آیا با بهترین منابع آزمون تافل آشنایی دارید؟ آیا شرکت در کلاس تدریس خصوصی تافل برای کسب نمره بالاتر از ۹۸ می تواند مفید باشد؟ در ادامه با خواند این مطلب پاسخ خود را خواهید یافت.

آزمون انگلیسی به عنوان زبان بیگانه یا همان آزمون تافل به قدری حائز اهمیت است که هر فردی می خواهد بالاترین رتبه را از این آزمون به دست بیاورد. افرادی که می خواهند در سطح دانشگاه ها و موسسات با زبان انگلیسی به خوبی ارتباط برقرار کنند، نیازمند گذراندن دوره هایی تکمیلی هستند. البته داشتن چنین توانایی در هر فرد موجب کسب نمره بالای ۸۵ از ۱۲۰ در آزمون های تافل می شود.

از آن جا که نیاز مبرم شرکت کنندگان این آزمون آشنایی و مطالعه بهترین منابع آزمون تافل می باشد؛ در ادامه قصد داریم که بهترین منابع آزمون تافل را به همراه توضیحاتی جهت آشنایی اولیه با این منابع را در اختیار شما قرار دهیم. از این رو اگر قصد شرکت در آزمون های تافل را دارید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بهترین کتاب ها برای آزمون تافل

آزمون تافل به صورت اینترنتی و کاغذی انجام می شود. البته آزمون تافل کاغذی در حال منسوخ شدن می باشد. در آزمون تافل کاغذی سه مهارت شنیداری، ساختار زبان، مهارت خواندن مورد ارزیابی قرار می گیرد. در حالی که در آزمون تافل اینترنتی هر چهار مهارت شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. همچنین این آزمون آزادی عمل بیشتری به شرکت کنندگان خود می دهد زیرا در ما چند بار برگزار می شود.
بهترین منابع آزمون تافل به شکل های مختلفی در دسترس می باشند که در ادامه شما را با آن ها آشنا خواهیم ساخت. پس همچنان با ما همراه باشید.

کتاب Barron’s Toefl Ibt

یکی از بهترین منابع آزمون تافل، کتاب Barron’s Toefl Ibt است. این کتاب بهترین انتخاب جهت پیدا کردن آمادگی های اولیه در آزمون تافل می باشد. از آنجا که موسسه بارونز جزو بهترین موسسات آموزش زبان انگلیسی است، شما با خیال راحت می توانید این کتاب را تهیه و به طور موثرانه آن را مطالعه کنید.

محتوای این کتاب نمونه تست ها و آموزش تکنیک های تافل می باشد که تا کنون ۱۵ بار ویرایش شده است. اگر قصد خرید این کتاب را دارید بهتر است آخرین نسخه این کتاب را خریداری کنید که سی دی و فایل های صوتی مربوطه را نیز به همراه دارد.

کتاب Delta Key to the next generation Toefl test

این کتاب نسبت به کتاب Barron’s Toefl Ibt با جزئیات بیشتری به آموزش تکنیک های آزمون تافل پرداخته و حجم بیشتری نیز دارد. این موضوع ممکن است کمی شما را گیج کند ولی در عوض می توانید به کمک این کتاب به طور کامل به مباحث آزمون تافل مسلط شوید.
نسخه Revised Edition بهترین نسخه این کتاب ست که شما می توانید آن را تهیه کنید؛ زیرا شامل یک سی دی نرم افزار و آموزش کامل چهار مهارت اصلی و نکات مهم دستور زبان می باشد.

کتاب Toefl test preparation kit 2nd edition

این کتاب، کتابی مختصر و کاملا استاندارد می باشد که با بیان نکات و ارائه تمرین هایی، شما را کاملا با سطح آزمون تافل آشنا می کند.

کتاب Cambridge preparation for the Toefl test

موسسه معتبر کمبریج، کتاب Cambridge preparation for the Toefl test جهت آمادگی آزمون تافل به داوطلبان ارائه کرده است. این کتاب جزو برترین کتاب های آزمون تافل می باشد و بهتر است شما ویرایش چهارم این کتاب را خریدداری کنید.

