چرا آموزشگاه زبان سروش دانش بهترین آموزشگاه زبان آلمانی شمال تهران است؟ این آموزشگاه چه خدماتی برای زبان آموزان خود در نظر گرفته است؟ چرا تدریس خصوصی بهترین روش برای یادگیری زبان آلمانی است؟

بیش از ۱۰ کشور در دنیا وجود دارند که از زبان آلمانی استفاده می کنند و کشورهایی مانند آلمان، اتریش و سوئیس این زبان را به عنوان زبان رسمی کشور خود معرفی کرده اند. این زبان از خانواده زبان های هند و اروپایی و زیر شاخه زبان های ژرمنی است و بیش از ۱۰۰ میلیون گویشور در کشورهای مختلف دارد. زبان آلمانی دارای دو لهجه اصلی با نام لهجه علیا و سفلی دارد و بیش از ۲۰ گویش مختلف مانند سیمبری، موخنو، وستفالی و هوتری دارد.

کشورهایی مانند آلمان، اتریش و سوئیس به دلایلی مانند رفاه و امنیت بیشتر، کار و شغل مطمئن، تحصلات با کیفیت تر و شرایط کلی جامعه همواره از مقاصد محبوب ایرانیان برای مهاجرت، تحصیل و کار بوده اند به همین دلیل آموزش و یادگیری زبان آلمانی در میان ایرانیان محبوبیت بالایی دارد . در همین راستا آموزشگاه های زیادی در نقاط مختلف تهران مشغوله به فعالیت و ارائه خدمات آموزشی خود به زبان آموزان هستند. آموزشگاه زبان سروش دانش بهترین آموزشگاه زبان آلمانی شمال تهران به شمار می آیدکه خدمات ارزنده و تضمینی را به زبان آموزان ارائه می کند. 

تدریس خصوصی زبان آلمانی سروش دانش

تراکم آموزشگاه های زبان خارجه در شمال تهران به گونه ای است که انتخاب را برای زبان آموزان بسیار سخت می کند اما آموزشگاه زبان سروش دانش با بیش از ۲۰ سال سابقه و اعتبار همواره توانسته است رضایت زبان آموزان را جلب کند و بهترین گزینه برای زبان آموزان نواحی شمالی تهران باشد. امروزه شرایط زندگی و جامعه به گونه ای است که دیگر افراد قادر نیستند زمان، انرژی و پول خودشان را به راحتی و بدون هدف صرف کنند.

آموزش و یادگیری زبان ها خارجه مانند تمامی کارها و آموزش های دیگر نیازمند صرف زمان، انرژی و پول است بنابراین برای اینکه بتوان به موفقیت و نتیجه دلخواه رسید باید از روش هایی استفاده کرد که در این ۳ فاکتور به نحو احسن صرفه جویی کند. تدریس خصوصی علی رغم اینکه نسبت به روش های سنتی و معمولی آموزشی هزینه های بالاتری دارد اما به دلیل داشتن مزایای بسیار زیادی که دارد به عنوان محبوب ترین، موثرترین و سریعترین شیوه آموزشی زبان های خارجه شناخته می شود.

مزایای تدریس خصوصی زبان آلمانی

از جمله مهم ترین مزایایی تدریس خصوصی زبان آلمانی می تواند موارد زیر را عنوان کرد:

• همانگونه که گفته شد بحث زمان در آموزش و یادگیری زبان آلمانی اهمیت بالایی دارد. تدریس خصوصی در مقایسه با روش های دیگر از سرعت بالاتری برخوردار است و زبان آموزان می توانند در کمترین زمان، بهترین نتیجه ممکن را کسب کنند. همچنین با توجه به اینکه سرعت بیشتری دارد انگیزه و انرژی زبان آموزان کاسته نخواهد شد.

• در تدریس خصوصی این امکان وجود دارد که زبان آموزان در آموزشگاه، محل کار و منزل آموزش ببینند.

• در این روش اساتید بر اساس سن و سال، استعداد و توانایی و میزان آشنایی زبان آموز با زبان آلمانی از جدیدترین شیوه های آموزشی و معتبرترین منابع روز دنیا استفاده می کنند.

• در تدریس خصوصی زبان آموزان می توانند که استاد مورد اعتماد و مورد علاقه خودشان را انتخاب کنند و از دانش او استفاده کنند.

• تدریس خصوصی می تواند به صورت هدفمند باشد. به عنوان مثال زبان آموزی که قصد یادگیری زبان آلمانی ویژه سفر را دارد دیگر نیازی ندارد زبان آلمانی را به صورت کامل یاد بگیرد و فقط کافی است جنبه هایی از زبان را که نیاز دارد آموزش ببیند.

• در تدریس خصوصی زبان آلمانی تمام تمرکز و توجه استاد و زبان آموز معطوف به همدیگر است و می توانند ارتباط موثر و خوبی برقرار کنند و در نهایت نتایج بسیار بهتری به دست بیاورند.

خدمات آموزشگاه سروش دانش در شمال تهران

همانگونه که گفته شد آموزشگاه سروش دانش بیش از ۲۰ سال است که به زبان آموزان خود خدمات ویژه و منحصر به فردی ارائه می کند و توانسته به خوبی از اعتبار و سابقه خود دفاع کند. از جمله مهم ترین خدماتی که سروش دانش در شمال تهران به زبان آموزان خود ارائه می کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• در این آموزشگاه قبل از ثبت نام و شروع دوره های آموزشی از تمامی زبان آموزان آزمون تعیین سطح رایگان اخذ می شود. این آزمون با هدف ارزیابی وضعیت زبان آموزان و میزان آشنایی آنان با زبان آلمانی گرفته می شود تا در هزینه ها، زمان و انرژی آنان صرفه جویی شود و از مرحله مناسبی شروع به یادگیری کنند.

• سروش دانش شهریه ها را برای تمامی زبان آموزان قسط بندی می کند و طی چندین مرحله تا اتمام دوره های آموزش آن را دریافت می کند. این کار دغدغه و نگرانی زبان آموزان را در مورد شهریه ها کاهش می دهد و حتی افراد کم بضاعت نیز می توانند با خیال راحت به آموزش و یادگیری زبان آلمانی بپردازند.

• در این موسسه از با سابقه ترین و مجرب ترین اساتید زن و مرد ایرانی و آلمانی استفاده می شود که از به روزترین شیوه های آموزشی دنیا استفاده می کنند.

• امکان تدریس در محل کار، آموزشگاه و منزل برای تمامی زبان آموزان خصوصا خانم ها و کودکان فراهم خواهد شد.

• تمامی خدمات آموزشگاه سروش دانش در بالاترین سطح کیفیتی و به صورت تضمینی به زبان آموزان ارائه می شود.

۵/۵ - (۱ امتیاز)