چرا آموزشگاه زبان سروش دانش بهترین آموزشگاه زبان آلمانی مرکز تهران است؟ چرا تدریس خصوصی بهترین روش برای یادگیری زبان آلمانی است؟ مهم ترین خدمات سروش دانش در قبال زبان آموزان کدام چیست؟

می توان گفت که زبان آلمانی در میان زبان های اروپایی که ریشه در خانواده زبان های هند و اروپایی دارند یکی از رایج ترین زبان هاست. این زبان از شاخه زبان های ژرمنی است و زبان رسمی کشورهایی مانند آلمان، سوئیس، اتریش، لوگزامبورگ و لیختن اشتاین است و کشورهای مانند ایتالیا، بلژیک و تعدادی از کشورهای دیگر نیز به عنوان یکی از زبان های رسمی شناخته می شود و بیش از ۱۰۰ میلیون نفر در نقاط مختلف دنیا از این زبان برای برقرار ارتباط استفاده می کنند.

منطقه مرکزی شهر تهران یکی از مناطقی است که تراکم آموزشگاه های تدریس زبان های خارجی در آن بسیار بالا است و زبان آلمانی را می توان یک از پرطرفدارترین زبان ها در این موسسات دانست. در قرن ۲۱ کشورهای اروپایی و امریکایی به دلیل شرایط جامعه خود شرایط و قوانین مهاجرت را برای افراد کشورهای دیگری آسان کرده اند و این فرصت مناسبی برای افراد کشورهای دیگر است که از نظر اقتصاد، سیاست، اجتماع، رفاه و عوامل دیگر شرایط مناسبی ندارند برای مهاجرت و اخذ اقامت اقدام کنند. در ادامه شما را با یکی از بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی مرکز تهران آشنا خواهیم ساخت. پس در ادامه با ما همراه باشید.

تدریس خصوصی زبان آلمانی سروش دانش

با توجه به سختی و شرایط جوامع امروزی، زمان، انرژی و پول نقش بسیار ویژه و انکار ناپذیری در کیفیت زندگی افراد دارند و صرفه جویی در این سه مورد می تواند زمینه موفقیت آدم ها را فراهم کند. یادگیری زبان های خارجه خصوصا زبان آلمانی به گونه ای است که دقیقا به هر سه فاکتور عنوان شده نیاز شدید دارد.

با توجه به این که روش های سنتی و معمولی آموزش زبان می تواند زمان، انرژی و حتی هزینه های زیادی طلب کند، تدریس خصوصی زبان به عنوان بهترین و موثر ترین شیوه آموزش و یادگیری زبان های خارجه محبوبیت بسیار بالایی دارد. هرچند که تدریس خصوصی زبان می تواند هزینه بالایی داشته باشد اما زمان و انرژی را برای زبان آموزان جبران خواهد کرد. این روش دارای امتیازات و مزایای بسیار ویژه ای است که شامل موارد زیر هستند:

• در تدریس خصوصی تمامی تمرکز و توجه زبان آموز و استاد معطوف به هم هستند، بنابراین می توانند ارتباط بسیار موثر و عمیقی برقرار کنند و زبان آموز نتیجه مناسب تر و سریعتری بگیرد.

• زبان آموز در تدریس خصوصی زبان آلمانی می تواند از استاد مورد اعتماد و مورد علاقه خود استفاده کند و از آموزش های او بهره مند شود. به این صورت راندمان و نتیجه آموزش قطعا بسیار بهتر خواهد بود.

• در تدریس خصوصی این امکان برای زبان آموزان فراهم می شود که در آموزشگاه، منزل یا محل کار خود کلاس ها را برگزار کنند.

• تدریس خصوصی به گونه ای است که استاد می تواند با توجه به شرایط سنی زبان آموز، میزان آشنایی او با زبان آلمانی، استعداد و توانایی های او از به روزترین و مدرن ترین متدها و منابع معتبر آموزشی دنیا استفاده کند.

خدمات آموزشگاه زبان سروش دانش در مرکز تهران

آموزشگاه سروش دانش به عنوان یکی از با سابقه ترین و معتبرترین آموزشگاه های شهر تهران شناخته می شود که بیش از دو دهه است در خدمت زبان آموزان فعالیت می کند و توانسته رضایت اکثریت آنها را به صورت صد درصدی جلب کند. از جمله مهم ترین خدمات سروش دانش در مرکز تهران می توان موارد زیر را نام برد:

• سروش دانش قبل از ثبت نام زبان آموزان و شروع دوره های آموزشی از تمامی آنها آزمون های تعیین سطح را به صورت رایگان اخذ می کند. این کار به منظور ارزیابی میزان آشنایی زبان آموزان با زبان آلمانی است تا در زمان، انرژی و هزینه های زبان آموزان صرفه جویی شود.

• شهریه ها در تدریس خصوصی همیشه یک دغدغه و چالش برای زبان آموزان است. این موسسه سعی کرده است با قسط بندی کردن شهریه ها و دریافت آن در چندین مرحله در طول دوره آموزشی فشارها را از روی زبان آموزان خود بردارد.

• آموزشگاه سروش دانش از بهترین و با سابقه ترین اساتید مرد و زن آلمانی استفاده می کند که به روزترین متدهای آموزشی روز دنیا را به کار می گیرند.

• هدف اصلی سروش دانش ارتقا دادن سطح مهارت های چهارگانه (نوشتن، خواندن، شنیدن و حرف زدن) زبان آموزان است.

• زبان آموزان می توانند کاملا به صورت هدفمند زبان آلمانی را فرا بگیرند به این مفهوم که اگر می خواهند برای کنکور، سفر، مهاجرت یا تحصیل با زبان آلمانی آشنا شوند نیازی ندارند زمان، انرژی و پول خودشان را صرف یادگیری جوانب حاشیه ای این زبان بکنند.

• تمامی خدمات ارائه شده توسط آموزشگاه سروش دانش از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و نتیجه آن تضمین شده است.

Rate this post