بهترین نرم افزار ها و اپلیکیشن های آموزش آزمون تافل

با توجه و نظر بر تجربیات افرادی که در آزمون تافل از نمره ی ۱۲۰، نمره بالای ۱۰۰ را کسب کرده اند؛ استفاده از نرم افزارها و کتاب های موجود، به داوطلبان کمک خواهد کرد تا به صورت خودخوان بالاترین نمره از آزمون تافل را کسب کنند.

ذکر یک نکته اینجا ضروری است، که افرادی می توانند از بهترین منابع آزمون تافل استفاده کنند که از پیش به زبان انگلیسی تسلط داشته باشند و از این منابع فقط جهت آشنایی با تکنیک های آزمون تافل استفاده کنند. یکی از برترین اپلیکیشن ها در این زمینه، اپلیکیشن TOEFL Preparation می باشد که به راحتی می توانید آن را دانلود و استفاده کنید.

معتبرترین سایت های آموزش آزمون تافل

یکی از بهترین منابع آزمون تافل وب سایت های آنلاین و رایگان هستند که در یادگیری تکنیک های آزمون تافل فقط به صورت یک مکمل به افراد کمک می کنند. اگر می خواهید از وب سایت ها به عنوان یک منبع اصلی برای یادگیری تکنیک های آزمون تافل استفاده کنید بهتر است بدانید که کاری از پیش نخواهید برد.

معتبرترین و علمی ترین منابع آزمون تافل کتاب ها و اپلیکیشن ها هستند که چندین وب سایت آنلاین نیز به کمک آمده اند تا داوطلبان به راحتی بتوانند بر مباحث آزمون های تافل مسلط شوند. در ادامه چندین وب سایت رسمی به شما معرفی خواهد شد که با خیال راحت می توانید موثرانه از مطالب آن ها استفاده کنید.

سایت رسمی ETS

سایت رسمی ETS آن دسته از وب سایت هایی می باشد که برای شروع کار گزینه ی مناسبی به شمار می¬آید. نمونه آزمون¬ها و کلیاتی از آزمون تافل داخل سایت قرار داده شده که شما می توانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید تا فقط با ساختار آزمون تافل آشنایی پیدا کنید.

سایت رسمی Quizlet

پس از اینکه شما با ساختار کلی آزمون تافل آشنا شدید، نیاز دارید تا با کلمات تافل و موضوعات متنوع این آزمون آشنا شوید.
سایت رسمی Quizlet همه ی این موارد را در خود جای داده است و به صورت رایگان و غیر رایگان خدمات مربوطه را به داوطلبان و کاربران خود ارائه می دهد.

سایت Learn For Good

از بهترین سایت هایی که می توانیم به شما معرفی کنیم تا بتوانید با هر چهار مهارت شنیداری، خواندن، نوشتاری و گفتاری آشنا شوید؛ سایت Learn For Good است. این سایت به صورت کاملا رایگان به کاربران خود خدمات ارائه می دهد.

تدریس خصوصی تافل

یکی از موثرترین شیوه های آموزش زبان تافل، شرکت در کلاس های خصوصی است. اگر به دنبال یک کلاس تدریس خصوصی تافل هستید تا بتوانید تضمینی نمره بالاتر از ۹۸ را در این آزمون کسب کنید، به شما پیشنهاد می کنیم که در کلاس های تدریس خصوصی تافل آموزشگاه سروش دانش ثبت نام کنید. در این کلاس ها هر زبان آموز توسط یک استاد حرفه ای که خود نیز در آزمون تافل نمره بالاتر از ۹۸ را کسب کرده است، آموزش داده خواهد شد. در این کلاس های زبان آموز تمام نکات و روش های تست زنی آزمون تافل را یاد خواهد گرفت. همچنی هر چهار مهارت اصلی خواندن، نوشتن، شندین و صحبت کردن به صورت همزمان تقویت می شود.

Rate this post