترین استفاده را در اتحادیه اروپا دارد و دومین زبان اسناد علمی در جهان شناخته می شود و سالانه بیش از ۱۰ درصد از تمام کتب و مقالات علمی با این زبان نوشته و منتشر می شوند. همچنین زبان آلمانی بعد از زبان انگلیسی و روسی به عنوان سومین زبان برتر در فضای اینترنت شناخته می شود.

با توجه به اینکه کشور آلمان و کشورهای دیگری مانند اتریش که آلمانی زبان هستند قوانین سفت و سختی برای مهاجرپذیری ندارند، یادگیری زبان آلمانی محبوبیت زیادی در میان ایرانیان پیدا کرده است تا بتوانند برای مهاجرت و اخذ اقامت این کشور یک امتیاز ویژه داشته باشند. به همین جهت آموزشگاه ها و موسسه های زیادی در منطقه غرب تهران فعالیت می کنند که به آموزش و یادگیری زبان آلمانی می پردازند. در ادامه شما را با یکی از بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی غرب تهران آشنا خواهیم ساخت.

تدریس خصوصی زبان آلمانی سروش دانش

با توجه به اینکه افراد جامعه امروزه مشغله های کاری و ذهنی بسیار زیادی دارند و نمی توانند زمان زیادی را به یادگیری زبان های خارجه با استفاده از روش های سنتی و معمولی اختصاص بدهند از روش تدریس خصوصی استفاده می کنند. تدریس خصوصی زبان به عنوان بهترین و موثرترین شیوه آموزش و یادگیری زبان های خارجه شناخته می شود و علی رغم اینکه نسبت به روش های دیگری هزینه های بیشتری دارد اما چون مزایا و امتیازات ویژه آن بسیار بیشتر است می توان به راحتی از کنار هزینه های آن عبور کرد. از جمله مهم ترین مزایای تدریس خصوصی زبان آلمانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• تدریس خصوصی زبان آلمانی نسبت به روش های سنتی سرعت بالاتری دارد و زبان آموزان با صرف مدت زمان و انرژی کمتری به نتیجه دلخواه خود می رسند.

• در این روش بر اساس توانایی ها، میزان آشنایی زبان آموز و سن سال او از متدها و شیوه های روز دنیا و معتبرترین منابع آموزشی استفاده می شود.

• امکان تدریس خصوصی در محل کار، منزل یا آموزشگاه برای زبان آموزان وجود دارد.

• در ندریس خصوصی زبان آلمانی، زبان آموزان می توانند از استاد مورد علاقه و اعتماد خودشان استفاده کنند و از دانش او استفاده کنند.

• معطوف بودن تمرکز و توجه استاد بر روی زبان آموزان و برقرار ارتباط موثر و عمیق با آنان در جهت یادگیری و کسب نتیجه

خدمات آموزشگاه سروش دانش در غرب تهران

امروزه تقریبا در تمامی نقاط شهرها و حتی روستاها شاهد آموزشگاه ها و موسسه هایی هستیم که در حوزه آموزش و یادگیری زبان های خارجه فعالیت می کنند و خدمات مختلفی را به زبان آموزان خود ارائه می کنند. آموزشگاه سروش دانش بیش از دو دهه است که به صورت تضمینی و به بهترین شکل خدمات ویژه ای به زبان آموزان در نقاط مختلف تهران ارائه می کند و رضایت آنان را به خوب جلب کرده است. از جمله مهم ترین خدماتی که سروش دانش در غرب تهران به زبان آموزان خود ارائه می کند شامل موارد زیر است:

۱- قبل از ثبت نام و برگزاری دوره های آموزشی از تمامی زبان آموزان آزمون تعین سطح به صورت رایگان اخذ می شود تا میزان آشنایی آنان با زبان آلمانی ارزیابی شود و در هزینه ها، زمان و انرژی زبان آموز صرفه جویی شود.

۲- پرداخت شهریه ها که معضل اصلی بسیاری از زبان آموزان است و حتی بسیاری از آنان را از آدمه آموزش و یادگیری زبان آلمانی منصرف می کند، برای تمامی زبان آموزان به صورت قسط بندی شده خواهد بود و زبان آموزان می توانند تا پایان دوره های آموزشی در چند مرحله آن را پرداخت کنند و نگران هزینه ها نباشند.

۳- تمامی کلاس های آموزش زبان آلمانی با هدف تقویت مهارت های چهارگانه شنیدن، خواندن، صحبت کردن و نوشتن برگزار می شود.

۴- کلاس ها توسط اساتید برجسته و با سابقه ایرانی و آلمانی (خانم و آقا) اداره می شود.

۵- امکان تدریس در محل و منزل برای تمامی زبان آموزان مانند کودکان، کارمندان و افراد دیگر وجود دارد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)