بهترین آموزشگاه زبان آلمانی شرق تهران کدام آموزشگاهی است؟ چرا باید آموزشگاه زبان سروش دانش را برای یادگیری زبان آلمانی انتخاب کنیم؟

زبان آلمانی به عنوان یکی زبان های رایج دنیا شناخته می شود که در بیش از ۱۰ کشور دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و بیش از ۱۰۰ میلیون نفر گویشور دارد که بیشتر آنها در ۵ کشور آلمان، اتریش، سوئیس، لیختن اشتاین و لوگزامبورگ ساکن هستند. این زبان از خانواده زبان های هند و اروپایی است که در شاخه زبان های ژرمنی قرار می گیرد. زبان آلمانی بیشتر از ۲۰ گویش مختلف مانند سیمبری، هوتری، لوگزامبورگی، موخنو، وستفالی و پلاودیتش دارد.

آشنایی با زبان آلمانی می تواند یک امتیاز ویژه برای افراد مختلف برای اخذ اقامت باشد از این رو آموزشگاه های زیادی در سطح تهران خصوصا در شرق آن در حوزه تدریس زبان های خارجه، خصوصا زبان آلمانی فعالیت می کنند و تعداد زبان آموزانی که برای آموزش و یادگیری زبان آلمانی به این آموزشگاه ها مراجعه می کنند آمار بسیار بالایی دارند که نشان از محبوبیت زبان آلمانی دارد. در ادامه شما را با بهترین آموزشگاه زبان آلمانی شرق تهران آشنا خواهیم ساخت. پس با ما همراه باشید.

تدریس خصوصی زبان آلمانی سروش دانش

همانطور که گفته شد آموزشگاه های زیادی در زمینه تدریس زبان های خارجه در شرق تهران مشغول به فعالیت و ارائه خدمات به زبان آموزان هستند. با توجه به سخت شدن شرایط زندگی امروزی و مشغله های بسیار زیادی که افراد دارند، صرفه جویی در زمان، انرژی و پول نقش بسیار ویژه ای در مدیریت و کنترل زندگی دارد.

تدریس خصوصی زبان اگرچه از نظر هزینه می تواند مقداری چالش برانگیز باشد اما با توجه به مزایای بسیار زیادی که دارد به عنوان موثرترین، محبوب ترین و سریع ترین شیوه آموزش و یادگیری زبان های خارجه شناخته می شود. از جمله مهم ترین امتیازات ویژه تدریس خصوصی زبان آلمانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• تدریس خصوصی از سرعت بسیار بهتری نسبت به شیوه های آموزشی دیگی برخوردار است و زبان آموزان می توانند که بهترین نتیجه ممکن را در کمترین زمان کسب کنند. بنابراین در زمان آنها صرفه جویی خواهد شد.

• در تدریس خصوصی بر اساس استعداد و توانایی زبان آموزان از متدها و شیوه های آموزشی به روز دنیا دنیا استفاده می شود و زبان آلمانی مطابق با معتبرترین منابع دنیا آموزش داده می شود.

• انتخاب استاد در این روش آموزشی مطابق خواسته های زبان آموز است و او می تواند استاد مورد اعتماد خود را انتخاب کند و از دانش او استفاده کند.

• در تدریس خصوصی تمامی تمرکز و توجه استاد معطوف زبان آموز است و می تواند به صورت موثرتر و عمیق تری با او ارتباط برقرار کند که به نتایج بهتر و سریع تری ختم خواهد شد.

خدمات آموزشگاه سروش دانش در شرق تهران

آموزشگاه سروش دانش یکی از بهترین موسسات آموزش زبان های خارجی است که بیش از دو دهه سابقه درخشان دارد و هزاران زبان آموز را در زبان های مختلف خارجه آموزش داده است و توانسته رضایت کامل آنان را جلب کند. این آموزشگاه در شرق تهران نیز فعالیت مستمری داشته و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به زبان آموزان ارائه می کند. از جمله مهم ترین خدمات سروش دانش در منطقه شرق تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- قبل از ثبت نام و شروع دوره های آموزشی از تمامی زبان آموزان سروش دانش به صورت رایگان آزمون های تعیین سطح اخذ می شود.

۲- معمولا زبان آموزان در تدریس خصوصی دغدغه پرداخت شهریه ها را دارند. آموزشگاه سروش دانش شهریه ها را برای تمامی زبان آموزان خود قسط بندی می کند و در طول دوره و در چندین مرحله تا قبل از اتمام دوره آموزش از آنها دریافت می کند.

۳- هدف اصلی در آموزشگاه سروش دانش تقویت کردن مهارت های چهارگانه (نوشتن، خواندن، شنیدن و صحبت کردن) زبان آموزان است.

۴- در این موسسه از بهترین و با سابقه ترین اساتید مرد و زن ایرانی و آلمانی استفاده می شود.

۵- امکان تدریس در محل کار و منزل برای تمامی زبان آموزان فراهم است.

۶- سروش دانش خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به زبان آموزان خود ارائه می کند و نتیجه و موفقیت آنان را تضمین می کند.

Rate this post