چرا آموزشگاه سروش دانش بهترین آموزشگاه زبان فرانسوی در شرق تهران است؟ این آموزشگاه چه خدماتی به زبان آموزان خودش ارائه می کند؟ چه لزومی دارد زبان فرانسوی را به صورت خصوصی یاد بگیریم؟

یادگیری زبان فرانسوی در میان ایرانیان طرفداران بسیار زیادی دارد چرا که تاثیر آن در ادامه تحصیل در کشورهای مطرح جهانی، سفر و گردشگری، مهاجرت، شغل و تجارت کاملا بدیهی و واضح است. با یادگیری این زبان می توان با تاریخ، فرهنگ، طبیعت، رسم و رسومات و هنر بیش از ۷۰ کشور جهان آشنا شد که رقم بسیار بالایی است.

در مناطق شرق شهر تهران آموزشگاه های زبان زیادی هستند که در حوزه تدریس انواع زبان های خارجه فعالیت می کنند و زبان آموزان بسیار زیادی را سالانه ثبت نام می کنند و خدمات ویژه خود را به آنان ارائه می کنند. همانطور که گفته شد زبان فرانسوی زبان مورد استفاده در بیش از ۷۰ کشور در قاره های مختلف است و به همین دلیل و مزایای بسیار زیادی که دارد در میان ایرانیان خصوصا نوجوانان و جوانان بسیار محبوب است. در ادامه شما را با بهترین آموزشگاه زبان فرانسوی در شرق تهران آشنا خواهیم ساخت.

تدریس خصوصی زبان فرانسوی سروش دانش

تدریس خصوصی زبان امروزه به دلایل مزایای بسیار زیادی که دارد به عنوان محبوب ترین و موثرترین شیوه آموزش و یادگیری زبان های خارجه شناخته می شود و با وجود آنکه در مقایسه با روش های سنتی و معمولی هزینه های بالاتری دارد، روز به روز طرفداران این روش افزایش می دهد که دلیل اصلی آن صرفه جویی در زمان و انرژی است. از جمله مهم ترین مزایای تدریس خصوصی زبان فرانسوی می تواند موارد زیر را عنوان کرد:

• امروزه روش ها و متدهای آموزش مدرنی و متفاوتی وجود دارند و در تدریس خصوصی روش و شیوه آموزشی و همچنین منابع زبان فرانسوی با توجه به سن و سال، میزان استعداد و توانایی و میزان آشنایی زبان آموزان با این زبان انتخاب می شود.

تدریس خصوصی زبان فرانسه می تواند کاملا هدفمند باشد و زبان آموزان دقیقا مطالب و جوانبی از آن را یاد بگیرند که به آن نیاز دارند و از صرف زمان، انرژی و پول برای جبنه های دیگری خودداری کنند.

• در این شیوه آموزش زبان فرانسه توجه و تمرکز اساتید و زبان آموزان کاملا معطوف به همدیگر می باشد که باعث ایجاد ارتباط نزدیک و موثری می شود و نتایج مناسبتری را به همراه خواهد داشت.

• در صورت که زبان آموزان از تدریس خصوصی زبان فرانسه استفاده کنند می توانند استاد مورد علاقه و مورد اعتماد خودشان را انتخاب کنند و از دانش و توانایی های او استفاده کنند.

• در تدریس خصوصی، زبان آموزان می توانند هم در آموزشگاه، هم منزل و هم محل کار آموزش ببینند.

• تعداد و ساعات برگزاری دوره و کلاس ها می تواند متناسب با شرایط زبان آموزان انتخاب شود.

خدمات آموزشگاه سروش دانش در شرق تهران

آموزشگاه سروش دانش بیش از دو دهه است که خدمات ویژه و منحصر به فرد خودش را به زبان آموزان انواع زبان های خارجه از جمله زبان فرانسه ارائه می کند. این موسسه همواره سعی در جلب رضایت حداکثری زبان آموزان خود داشته است و به منظور دستیابی به این مهم خدمات ویژه ای را برای زبان آموزان خود در نظر گرفته است که مهم ترین آنها به شرح ذیل هستند:

• قبل از ثبت نام زبان آموزان و شروع دوره ها از تمامی زبان آموزان آزمون های تعیین سطح رایگان اخذ می شود که با هدف ارزیابی میزان توانایی و آشنایی آنها با زبان مورد نظر است. با این کار زبان آموزانی که سطحی بالاتر از سطح ابتدایی دارند نیازی ندارن کلاس ها را از دوره مبتدی شروع کنند و هزینه، انرژی و زمان بیشتری صرف آن کنند.

• سروش دانش بر اساس شرایط و ویژگی های فردی زبان آموز از جدیدترین و به روزترین شیوه های آموزشی و منابع معتبر دنیا برای تدریس زبان فرانسوی استفاده می کند.

• در این آموزشگاه زبان آموزان می توانند از استاد مورد اعتماد و مورد علاقه خودشان استفاده کنند و با این کار نتایج بهتری دریافت کنند.

• سروش دانش بر روی ارتقا دادن مهارت های چهارگانه زبان فرانسوی (نوشتن، شنیدن، خواندن و حرف زدن) تاکید ویژه دارد.

• آموزشگاه سروش دانش برای جلب رضایت زبان آموزان خود از بهترین و با سابقه ترین اساتید ایرانی و فرانسوی استفاده می کند.

• تمامی خدمات ارائه شده در این موسسه به صورت تضمینی و در جهت کسب رضایت حداکثری زبان آموزان ارائه می شود

Rate this post