بهترین آموزشگاه زبان فرانسوی شمال تهران کدام آموزشگاه است؟ چرا باید برای یادگیری زبان فرانسه از تدریس خصوصی استفاده کنیم؟ مزایای این روش چیست؟

زبان فرانسوی با داشتن بیش از ۲۵۰ میلیون گویشور در سراسر جهان به عنوان یکی از رایج ترین زبان های دنیا شناخته می شود. به واسطه فعالیت موسسات فرانسوی در کشورهای سراسر جهان سالانه حدود ۸۰۰ هزار نفر این زبان را آموزش می بینند. این زبان در ۳۰ کشور جهان به عنوان زبان رسمی و در بیش از ۴۰ کشور دیگر نیز به عنوان یک زبان رسمی و زبان دوم شناخته می شود و کمتر زبانی در دنیا وجود دارد که این همه وسعت داشته باشد. 

با توجه به تعداد بی شمار کشورهایی که از این زبان استفاده می کنند آموزش و یادگیری آن می تواند مزایای بسیاری مانند تاثیر در مهاجرت، سفر، تحصیل، شغل و آشنایی با فرهنگ، تاریخ، هنر و رسم و رسومات بیش از یک سوم کشورهای جهان داشته باشد. از این رو آموزشگاه های و موسسات بسیار زیادی در حوزه آموزش زبان فرانسوی در شمال تهران فعالیت می کنند. در ادامه شما را با بهترین آموزشگاه زبان فرانسوی شمال تهران آشنا خواهیم ساخت. پس با ما همراه باشید. 

تدریس خصوصی زبان فرانسوی سروش دانش

تدریس خصوصی زبان و حتی دیگر علوم و هنرها امروزه به عنوان بهترین، موثرترین و محبوب ترین شیوه آموزشی در میان مردم شناخته می شود. در روش های سنتی و معمولی آموزش و یادگیری زبان های خارجی، زبان آموزان مجبورند که زمان و انرژی بسیار زیادی را صرف کنند تا به نتیجه دلخواه خود برسند و این می تواند به جوانب دیگر زندگی آنان آسیب وارد کند. از جمله مهم ترین مزایای تدریس خصوصی زبان فرانسه می توان موارد زیر را عنوان کرد:

• با توجه به پیشرفت علوم و تکنولوژی هر روزه شاهد اختراع شیوه ها و متدهای جدیدی برای آموزش زبان های خارجه مانند زبان فرانسوی هستیم. در تدریس خصوصی اساتید با توجه به ویژگی های شخصیتی و فردی زبان آموزان سعی می کنند از بهترین و مدرن ترین شیوه آموزشی استفاده کنند و با بهره گیری از معتبرترین منابع روز دنیا بهترین نتیجه را برای آنان رقم بزنند.

• تدریس خصوصی می تواند در وقت و زمان زبان آموزان صرفه جویی کند و در کوتاه ترین زمان ممکن آنها را آموزش بدهد. این سرعت بخشیدن به آموزش می تواند باعث افزایش انگیزه، انرژی و اعتماد به نفس آنان شود و در نهایت نتایج بهتری را برای آنان رقم بزند. همچنین چون دوره های آموزشی در تدریس خصوصی مانند شیوه های سنتی طولانی مدت نیست می تواند در مدیریت هزینه ها هم بسیار موثر باشد.

• یکی از مهم ترین ویژگی های تدریس خصوصی هدفمند بودن آن است. در این روش زبان آموز مجبور نخواهد بود برای آشنایی با جنبه های خاصی از زبان مورد نظر خود از صفر تا صد آن را آموزش ببیند. به عنوان مثال افرادی که بخواهند فقط برای سفر و تفریح زبان فرانسه را یاد بگیرند نیازی به صرف هزینه و زمان و انرژی برای یادگیری جوانب دیگر زبان ندارند.

خدمات آموزشگاه سروش دانش در شمال تهران

همانطور که گفته شد موسسات بسیار زیادی در شمال تهران در حوزه آموزش و یادگیری زبان های خارجه فعالیت می کنند که بیشتر آنها هم زبان فرانسوی را پوشش می دهند. اما انتخاب یک آموزشگاه خوب می تواند در روند یادگیری و موفقیت زبان آموزان بسیار موثر باشد. آموزشگاه سروش دانش با سابقه درخشانی که دارد همواره سعی کرده است که خدمات ویژه و منحصر به فردی به زبان آموزان خود ارائه کند تا رضایت صد درصدی آنها را جلب کند.

۱- در این آموزشگاه دغدغه و نگرانی زبان آموزان در مورد شهریه دوره های آموزش کاملا برطرف شده است. شهریه ها برای تمامی زبان آموزان قسط بندی می شود و طی چندین مرحله تا اتمام دوره آموزشی از آنان دریافت می شود. به این صورت حتی افرادی که از نظر مالی بضاعت مناسبی ندارند، می توانند بدون دغدغه و دلهره به اهداف خود نزدیک شوند.

۲- سروش دانش امکان تدریس در محل را برای تمامی زبان آموزان خود فراهم می کند که برای خانم ها و کودکان بسیار ارزشمند است.

۳- اساتید شاغل در آموزشگاه سروش دانش از با سابقه ترین و مجرب ترین اساتید خانم و آقای ایرانی و فرانسوی هستند.

۴- اساتید سروش دانش بر اساس شرایط و ویژگی های فردی و شخصیتی زبان آموزان مناسب ترین شیوه آموزشی را برای او انتخاب می کنند تا در کمتری زمان ممکن به نتیجه دلخواه برسند.

۵- تمامی خدمات سروش دانش به صورت تضمینی و در جهت کسب رضایت حداکثر زبان آموزان است.

۵/۵ - (۱ امتیاز)