بهترین آموزشگاه زبان عربی مرکز تهران کدام آموزشگاه است و این آموزشگاه چه برنامه های آموزشی را برای زبان آموزان ارائه می دهد؟

به دلیل اینکه بیشتر کشورهای همسایه ایران به زبان عربی صحبت می کنند و همچنین کتاب آسمانی ما مسلمانان به زبان عربی نوشته شده است، آموزش و یادگیری زبان عربی نیز در ایران محبوب شده و هر روز به تعداد زبان آموزان این زبان افزوده می شود. از این رو آموزشگاه های زیادی در تهران در حوزه یادگیری و آموزش زبان عربی فعالیت دارند. اگر شما در مرکز تهران ساکن هستید و می خواهید زبان عربی را به صورت تضمینی و در بهترین آموزشگاه زبان عربی یاد بگیرید، به شما پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا با بهترین آموزشگاه زبان عربی مرکز تهران و خدمات ارائه شده در این آموزشگاه آشنا شوید.

آموزش و یادگیری زبان عربی در مرکز تهران

امروزه به دلیل زیاد بودن تعداد آموزشگاه های زبان عربی، پیدا کردن بهترین آموزشگاه در بین آن ها کار بسیار سختی خواهد بود. ملاک های مختلفی را برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان در نظر می گیرند از جمله این ملاک ها می توان به اعتبار آموزشگاه در سطح شهر، برنامه های آموزشی و خدمات ارائه شده توسط آموزشگاه، کیفیت تدریس اساتید و هزینه کلاس ها و دوره های آموزشی اشاره کرد. همچنین قبل از انتخاب بهترین آموزشگاه زبان شما باید به صورت دقیق مشخص کنید که هدف شما از یادگیری و آموزش زبان عربی چیست؟ مهاجرت؟ مسافرت؟ تحصیل؟ کار؟ و سایر موارد دیگر. سپس با توجه به هدف خود آموزشگاهی را انتخاب کنید که در راستای هدف شما فعالیت داشته باشد.

از بهترین آموزشگاه های زبان عربی در مرکز تهران، آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش می باشد. این آموزشگاه بر این باور است که تدریس خصوصی زبان عربی نقش بسیار موثری را در یادگیری و آموزش این زبان دارد. از این رو تمامی کلاس های خود را به صورت خصوصی برگزار می کند. در ادامه شما را بیشتر با این آموزشگاه و خدمات ارائه شده توسط آن آشنا خواهیم ساخت.

آموزشگاه تدریس خصوصی زبان عربی سروش دانش

آموزشگاه سروش دانش با بیش از دو دهه فعالیت در حوزه تدریس خصوصی زبان و با بهره گیری از بهترین اساتید آموزشی و مدرن ترین شیوه های آموزشی از بهترین آموزشگاه های زبان عربی مرکز تهران می باشد. از آنجا که موثرترین روش برای یادگیری و آموزش زبان عربی به صورت خصوصی است، آموزشگاه سروش دانش تمامی کلاس های آموزشی این زبان را به صورت خصوصی برگزار می کند. کلاس های تدریس خصوصی زبان عربی دارای مزیت های بسیار زیادی هستند، از جمله این مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در کلاس های تدریس خصوصی زبان عربی تمام وقت کلاس به زبان آموز اختصاص دارد، از این رو زبان آموز می تواند تمام مشکلات و سوالات خود را مطرح و پاسخ آن ها را بیابد.
 • در این کلاس های یک رابطه عمیق و موثر بین استاد آموزشی و زبان آموز ایجاد می شود و استاد با شناختی که از زبان آموز پیدا می کند می تواند از بهترین شیوه آموزشی برای آموزش زبان عربی استفاده کند.
 • زمان و مکان برگزاری کلاس ها بر طبق نظر زبان آموز می تواند در منزل، محل کار یا آموزشگاه باشد.
 • تعداد جلسات آموزشی نیز بر طبق نظر و خواسته زبان آموزش مشخص می شود.
 • استاد یا معلم آموزشی با نظر زبان آموز تعیین می شود و زبان آموز می تواند در صورت نارضایتی از استاد خود او را عوض و معلم دیگری را جایگزین نماید.

هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان عربی سروش دانش

هنگامی که فرد قصد دارد در کلاس های تدریس خصوصی زبان عربی سروش دانش شرکت کند، اولین سوالی که در ذهن او نقش خواهد بست این است که قیمت کلاس های تدریس خصوصی زبان عربی به چه صورت است و برای حضور در این کلاس ها چقدر باید هزینه کند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت عوامل مختلفی بر روی نرخ و هزینه کلاس های تدریس خصوصی تاثیر دارند، از جمله این عوامل می توان به تعداد جلسات برگزاری، استاد آموزشی اشاره کرد. اساتیدی که در حوزه تدریس خصوصی زبان عربی سابقه چندین ساله دارند و از روش های خاصی برای آموزش این زبان استفاده می کنند، هزینه شرکت در این کلاس ها نسبت به سایر کلاس ها خواهد بود.

در آموزشگاه زبان سروش دانش بیشتر کلاس ها و دوره های آموزش زبان عربی به صورت خصوصی برگزار می شود و هزینه این کلاس ها با توجه به وسع مالی زبان آموز قسط بندی و زبان آموز می تواند در طول ترم آن را به آموزشگاه پرداخت کند.

خدمات آموزشگاه زبان سروش دانش در مرکز تهران

همانطور که اشاره شد، از بهترین اموزشگاه های زبان در مرکز تهران، آموزشگاه زبان سروش دانش می باشد. این آموزشگاه خدمات مختلفی را به زبان آموزان خود ارائه می دهد که در ادامه شما می تواند با برخی از این خدمات آشنا شوید.

 • در تمامی کلاس های تدریس خصوصی زبان عربی هدف نهایی تقویت هر چهار مهارت اصلی شنیدن، گوش کردن، صحبت کردن و نوشتن می باشد.
 • در این کلاس های از جدیدترین روش های آموزشی زبان عربی استفاده می شود تا زبان آموز ضمن یادگیری زبان عربی بتواند با شیوه محاوره ای این زبان نیز آشنا شود.
 • به دلیل این که هر زبان آموز دارای یک سبک خاص یادگیری است، برای آموزش زبان عربی به او از شیوه های خاصی استفاده می شود و تمامی کلاس ها به صورت تضمینی برگزاری می شوند.
 • کلاس های تدریس خصوصی زبان عربی با توجه به هدف فرد و در راستای هدف او برگزار خواهند شد.
 • کلاس های تدریس خصوصی مکالمه زبان عربی در ۳۵ جلسه کاربردی برگزار می شود و فرد می تواند به صورت کاملا تضمینی به زبان عربی تسلط پیدا کند.
 • امکان اعزام اساتید به سایر نقاط تهران وجود دارد.

اگر در مرکز تهران ساکن هستید و می خواهید زبان عربی را به صورت اصولی و کاملا تضمینی یاد بگیرید همین حالا فرصت را از دست ندهید و در آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش ثبت نام کنید. برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام در این آموزشگاه می توانید با یکی از شماره های زیر تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

۲/۵ - (۱ امتیاز)